Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
po chudych latach przychodza tluste czyli forma zycia w bukmacherce galy

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Krystian
po chudych latach przychodza tluste czyli forma zycia w bukmacherce galy
laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Barca wink hura

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
raduje się ciało i dusza moja ze zdobycia biletów na mecz otwarcia smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Teeeeeeeboooooowww. Tim Tebow hura co ten gość dowala to jest po prostu niesamowite. Tydzień po tygodniu, wbrew jakiejkolwiek logice, wygrywa. Nie-sa-mo-wite. Nie-praw-do-po-do-bne.

[Linked Image]

(obrazek za betomaszyną)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Legia i Wisla za zapunktowanie w rankingu hura

aplauz PZPN aplauz

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438


Borek smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Farciarze z Krakowa i ich najlepszy zawodnik w rundzie jesiennej...Baye Djiby Fall smile

Od razu mi się przypomniał mecz Widzewa z Legią i Widzewa z Broendby. Swoją drogą klubu duńskie są bardzo szczęśliwe dla polskich smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
najlepszy to i tak jest Pareiko jak się cieszy grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by Irek
Farciarze z Krakowa i ich najlepszy zawodnik w rundzie jesiennej...Baye Djiby Fall smile
nie moge zrozumiec takiego podejscia Mozna byc kibicem innej druzyny ale w pucharach kibicowac trzeba polakom i nie moze sie to zmienic ale zeby miec takie podejscie jak ja trzeba skonczyc chociaz 18 lat albo z mozgu wyprzec gowniarskie myslenie

pozdrawiam bez odbioru

Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974


piwo

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by czuczu1910
Originally Posted by Irek
Farciarze z Krakowa i ich najlepszy zawodnik w rundzie jesiennej...Baye Djiby Fall smile
nie moge zrozumiec takiego podejscia Mozna byc kibicem innej druzyny ale w pucharach kibicowac trzeba polakom i nie moze sie to zmienic ale zeby miec takie podejscie jak ja trzeba skonczyc chociaz 18 lat albo z mozgu wyprzec gowniarskie myslenie

pozdrawiam bez odbioru

mnie tez to nie cieszy a wrecz przeciwnie puke

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Czuczu trochę sie rozpędziłeś, bo Wisła to jest polska tylko z nazwy, przeciez tam juz biega tylu obcokrajowcow co za czasow Ptaka w Pogoni wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Ja kibicuje swoim kuponom jak grają inne drużyny.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by lupus
Czuczu trochę sie rozpędziłeś, bo Wisła to jest polska tylko z nazwy, przeciez tam juz biega tylu obcokrajowcow co za czasow Ptaka w Pogoni wink


odwieczny problem. w apoelu nikozja jest mniej cypryjczykow niz w wisle polakow. ciekawe, czy ich kibice z tego powodu placza?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ich nie, ale jak ktos kibicuje innym klubom to nie ma obowiazku trzymania kciukow za inny zespol z tego samego kraju, bo trzeba trzymac kciuki za rodakow (ktorych akurat na marginesie tam jak na lekarstwo) wink

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by lupus
Ich nie, ale jak ktos kibicuje innym klubom to nie ma obowiazku trzymania kciukow za inny zespol z tego samego kraju, bo trzeba trzymac kciuki za rodakow (ktorych akurat na marginesie tam jak na lekarstwo) wink


no rozumiem. ale punkty do rankingu leca i dzieki temu pozniej latwiej maja druzyny 'bardziej polskie' (wg ciebie)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Moim zdaniem prosta sprawa, jak nasi graja z kims obcym to trzeba im kibicowac, bo dzieki temu ze teraz legia/wisla nastukaly punktow bedziemy miec zalozmy 4 ekipy w pucharach a jakby nie nastukaly byloby np. 3 i wtedy rozbraja mnie ze jacys pseudo kibole ktorzy dra morde i zycza naszym zle a dzieki nim wlasnie ich ekipa jako ta czwarta sie zalapie do pucharow...

sam bylem na meczu wislakow z fulham w londynie i im kibicowalem, natomiast w extraklasie zycze im jak najgorzej

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Experto
Moim zdaniem prosta sprawa, jak nasi graja z kims obcym to trzeba im kibicowac, bo dzieki temu ze teraz legia/wisla nastukaly punktow bedziemy miec zalozmy 4 ekipy w pucharach a jakby nie nastukaly byloby np. 3 i wtedy rozbraja mnie ze jacys pseudo kibole ktorzy dra morde i zycza naszym zle a dzieki nim wlasnie ich ekipa jako ta czwarta sie zalapie do pucharow...

sam bylem na meczu wislakow z fulham w londynie i im kibicowalem, natomiast w extraklasie zycze im jak najgorzej


pewnie co niektorzy by napisali o tobie 'co z ciebie za kibic'. ale to co napisales to jedyna sluszna mysl moim zdaniem

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Trochę słaby przykład Experto :), bo 4 zespoły to my mamy w pucharach niezależnie od wyników, a piątego się nie doczekamy nigdy smile , a jedynie dobra postawa Wisły i Legii spowoduje, że za 2 lata czwarty zespół nie będzie musiał zaczynać od nieszczęsnej pierwszej rundy - ale wiem co chciałeś powiedzieć.

Nie wyobrażam sobie kibicowania w pucharach Lechii Gdańsk, ale na szczęście nie tak szybko będe miał ten dylemat czy kibicować przeciwnikom czy też nie w europejskich pucharach.

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, JelineK, 11kera11, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, kamel, alfa), 1,160 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1