|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
stasiu się dzisiaj pakuje, teixeira dogiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Marczajka dasz rade powysyłać byłbym wdzieczny , chodzi mi o mecze teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Na dzis: Phau  Mannarino  Istomin  K.Beck 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Phau Istomin K.Beck A.Beck Baranek Zopp Brands 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Phau Istomin K.Beck A.Beck Baranek Zopp Brands  popieram prawie wszsytko, ale Zopp  poza serwisem nie zaprezentował wczoraj nic i to Alex podarował mu zwycięstwo... Phau rano 1,53 wrociłem 1,4 :D, a 1,35 na Berankisa to jakieś nieporozumienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
i Felder wygrał  więc tylko Zverev zepsuł AKO ~20  no nic To po co grałeś kontuzjogennego Niemca, który miał w nogach cały tydzień biegania w Genewie? Na rano: Stakhovsky, Mannarino, Istomin  mogę spytać o podobnie, po co grasz Francuza, na co mu gra tutaj, nie jest to fighter i może spokojnie przejść obok meczu... a Zverev miał kontuzje, pierwsze słyszę, a zmęczenie tydzień pograł...2 dni odpoczynku prawie no bez przesady ( z kim on grał po za tym) ładnyspadek na Maximo, bwin wczoraj 1,6 dało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Istomin i Phau a na drugim Dancevic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
i Felder wygrał  więc tylko Zverev zepsuł AKO ~20  no nic To po co grałeś kontuzjogennego Niemca, który miał w nogach cały tydzień biegania w Genewie? Na rano: Stakhovsky, Mannarino, Istomin  mogę spytać o podobnie, po co grasz Francuza, na co mu gra tutaj, nie jest to fighter i może spokojnie przejść obok meczu... a Zverev miał kontuzje, pierwsze słyszę, a zmęczenie tydzień pograł...2 dni odpoczynku prawie no bez przesady ( z kim on grał po za tym) ładnyspadek na Maximo, bwin wczoraj 1,6 dało  ja złapałem po 1,52  Maximo Gonzalez (ARG) - Alessio Di Mauro (ITA) 1 2 Maximo Gonzalez (ARG) ? 1.52
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 626 |
benjamin walcz z b......m
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Phau Istomin K.Beck A.Beck Baranek Zopp Brands  popieram prawie wszsytko, ale Zopp  poza serwisem nie zaprezentował wczoraj nic i to Alex podarował mu zwycięstwo... Phau rano 1,53 wrociłem 1,4 :D, a 1,35 na Berankisa to jakieś nieporozumienie sam serwis wystarczy kursy bardziej rowne powinny byc  a te spadki kursow rzeczywiscie straszne  ale pograne juz wczesniej oby bylo dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
no ja Rosola odpuszczam, bo nie wiem co zagrał ale Zopp mocno średnio, ale powodzenia Phau Mannarino Istomin A.Beck Ebden chociaż ten Francuz średnio mi pasuje  pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Phau? przecież on w tamtym tygodnia w meczu z Bohlim grał mega padakę,wywalał wszystko,nie wytrzymywał wymian. Serwis też nijaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Czy ktoś oprócz mnie uważa, że możemy być świadkami 'tanka' w wykonaniu przedstawiciela bardzo tankującej nacji - Horacio Zeballos'a z nadzieją gospodarzy?..
.. z debla juz odpadł, po co on ma grać w Europie na hali dalej?..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
B. Becker obudź się w końcu! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Czy ktoś oprócz mnie uważa, że możemy być świadkami 'tanka' w wykonaniu przedstawiciela bardzo tankującej nacji - Horacio Zeballos'a z nadzieją gospodarzy?..
.. z debla juz odpadł, po co on ma grać w Europie na hali dalej?.. ale w deblu było do przewidzenia ze odpadnie z dobra para, a w singlu, moze chce jeszcze zarobic na swieta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Phau? przecież on w tamtym tygodnia w meczu z Bohlim grał mega padakę,wywalał wszystko,nie wytrzymywał wymian. Serwis też nijaki. no ok, nie widziałem ale widziałem mecz z DelBonisem serwis dobry, urozmaicony, świetnie bh pracował... Lorenzi i męczył się wczoraj z Marcanem dla mnie Phau, ale co kto chce niech gra ide wysłać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Teixeira 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Teixeira  Staś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 367 |
Na dziś Berankins, poza tym spróbuję Hernycha, no i Sela powinnien wygrać.
Uważałabym na Istomina, kursy powinny być bardziej po równo, Malek ostatnio zaprezentował się z dobrej strony, na 8 meczy w hali wygrał aż 7. Forma Istomina jest dla mnie niewiadomą więc mecz ten odpuszczam i poczekam na druga rundę. Niby Istomin powinien wygrać ale rozpędzony Malek może się postawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|