|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Jaga wrzuci dwójkę w drugiej połowie i wygra 2-0 tajne info  sie ma wtyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Lyon po overa  ! @2.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Marek K. z ulicy Różanej w Walimiu zostawił swoją 1,5 roczną sukę Sabę na mrozie na śmierć. Pies był przykuty do łańcucha, bez wody oraz regularnego, ciepłego jedzenia przez dłuższy czas. Był zwyczajnie zagłodzony,co widać na filmie. Saba miała też podcięty przez swego pana ogon i uszkodzone jedno oko. Jej właściciel podobno wcześniej wspominał, że pies ma "padaczkę" i że zamierza go "uśpić". Widocznie postanowił uśpić ją w ten sposób. Saba była całkowicie wyziębiona, nie reagowała na głos, nie mogła chodzić. Nie miała siły wejść do budy. Sierść miała pokrytą warstwą lodu. Po przeniesieniu do korytarza, pies przez około godzinę stał dokładnie w tej samej pozycji jak na podwórku-nie mógł usiąść ani się położyć. Pewnie stał by tak dłużej,ale został zabrany przez właściciela do mieszkania (po tym gdy zagroziłen mu, że zadzwonimy do odpowiednich służb). Więcej psa nie widziałem. ladna historia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Hahahaha postawiłem "wariata" z jakims kosmicznym AKO 7 zdarzeń i na dzien dobry juz mnie Polonia wyjebala... LOL! Co za banda amatorów. I oni mieli o mistrza walczyć?! Chyba śmietnika! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Marek K. z ulicy Różanej w Walimiu zostawił swoją 1,5 roczną sukę Sabę na mrozie na śmierć. Pies był przykuty do łańcucha, bez wody oraz regularnego, ciepłego jedzenia przez dłuższy czas. Był zwyczajnie zagłodzony,co widać na filmie. Saba miała też podcięty przez swego pana ogon i uszkodzone jedno oko. Jej właściciel podobno wcześniej wspominał, że pies ma "padaczkę" i że zamierza go "uśpić". Widocznie postanowił uśpić ją w ten sposób. Saba była całkowicie wyziębiona, nie reagowała na głos, nie mogła chodzić. Nie miała siły wejść do budy. Sierść miała pokrytą warstwą lodu. Po przeniesieniu do korytarza, pies przez około godzinę stał dokładnie w tej samej pozycji jak na podwórku-nie mógł usiąść ani się położyć. Pewnie stał by tak dłużej,ale został zabrany przez właściciela do mieszkania (po tym gdy zagroziłen mu, że zadzwonimy do odpowiednich służb). Więcej psa nie widziałem. ladna historia  trzeba bylo dzwonic piesek mialby lepiej w azylu niz u takiego chuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Marek K. z ulicy Różanej w Walimiu zostawił swoją 1,5 roczną sukę Sabę na mrozie na śmierć. Pies był przykuty do łańcucha, bez wody oraz regularnego, ciepłego jedzenia przez dłuższy czas. Był zwyczajnie zagłodzony,co widać na filmie. Saba miała też podcięty przez swego pana ogon i uszkodzone jedno oko. Jej właściciel podobno wcześniej wspominał, że pies ma "padaczkę" i że zamierza go "uśpić". Widocznie postanowił uśpić ją w ten sposób. Saba była całkowicie wyziębiona, nie reagowała na głos, nie mogła chodzić. Nie miała siły wejść do budy. Sierść miała pokrytą warstwą lodu. Po przeniesieniu do korytarza, pies przez około godzinę stał dokładnie w tej samej pozycji jak na podwórku-nie mógł usiąść ani się położyć. Pewnie stał by tak dłużej,ale został zabrany przez właściciela do mieszkania (po tym gdy zagroziłen mu, że zadzwonimy do odpowiednich służb). Więcej psa nie widziałem. ladna historia  ładna? no nie wiem, ale po co to tutaj wrzucasz? to o Tobie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400 |
jablonec 1-0 ale sigma cisnie teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
TNS jazda po bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
oss 0-2
małooooooooooooooooooooooo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Diaz ;/ ile jeszcze zmarnuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
oss 0-2
małooooooooooooooooooooooo!  izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
oss 0-2
małooooooooooooooooooooooo! over 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|