|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
Czy tylko Ja mam tak że od przynajmniej 2-3 lat nie gram Bayernu i Ajaxu? pewnie ze 100 bylo na remis po golu na 2-0 jak nie wiecej nie zdarzyli wystawic kursow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
haha, Balloteli ale "cieszynke" pokazał  jaka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
dobrze widzę Porto w dupę dostaje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
beto ile oglądasz meczów na raz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
reka w polu karnym realu sedzia psi.... pfffiiiiiiiii polecam wizyte u okulisty on widzi to co chce widzieć (czytaj - porażkę Realu). widac przeciez po avatarze  zaslepiony wielka Barcelona  mam kibicowac maszynce do robienia hajsu...? ktorzy zyja z sprzedarzy koszulek.. itp nie wypalil neymar .. ronneya im sie zachciewa .. nowo bogaccy z madrytu.. byles tam kiedys .. znasz ceny.. porownaj w sieci zycie w stolicy hiszpani a w innych prowinci.. a barca do tradycja szkola la masia wyjasnia wszystko popatrz na gre to nie zlepka gwiazdek jak real a chlopcy wyuczeni za mlody gry taktycznej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
To nie pierwszy taki wyczyn Ajaxu. Był kiedyś taki mecz że do 90 min. prowadzili 2-0, a zremisował 2-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
haha, Balloteli ale "cieszynke" pokazał  jaka? Trochę poprowokował bramkarza po karnym. Na weszlo w tv masz skrót. Jutro Wisełka z Polakiem zagra? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
beto ile oglądasz meczów na raz? kilka i jeszcze pociska kobiete tylko tak w stylu Bola Lacznika z Pilkarskiego pokera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
beto ile oglądasz meczów na raz? teraz 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
To nie pierwszy taki wyczyn Ajaxu. Był kiedyś taki mecz że do 90 min. prowadzili 2-0, a zremisował 2-2  no był też taki mecz gdzie 6:4 wyłapali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
mam kibicowac maszynce do robienia hajsu...? ktorzy zyja z sprzedarzy koszulek.. itp nie wypalil neymar .. ronneya im sie zachciewa .. nowo bogaccy z madrytu.. byles tam kiedys .. znasz ceny.. porownaj w sieci zycie w stolicy hiszpani a w innych prowinci.. a barca do tradycja szkola la masia wyjasnia wszystko popatrz na gre to nie zlepka gwiazdek jak real a chlopcy wyuczeni za mlody gry taktycznej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
rzut wolny ibra ale tylko rog
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
beto ile oglądasz meczów na raz? kilka i jeszcze pociska kobiete tylko tak w stylu Bola Lacznika z Pilkarskiego pokera jak zwykle dobry tekst 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
mam kibicowac maszynce do robienia hajsu...? ktorzy zyja z sprzedarzy koszulek.. itp nie wypalil neymar .. ronneya im sie zachciewa .. nowo bogaccy z madrytu.. byles tam kiedys .. znasz ceny.. porownaj w sieci zycie w stolicy hiszpani a w innych prowinci.. a barca do tradycja szkola la masia wyjasnia wszystko popatrz na gre to nie zlepka gwiazdek jak real a chlopcy wyuczeni za mlody gry taktycznej Masz być obiektywny tylko. Swoją drogą w Barcelonie aktorzyny same.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
przydałaby sie jeszcze jedna bramka do przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
beto ile oglądasz meczów na raz? kilka i jeszcze pociska kobiete tylko tak w stylu Bola Lacznika z Pilkarskiego pokera Białą Białystok wtedy oglądał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
mam kibicowac maszynce do robienia hajsu...? ktorzy zyja z sprzedarzy koszulek.. itp nie wypalil neymar .. ronneya im sie zachciewa .. nowo bogaccy z madrytu.. byles tam kiedys .. znasz ceny.. porownaj w sieci zycie w stolicy hiszpani a w innych prowinci.. a barca do tradycja szkola la masia wyjasnia wszystko popatrz na gre to nie zlepka gwiazdek jak real a chlopcy wyuczeni za mlody gry taktycznej Przeciez nie narzucam ci za kim masz byc, tylko badz obiektywny ps. a Santiago Bernabeu czy Camp Nou chcialbym w przyszlosci zobaczyc na zywo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka