|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
w zyciu nie gralem w cos takiego jak Managerzon a to ze prawda boli , nie moja wina bamik a co ty tak kozaczysz od urodzenia mam takie tendencje a tak serio to nie lubie jak ktos próbuje mi cos wmowic bamik14 a bam14 to nie to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wie ktos ile na vasco da gaama jest doliczone +2 zostalo z 30 sekund juz dawno koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
a.k.a. "CDN23"
|
|
a.k.a. "CDN23"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413 |
Ale jaja poprzeczka i reka realu w polu karnym sedzia nic nie bylo  nie było ręki to po pierwsze, po drugie oglądaj sam nie widziałeś co tam sie działo przed polem karnym, tylko w powtórce, sędzia powtórki nie ma, więc NIE PIERDOL ciagnij sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Kocham te wieczory kiedy Real i Barca graja bo napinka na całego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
lepiej być trollem niż mentalną dziwką  to wiślackie wiec nie ma z kim dyskutowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ale jaja poprzeczka i reka realu w polu karnym sedzia nic nie bylo  nie było ręki to po pierwsze, po drugie oglądaj sam nie widziałeś co tam sie działo przed polem karnym, tylko w powtórce, sędzia powtórki nie ma, więc NIE PIERDOL ciagnij sie  pochwal sie ile wtopiles na tym meczu frustracie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
qrwa spokoj panowie nie zachowujmy sie jak
ta banda ktora rzadzi naszym chrym krajem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Może spoczywa na nich zbyt duża presja? O Warcie było ostatnio dość głośno. No tak, ale jeśli ktoś wybrał taki zawód, to chyba zdawał sobie sprawę, że będzie nad nim ciążyć jakaś presja, prawda? Wie Pan, jaki powinien być dla mnie prawdziwy facet? Taki który zawsze walczy, wierzy w siebie i swoje umiejętności. No i nigdy się nie poddaje. Zwłaszcza sportowiec musi te wszystkie cechy posiadać. A jeśli ich nie ma, to nie powinien się za to w ogóle zabierać. Większość ludzi żyje przecież pod presją i nie jest to wcale jakaś nowość. Trzeba sobie po prostu z tym radzić. A jeśli ktoś sobie nie radzi, to znaczy, że się zwyczajnie nie nadaje. Bo to nie jest praca informatyka, który siedzi sobie gdzieś grzecznie przy biurku. Piłkarze muszą walczyć.Nie wiem, czy dobrze rozumiem - piłkarze Warty nie są prawdziwymi mężczyznami? Takie stwierdzenie to może lekka przesada - w końcu różne kobiety mają różne gusta. Ale przyznam szczerze - myślałam, że piłkarze są twardsi. Spodziewałam się po nich większej siły charakteru. Tego, że będą zawsze walczyć do końca, a na boisku wypruwać z siebie flaki. A tutaj wychodzi na to, że niektórzy z nich są bardziej zniewieściali niż kobiety. Większość z nich nosi na boku te swoje saszetki, które nazywam „chlebaczkami”, a w środku mają oczywiście żel do włosów. To nie jest mój typ faceta. Zdecydowanie wolę prawdziwych twardzieli! Ja zawsze daje z siebie wszystko, niezależnie od sytuacji. I tego samego wymagam od innych, w szczególności od osób które zatrudniam. Jak ktoś spoczywa na laurach, to może nic już nigdy nie osiągnąć. Lubie ta pania, polaczylaby nas zalosc do CR 7  tylko ze w przeciwienstwie do graczy z jej klubu on potrafi grac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Jutro Espanyol do grania ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Jutro Espanyol do grania ?  kminiłem troche ten mecz i X wychodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Może spoczywa na nich zbyt duża presja? O Warcie było ostatnio dość głośno. No tak, ale jeśli ktoś wybrał taki zawód, to chyba zdawał sobie sprawę, że będzie nad nim ciążyć jakaś presja, prawda? Wie Pan, jaki powinien być dla mnie prawdziwy facet? Taki który zawsze walczy, wierzy w siebie i swoje umiejętności. No i nigdy się nie poddaje. Zwłaszcza sportowiec musi te wszystkie cechy posiadać. A jeśli ich nie ma, to nie powinien się za to w ogóle zabierać. Większość ludzi żyje przecież pod presją i nie jest to wcale jakaś nowość. Trzeba sobie po prostu z tym radzić. A jeśli ktoś sobie nie radzi, to znaczy, że się zwyczajnie nie nadaje. Bo to nie jest praca informatyka, który siedzi sobie gdzieś grzecznie przy biurku. Piłkarze muszą walczyć.Nie wiem, czy dobrze rozumiem - piłkarze Warty nie są prawdziwymi mężczyznami? Takie stwierdzenie to może lekka przesada - w końcu różne kobiety mają różne gusta. Ale przyznam szczerze - myślałam, że piłkarze są twardsi. Spodziewałam się po nich większej siły charakteru. Tego, że będą zawsze walczyć do końca, a na boisku wypruwać z siebie flaki. A tutaj wychodzi na to, że niektórzy z nich są bardziej zniewieściali niż kobiety. Większość z nich nosi na boku te swoje saszetki, które nazywam „chlebaczkami”, a w środku mają oczywiście żel do włosów. To nie jest mój typ faceta. Zdecydowanie wolę prawdziwych twardzieli! Ja zawsze daje z siebie wszystko, niezależnie od sytuacji. I tego samego wymagam od innych, w szczególności od osób które zatrudniam. Jak ktoś spoczywa na laurach, to może nic już nigdy nie osiągnąć. Lubie ta pania, polaczylaby nas zalosc do CR 7  tylko ze w przeciwienstwie do graczy z jej klubu on potrafi grac  Jutro ogrywamy lidera, a na wiosne walczymy o Ekstraklase ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Boca Unidos dzis wygrywa @2 Boks
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum ale komedia  a co sie dzieje z kondziem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum To nie wina Piostara. Nie ma mozliwości "prześwietlenia" pajaców, którzy dołączają do nas. Debilizm wychodzi poźniej. Wtedy jest za późno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Jurtro Warta 2.95 piekne value 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum ale komedia  a co sie dzieje z kondziem? Podobno w kółko ogląda expose 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|