Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 63 z 66 1 2 61 62 63 64 65 66
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by bamik14
w zyciu nie gralem w cos takiego jak Managerzon a to ze prawda boli , nie moja wina

bamik a co ty tak kozaczysz
od urodzenia mam takie tendencje laugh
a tak serio to nie lubie jak ktos próbuje mi cos wmowic
bamik14 a bam14 to nie to samo

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by 12-latek
Originally Posted by kardynal20
wie ktos ile na vasco da gaama jest doliczone
+2 zostalo z 30 sekund

juz dawno koniec

Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
a.k.a. "CDN23"
a.k.a. "CDN23"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Davidoff
Ale jaja poprzeczka i reka realu w polu karnym sedzia nic nie bylo laugh
nie było ręki to po pierwsze, po drugie oglądaj sam nie widziałeś co tam sie działo przed polem karnym, tylko w powtórce, sędzia powtórki nie ma, więc NIE PIERDOL

ciagnij sie smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Kocham te wieczory kiedy Real i Barca graja bo napinka na całego laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by młody gniewny
lepiej być trollem niż mentalną dziwką piwo

to wiślackie wiec nie ma z kim dyskutowac laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Davidoff
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Davidoff
Ale jaja poprzeczka i reka realu w polu karnym sedzia nic nie bylo laugh
nie było ręki to po pierwsze, po drugie oglądaj sam nie widziałeś co tam sie działo przed polem karnym, tylko w powtórce, sędzia powtórki nie ma, więc NIE PIERDOL

ciagnij sie smile


pochwal sie ile wtopiles na tym meczu frustracie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
qrwa spokoj panowie nie zachowujmy sie jak

ta banda ktora rzadzi naszym chrym krajem

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
Może spoczywa na nich zbyt duża presja? O Warcie było ostatnio dość głośno.
No tak, ale jeśli ktoś wybrał taki zawód, to chyba zdawał sobie sprawę, że będzie nad nim ciążyć jakaś presja, prawda? Wie Pan, jaki powinien być dla mnie prawdziwy facet? Taki który zawsze walczy, wierzy w siebie i swoje umiejętności. No i nigdy się nie poddaje. Zwłaszcza sportowiec musi te wszystkie cechy posiadać. A jeśli ich nie ma, to nie powinien się za to w ogóle zabierać. Większość ludzi żyje przecież pod presją i nie jest to wcale jakaś nowość. Trzeba sobie po prostu z tym radzić. A jeśli ktoś sobie nie radzi, to znaczy, że się zwyczajnie nie nadaje. Bo to nie jest praca informatyka, który siedzi sobie gdzieś grzecznie przy biurku. Piłkarze muszą walczyć.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem - piłkarze Warty nie są prawdziwymi mężczyznami?
Takie stwierdzenie to może lekka przesada - w końcu różne kobiety mają różne gusta. Ale przyznam szczerze - myślałam, że piłkarze są twardsi. Spodziewałam się po nich większej siły charakteru. Tego, że będą zawsze walczyć do końca, a na boisku wypruwać z siebie flaki. A tutaj wychodzi na to, że niektórzy z nich są bardziej zniewieściali niż kobiety. Większość z nich nosi na boku te swoje saszetki, które nazywam „chlebaczkami”, a w środku mają oczywiście żel do włosów. To nie jest mój typ faceta. Zdecydowanie wolę prawdziwych twardzieli!

Ja zawsze daje z siebie wszystko, niezależnie od sytuacji. I tego samego wymagam od innych, w szczególności od osób które zatrudniam. Jak ktoś spoczywa na laurach, to może nic już nigdy nie osiągnąć.

Lubie ta pania, polaczylaby nas zalosc do CR 7 laugh tylko ze w przeciwienstwie do graczy z jej klubu on potrafi grac laugh

Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
Jutro Espanyol do grania ? laugh

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
Originally Posted by Konan
Jutro Espanyol do grania ? laugh
kminiłem troche ten mecz i X wychodzi

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by bamik14
Może spoczywa na nich zbyt duża presja? O Warcie było ostatnio dość głośno.
No tak, ale jeśli ktoś wybrał taki zawód, to chyba zdawał sobie sprawę, że będzie nad nim ciążyć jakaś presja, prawda? Wie Pan, jaki powinien być dla mnie prawdziwy facet? Taki który zawsze walczy, wierzy w siebie i swoje umiejętności. No i nigdy się nie poddaje. Zwłaszcza sportowiec musi te wszystkie cechy posiadać. A jeśli ich nie ma, to nie powinien się za to w ogóle zabierać. Większość ludzi żyje przecież pod presją i nie jest to wcale jakaś nowość. Trzeba sobie po prostu z tym radzić. A jeśli ktoś sobie nie radzi, to znaczy, że się zwyczajnie nie nadaje. Bo to nie jest praca informatyka, który siedzi sobie gdzieś grzecznie przy biurku. Piłkarze muszą walczyć.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem - piłkarze Warty nie są prawdziwymi mężczyznami?
Takie stwierdzenie to może lekka przesada - w końcu różne kobiety mają różne gusta. Ale przyznam szczerze - myślałam, że piłkarze są twardsi. Spodziewałam się po nich większej siły charakteru. Tego, że będą zawsze walczyć do końca, a na boisku wypruwać z siebie flaki. A tutaj wychodzi na to, że niektórzy z nich są bardziej zniewieściali niż kobiety. Większość z nich nosi na boku te swoje saszetki, które nazywam „chlebaczkami”, a w środku mają oczywiście żel do włosów. To nie jest mój typ faceta. Zdecydowanie wolę prawdziwych twardzieli!

Ja zawsze daje z siebie wszystko, niezależnie od sytuacji. I tego samego wymagam od innych, w szczególności od osób które zatrudniam. Jak ktoś spoczywa na laurach, to może nic już nigdy nie osiągnąć.

Lubie ta pania, polaczylaby nas zalosc do CR 7 laugh tylko ze w przeciwienstwie do graczy z jej klubu on potrafi grac laugh


Jutro ogrywamy lidera, a na wiosne walczymy o Ekstraklase ! boks

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Real Madryt !! boksboksboksboksboksboks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Haker4444
Real Madryt !! boksboksboksboksboksboks

89 minuta zaraz koniec

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Haker4444
Real Madryt !! boksboksboksboksboksboks

ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Boca Unidos dzis wygrywa @2 Boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
dzieki

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Haker4444
Real Madryt !! boksboksboksboksboksboks

ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum

ale komedia laugh

a co sie dzieje z kondziem?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Haker4444
Real Madryt !! boksboksboksboksboksboks

ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum
To nie wina Piostara.
Nie ma mozliwości "prześwietlenia" pajaców, którzy dołączają do nas. Debilizm wychodzi poźniej. Wtedy jest za późno.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Jurtro Warta 2.95 piekne value smile

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Haker4444
Real Madryt !! boksboksboksboksboksboks

ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum

ale komedia laugh

a co sie dzieje z kondziem?


Podobno w kółko ogląda expose laugh

Strona 63 z 66 1 2 61 62 63 64 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1