Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 66 1 2 6 7 8 9 10 65 66
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Krystian
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak..
a pozniej mowia ze srednia krajowa jest na wysokim poziomie... tylko nikt nie mowi jaka jest przepasc miedzy tymi co ta srednia podnosza a tymi co ja obnizaja

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

zabawne jest to ze najke laugh

jedzie non stop z produkcja tych szmat laugh

tak sie bawi pzpn

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Krystian
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak..

Jesli moge, to jest pewniak ile jest ludzi ktorzy wiedza kto co potrzebuje, wiedza co sie z czym je nawet nie próbują gdzies sie wbić, bo jak patrza na tych pajacow w okol to sie odechcewa lub mowia po prostu na co mi to.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Ale dobra reklama Kredyt Banku laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by Krystian
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak..
a pozniej mowia ze srednia krajowa jest na wysokim poziomie... tylko nikt nie mowi jaka jest przepasc miedzy tymi co ta srednia podnosza a tymi co ja obnizaja

wlasnie to jest podstawowy problem w naszym kraju
w Niemczach wezmy w cudzyslow zwykly robotnik zarabia od 7do 10kola
a jego szef niech ma sobie ile chce bo jego stac na godne zycie
u nas wiadomo 1 k na reke to chyba godnie zyc nie mozna
i nie pomoze Pis czy Po ani Korwin czy jak mu tam

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
za pol godziny Vitesse - Feyenoord BTS boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
espanol boks

Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
a.k.a. "CDN23"
a.k.a. "CDN23"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
Originally Posted by HoliX
espanol boks

boks boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Grosiki boks

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by huge
Originally Posted by pacyfista
JuN nie da sie tylko otworzyc parasola w dupie
najszybciej to bunt pilkarzy ze nie gramy
za takiego debila i tyle w tym temacie


a co on pilkarzom przeszkadza? wiekszosc siedzi za granica i ma w dupie late. przyjezdzaja na zgrupowania, kase dostaja w terminie wiec im wszystko pasuje

przestan huge kasa to nie wszystko
fajnie rano sie ogolic i zobaczyc w lustrze twarz czlowieka
ktory jest prawdziwy a nie sztuczny jak usta pani prezes Warty Poznan


i naprawde myslisz, ze lewandowski, perkiz, polanski czy nawet szczesny tak sie przejmuja lata? farbowani pewnie jeszcze sa mu wdzieczni, ze zwiazek pomogl im zagrac w naszej reprezentacji. oni maja swoje zycie, swoje problemy, swoje kluby, swoja pilke. na zgrupowania przyjezdzaja tylko zeby zagrac w 1-2 meczach, pokazac sie u nas. sprawa z orzelkiem mogla ci to udowodnic, jezeli sadzisz jeszcze ze jest inaczej

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
Originally Posted by olo1984
Grosiki boks
na grosiki rosly kursy cos nie tak tam je

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Quote
wlasnie to jest podstawowy problem w naszym kraju
w Niemczach wezmy w cudzyslow zwykly robotnik zarabia od 7do 10kola
a jego szef niech ma sobie ile chce bo jego stac na godne zycie
u nas wiadomo 1 k na reke to chyba godnie zyc nie mozna
i nie pomoze Pis czy Po ani Korwin czy jak mu tam

Dokladnie, mieszkam przy granicy i nie wiem czy w mediach bylo o tym ze teraz Niemcy chca mlodych Polakow jako robole, moj kumpel poszedl i teraz dostaje 2k zlotych na samym starcie uczac sie zawodu chyba jak dobrze mysle murarza, a u nas? phi

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Krystian
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi

Dobrze prawil.... piwo dla niego

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Krystian
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi

Tak, Hajto najlepiej to podsumował.

I teraz Borek atakuje ; )

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
O filmik z weszlo laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
sytuacja z Obraniakiem ;D buhehhehehe

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Hajto kutasie jebnales babke na pasie.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by Krystian
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi
o Szczesnym juniorze tez miał racje, ze na każdy temat ma swoje zdanie, a tu siedział cicho jak mysz pod miotla

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Krystian
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi

nie tylko on wszyscy stali jak te pizdy odziane w te szmaty
szkoda ze tako to wszystko wyglada przed euro

tylko jest jeszcze czas ale trzeba podjac decyzje z jajami
1-wyjebac prezesa i reszte betonu
2-wyjebac Smude sa stanowiska w kraju ze nie robmy wiochy
3-wyjebac farbowanych lisow
to na poczatek

Strona 8 z 66 1 2 6 7 8 9 10 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1