|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak.. a pozniej mowia ze srednia krajowa jest na wysokim poziomie... tylko nikt nie mowi jaka jest przepasc miedzy tymi co ta srednia podnosza a tymi co ja obnizaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zabawne jest to ze najke  jedzie non stop z produkcja tych szmat  tak sie bawi pzpn
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak.. Jesli moge, to jest pewniak ile jest ludzi ktorzy wiedza kto co potrzebuje, wiedza co sie z czym je nawet nie próbują gdzies sie wbić, bo jak patrza na tych pajacow w okol to sie odechcewa lub mowia po prostu na co mi to.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ale dobra reklama Kredyt Banku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pacyfista ale mimo wszystko zwyklemu czlowieku noz sie otwiera w kieszeni jak tyle hajsu maja ludzie pokroju tego wielkiego pana prezesa w studio, ktory nie umie zlozyc 1 zdania.. co za wiesniak.. a pozniej mowia ze srednia krajowa jest na wysokim poziomie... tylko nikt nie mowi jaka jest przepasc miedzy tymi co ta srednia podnosza a tymi co ja obnizaja wlasnie to jest podstawowy problem w naszym kraju w Niemczach wezmy w cudzyslow zwykly robotnik zarabia od 7do 10kola a jego szef niech ma sobie ile chce bo jego stac na godne zycie u nas wiadomo 1 k na reke to chyba godnie zyc nie mozna i nie pomoze Pis czy Po ani Korwin czy jak mu tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
za pol godziny Vitesse - Feyenoord BTS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
espanol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
a.k.a. "CDN23"
|
|
a.k.a. "CDN23"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Grosiki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
JuN nie da sie tylko otworzyc parasola w dupie najszybciej to bunt pilkarzy ze nie gramy za takiego debila i tyle w tym temacie a co on pilkarzom przeszkadza? wiekszosc siedzi za granica i ma w dupie late. przyjezdzaja na zgrupowania, kase dostaja w terminie wiec im wszystko pasuje przestan huge kasa to nie wszystko fajnie rano sie ogolic i zobaczyc w lustrze twarz czlowieka ktory jest prawdziwy a nie sztuczny jak usta pani prezes Warty Poznan i naprawde myslisz, ze lewandowski, perkiz, polanski czy nawet szczesny tak sie przejmuja lata? farbowani pewnie jeszcze sa mu wdzieczni, ze zwiazek pomogl im zagrac w naszej reprezentacji. oni maja swoje zycie, swoje problemy, swoje kluby, swoja pilke. na zgrupowania przyjezdzaja tylko zeby zagrac w 1-2 meczach, pokazac sie u nas. sprawa z orzelkiem mogla ci to udowodnic, jezeli sadzisz jeszcze ze jest inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Grosiki  na grosiki rosly kursy cos nie tak tam je
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
wlasnie to jest podstawowy problem w naszym kraju w Niemczach wezmy w cudzyslow zwykly robotnik zarabia od 7do 10kola a jego szef niech ma sobie ile chce bo jego stac na godne zycie u nas wiadomo 1 k na reke to chyba godnie zyc nie mozna i nie pomoze Pis czy Po ani Korwin czy jak mu tam Dokladnie, mieszkam przy granicy i nie wiem czy w mediach bylo o tym ze teraz Niemcy chca mlodych Polakow jako robole, moj kumpel poszedl i teraz dostaje 2k zlotych na samym starcie uczac sie zawodu chyba jak dobrze mysle murarza, a u nas? phi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi Dobrze prawil....  dla niego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi Tak, Hajto najlepiej to podsumował. I teraz Borek atakuje ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
O filmik z weszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
sytuacja z Obraniakiem ;D buhehhehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Hajto kutasie jebnales babke na pasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi o Szczesnym juniorze tez miał racje, ze na każdy temat ma swoje zdanie, a tu siedział cicho jak mysz pod miotla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
prawda jest smutna ale Hajto dobrze powiedzial o Blaszczykowskim ze taki cipek sie robi nie tylko on wszyscy stali jak te pizdy odziane w te szmaty szkoda ze tako to wszystko wyglada przed euro tylko jest jeszcze czas ale trzeba podjac decyzje z jajami 1-wyjebac prezesa i reszte betonu 2-wyjebac Smude sa stanowiska w kraju ze nie robmy wiochy 3-wyjebac farbowanych lisow to na poczatek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|