|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kuby wcale nie zrzucają, czyżbym się pomylił...  rośnie hc na Egipt, to mi się podoba
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Argentyna -1.5 Polska i chyba Kuba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629 |
KoVe - Team Lakkapaa 2 @1.70 7/10
mecz na live na bwin, warto pograc, bo miedzy druzynami przepasc jesli idzie o personalia i umiejetnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
szukasz klienteli ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629 |
temat zamkniety ^^ pomagam zarobic ;)warto poczekac do konca 1 seta bo chyba wdupia pierwszego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 629 |
wydaje mi sie tez ze jest spore value na Aluprof, a jak Ty widzisz ten mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
lepiej chyba poczekac az przegraja 1st seta, kur nieco wzrosnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
nie ruszam tej kolejki, sa lepsze rzeczy do grania z siatki, musze zobaczyc co prezentuja po przerwie ekipy, ale fakt, troszke ich nie doceniaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie ruszam tej kolejki, sa lepsze rzeczy do grania z siatki, musze zobaczyc co prezentuja po przerwie ekipy, ale fakt, troszke ich nie doceniaja Jutro Polacy biorą mecz z Serbami? Właśnie skończyłem oglądać ich mecz z Argentyną, fatalnie wyglądali. W sumie jeden dzień więcej na aklimatyzację to zawsze coś i być może ich gra się nieco poprawi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Korver, a co z wielką Kubą ?  brak spadków budzi mój niepokój, że jednak się pomyliłem w ocenie  Moim zdaniem to bardziej wynikało z świetnej gry Argentyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
wlasnie nie wiem jak ugryzc ten mecz, bo nie widzialem Serbow, znowu jedna jaskolka.... ale tak jak wczoraj pisalem najbardziej sie obawiam Serbow z tych pierwszysch trzech meczow, chociaz Arg na pewno gra to do czego przyzwyczaila wszystkich w tym roku, czyli swietna siatkowke, ale Serbia przegrywajac z nami to juz IMO przekresla sobie szanse na awans, mecz na noze  na razie i tak wiekszosc bukow obsrana i siedzi w okopach, fonbet zablokowal zakaldy do 19:00, nie wiem co jest grane, u bab nie bylo takich szopek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver, a co z wielką Kubą ?  brak spadków budzi mój niepokój, że jednak się pomyliłem w ocenie  Moim zdaniem to bardziej wynikało z świetnej gry Argentyny Mój niepokój budzą sami Kubańczycy, niż jakaś świetna postawa Iranu. Powinni ich zjeść samymi warunkami fizycznymi, ale taki kurs mnie nie zadowala. Tak, Argentyna zagrała świetnie, ale Serbowie dołożyli swój żenujący występ. Wystarczy spojrzeć chociażby na bloki i wynik 12-1 dla ARG. Ja rozumiem geniusz De Cecco i jego umiejętność oszukania bloku, ale nie aż w takich rozmiarach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Arg na pewno gra to do czego przyzwyczailawszystkich w tym roku, czyli swietna siatkowke, ktoś złośliwy by spytał, to czemu eksperci tak długo cicho siedzieli  dopiero ja, co siatkówkę odwiedzam raz na jakiś czas sobie przypomniałem tego boskiego De Cecco, Sole, Perreyrę i resztę, która tak młóciła  napinka musi być !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wlasnie nie wiem jak ugryzc ten mecz, bo nie widzialem Serbow, znowu jedna jaskolka.... ale tak jak wczoraj pisalem najbardziej sie obawiam Serbow z tych pierwszysch trzech meczow, chociaz Arg na pewno gra to do czego przyzwyczaila wszystkich w tym roku, czyli swietna siatkowke, ale Serbia przegrywajac z nami to juz IMO przekresla sobie szanse na awans, mecz na noze  na razie i tak wiekszosc bukow obsrana i siedzi w okopach, fonbet zablokowal zakaldy do 19:00, nie wiem co jest grane, u bab nie bylo takich szopek Serbowie niemrawo zagrali, nie było w nich walki ani jakby chęci gry. Komentatorzy wspomnieli, że oni dość późno dotarli do Japonii, w zasadzie na dzień przed rozpoczęciem turnieju. Co by potwierdziło ich senną postawę na boisku, ale z drugiej strony wraz z kolejnym dniem powinni być już bardziej pobudzeni i zaaklimatyzowani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Arg na pewno gra to do czego przyzwyczailawszystkich w tym roku, czyli swietna siatkowke, ktoś złośliwy by spytał, to czemu eksperci tak długo cicho siedzieli  dopiero ja, co siatkówkę odwiedzam raz na jakiś czas sobie przypomniałem tego boskiego De Cecco, Sole, Perreyrę i resztę, która tak młóciła  napinka musi być ! Ja otwarcie przyznaję, że dla mnie ten wynik jest szokiem. Serbia potrafi zaliczyć od czasu do czasu jakąś kompromitację, ale z Ivanem w składzie zupełnie się tego nie spodziewałem. Więc cóż, brawa dla Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Arg na pewno gra to do czego przyzwyczailawszystkich w tym roku, czyli swietna siatkowke, ktoś złośliwy by spytał, to czemu eksperci tak długo cicho siedzieli  dopiero ja, co siatkówkę odwiedzam raz na jakiś czas sobie przypomniałem tego boskiego De Cecco, Sole, Perreyrę i resztę, która tak młóciła  napinka musi być ! fragment mojej analizy z wczoraj, z innego forum  "Serbia w podstawie, Argentyna rowniez, Serbia ma przewage na srodku i ataku, Argentyna na sypie, libero i przyjeciu, moze nie sa to jakies ogromne przewagi (wylaczajac pare atakuajcych), ale to sa moje oceny sil druzyn, nikt nie musi sie z tym zgadzac, Ivan jeszcze na poczatku turnieju powinien ciagnac gre Serbom, potem moze mu juz lekko brakowac sil, pewnie z tymi slabszymi bedzie grac atakujacy Belchatowa, a Ivan bedzie odpoczywac ... Argentyna to mocna paczka, sa troszke niedoceniani i nie wiem skad takie kursy u niektorych, przeciez oni w tym roku grali piekna siatkowke, sa mlodzi i waleczni, beda sie szybko regenerowac, na wygranie PS nie maja szans wedlug mnie, ale o to 5-6 miejsce moga smialo walczyc, stac ich na to, jutro to potwierdza IMO" gralem over 181,5 pkt, bo przewidywalem 4 rowne sety lub tb, bez wskazywania zwyciezcy, a tutaj wielkie zaskoczenie, ze skonczylo sie szybko 3-0, chcialem grac +1,5 na Arg, ale mowie jakby im sie noga powinela i ugrali tylko 1 seta, pierwsza kolejka to zawzse niepewnosc, ale brawa dla chlopakow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale co nam po innym forum  Co jest pisane na hubie, zostaje na hubie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Swoją drogą, @Darwin tam jeszcze pisze? Czy zostałeś sam na placu boju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
pisze tylko, zeby mlody nie myslal, ze ja zapomnialem o mojej Argentynie, ktorej kibicuje dluzej niz on 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Darwin nie, z agrem walczymy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|