|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Real Under 158 uff barca Under 149 tez izi Teraz tylko Valencia  AKo agrane w totomixie pewnie po dogrywce wygra Valencia heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
1 Poniżej 160.5 Real Madryt vs Lagun Aro GBC (Sumy w meczu) 20/11/2011 Brak 1.90 Odbędzie się 2 Poniżej 147.5 Barcelona vs CB Valladolid (Sumy w meczu) 20/11/2011 Brak 1.90 Wygrana
izzzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Na początek dnia (niedawno wstałem  ): Bayern Monachium v Skyliners under 149,5 Kirmizi v Aliaga under 149 mocno 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Valencia + Under 148.5 Barcelony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Na początek dnia (niedawno wstałem  ): Bayern Monachium v Skyliners under 149,5 Kirmizi v Aliaga under 149 mocno  ja pogralem under monachium jak narazie jest dobrze bronimy  nie trafiamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Na początek dnia (niedawno wstałem  ): Bayern Monachium v Skyliners under 149,5 Kirmizi v Aliaga under 149 mocno  ja pogralem under monachium jak narazie jest dobrze bronimy  nie trafiamy   w Turcji też jest dobrze, choć suchy wynik może tego nie pokazuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Witam, mam pytanie do kogos kto sie moze bardziej orientuje w temacie greckiego kosza - czemu jest taki wysoki kurs na oly z panata? osobiscie gram tylko eurolige i hiszpanska z kosza, wiec znajac sklady i gre zespolu panaty i oly nie bardzo wiem czemu koniczynki sa takim faworytem, mieli ostatnio ciezki wyjazd do niemiec, ktory troche po frajersku przegrali moim zdaniem przez koncowke 3 partii  Jezeli ktos cos wie na temat kontuzji itd to bylbym bardzo wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Witam, mam pytanie do kogos kto sie moze bardziej orientuje w temacie greckiego kosza - czemu jest taki wysoki kurs na oly z panata? osobiscie gram tylko eurolige i hiszpanska z kosza, wiec znajac sklady i gre zespolu panaty i oly nie bardzo wiem czemu koniczynki sa takim faworytem, mieli ostatnio ciezki wyjazd do niemiec, ktory troche po frajersku przegrali moim zdaniem przez koncowke 3 partii  Jezeli ktos cos wie na temat kontuzji itd to bylbym bardzo wdzieczny abstrahując od tego, co kto ostatnio zagrał... Panathinaikos, praktycznie tym składem i z tym trenerem, wygrał w tym roku Euroligę, gra u siebie. Z zespołem, który budowany jest praktycznie od nowa... Ja nie ruszam tego meczu, choć rzeczywiście ostatnio Olympiakos pozytywnie zaskakuje. I jak pokazał mecz w Bambergu, defensywa Panaty kuleje, gdy zespół rywali opiera grę głównie na rzutach za 3. A Olympiakos gra trochę jak Bamberg - jak wpadają "trójki" jest fajnie. Jak nie, to nie mamy czego szukać w rywalizacji z potentatami Euroligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Na dziś jeszcze taki dubelek w tobet: Polonia Przemyśl - MOSiR Krosno Polonia -6,5 + Siden Toruń - SKK Siedlce Siden -9,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
kurde, bombardują w tej Turcji "trójkami", ale under cały czas realny ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Anadolu Efes @ 4.33 -31.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Anadolu Efes @ 4.33 -31.5  po 2 kwartach 54-23 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
cos takiego na włoskiego basketa
DUBEL
20 Nov 2011 - Montepaschi Siena - Cimberio Varese - Suma punktów
Poniżej (149.5) @ 1.85
20 Nov 2011 - Sidigas Avellino - Novipiu Casale Monferrato - Handicap meczowy
Sidigas Avellino (-10.0) @ 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2008
Posty: 28 |
Anadolu Efes @ 4.33 -31.5  W jakim buku takie handi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Anadolu Efes @ 4.33 -31.5  W jakim buku takie handi? william hill dodatkowe handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
DUBEL Poniżej(149.5) @ 1.85Suma Montepaschi Siena - Cimberio Varese Sidigas Avellino @ 1.85Handicap Sidigas Avellino (-10.0) Stawka: 3j Singiel ŁKS Sphinx Łódź @ 1.85 (+7.5) AZS Politechnika - ŁKS Sphinx Łódź Stawka: 2j       
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
to w Warszawie zaczeli  ja pierd...co za padlina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
połowa 1q 6:2 to se overka pograłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
17:10 po 1q szkoda czasu na ten mecz żenada 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|