Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Macie jakas stronke z wynikami tych meczy????

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
TUTAJ [icehockeychallenge.net] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Dzis Białoruś-Polska dla mnie inny wynik niz zwycieśtwo Białorusinów bedzie sensacja

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
dziś kolejne mecze hokejowe w Niemczech (U20) wczoraj o 14.30 odbył sie meczyk Usa-Niemcy kurs na Usa 1.75 to była mega przesada,niestety nie zdązyłem obstawic. Dziś reprezentacja NIemiec zmierzy sie z ekpią Szwedzką i kurs jaki wystawił toto 1.5 biore bez rzadnego "ale"(w profie 1.3). Reprezentacja Szwecji wczoraj odpoczywała natomiast Niemcy dziś 3 mecz z rzedu grają więc zmeczenie napewno dać o sobie znać.NIemcy wczoraj dostali lańsko o rok młodszych amerykańców 3-7 natomiast Szwecja pokonała przedwczoraj Czechy 3-1. Inny wynik niz zwyciestwo Szwecji bedzie dla mnie mega niespodzianką.
Do tego mozna napewno dołozyc zwyciestwo Ukrainy z słabą Estonią no i niestety ale porazke Polaków z Białorusinami.
Łączne ako w toto wychodzi 2.04 wiec nie jest tak żle a prawdopodobienstwo bardzo duze. Wysokich wygranych

pozdrawiam : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
A co myslicie o meczu Norwegia-Holandia??
Jak dla mnie dosyc pewna 1

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
dziś kolejne mecze hokejowe w Niemczech (U20) wczoraj o 14.30 odbył sie meczyk Usa-Niemcy kurs na Usa 1.75 to była mega przesada,niestety nie zdązyłem obstawic. Dziś reprezentacja NIemiec zmierzy sie z ekpią Szwedzką i kurs jaki wystawił toto 1.5 biore bez rzadnego "ale"(w profie 1.3). Reprezentacja Szwecji wczoraj odpoczywała natomiast Niemcy dziś 3 mecz z rzedu grają więc zmeczenie napewno dać o sobie znać.NIemcy wczoraj dostali lańsko o rok młodszych amerykańców 3-7 natomiast Szwecja pokonała przedwczoraj Czechy 3-1. Inny wynik niz zwyciestwo Szwecji bedzie dla mnie mega niespodzianką.

wszytko fajnie dobrze tylko SZKODA ZE POMIESZALES ZE SOBA 2 RÓZNE TURNIEJE w 2 RÓŻNYCH KRAJACH

Dla twojej informacji W Niemczech sa 2 turnieje:
"U19-U20" (Niemcy)
9.II Szwecja-Szwajcaria 2-0
Niemcy-Finlandia 3-6
10.II Finlandia-Szwajcaria 5-3
Czechy-Szwecja 1-3

"U17" (Niemcy)
9.II Slowacja-Dania 5-1
Niemcy-Szwajcaria 1-3
10.II Słowacja-Szwajcaria 2-5
Niemcy - Dania 4-0

natomiast w Slowacji jeden turniej z ktorym pomyliles i pomieszales mecze z turniejami z Niemiec i to w dodatku w inej kategori wiekowej"

"U18" (Slowacja)
9.II USA"17"-Szwajcaria 3-2
Slowacja-Niemcy 2-1
10.II USA"17"-Niemcy 7-3
Slowacja-Szwajcaria 4-3

Typy masz okej, ale ich argumentacja to totalna klapa.
Odnosisz sie do meczu dzisiejszego Niemcy'20'-Szwecja'20" mówisz ze Niemcy grali mecze dzien po dniu o jakims zmeczeniu a sytuacja wyglada odwrotnie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21
Norwegia ma o niebo lepszą ekipę ale jak wiadomo gospodarz zawsze ma szczęście? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rozgrywki są w Tilburgu więc różnie to może się skończyć, mimo to chyba zaryzykuję na Norwegie
Pozdrooo

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1