|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Tylko niech nikt nie pisze ze temat nie wytrzyma takiego natloku wydarzen , bo ostatnio i tak malo kto sie na ten temat udzielal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oto sklad na Slowakow na mecz ze Szwecja 9.02 - jak widac oparty o rodzinna lige:
Brankári: Karol Kri¾an (MoDo/©véd.), Ján Laco (HC Ko¹ice)
Obrancovia: Dominik Graòák (Slavia Praha/ÈR), Ivan ©várny (HK Dynamax Nitra), Juraj Li¹ka, Peter Miku¹ (obaja Dukla Trenèín), Tomá¹ Harant, René Vydarený, Ján Mucha (v¹etci HC Èeské Budìjovice), Daniel Hanèák (HC Slovan Bratislava)
Útoèníci: Miroslav La¾o (HC Ko¹ice), Miroslav Zále¹ák (Södertälje SK/©véd.), René ©koliak (HC Slovan Bratislavba), Stanislav Gron, Martin Gálik (obaja MsHK ®ilina), René Jarolín (HK 36 Skalica), Andrej Kollár, Miroslav Kováèik, Andrej Kmeè (HK Dynamax Nitra), Peter Hú¾evka (Dukla Trenèín), Michal Hudec (HC Èeské Budìjovice/ÈR), Andrej Nedorost (HC Energie Karlovy
NIE MUSZE dodawac ze zaden z zawodnikow tej kadry nie jedzie na Olimpiade w Turynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Temat Vonseb bardzo dobry:)!!!!!
Dodam cos od siebie:
Ice Hockey Budapeszt:
Terminarz:
Piątek: 15:00 Team Canada - Chorwacja 18:30 Wegry - Slowenia
Sobota: 15:00 Wegry - Chorwacja 18:30 Team Canada - Slowenia
Niedziela: 11:30 Wegry - Team Canada 14:30 Slowenia - Chorwacja
Ice Hockey Godno
Terminarz:
Piątek: 15:00 Ukraina - Polska 18:30 Bialorus - Estonia
Sobota: 13:30 Ukraina - Estonia 13:30 Bialorus - Polska
Niedziela: 13:30 Polska - Estonia 17:00 Bialorus - Ukraina
Ice Hockey Tilburg
Terminarz:
Piątek: 17:00 Norwegia - Francja 20:30 Holandia - Litwa
Sobota: 17:00 Francja - Litwa 20:30 Holandia - Norwegia
Niedziela: 12:30 Norwegia - Litwa 16:00 Holandia - Francja
To tyle ode mnie i standartowo zapraszam wszystkich do goracej dyskusji:)
Last edited by vonseb; 06/02/2006 17:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
W takim wypadku doloze od siebie jeszcze wazny LINK - tam bedzie live do tych spotkan ( bodajze resultat z lewej strony ) : http://www.icehockeychallenge.net/index.htmTam tez sa wczesniejsze wyniki turniejow itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Oto sklad na Slowakow na mecz ze Szwecja 9.02 - jak widac oparty o rodzinna lige:
Brankári: Karol Kri¾an (MoDo/©véd.), Ján Laco (HC Ko¹ice)
Obrancovia: Dominik Graòák (Slavia Praha/ÈR), Ivan ©várny (HK Dynamax Nitra), Juraj Li¹ka, Peter Miku¹ (obaja Dukla Trenèín), Tomá¹ Harant, René Vydarený, Ján Mucha (v¹etci HC Èeské Budìjovice), Daniel Hanèák (HC Slovan Bratislava)
Útoèníci: Miroslav La¾o (HC Ko¹ice), Miroslav Zále¹ák (Södertälje SK/©véd.), René ©koliak (HC Slovan Bratislavba), Stanislav Gron, Martin Gálik (obaja MsHK ®ilina), René Jarolín (HK 36 Skalica), Andrej Kollár, Miroslav Kováèik, Andrej Kmeè (HK Dynamax Nitra), Peter Hú¾evka (Dukla Trenèín), Michal Hudec (HC Èeské Budìjovice/ÈR), Andrej Nedorost (HC Energie Karlovy
NIE MUSZE dodawac ze zaden z zawodnikow tej kadry nie jedzie na Olimpiade w Turynie. NIESTETY NIE MASZ RACJI Akurat mała nieścislość, jest jeden rodzinek z tej kadry na mecz towarzyski 9.II w Szwecji jedzie jeden wybraniec na Olimpiade a jest nim Karol Kri¾an (MoDo/©véd.) Kadra Słowacji na Olimpiade w Turynie: Brankári (3): Ján La¹ák (10. 4. 1979) - HC Moeller Pardubice (ÈR), 1x na ZOH (2002) Peter Budaj (18. 9. 1982) - Colorado Avalanche (NHL), premiéra na ZOH Karol Kri¾an (5. 6. 1980) - MoDo Hockey (©véd.), premiéra na ZOH Obrancovia (7): Zdeno Chára (18. 3. 1977) - Ottawa Senators (NHL), 1x na ZOH (2002) Ivan Majeský (2. 9. 1976) - Washington Capitals (NHL), 1x ZOH (2002) Radoslav Suchý (7. 4. 1976) - Columbus Blue Jackets (NHL), 1x ZOH (2002) ¥ubomír Vi¹òovský (11. 8. 1976) - Los Angeles Kings (NHL), 2x na ZOH (1998, 2002) Milan Jurèina (7. 6. 1983) - Boston Bruins (NHL), premiéra na ZOH Andrej Meszáro¹ (13. 10. 1985) - Ottawa Senators (NHL), premiéra na ZOH Martin ©trbák (15. 1. 1975) - CSKA Moskva (Rus.), premiéra na ZOH Útoèníci (13): ¥ubo¹ Barteèko (14. 7. 1976) - Lulea Bears (©véd.), 1x ZOH (2002) Peter Bondra (7. 2. 1968) - Atlanta Thrashers (NHL), 2x ZOH (1998, 2002) Pavol Demitra (29. 11. 1974) - Los Angeles Kings (NHL), 1x ZOH (2002) Marián Gáborík (14. 2. 1982) - Minnesota Wild (NHL), 1x ZOH (2002) Michal Handzu¹ (11. 3. 1977) - Philadelphia Flyers (NHL), 1x ZOH (2002) Marián Hossa (12. 1. 1979) - Atlanta Thrashers (NHL), 1x ZOH (2002) Richard Kapu¹ (9. 2. 1973) - Metallurg Novokuzneck (Rus.), 1x ZOH (2002) Jozef Stümpel (20. 7. 1972) - Florida Panthers (NHL), 1x ZOH (2002) Miroslav ©atan (22. 10. 1974) - New York Islanders (NHL), 2x ZOH (1994, 2002) Richard Zedník (6. 1. 1976) - Montreal Canadiens (NHL), 1x ZOH (2002) Marcel Hossa (12. 10. 1981) - New York Rangers (NHL), premiéra na ZOH Marek Svato¹ (17. 7. 1982) - Colorado Avalanche (NHL), premiéra na ZOH Náhradníka za zraneného Ladislava Nagya urèí tréner Franti¹ek Hossa dodatoène. Náhradníci (3): Dominik Graòák (11. 6. 1983) - Slavia Praha (ÈR), premiéra na ZOH Ronald Petrovický (15. 2. 1977) - Atlanta Thrashers (NHL), 1x ZOH (2002) Tomá¹ Surový (24. 9. 1981) - Pittsburgh Penguins (NHL), premiéra na ZOH
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Trener reprezentacji Szwecji na mecze towarzyskie 9.II Szwecja-Słowacja (Timra) 12.II Szwajcaria-Szwecja (Lugano) powołał nastepujaca kadre:
Brankáøi: Stefan Liv (HV´71 Jönköping), Johan Holmqvist (Brynäs Gävle).
Obránci: Fredrik Olausson (HV´71 Jönköping), Magnus Johansson (Linköping), Tommy Sjödin (Brynäs Gävle), Sanny Lindstàöm (Timra), Jonas Frögern, Per Hallberg (oba Färjestad), Kenny Jönsson (R¨gle), Josef Boumedienne (Södertälje).
Útoèníci: Jörgen Jönsson, Jesper Mattsson (oba Färjestad), Mika Hannula, Björn Melin, Andreas Karlsson, Johan Davidsson (v¹ichni HV´71 Jönköping), Tony Martensson, Tim Eriksson (oba Linköping), Andreas Johansson (Servette ®eneva, ©výcarsko), Christian Berglund (Rapperswil, ©výcarsko), Mikael Renberg (Lulea), Fredrik Bremberg (Djurgarden).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Masz pelna racje Pitersz - nie dopatrzylem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /sam zreszta kadre SLowakow wkleilem gdzie indziej /
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
a i jeszcze jedna informacja z kadry na Szwecje na Olimpiade jedzie bramkarz Karol Kri¾an, ale z tej kadry szanse ma jeszcze na udzial w Olimpiadzie obronca Dominik Graòák (Slavia Praha/ÈR), ktory jest nominowany na rezerwowego w kadrze na Olimpade.
Pozostaly "europejski" zaciag (bo reszta kadry jest z NHL a tam graja az do 12.II): Ján La¹ák (10. 4. 1979) - HC Moeller Pardubice (ÈR) Martin ©trbák (15. 1. 1975) - CSKA Moskva (Rus.) Richard Kapu¹ (9. 2. 1973) - Metallurg Novokuzneck (Rus.) ¥ubo¹ Barteèko (14. 7. 1976) - Lulea Bears (©véd.) nie wybiera sie wogule do Szwecji a w tym czasie maja trenowac na Slowacji wraz z drużyną Trenczyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348 Likes: 3 |
Panowie a co myslicie o meczu w Euro Hockey Challenge miedzy Norwegia a Francją? Patrzac na wyniki Francji w tegorocznej edycji tego turnieju sa bardziej niz przecietne. Wygrali tylko u siebie z Kazachami i Łotwą. Mysle ze Francuzi podchodza do tego turnieju "rozrywkowo" i podobnie bedzie w meczu z Norwegią. Mój typ to Norwegia dla mniej odważnych 1x
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
poczekamy na kursy EIHC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale mozna bedzie ladnie zarobic wedlug mnie nasi ograją tylko estonie , a tak to łomot od reszty no i białoruś wygra grupe , taka moje opinia bez kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 34 |
Zna ktoś może skład w jakim wystąpią w tych towarzyskich meczach Niemcy, Rosjanie, Włosi i Kazachowie? Czy będą to składy takie jak na Olimpiadę, bo widzę że Szwedzi i Słowacy wystawili całkiem inną drużynę? Zależnie od tego oczywiście typy ale:
Austria - Niemcy 2 2,15 (skład Niemców??)
Szwajcaria - Rosja 2 1,7
Szwecja - Słowacja 1 1,6 (tu ostrożnie)
Włochy - Kazachstan 2 2,15 (ciekawe są składy ale Kazachowie mają ciekawą ekipę i na Igrzyskach moga sprawić niejedną niespodziankę)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
oczywiscie ze sklady beda inne poniewaz NHL robi przerwe dopiero od 13stego lutego , wiec w tych meczach zabraknie graczy z najlepszej ligi swiata , takze nie wiem czy jest sens ryzykowac pieniadze na ten mecz , lepiej grac EIHC i wstrzymac sie na olimpiade
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
DZis 2 ciekawe mecze towarzyskie - ja b. lekko sprubuje tak: Austria - Niemcy 2 2,00 /by BAW/ 3/10 Sklad NIemiec beda wspoltworzyli gracze, ktorzy w weekend ograli gwiazdy zagraniczne swojej ligi ( czesto z nich tworzone sa kadry Kanady i USA na turnieje w Europie bez NHL-a) 5-3 - czyli kadra olimpijska NIemiec minus 7 zawodnikow z NHL-a. Powinien to byc wiec w miare mocny team . Szwajcaria - Rosja 1 3,40 /by BAW/ 2/10 Sklad Szwajcarow na dzisiejszy mecz to: kadra olimpijska minus 3 graczy z NHL ( 2 bramkarze: Aebischer i Gerber i obr Streit ). Tu jest pelny sklad na ten meczyk; http://www.f.sehv.ch/platform/content/element/2097/A-NM%20OS-Vorb.%20Lausanne_Roster.pdf .Atutem Szwajcarow jest zgranie, z kadry olimpisjkiej az 21 z 23 graczy gralo na ostatnich MS. Z roku na rok poziom ich ligi rosnie ( jedna z bogatszych w Europie ) czego odzwierciedleniem jest coraz lepsza postawa kadry narodowej. Juz w zeszlym roku w cwiercfinale MS napedzili sporego stracha Szwedom przegrywajac tylko 2-1 , tam tez potrafili zremisowac z Rosjanami 3-3 w II fazie mistrzostw. Dla tej kadry te 3 mecze to bedzie glowny-ostatni sprawdzian przed Olimpiada, a o postawe rezerwowego bramkarza tez raczej jestem spokojny. NIestety nigdzie nie moge znalezc kadry Rosji ( znaczy jakby sie czlowiekowi chcialo uczyc te hieroglify ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - to znalazlby pewno bez problemu , ale ja jak widze ze B to W itp to zaraz opuszczam ich strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). NA pewno nie bedzie to kadra olimpijska bo ja wspoltworzy az 18 zawodnikow z NHL-a i tylko 5 z ligi rosyjskiej. Zapewne bedzie to kadra oparta o zawodnikow z rodzimej ligi wystepujaca zazwyczaj w turniejach wielkiej europejskiej "4-ki" . Ciekawe jak sie zaprezentuja na ich tle Szwajcarzy i mysle ze tak leciutko po 3,40 mozna ich sprobowac - zwlaszcza ze beda u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Trener reprezentacji Szwecji na mecze towarzyskie 9.II Szwecja-Słowacja (Timra) 12.II Szwajcaria-Szwecja (Lugano) powołał nastepujaca kadre:
Brankáøi: Stefan Liv (HV´71 Jönköping), Johan Holmqvist (Brynäs Gävle).
Obránci: Fredrik Olausson (HV´71 Jönköping), Magnus Johansson (Linköping), Tommy Sjödin (Brynäs Gävle), Sanny Lindstàöm (Timra), Jonas Frögern, Per Hallberg (oba Färjestad), Kenny Jönsson (R¨gle), Josef Boumedienne (Södertälje).
Útoèníci: Jörgen Jönsson, Jesper Mattsson (oba Färjestad), Mika Hannula, Björn Melin, Andreas Karlsson, Johan Davidsson (v¹ichni HV´71 Jönköping), Tony Martensson, Tim Eriksson (oba Linköping), Andreas Johansson (Servette ®eneva, ©výcarsko), Christian Berglund (Rapperswil, ©výcarsko), Mikael Renberg (Lulea), Fredrik Bremberg (Djurgarden). Ostatecznie na spotkania towarzyskie z kadry wypadli: Fredrik Olausson (HV´71 Jönköping), Jesper Mattsson (Färjestad), Tim Eriksson (Linköping) oraz Mikael Renberg (Lulea) W ich miejsce powolani zostali: Björn Danielsson (Brynäs), Jonas Nordquist (Lulea), Fredrik Warg (Timra IK) Z tej kadry na Olimpiade jedzie 4 zawodników: Stefan Liv (HV´71 Jönköping), Kenny Jönsson (R¨gle),, Mika Hannula (HV´71 Jönköping) oraz Jörgen Jönsson (Färjestad) który zdobył złoty medal na Olimpiadzie w Liliehamer w 1994roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Zaciekawily mnie dwa emcze na dzis moz ektos wie cos wiecej o tyych druyznach a nizeli ja a mysle tutaj o dwoch parach U18 Slowacja - niemcy 1 turniej rozgrywany na slowacji i z tego co sie orientuje to slowacy do lat 18 graja w dywizji A a niemcy w dywizji B. A kursik 1,55 wydaje sie dosc kasliwy
U17 Slowacja - Dania 1 turneij jest rozgrywany w Niemczech nri mam zadnych wiadomosci na temat wynikow 17 latkow ale do 18 jest podna sytuacja jak w meczu pwoyzje bo dunczycy rowniez graja w dywB a rok roznicy to hcyba nei az tylke zeby poziom byl odmiennie inny miedzy tymi druzynami Kurs 1,4
Jak kto scos wei na ten temart wiecej i raczylby cos napsiac bylbym wdzieczny:) <piwo>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Niemcy - Finlandia U20 --> w toto kurs 1.65 Finowie w tym roku w Kanadzie w mistrzostwach Swiata w zajeli 3 miejsce, naszych zachodnich sąsiadów nawet nie było na tych mistrzostwach. Róznica klas jest bardzo widoczna i zdecydowany faworyt to Finlandia.
start 18.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
No i pierwszy dzien Hokejowyhc miedzynarodowych zmagan udany:)
Jutro zaciekawily mnie 3 mecze z doroslego hoka:
Norwegia - Francja 1 Norwegowie juz w takiego racdzuju ograli francuzow 2 1 , Franciuzi jak do tej pory wygrywali tylko u siebie dwa emcze pozstale spotkania rpzegrali mysle ze jutro norwegowie sie uporaja z zabojadami a kurs jest jak najbardizej do grania.Poza tym norwegia gra w gr. A natomiast francuzi w tym sezonie beda grali w Dyzizji 1 to tez jet jakims wyznacznikiem sil tyhc druzyn...dziwi mnie tylko tak wysoki kurs ale mimo to zagram:) Jak ktos wie cos wwiecej ode mnei bylbym wdzieczny jesli by cos napisal na ten temat:)
Ukraina - Polska 1 Podobna sytuacja(jesli chodiz o dywizje i orzegrane mecze ukraincy pokonali nas 3 2) jak u gory z tym ze kurs troche nizszy bo 1,6.
Bialorus - Estonia tutaj kurs 1,15 ale warto dolozyc bo zwyciestwo bialorusi napewno w tym spotknaiu nei bedzie podl;egalo dyskusji:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Dobrze jescze wygalda slovenia ktora powinna ograc wegrow.... Slovency rowniez wystepuja w dyzizji A natpomist Wegrzy graja w dywizji pierwszej weic roznica tez powinna byc jutro widoncza na lodzie na korzysc slovenscow oczywiscie poza trym wegrzy wygrali tylko slabiutka rumunie w dotychczasopwych turach a rpzegrali z nami i norwegami....natomasit slovenia pokonala bialorus i francuzow natomisat przegrala w austrii i dwa razy z wlochami ..... piszac ten tekst jednak zauwazaylem ze wiecej jest argumentow ze to typowy NO BET tymbardziej ze Wegrzy u siebie.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
http://www.hockey.no/t2.asp?p=4768&x=1&a=158003 Tam jets sklad norwego na turniej ...szkoda ze nie mam francuzow ale z etgo co widze to w norwegi gra dwoch najlepeij punktujacych wszystkich turneijow......
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|