Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by ice18
royal a co zrobil Pudzian ? w 1 rundzie go anglik obalal jak chcial a za obalenia sa wlasnie punkty... ta walka to przekret i experci MMa wypowiedzieli sie ze thompson wygral..
juz w 1 walce lepiej walczyl... tutaj pierd ze tlenu mu nie zabraklo... a co to jakies zawody kto ma wiecej tlenu ?
pudzian w tej walce nic nie zrobil... w 1 chociaz walil go po mordzie a tutaj..
fucking joke ;d

Jak dla mnie był remis i należałoby zarządzić dogrywkę, a w dogrywce Mariusz by go już puknął na miękko.
Obalanie obalaniem, ale oprócz tego Thompson nie miał żadnych argumentów. Żadnych ... Pudzian w rundzie już się rozkręcił ... powinna być dogrywka, ale i tak krzywdy nie było

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
niby jak sie rozkrecil mi powiedz ? te 4 ciosy przy linach to bylo wszystko co pudzian zrobil w tej walce. obejrzyj sobie walke jeszcze raz i pomysl ze anglik to pudzian a pudzian to anglik.. i jaki wynik na koniec ? wielki sukces Mariusza Pudzianowskiego.. piekne obalenia.. anglik bezbronny... tak by mowili wczoraj na ringu.
1 runda zdecydowane zwyciestwo anglika a druga no moze remisowa... ze walka w Polsce to mozna by bylo dac jeszcze dogrywke... ale zwyciestwo pudziana to normalny walek.
tam od biedy mozna bylo dac dogrywke... ale zwyciestwo..
nie wiem jak to mozliwe ze wiele osob tez sadzi ze pudzian to wygral?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by lupus
"What a fucking joke. Give Mariusz a big round of applause, come on. What a fucking joke. Come on (claps). I thought KSW was meant to be trying to be serious. If you can watch that back, hand on heart, and call it serious then you're FUCKED. And KSW is going down the fucking toilet."

Dzięki, teraz zrozumiałem smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Pudzianowski poniża się z walki na walke obraża trenerów zachowuje sie jak arogant a walczyc nie potrafi Lepiej byloby jakby nosil te kulki swoje ciagal tiry itd Czekam na kolejna walke i czekam na wpie... ktore chce zobaczyc jak dostaje Goscia poprstu nie trawie po tym jak tanczy spiewa a teraz przeoycha sie w ringu dno i żenada a "wygrana" to zasluga tv

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Jak to go obalał jak chciał? Obalenie to rozumiem wywrócenie rywala na matę, a kolejne punkty to można dostać za jakieś chwyty na glebie czy celne ciosy? No to go Thompson wywrócił na początku i leżał na nim przez większość rundy nieudolnie robiąc jakieś chwyty.W stójce to Pudzian go trafiał prostymi i low kickami, chwilę przed gongiem Pudzian zaliczył drugą glebę.
W drugiej rundzie obaj wyjebali się ze dwa razy tyle że to Pudzian w parterze robił duszenia czy sadził celne cepy, udało mu się dwukrotnie zamienić pozycjami z rywalem gdy ten na nim leżał, więc nie wiem skąd ta teza że Angol zdecydowanie zwyciężył.Jak wcześniej wspomniałem chyba to zwykłe wkurwienie po wtopionej kasie laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by royalflush
przecież wiadomo że takie walki Pudziana organizowane są dla przyciągnięcia publiki a bez niego to by pewnie oglądalność 70% spadła laugh musiałeś sporo kasy przegrać na tym pojedynku bo angol go w żadnym stopniu nie pokazał że jest lepszy, no chyba że tak jak mówisz w sztuce ,KSP, konfrontacji sztuki przytulania.Napisz lepiej ile wtopiłeś .
Nic nie wtopiłem bo nie gram na zakładach od dwóch lat. Obiektywnie patrząc pierwsza runda dla Thompsona druga na remis. Anglik było o wiele lepszy w parterze bo Pudzian to z taką siłą powinien udusić go w parterze a cała jego ofensywa opierała się na obronie. Nie mówiąc że angol go przewracał jak chciał co przy gościu który przepychał największe ciężary na świecie jest dość dziwne bo rzucić o matę workiem 120kg to nie jest chyba wielką sztuką dla takiego siłacza. KSW oglądałem nie dla Pudziana tylko dla osobnika którego znam osobiście no i nie na trzeźwo. Fakt faktem Pudzian coraz lepiej radzi sobie w stójce no i w parterze nauczyli go się bronić w czym pomaga mu to że ma grube łapy jak normalni ludzie nogi którymi skutecznie się zasłania. Czekam teraz na jakiś sprawdzian Pudziana z gościem który nie tylko potrafi go przewracać może Kimbo Slice by się skusił wiek podobny i umiejętności a najlepsze lata za sobą :)Z punktu marketingowego KSW walka Pudziana z królem internetowych walk byłaby strzałem w 10-tkę.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
royal a Cie cieszy ze ktos wtopi cyz co ? sie upierdoliles tego... nie gralem nic z tych pojedynkow bo moj buk akurat tego nie mial... a jakbym gral to na samych polakow ( na takim pseudo turnieju) obojetnie z kim by nie walczyli.. po prostu wbij sobie do glowy ze ktos po prostu moze byc zniesmaczony takim wynikiem.. Mamed tez powiedzial ze pudzian nie wygral. 1 runda dla anglika 2 remisowa albo niech ci bedzie ze pudzian, powinna byc dogrywka.. zeby walka odbywala sie w innym kraju by nie bylo nawet dogrywki.
Anglik zostal oszukany i tyle.


Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
tak czy srak to nie Pudzian sędziował walkę, nikogo nie opłacił więc do niego nie ma co mieć pretensji o wynik. Jak narazie Pudzian poprostu się bije, mieszanych sztuk walki z jego strony nie ma, bardziej dyskotekowe sztuki walki, ale serce do walki jest i za to Go lubię.

ps.Nie znam sie na sędziowaniu ale z punktu widzenia zwykłego widza dałbym trzecią rundę.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
juz po wczesniejszej porazce pudziana spadlo troche krytyki.. kolejna porazka moglaby uderzyc mocno w cala KSW... pudzian musial wygrac by dalej dmuchac ten balon i dac zarobic kazdemu no i tak sie stalo..
DAWAJ NA RING laugh


Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Niczego się nie upierdoliłem tylko przypomniały mi się komenty na qc po Śląsk-Wisła.Zresztą ja tu się o Pudziana przepychał nie będę bo to nie mój kolega smile Zresztą pisałem że powinna być dogrywka, a że Angol był lepszy od Pudziana to się nie zgodzę, prędzej stwierdzę że sami siebie chujnią pokonali.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Żadnemu nie należało się zwycięstwo.

I jeden i drugi byli słabi. Różnica była tylko taka, że Thompson chciał się kłaść, a Pudzian nie.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Nie cieszy mnie że ktoś przegrywa kasę, śmieszą mnie lamenty i przekręcanie rzeczywistości z tego powodu na forum bo czemu takie coś ma służyć? I już nie wnikam kto grał, kto nie.Walka była w Polsce i tak samo jak w innym kraju bardziej idzie się na rękę swojemu przy spornym wyniku a pisanie o zdecydowanej przewadze Angola to śmiech na sali, no chyba że to miały być zapasy a nie konfrontacja sztuk walki to faktycznie jaja.I daj mi wywiad gdzie Mamed powiedział że nie wygrał.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by royalflush
Jak to go obalał jak chciał? Obalenie to rozumiem wywrócenie rywala na matę, a kolejne punkty to można dostać za jakieś chwyty na glebie czy celne ciosy? No to go Thompson wywrócił na początku i leżał na nim przez większość rundy nieudolnie robiąc jakieś chwyty.W stójce to Pudzian go trafiał prostymi i low kickami, chwilę przed gongiem Pudzian zaliczył drugą glebę.
W drugiej rundzie obaj wyjebali się ze dwa razy tyle że to Pudzian w parterze robił duszenia czy sadził celne cepy, udało mu się dwukrotnie zamienić pozycjami z rywalem gdy ten na nim leżał, więc nie wiem skąd ta teza że Angol zdecydowanie zwyciężył.Jak wcześniej wspomniałem chyba to zwykłe wkurwienie po wtopionej kasie laugh

Dokładnie laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ja tez nie obstawialem, a dla mnie werdykt to jakas totalna pomylka. Remis to absolutne max co tam mozna bylo dac.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
zeby stwierdzic wygrana pudziana, chociaz zawsze mu kibicuje to chyba trzeba miec oczy w dupie.Pudzianowi pomogly 3 miesiace w American Top Team i dla mnie to jego najlepsza walke, ale to nie ma nawet o czy mowic ze wygral chyba ze ktos nie ma zielonego pojecia o tym sporcie i punktacji.Nawet nie wyobrazam sobie jak ktos moze w ogole przez chwile pomyslec ze anglik nie wygral ale ta walke przebija Zikic-Chmielewski gdzie nawet malo obiektywni komentatorzy(jeden kolega Antka) mowili ze Zikic wygral dwie pierwsze rundy plus dogrywke.
a link do wypowiedzi mameda tutaj http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=28113:mamed-khalidov-po-gali-ksw-17-261111-&catid=37:wyw&Itemid=63 , ale podejrzewam ze niektorym nic juz nie wytlumaczy skali tego co wczoraj zostalo odjebane przy 2-och walkach
I nie, nie gralem pudziana

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
No tak, oczy w dupie smile
Co takiego zrobił Thompson w 1 rundzie? Nic,
leżał na Pudzianie jak by chciał go wypukać, a i to mu się nie udało. Nie zrobił kompletnie nic, by zaznaczyć swoją przewagę w parterze ( to że ktoś jest na górze, nie znaczy że wygrywa laugh )
Nie napiszę też, że Pudzian miał nie wiadomo jaką przewagę w 2 rundzie, ot wyszło mu kilka ciosów i gdyby był bardziej zdecydowany to .... sro tototo
Mogłabyć dogrywka i nic wielkiego by się nie stało- Pudzian by dojechał styranego Dżejmsa wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by [T
-error]( to że ktoś jest na górze, nie znaczy że wygrywa laugh )
No chyba że akcja dzieje się w więzieniu tongue

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
gdybac sobie mozna co by dala dogrywka choc uwazam ze mario dalby rade bo kolos juz kondycyjnie wysiadal ale rzecz w tym, ze nie zasluzyl na dogrywke.
Nie wiem czy wiesz ale zapasy to jeden z wazniejszych elementow w mma a anglik go obalil chyba ze 3 razy w 1 rundzie i kazde OBALENIE jest punktowane to jest zaznaczanie przewagi a ty wydaje mi sie za za bardzo nie wiesz o czym piszesz i oceniasz to okiem laika bo widzisz ze 2 "czolgi leza na ziemi' i nic sie nie dzieje.I powiedz jeszcze ze praca ktora wykonal anglik to mniej niz kilka low kickow pudziana hahah.
2 runda juz bardziej wyrownana ale gora remis i jeszcze tak odnosnie koncowki gdzie pudzian zaczynal przewazac to nie mozesz jedna reka trzymac sie lin a druga napierdalac przeciwnika, te ostatnie sekundy powinny zostac tez uwzglednione jako nieprzepisowe a pudzian to nie jest mamed zeby nie bedac w dominujacej pozycji punktowac lepiej od rywala plus dodaj do tego proby duszen anglika nieudolne ale to tez jest aktywnosc to nie jest lezenie i nic nie robienie.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
aplauz szkoda sie rozpisywac o tym KSW . Tak na osłodę wrzucam cool

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
mgrblokers, odpusc sobie tlumaczenie, my jestesmy zawistnymi Polakami, podobnie jak wszyscy na forach MMA laugh laugh Trzeba byc slepym, zeby w pierwszej rundzie nie dac wina Thompsonowi.

Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1