|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Bayer 1X 1.66 Arsenal DNB 1.57 Milan - Barcwelona kartka do 30.00 min. 1.83   chcesz byc fajny dziecko czy probujesz zwrocic naa siebie uwage? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Jak myślicie warto pograć over BVB bo dla mnie to pewka kolejki  chce tylko to z wami skonsultować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Bologna 222222222222 jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
bo grają u siebie i potrzebują pkt. Chelsea,się starzeje forma już nie ta...uważam ,że będzie remis,ale Ballack może zajebie jakiegoś wolnego i różnie bywa...Leverkusen nie obliczalna drużyna...mogą dostać 2-0,jak również wygrać 3-0.Gospodarz + nóż na gardle(pkt.) = 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Bayer 1X 1.66 Arsenal DNB 1.57 Milan - Barcwelona kartka do 30.00 min. 1.83   chcesz byc fajny dziecko czy probujesz zwrocic naa siebie uwage?  oj sorry,W jest koło E i musiało mi się wcisnąć...przepraszam najmocniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
bo grają u siebie i potrzebują pkt. Chelsea,się starzeje forma już nie ta...uważam ,że będzie remis,ale Ballack może zajebie jakiegoś wolnego i różnie bywa...Leverkusen nie obliczalna drużyna...mogą dostać 2-0,jak również wygrać 3-0.Gospodarz + nóż na gardle(pkt.) = 1X oglądałem ostatnio Chelsea z Liverpoolem i grali według mnie beznadziejnie... ale Liga Mistrzów to Liga Mistrzów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Bologna 3:0 Chievo 3:0 ładnie :)jeszcze po jednej w obydwu meczach i będzie bonusik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
dla mnie osobiscie ze ktos 'musi wygrac' to nie jest zaden konkretny argument
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
kurde ale mam audiotele.. grac ten Zenit czy nie grac. niby powinni w takiej temp., na swoich smieciach, gdzie klepia elegancko wygrac, ale czy tu znow jakichs jaj nie bedzie ? kurs raczej mizerny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dla mnie osobiscie ze ktos 'musi wygrac' to nie jest zaden konkretny argument bo to zaden argument
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
kurde ale mam audiotele.. grac ten Zenit czy nie grac. niby powinni w takiej temp., na swoich smieciach, gdzie klepia elegancko wygrac, ale czy tu znow jakichs jaj nie bedzie ? kurs raczej mizerny kurs jest przezenujacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Zenit dziś będzie gładkie 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
kurde ale mam audiotele.. grac ten Zenit czy nie grac. niby powinni w takiej temp., na swoich smieciach, gdzie klepia elegancko wygrac, ale czy tu znow jakichs jaj nie bedzie ? kurs raczej mizerny kurs jest przezenujacy tak samo jak i kurs na Marsylie, graja masakryczna padake i 1.65? nie dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
patrze na wykaz tych meczow z LM dzis i w sumie dla mnie wszedzie kazdy wynik mozliwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
patrze na wykaz tych meczow z LM dzis i w sumie dla mnie wszedzie kazdy wynik mozliwy  oprocz tam powiedzmy valencii
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
kurde ale mam audiotele.. grac ten Zenit czy nie grac. niby powinni w takiej temp., na swoich smieciach, gdzie klepia elegancko wygrac, ale czy tu znow jakichs jaj nie bedzie ? kurs raczej mizerny kurs jest przezenujacy tak samo jak i kurs na Marsylie, graja masakryczna padake i 1.65? nie dziekuje a zobacz jaka grali padake na samym poczatku jak startowala LM. 2x gorzej niz dzis, a mimo to jakos w tamtym okresie dali rade Grekom na wyjezdzie. akurat o ten mecz jakos dziwnie spokojny jestem. Olympiakos poza wlasnym stadionem gra slabo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
no i Arsenal w singlu jak nic pobieram. Jeden mecz z Bayernem to za malo, zeby mnie przekonac.. a widzialem kilka poprzednich i byla mega mizeria w wykonaniu bvb
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
W dzisiejszych meczach,górą będą gospodarze... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
no i Arsenal w singlu jak nic pobieram. Jeden mecz z Bayernem to za malo, zeby mnie przekonac.. a widzialem kilka poprzednich i byla mega mizeria w wykonaniu bvb 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|