|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
zgadza sie Michniewicz za duzo przeczytal ksiazek
o taktyce.Czytanie to duzy plus ale on czytal a nic z tego nie zrozumial
gdyby mogl to 0-0 w kazdym meczu przyjalby z pocalowaniem reki chyba miał swego czasu przydomek Polski Mourinho ?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
u nas jak nie Guardiola to Mourinho a na boisku Messi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zgadza sie Michniewicz za duzo przeczytal ksiazek
o taktyce.Czytanie to duzy plus ale on czytal a nic z tego nie zrozumial
gdyby mogl to 0-0 w kazdym meczu przyjalby z pocalowaniem reki chyba miał swego czasu przydomek Polski Mourinho ?!  mial ale jedyne jego podobienstwo do Jose to ze zima nosi szalik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
nie , to ruski pisaly ze skorza to polski mourinho czyu tam villa boas  my beka a oni spartaka na wyjezdzie 2-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
zgadza sie Michniewicz za duzo przeczytal ksiazek
o taktyce.Czytanie to duzy plus ale on czytal a nic z tego nie zrozumial
gdyby mogl to 0-0 w kazdym meczu przyjalby z pocalowaniem reki Heh święta prawda. Jak był na stażu w Tottenhamie to zamiast się uczyć to się spuszczał, że jadał z Martinem Jolem obiadki w klubowej restauracji. To taki drugi Ulatowski - głupi uśmieszek i pierd**** o szopenie. A pojęcia o trenowaniu brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
menda wstała i przełączyła na vive...  dawajcie znać co tam się dzieje w Łodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
menda wstała i przełączyła na vive...  dawajcie znać co tam się dzieje w Łodzi. bez jaj Jose 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
to tak teraz szczęśliwe związki wyglądają ?  Łks już powinien 2-0 prowadzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Lks strzeli w 2 polowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Siema, co grane na dziś ?? bo zawiany trochę jestem i masz Ci los ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
pobierac over 0,5 w rumuni zaraz cos wpasc powinno  @3.6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
zgadza sie Michniewicz za duzo przeczytal ksiazek
o taktyce.Czytanie to duzy plus ale on czytal a nic z tego nie zrozumial
gdyby mogl to 0-0 w kazdym meczu przyjalby z pocalowaniem reki Heh święta prawda. Jak był na stażu w Tottenhamie to zamiast się uczyć to się spuszczał, że jadał z Martinem Jolem obiadki w klubowej restauracji. To taki drugi Ulatowski - głupi uśmieszek i pierd**** o szopenie. A pojęcia o trenowaniu brak. e tam teraz tuy pierdolisz on ma pojecie tylko nikt go nie lapie pamietam jak przed meczem ze steua bukareszt zaglebie lubin jarali sie komentatorzy bo mecz analizowal sam trener, wszystko im wyjasnial i rozpisal taktyke przegrali chyba 2-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Siema, co grane na dziś ?? bo zawiany trochę jestem i masz Ci los ... dzisiaj Zubilewicz zapowiadal silny wiatr wiec zakladaj czapke i szalik jak bedziesz wychodzil na dwor
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
@pacyfista , jak Ci się widzi mój typ na over 2,5 w Ausgburgu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Siema, co grane na dziś ?? bo zawiany trochę jestem i masz Ci los ... dzisiaj Zubilewicz zapowiadal silny wiatr wiec zakladaj czapke i szalik jak bedziesz wychodzil na dwor dziękówa chyba to pewne w takim razie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
zgadza sie Michniewicz za duzo przeczytal ksiazek
o taktyce.Czytanie to duzy plus ale on czytal a nic z tego nie zrozumial
gdyby mogl to 0-0 w kazdym meczu przyjalby z pocalowaniem reki Heh święta prawda. Jak był na stażu w Tottenhamie to zamiast się uczyć to się spuszczał, że jadał z Martinem Jolem obiadki w klubowej restauracji. To taki drugi Ulatowski - głupi uśmieszek i pierd**** o szopenie. A pojęcia o trenowaniu brak. e tam teraz tuy pierdolisz on ma pojecie tylko nikt go nie lapie pamietam jak przed meczem ze steua bukareszt zaglebie lubin jarali sie komentatorzy bo mecz analizowal sam trener, wszystko im wyjasnial i rozpisal taktyke przegrali chyba 2-1  LOL. A widziałeś swego czasu jak Czesiek wpuścił Burka i Kołtunia z kamerą na odprawę w Lechu? Ja nic tam interesującego nie usłyszałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
odprawa w szatni? to wiadomo ze nie da rady kazdemu wytlumaczyc, wszystko cwiczy sie na treningach jak ma sie zachowywac itd  co nie zmienia faktu ze chyba nikt go nie lapie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
On sam siebie nie łapie. W tym problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
@pacyfista , jak Ci się widzi mój typ na over 2,5 w Ausgburgu ? jak Wilki strzela gola to powinno byc dobrze Augsburg pomimo ze przegrywa nie gra zle ,stwarza sytuacje
|
|
|
Link skopiowany do schowka