Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 28 1 2 3 4 5 6 27 28
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
royalflush Ty chyba nie wiesz za bardzo co to MMA i co jest punktowane... Pudzian nie obalił DVD ani razu, a sam kilka razy został obalony, i Ty będziesz pisał jakieś brednie jak sie gówno na tym znasz, w tej walce nie było tez żadnego remisu bo Anglik wygrał zdecydowanie, zresztą KSW już uniewżnili walkę a smieć Baginski zrobił z siebie pajaca, na jego miejscu wstyd by mi było w lustro spojrzeć.

http://www.sportfan.pl/artykul/30421/sensacja-walka-pudzianowskiego-anulowana-sedzia-popelnil-blad

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
to wytłumacz co to mma za co się daje punkty i jak wygląda poprawne obalenie bo to nie jest forum mma.sam się pewnie gówno znasz i powtarzasz tylko to co gdzieś przeczytasz

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
fakt nie interesuję się tym specjalnie ale patrząc po was pseudo ekspertach to też nie wiele wiecie bo nawet nie potraficie nic normalnie wytłumaczyć tylko konsternacja w waszych postach laugh Idz lepiej na forum mma tam są ludzie na twoim poziomie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
A co tu tłumaczyć?

Siedzisz na dupie przed Tv oglądasz walkę i nawet laik widzi, że gość wygrał pierwszą rundę ewidentnie, w drugiej osobiście widziałbym remis (dla upartych fanów minimalna wygrana Pudziana) i conajwyżej moze być tu dogrywka, o ile nie wygrana Thompsona.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no to napisałem że w pierwszej dostał.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
To skoro w pierwszej dostał, to przy założeniu wygranej w drugiej jest dogrywka.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by royalflush
to wytłumacz co to mma za co się daje punkty i jak wygląda poprawne obalenie bo to nie jest forum mma.sam się pewnie gówno znasz i powtarzasz tylko to co gdzieś przeczytasz

Kazda orgnaizacja ma swoj regulamin punktacji.

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Może i się nie znam ale tu znać sie nie trzeba żeby widzieć kto wygrał, wejdz na jakiekolwiek forum o tej tematyce, polecam SFD, i nie błaznuj bo jeśli uznali walkę za nieważną to dlatego że byłby to zbyt duży walek.
Zobacz co piszą na zagranicznych forach, wypowiedzi sędziów z UFC
Dla takich laików jak Ty to może i wygrał ten zadyfany w sobie buc pudzian ktory jest za głupi na to żeby cokolwiek zroumieć, to co powiedzial w wywiadzie po walce o tym jak kontrolował walkę tylko to potwierdza, Wiadomo że KSW to żadna prestiżowa organizacja i wyniki w niej są mało ważne, Pudzian jest bardzo słaby nadal, Thompson również na pewno po za top 50 w wadze cięzkiej, możliwe że po za pierwsza setką.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by royalflush
fakt nie interesuję się tym specjalnie ale patrząc po was pseudo ekspertach to też nie wiele wiecie bo nawet nie potraficie nic normalnie wytłumaczyć tylko konsternacja w waszych postach laugh Idz lepiej na forum mma tam są ludzie na twoim poziomie

Co za frustrat lol

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
chlopaki czy naprawde warto sie klocic o walke pudziana laugh sami przyznajecie, ze te 'gale' to kabarety i jakas parodia powaznych przedsiewziec. wiec moim skromnym zdaniem nie ma o co sie klocic, trzeba do tego podchodzic z dystansem i co najwyzej posmiac sie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
przecież ja nie podważam tej decyzji a do błędu z niewiedzy potrafię się przyznać a rozmowa toczyła się po walce i chwile po, więc każdy pisał jak to widział.
piszesz że jestem laikiem, gówno się znam i piszę brednie a sam teraz twierdzisz że się pewnie nie znasz i zamiast napisać coś konstruktywnego dla zielonego odsyłasz mnie na inne fora.Kolejnym razem poczytam co piszą na innych forach będę bardziej kumaty laugh

Quote
Co za frustrat lol
no też cie pozdrawiam ekspercie od mma, może podłączmy ten wątek pod forum mma, po co kolejna osoba ma pisać idź poczytaj co piszą na zagranicznych forach laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
a buki rozliczyli tym co stawiali po walce, czy nie?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Roayl odpusc, nie masz racji tongue nie ma sie o co klocic, wynik cofniety, sprawiedliwosc nastała laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Macie problemy jak h.uj smile Wynik cofnięty, kpina i skandal dla KSW. Każdy oglądający nawet po kilku piwach widział jak było. Smród zostanie gorszy jakby pudzian wdupczył i tyle.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
chyba będą zwroty bo walka potraktowana jakby się nie odbyła

ps: ciekawe czy w takim wypadku dojdzie do rewanżu laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458

jesli chodzi o umiejestnosci ,poki co Pudzian czy Thompson to 3liga Mma
ale kasa sie zgadza.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
royal po walce pisales jakbys byl najwiekszym expertem i obronca Pudziana, wiekszosc ludzi widziala ze ta walka to byl zwykly walek a ty dalej swoje.. moze inna walke ogladales.
anglik zeby nie zrobil szopki po walce zapewne by rozeszlo sie wszystko po kosciach. niech dojdzie do kolejnej zemsty.. laugh ale raczej 3 walka wiekszego sensu nie ma..

Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 20
Walka Pudzianowski - Thompson po 2. rundach oceniana była kolejno:
Sędzia Piotr Bagiński - 20:19 Thompson
Sędzia Robert Łysiak - 20:19 Pudzianowski
Sędzia Leszek Pawlęga - 20:20

ktoś mi powie, czy jest jakaś federacja, która zmieniła decyzję po walce?

Wydaje mi sie, ze teraz ta szopka to efekt decyzji o zatuszowaniu tego przekrętu takim oto trikiem, bo w przyszłości może pojawiłby się problem z zakontraktowaniem zawodnika bo kto pojawia się na takiej gali gdzie wypacza się wyniki.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
20-19 Pudzianowski hahaha Ten sedzia powinien stracic licencje, jesli takowa posiada tongue

Strona 4 z 28 1 2 3 4 5 6 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,954 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1