|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
ale dzis 3 bedzie siedziec  ja jednak poczekam na live  myślę, że to będzie wolny mecz. Jeśli to się potwierdzi w I kwarcie, to gram mocno under
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
ale dzis 3 bedzie siedziec  ja jednak poczekam na live  myślę, że to będzie wolny mecz. Jeśli to się potwierdzi w I kwarcie, to gram mocno under Gra na live to podstawa ale czasem trzeba jakiś tripelek lub systemik puścić i nie można czekać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Talinna +24 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
@NotoriousBG nie czekam, zagrałem już kilka betów: główne bety na dziś: Spartak - Bayern under 148,5 PAOK - Chimki under 147,5 Cedevita - Treviso under 153,5 Roanne - Pardubice / Roanne -9,5  W meczu Hapoelu z Dunkierką zastanawiałem się też nad underem, ale akurat w tym wypadku wolę jednak poczekać na rozwój wypadków ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Valencia narazie ok +10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
witam all na dzis overek w norrkoping 161,5 i mysle nad paok +12,5 i over 154,5 w hapoelu taki tripel  tu mam to samo plus mimo wszystko over besiktasu i czysty win Gravelines  Odpuść sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
spoko loko  to była tylko taka ogólna myśl widziałem bety  Ja mimo wszystko mam nadzieję że Francuzi zagrają na poziomie z ostatnich meczy a Hapoel się dostosuje i narzucają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
witam all na dzis overek w norrkoping 161,5 i mysle nad paok +12,5 i over 154,5 w hapoelu taki tripel  tu mam to samo plus mimo wszystko over besiktasu i czysty win Gravelines  Odpuść sobie oj majooo lubię overy co ja na to poradzę zresztą już poszło w systemie z podanymi wyżej typami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Rudupis 5/8 za trzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
polecam na dziś zdecydowanie:
Besiktas-Leiden Ilość punktow 163 powyżej - będzie tzw "radosna koszykówka" - zero obrony
Ced.Zagrzeb-Treviso Ilość punktów 154 poniżej - tu z kolei będą bronić - max 146-148 pkt wg mnie
Gran Canaria-Band.Banvit Ilość punktów 146 powyżej - mój najpewniejszy mecz na dziś - ta linia to wg mnie nieporozumienie, spokojnie min 155 pkt będzie
do tego Ryga VEF-Cholet Ilość punktów 154 poniżej - ale to moje "najsłabsze ogniwo"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
witam all na dzis overek w norrkoping 161,5 i mysle nad paok +12,5 i over 154,5 w hapoelu taki tripel  tu mam to samo plus mimo wszystko over besiktasu i czysty win Gravelines  Odpuść sobie oj majooo lubię overy co ja na to poradzę zresztą już poszło w systemie z podanymi wyżej typami... wg mnie dobrze zrobiłeś z tym overem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 446 |
próbował ktoś z was ostatnio skontaktować się z supportem na Bwin ? napisałem dwie wiadomości, jedną na emaila a drugą przez strone wczoraj i nie mam do tej pory żadnej wiadomości :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
krka to skurwysynstwo 11 pkt rzucic w 7 min to samo bylo w 2 kwarcie  to po overze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
splitter w valenccji gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Azovmash na Bet365 ML @ 2.65 KRKA na BF ML @ 2.74 łapać Pany!  łatwiejszej kaski zarobić nie można dzisiaj było 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
kurna krka dzieki za overa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Valencia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ryga ladnie w ... leci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
To co trzeba chyba wchodzic w Zydow over 161 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
To co trzeba chyba wchodzic w Zydow over 161  under 159,5  mocno! Pod koszem świetny difens, wystarczy spojrzeć na statsy - obie drużyny odrzucone spod deski - połowa rzutów z gry to "trójki", tylko dwie zbiórki w ataku przez 10 minut!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|