Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pau 0-10 run mega.
jazda z węgrami boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Besiktas - ZZ Leiden - Z handicapem Live

Besiktas (-10.5) @ 1.85 boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
witam specem wielkim od kosza nie jestem ale analziując wyniki meczy i kursy jutro wpadł mi jeden mecze dość mocną w oko..

Spirou - Efes 1 kurs w okolicy 2,65...

Czy najlepszą ekipę Belgii z takim zaciągiem jak Mallet , Hill i resztą amerykanów plus ogranymi w Eurolidze Welschem czy gruzinem Schengelią nie stać na pokonanie u siebie Turków? wygrali z nimi na wyjeżdzie , od kilku kolejek grają naprawdę dobrze i te przegrane w Madrycie kilkoma punktami a przede wszystkim w piekle jakim jest arena Maccabi tylko 4pnkt nie dają nadzieji na pokonanie Efesu? szansa na awans jest , mobilizacja ogromna , u gośćinei pewny występ Kinseya w dodatku turcy sporo tracą poza własną halą...proszę się do typu odnieść najlepiej ktoś dobrze kumaty bo chcę uderzyć ostro w stronę Belgów..

Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Originally Posted by mirasPL
1 zawodnik? Turiafa też dziś niema. a jakbyś oglądał przykładowo mecz z Lukoilem to bez przynajmniej jednego na parkiecie ASVEL nie iestniał.
Oglądałem. Turiaf oczywiście robi różnicę. Ale sam fakt, że w zespole gości nie ma dwóch graczy, nie sprawi że gospodarze nagle błysną formą.

Poza tym takie mecze są trudne dla zespołu, który niby urasta z tego powodu do faworyta. Bo jak się przygotować taktycznie do meczu? Oglądanie meczów rywala nic nie da...

No i podstawowy argument. Lyon imponował ostatnio obroną. Obrona to dzieło całego zespołu, a nie dwóch graczy. W ataku natomiast tez ma kto grać - jest kilku świetnych graczy (choćby Amerykanie" Phil Goss, Hilton Armstrong, Dijon Thompson).

Dla mnie cały czas faworytem jest Lyon, co nie znaczy, że na pewno ten mecz wygra. Po takim kursie jednak warto zaryzykować smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Mons odjazd

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Niech ten Moore spierdala na ławę boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Originally Posted by imc
Originally Posted by mirasPL
1 zawodnik? Turiafa też dziś niema. a jakbyś oglądał przykładowo mecz z Lukoilem to bez przynajmniej jednego na parkiecie ASVEL nie iestniał.
Oglądałem. Turiaf oczywiście robi różnicę. Ale sam fakt, że w zespole gości nie ma dwóch graczy, nie sprawi że gospodarze nagle błysną formą.

Poza tym takie mecze są trudne dla zespołu, który niby urasta z tego powodu do faworyta. Bo jak się przygotować taktycznie do meczu? Oglądanie meczów rywala nic nie da...

No i podstawowy argument. Lyon imponował ostatnio obroną. Obrona to dzieło całego zespołu, a nie dwóch graczy. W ataku natomiast tez ma kto grać - jest kilku świetnych graczy (choćby Amerykanie" Phil Goss, Hilton Armstrong, Dijon Thompson).

Dla mnie cały czas faworytem jest Lyon, co nie znaczy, że na pewno ten mecz wygra. Po takim kursie jednak warto zaryzykować smile

Ja mam Oostende po @2,07 i dla mnie to była dobra propozycja.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Nie świruj AJ EM SI,nie wiedziałeś ,że Turiaf nie gra... wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Turów ogarnia pomału...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
ostende 10:3

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
13:3 pogrom

Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Originally Posted by Portland #22
Nie świruj AJ EM SI,nie wiedziałeś ,że Turiaf nie gra... wink
no dobra, zapomniałem o nim grin
choć tydzień temu sam pisałem w trakcie meczu w Sofii, że chłop czyni różnicę grin

zobaczymy, ja tam jeszcze wierzę w Lyon, choć kiepsko zaczęli w ataku smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
PAOK +7,5 nie wszedł więc cieszy, ze fortuna zamknięta była laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by Sensei65
ostende 10:3
aplauz

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
wiecie może czy jutro w drużynie zastalu zagra juz archibeq?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by alex123
wiecie może czy jutro w drużynie zastalu zagra juz archibeq?
tak

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Turów zaczyna ogarniać,z -14 na -7 HT.
+11.0
+16.0
boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Sensei65
13:3 pogrom
10 pkt to pogram ?

w 2 minuty może być remis wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629
Likes: 10
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Sensei65
13:3 pogrom
10 pkt to pogram ?

w 2 minuty może być remis wink

to nie NBA z derrickiem rosem na czele

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Moze by dorzucił do pieca z tym Lyonem hmm

Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1