|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Pau 0-10 run mega. jazda z węgrami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Besiktas - ZZ Leiden - Z handicapem Live Besiktas (-10.5) @ 1.85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
witam specem wielkim od kosza nie jestem ale analziując wyniki meczy i kursy jutro wpadł mi jeden mecze dość mocną w oko..
Spirou - Efes 1 kurs w okolicy 2,65...
Czy najlepszą ekipę Belgii z takim zaciągiem jak Mallet , Hill i resztą amerykanów plus ogranymi w Eurolidze Welschem czy gruzinem Schengelią nie stać na pokonanie u siebie Turków? wygrali z nimi na wyjeżdzie , od kilku kolejek grają naprawdę dobrze i te przegrane w Madrycie kilkoma punktami a przede wszystkim w piekle jakim jest arena Maccabi tylko 4pnkt nie dają nadzieji na pokonanie Efesu? szansa na awans jest , mobilizacja ogromna , u gośćinei pewny występ Kinseya w dodatku turcy sporo tracą poza własną halą...proszę się do typu odnieść najlepiej ktoś dobrze kumaty bo chcę uderzyć ostro w stronę Belgów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
1 zawodnik? Turiafa też dziś niema. a jakbyś oglądał przykładowo mecz z Lukoilem to bez przynajmniej jednego na parkiecie ASVEL nie iestniał. Oglądałem. Turiaf oczywiście robi różnicę. Ale sam fakt, że w zespole gości nie ma dwóch graczy, nie sprawi że gospodarze nagle błysną formą. Poza tym takie mecze są trudne dla zespołu, który niby urasta z tego powodu do faworyta. Bo jak się przygotować taktycznie do meczu? Oglądanie meczów rywala nic nie da... No i podstawowy argument. Lyon imponował ostatnio obroną. Obrona to dzieło całego zespołu, a nie dwóch graczy. W ataku natomiast tez ma kto grać - jest kilku świetnych graczy (choćby Amerykanie" Phil Goss, Hilton Armstrong, Dijon Thompson). Dla mnie cały czas faworytem jest Lyon, co nie znaczy, że na pewno ten mecz wygra. Po takim kursie jednak warto zaryzykować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Niech ten Moore spierdala na ławę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
1 zawodnik? Turiafa też dziś niema. a jakbyś oglądał przykładowo mecz z Lukoilem to bez przynajmniej jednego na parkiecie ASVEL nie iestniał. Oglądałem. Turiaf oczywiście robi różnicę. Ale sam fakt, że w zespole gości nie ma dwóch graczy, nie sprawi że gospodarze nagle błysną formą. Poza tym takie mecze są trudne dla zespołu, który niby urasta z tego powodu do faworyta. Bo jak się przygotować taktycznie do meczu? Oglądanie meczów rywala nic nie da... No i podstawowy argument. Lyon imponował ostatnio obroną. Obrona to dzieło całego zespołu, a nie dwóch graczy. W ataku natomiast tez ma kto grać - jest kilku świetnych graczy (choćby Amerykanie" Phil Goss, Hilton Armstrong, Dijon Thompson). Dla mnie cały czas faworytem jest Lyon, co nie znaczy, że na pewno ten mecz wygra. Po takim kursie jednak warto zaryzykować  Ja mam Oostende po @2,07 i dla mnie to była dobra propozycja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Nie świruj AJ EM SI,nie wiedziałeś ,że Turiaf nie gra... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Nie świruj AJ EM SI,nie wiedziałeś ,że Turiaf nie gra...  no dobra, zapomniałem o nim  choć tydzień temu sam pisałem w trakcie meczu w Sofii, że chłop czyni różnicę  zobaczymy, ja tam jeszcze wierzę w Lyon, choć kiepsko zaczęli w ataku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
PAOK +7,5 nie wszedł więc cieszy, ze fortuna zamknięta była 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323 |
wiecie może czy jutro w drużynie zastalu zagra juz archibeq?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
wiecie może czy jutro w drużynie zastalu zagra juz archibeq? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Turów zaczyna ogarniać,z -14 na -7 HT. +11.0 +16.0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
10 pkt to pogram ? w 2 minuty może być remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
10 pkt to pogram ? w 2 minuty może być remis  to nie NBA z derrickiem rosem na czele
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Moze by dorzucił do pieca z tym Lyonem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|