|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Panowie w LE w tabeli najpierw licza sie bezposrednie mecze czy stosunek bramkowy w przypadku rownej ilosci pkt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680 |
A. Johnson czerwo, kolejna dobra wiadomosc dla Wisły 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
maja prawo. fakt faktem szanse wisly na awans wzrosly z tych 5% do jakichs 25%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Panowie w LE w tabeli najpierw licza sie bezposrednie mecze czy stosunek bramkowy w przypadku rownej ilosci pkt? bezposrednie mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Raczej ciężko wyobrazić sobie żeby Fulham które musi wygrać nie wygrało u siebie z nie grającym o nic Odense. Chyba Wisła powinna jakoś zmotywować Odense do meczu z Fulham i oby Twente wysłało do Krakowa rezerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
kolejne punkty do rankingu UEFA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Raczej ciężko wyobrazić sobie żeby Fulham które musi wygrać nie wygrało u siebie z nie grającym o nic Odense. Chyba Wisła powinna jakoś zmotywować Odense do meczu z Fulham i oby Twente wysłało do Krakowa rezerwy  A może Fulham "taktycznie" zrezygnuje z awansu ? Jest przecież taka możliwość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
To teraz tak w ostatnim meczu Wisła wygrywa z mającym zapewnione pierwsze miejsce Twente, a Fulham potyka się z Odense i jest awans  Polecam ako wisla wygra Lige Europejska LEgia w finale a Polska wygra mistrza Europy co z tego jak awansuja na wiosne i tak upierdola wszystko na pierwszym zakrecie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Raczej ciężko wyobrazić sobie żeby Fulham które musi wygrać nie wygrało u siebie z nie grającym o nic Odense. Chyba Wisła powinna jakoś zmotywować Odense do meczu z Fulham i oby Twente wysłało do Krakowa rezerwy  Wisła mogła wygrać u siebie z Odense to nie byłoby teraz kalkulacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Panowie w LE w tabeli najpierw licza sie bezposrednie mecze czy stosunek bramkowy w przypadku rownej ilosci pkt? bezposrednie mecze twente pewnie juz grubsze rezerwy wystawi bo i po co maja grac podstawowym czuje ze wszystko bedziei zalezec od meczu fulham
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
maja prawo. fakt faktem szanse wisly na awans wzrosly z tych 5% do jakichs 25% W jaki spsób do 25% ? Przeciez Wisłą ma mniej punktów niz Fulham
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Raczej ciężko wyobrazić sobie żeby Fulham które musi wygrać nie wygrało u siebie z nie grającym o nic Odense. Chyba Wisła powinna jakoś zmotywować Odense do meczu z Fulham i oby Twente wysłało do Krakowa rezerwy  masz racje, ale rozne rzeczy juz sie dzialy. kiedys blackburn pomoglo znacznie legii mimo, ze juz o nic nie gralo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694 |
 lazio  gala-ta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
no to beda emocje jednak w ostatniej kolejce. a niektorzy znaffcy skreslali wisle po pierwszym meczu. odense nie przegra w fulham? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
To teraz tak w ostatnim meczu Wisła wygrywa z mającym zapewnione pierwsze miejsce Twente, a Fulham potyka się z Odense i jest awans  Polecam ako wisla wygra Lige Europejska LEgia w finale a Polska wygra mistrza Europy co z tego jak awansuja na wiosne i tak upierdola wszystko na pierwszym zakrecie a zapomnialem poslcy siatkarze mstrzostwo olimpijskie pewka jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kolejne punkty do rankingu UEFA  szkoda tylko że Uefa poleciała w chuja i punktów trzeba zdobywać o wiele więcej, że ranking nam coś dał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
maja prawo. fakt faktem szanse wisly na awans wzrosly z tych 5% do jakichs 25% chyba z 1% do 5%. Na Wisłe dadzą pewnie jakieś 2.50 (bo Twente ma zapewniony awans), a na na Odense x2 będzie jakieś 4.00. Czyli AKO daje 10. Jakby tyle dawali na zdarzenie o prawdopodobieństwie 25% to dawno już cała bukmacherka by upadła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Raczej ciężko wyobrazić sobie żeby Fulham które musi wygrać nie wygrało u siebie z nie grającym o nic Odense. Chyba Wisła powinna jakoś zmotywować Odense do meczu z Fulham i oby Twente wysłało do Krakowa rezerwy  A może Fulham "taktycznie" zrezygnuje z awansu ? Jest przecież taka możliwość. Biorąc pod uwagę to jak angielskie drużyny traktują LE to bardzo możliwe.
|
|
|
Link skopiowany do schowka