|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Widziałem. Tam przesadzili z tymi miejscami VIP - za dużo ich jest i trybuna często świeci pustkami (lub przynajmniej sprawia takie wrażenie). Ale estetycznie nie wygląda tak źle jak te wyjścia na SN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jak ktoś z Poznania lub okolic spragniony piłkarskich wrażeń to w tej chwili leży do wzięcia:
czwartek 14 czerwca 18:00 Mecz 13: C2 - C4 Regulamin Municipal Stadium Poznan Kategoria 1 - 480,00zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Szybko znikają. Zresztą w piątek losowanie grup. Myślę, że warto poczekać  Chociaż wiadomo, że hit na papierze może rozczarować. Ciekawa sprawa z tym półfinałem w Wawie. Nie mam go na liście, ale jak np. zaznaczę bilet we Lwowie i dam kontynuuj, to w kolejnym kroku mam dwa bilety do zapłacenia -> ten z Lwowa + półfinał w stolicy. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pewnie sobie dodałeś Goget ten bilet na 1/2 do koszyka jak był dostępny i tak się zachowało, tyle że kupić to go na bank nie dasz rady...
Co do piątkowego losowania to rzeczywiście zrobi się po nim na portalu ruch... mnóstwo nowych ofert powinno się pojawić, tyle że i znikały będą jeszcze ze 3 razy szybciej niż teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Pewnie sobie dodałeś Goget ten bilet na 1/2 do koszyka jak był dostępny i tak się zachowało, tyle że kupić to go na bank nie dasz rady... Składałem na niego wniosek jeszcze przed głównym losowaniem (oczywiście nic nie wylosowałem, wszystko zgarnęły babcie i ciocie dewejki i spółki). Po pojawieniu się platformy do odsprzedaży biletów ani razu tego biletu nie miałem na liście. Sama Ukraina i raz Wrocław był. Nawet nie próbowałem go kupić, bo co mi z jednego biletu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ja ze swojego C1-C3 marzyloby mi sie Hiszpania - Portugalia, a jak wylosuja Holandia - Grecja to sie troche wkurze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Na dniach opchnąłem na tym portalu ok 24 biletów (sama Ukraina). Na jednym z kont nie miałem karty kredytowej więc zleciłem przelew i wciąż nie ma kasy.. ktoś sprzedawał ostatnio i wie jak długo idzie przelew od wysłania mailem danych do przelewu do UEFA?
Cała ta dystrybucja biletów jest konkretnie zjebana. 20% prowizji (10 kupujący i 10 sprzedający)to jest złodziejstwo ! Ciekawie jak pójdzie wysyłka biletów, niestety nie mam podstaw aby sądzić że będzie to sprawniej niż listy informujące o wylosowaniu biletów -> także mecz otwarcia zagrożony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
wtorek 12 czerwca 20:45 Mecz 10: POL - A3 Regulamin National Stadium Warsaw Kategoria 2 - 280,00zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ja ze swojego C1-C3 marzyloby mi sie Hiszpania - Portugalia, a jak wylosuja Holandia - Grecja to sie troche wkurze  nie wiem jakie sa dokladnie zasady losowania, ale mozliwe, ze miejsca w grupie beda losowane wiec nie wiesz z jakiego koszyka druzyny zagraja w twoim meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
wtorek 12 czerwca 20:45 Mecz 10: POL - A3 Regulamin National Stadium Warsaw Kategoria 2 - 280,00zł Mecz o życie  Tomo jak często sprawdzasz i na co polujesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tomo widze monitorujesz caly czas, udalo Ci sie kupic bilety na jakis mecz Polakow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Na razie nie kupiłem na tej platformie odsprzedażowej żadnego biletu bo nie trafiłem jeszcze na to czego szukam...  Poluję na: - mecz otwarcia - mecz o honor  - 1/4 w Gdańsku Mam już mecz o życie, 1/4 w Warszawie, 1/2 w Warszawie i nic więcej mnie nie interesuje. Co do tego jak często sprawdzam to po prostu zawsze jak jestem online (a zazwyczaj jest to min. kilka godzin dziennie) to staram się mieć ciągle otwartą tą stronę w jednej z kart i średnio raz na kilkanaście minut klikam F5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Poluję na: - mecz otwarcia "Były" przed chwilą dwa na I kategorię. Przy próbie zapłaty wyskoczyło mi jednak 'Unfortunately there is insufficient quota remaining for the items you requested. The following items have been removed from your basket in order that you may try to re-submit." Potem jeszcze przez kilka minut były na liście, ale już znikły i został tylko Donieck. Ogólnie to udało się komuś kupić jakiś bilet na tej platformie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw. ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw. ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych  Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw. ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych  Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka  te najtansze, cztery 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Portal biletowy UEFA EURO 2012™ jest obecnie w trakcie prac konserwacyjnych.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane ze sprzedażą biletów, prosimy skorzystać z naszego działu FAQ.
Dziękujemy za zrozumienie.
--
Oto co mi się wyświetliło. Hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw. ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych  Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka  te najtansze, cztery  to juz wiem, kto zarobi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw. ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych  Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka  te najtansze, cztery  ja tez najtansze i tez cztery, 3maj kciuki za Hiszpanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw. ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych  Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka  te najtansze, cztery  to juz wiem, kto zarobi  no nie zarobie za bardzo, bo bede szedl z kolezanka, bratem i jego zona 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|