Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Goget #5062968 29/11/2011 12:38
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Widziałem.
Tam przesadzili z tymi miejscami VIP - za dużo ich jest i trybuna często świeci pustkami (lub przynajmniej sprawia takie wrażenie). Ale estetycznie nie wygląda tak źle jak te wyjścia na SN smile

Bonus: Unibet
Goget #5063576 30/11/2011 01:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jak ktoś z Poznania lub okolic spragniony piłkarskich wrażeń to w tej chwili leży do wzięcia:

czwartek 14 czerwca 18:00
Mecz 13: C2 - C4
Regulamin
Municipal Stadium Poznan
Kategoria 1 - 480,00zł

Goget #5063612 30/11/2011 01:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Szybko znikają. Zresztą w piątek losowanie grup. Myślę, że warto poczekać smile

Chociaż wiadomo, że hit na papierze może rozczarować.

Ciekawa sprawa z tym półfinałem w Wawie. Nie mam go na liście, ale jak np. zaznaczę bilet we Lwowie i dam kontynuuj, to w kolejnym kroku mam dwa bilety do zapłacenia -> ten z Lwowa + półfinał w stolicy.

[Linked Image]

Goget #5063669 30/11/2011 01:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Pewnie sobie dodałeś Goget ten bilet na 1/2 do koszyka jak był dostępny i tak się zachowało, tyle że kupić to go na bank nie dasz rady...

Co do piątkowego losowania to rzeczywiście zrobi się po nim na portalu ruch... mnóstwo nowych ofert powinno się pojawić, tyle że i znikały będą jeszcze ze 3 razy szybciej niż teraz.


tomo #5063701 30/11/2011 02:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by tomo
Pewnie sobie dodałeś Goget ten bilet na 1/2 do koszyka jak był dostępny i tak się zachowało, tyle że kupić to go na bank nie dasz rady...

Składałem na niego wniosek jeszcze przed głównym losowaniem (oczywiście nic nie wylosowałem, wszystko zgarnęły babcie i ciocie dewejki i spółki). Po pojawieniu się platformy do odsprzedaży biletów ani razu tego biletu nie miałem na liście. Sama Ukraina i raz Wrocław był.

Nawet nie próbowałem go kupić, bo co mi z jednego biletu smile

Goget #5063993 30/11/2011 03:53
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ja ze swojego C1-C3 marzyloby mi sie Hiszpania - Portugalia, a jak wylosuja Holandia - Grecja to sie troche wkurze tongue

Goget #5064173 30/11/2011 06:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Na dniach opchnąłem na tym portalu ok 24 biletów (sama Ukraina). Na jednym z kont nie miałem karty kredytowej więc zleciłem przelew i wciąż nie ma kasy.. ktoś sprzedawał ostatnio i wie jak długo idzie przelew od wysłania mailem danych do przelewu do UEFA?

Cała ta dystrybucja biletów jest konkretnie zjebana. 20% prowizji (10 kupujący i 10 sprzedający)to jest złodziejstwo ! Ciekawie jak pójdzie wysyłka biletów, niestety nie mam podstaw aby sądzić że będzie to sprawniej niż listy informujące o wylosowaniu biletów -> także mecz otwarcia zagrożony.

Goget #5064176 30/11/2011 06:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
wtorek 12 czerwca 20:45
Mecz 10: POL - A3
Regulamin
National Stadium Warsaw
Kategoria 2 - 280,00zł

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by jadanek
Ja ze swojego C1-C3 marzyloby mi sie Hiszpania - Portugalia, a jak wylosuja Holandia - Grecja to sie troche wkurze tongue


nie wiem jakie sa dokladnie zasady losowania, ale mozliwe, ze miejsca w grupie beda losowane wiec nie wiesz z jakiego koszyka druzyny zagraja w twoim meczu

tomo #5064182 30/11/2011 06:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by tomo
wtorek 12 czerwca 20:45
Mecz 10: POL - A3
Regulamin
National Stadium Warsaw
Kategoria 2 - 280,00zł

Mecz o życie grin

Tomo jak często sprawdzasz i na co polujesz ?

Goget #5064341 30/11/2011 15:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tomo widze monitorujesz caly czas, udalo Ci sie kupic bilety na jakis mecz Polakow?

Goget #5064604 30/11/2011 19:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Na razie nie kupiłem na tej platformie odsprzedażowej żadnego biletu bo nie trafiłem jeszcze na to czego szukam... frown

Poluję na:
- mecz otwarcia
- mecz o honor wink
- 1/4 w Gdańsku

Mam już mecz o życie, 1/4 w Warszawie, 1/2 w Warszawie i nic więcej mnie nie interesuje.


Co do tego jak często sprawdzam to po prostu zawsze jak jestem online (a zazwyczaj jest to min. kilka godzin dziennie) to staram się mieć ciągle otwartą tą stronę w jednej z kart i średnio raz na kilkanaście minut klikam F5 smile

tomo #5065057 01/12/2011 00:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by tomo
Poluję na:
- mecz otwarcia

"Były" przed chwilą dwa na I kategorię.

Przy próbie zapłaty wyskoczyło mi jednak 'Unfortunately there is insufficient quota remaining for the items you requested. The following items have been removed from your basket in order that you may try to re-submit."

Potem jeszcze przez kilka minut były na liście, ale już znikły i został tylko Donieck.

Ogólnie to udało się komuś kupić jakiś bilet na tej platformie ?

Goget #5066365 01/12/2011 19:50
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw.

ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych tongue

huge #5066430 01/12/2011 21:01
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by huge
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw.

ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych tongue

Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by huge
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw.

ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych tongue

Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka laugh


te najtansze, cztery tongue

Goget #5066731 01/12/2011 23:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Portal biletowy UEFA EURO 2012™ jest obecnie w trakcie prac konserwacyjnych.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane ze sprzedażą biletów, prosimy skorzystać z naszego działu FAQ.


Dziękujemy za zrozumienie.


--

Oto co mi się wyświetliło. Hehe.

huge #5066732 01/12/2011 23:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by huge
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by huge
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw.

ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych tongue

Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka laugh


te najtansze, cztery tongue
to juz wiem, kto zarobi wink

huge #5066737 01/12/2011 23:59
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by huge
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by huge
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw.

ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych tongue

Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka laugh


te najtansze, cztery tongue

ja tez najtansze i tez cztery, 3maj kciuki za Hiszpanie tongue

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by huge
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by huge
The position of each team within its group (2, 3 or 4) will also be determined during the draw.

ze strony uefa. tak wiec jak ktos ma B1 albo C1 to jest pewny, ze bedzie na meczu hiszpanii albo holandii, bo beda losowac tylko miejsca 2 3 i 4 :jupi: mam bilet C1-C3 wiec fajnie, ze zobacze w akcji najlepszych tongue

Czyli tak jak mowilem.. a ktora kategorie masz?.. bede Ci machal reka laugh


te najtansze, cztery tongue
to juz wiem, kto zarobi wink


no nie zarobie za bardzo, bo bede szedl z kolezanka, bratem i jego zona tongue

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,841 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1