26.07.2006 26.07.2006
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Kupon 2 TotoMiś

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />26.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Vardesco - Waske 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Bryan/Bryan - Clement/Mahut 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Fenerbahce - B36 Torshavn 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Hadfnarfjordur - Legia x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Kopenhaga - Mypa 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.64
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 140

WYGRANA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

[color:"green"] 332.60 zł [/color]

No i pięknie, chwilowo przerwa z naziemnymi, 300 zł na czysto więc wystarczy mi na kilka dni na bierzące wydatki i wakacyjne potrzeby

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Kupon 2 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />27.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Hrbaty, D - Burgsmuller, L 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Spartak Trnava - FK Karvan Evlakh 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 1.63
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 86 zł

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Kupon 2 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />27.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Hrbaty, D - Burgsmuller, L 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Spartak Trnava - FK Karvan Evlakh 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 1.63
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 86 zł

[color:"red"] - 86 zł [/color]

Tak to jest jak czlowiek się wacha cały dzien z postawieniem i w ostatniej chwili decyduje się postawić co innego, no ale oczywiscie nic się nie stało i jedziemy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Kupon 3 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />28.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Wawrinka, S - Del Potro, J 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Widzew Lodz - Groclin Dyskobolia x2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Djokovic, N - Vanek, J 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 50 zł

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Widzew Łódz - Groclin Dyskobolia

[i] W dziu dzisiejszym meczem Widzewa Łódz z Groclinem Grodziskiem Wielkopolskim zastanie zainaugurowany nowy sezon Orange Ekstraklasy. Na trybunie honorowej zasiądą Zbigniew Boniek, człowiek który wyprowadził łódzki klub na prostą z problemów finansowych, oraz nowy selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker. Dla Widzewa jest to pierwsze spotkanie po banicji w 2 lidze. Jedną z ciwkawostek jest to iż dzisiejsi gospodarze byli druzyną która jako pierwsza w histori zmierzyła się z grodziszczanami po ich awansie do pierwszej ligi w sezonie 97/98 (wygrnym przez łodzian 3:0). Całe miasto żyje dzisiejszym pojedynkiem obu ekip, a bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki, dlatego spodziewany jest komplet publiczności. Zespół z Łodzi ma wiernych i oddanych kibiców, co było widać szczególnie gdy przebywali oni w 2 lidze, gdzie kilka razy na stadionie był komplet publiczności, co jest raczej dziwne jak na nasz futbol. Napewno fani będą dziś bardzo gorąco dobingować swoich piłkarzy co będzie miało duży wpływ na przebieg meczu. Tyle tytułem wstępu, przejdzmy do meritum sprawy. Zawodnicy Widzewa są bardzo młodzi. Ich średnia wieku wynosi w okolicach 22 lat, dodatkowo niewielu z nich występowało w ekstraklasie, bo tylko dziesięciu. Najwięcej spotkań rozegrali Jakub Rzeźniczak (45 - 11 w Widzewie), Robert Kłos (41 - w Zagłębiu Lubin) i Ihenacho ( 23 w Wiśle Kraków). W zespole z Łodzi napewno niewystąpi Grzelak i właśnie Ihenacho którzy są kontuzjowani. Po wieku zawodników można wnosić iż zespół ogólnie ma małe doświadczenie piłkarskie, a o doświadczeniu pierwszoligowym nie ma co wspominać, dlatego sądzę iż ten element może mieć bardzo kluczowe znaczenie w dzisiejszym meczu i stanowi duży minus dla graczy Widzewa. Choć trener Probierz przyznaje iż do zespołu nie brali żadnych przypadkowych graczy, to raczej nie sądzę aby stać ich było na chociażby środek tabeli. Natomiast przeciwnicy Widzewa, czyli zespół z Grodziska, ma w tym sezonie bardzo wysokie ambicje. Choć w poprzednim sezonie zespół dysponował 3 budżetem w lidze to niestety zają dopiero odległą 8 lokatę w tabeli. Zbigniew Drzymała po kuble zimnej wody zmienił trochę strategię odnośnie piłkarzy. Przede wszystkim zostały zmniejszone bardzo wysokie kontrakty, a zawodnicy mają być bardziej motywowani przez wszelkie dodatki pieniężne które moga dostać za dobrą grę. Z kadry 30 osobowej zostało sprzedanych kilku niepotrzebnych graczy, a na ich miejsce przyszło 10 nowych zawodników ( 9 z nich jest w wieku 19-25 lat). Tylko jeden z nich, a mianowicie Piotr Świerczewski ma być wzmocnieniem, reczta to typowi gracze uzupełniający skład. Napewno to jak wkomponują się oni w drużynę będzie zależeć od poczynań zespołu. Zespół pana Drzymały ma grać waleczniej i co najważniejsze ambitniej, czego niestety brakowało w poprzednim sezonie.
Reasumując moim zdaniem Widzew dziś niewygra tego meczu. Z całą sympatią do łódzkiego klubu, wydaje mi się, że zawodnicy w tak młodym wieku bez ogrania w ekstraklasie nic w dzisiaj nie ugrają. Jak to będzie na przestrzeni całego sezonu i czy coś osiągną, czas pokaże, ale trzeba przyznać iż młodość ma swoje własne prawa i łódzcy piłkarze wolą walki, zaangażowaniem i świerzością mogą namieszać w tabeli.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />Przypuszczalne składy:

Widzew Łódz: 4-4-2
Fabianiak,Kłos,Stawarczyk,Rzeźniczak,Nowak,Zecevic,Iwan,Białek,Budka,Bogunovic,Sokalski

Groclin Grodzisk 4-4-2
Przyrowski,Lazarevski,Lacic,Mowlik,Telichowski,Piechniak,Jodłowiec,Świerczewski,Nowacki,Kaźmierowski,Sikora

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />Ostatnie starcia:

03/04
Widzew Lodz - Groclin Grodzisk 0:1
Groclin Grodzisk - Widzew Lodz 2:0
02/03
Groclin Grodzisk - Widzew Lodz 1:1
Widzew Lodz - Groclin Grodzisk 0:2



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" /> Mój typ: x2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" /> Stawka: 8/10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />Kurs: 1.50
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" /> Buk: Betsson


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
[Linked Image] [img353.imageshack.us]

O tak na poprawę humoru, kupon No.2 z toto misia

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Kupon 3 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />28.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Wawrinka, S - Del Potro, J 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Widzew Lodz - Groclin Dyskobolia x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Djokovic, N - Vanek, J 1 ??

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 50 zł

ehh łódzkie złodzieje...

[color:"red"] - 50 zł[/color]

No i kupa, za bardzo chchyba bylem pewny tego x2, miałem grac grubiej, na szczescie nie gralem

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Kupon 4 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />29-30.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Smashnova - Muller, M 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Djurgardens IF - Örgryte IS 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Derry City FC - Waterford United 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Sint-Truiden - Anderlecht x2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 3.48
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 50 zł

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Kupon 5 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />29.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Celtic - Kilmarnock 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Grasshoppers - Thun 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Wisla Kraków - Gornik Zabrze 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.51
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 50 zł

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Kupon 10 Gb

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />29.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Schaffhausen v FC Zurich x2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Sparta Praha v Kladno 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />MTK Budapest v R.E.A.C. 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Debrecen v Pecs MFC 1


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 59.50

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Kupon 4 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />29-30.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Smashnova - Muller, M 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Djurgardens IF - Örgryte IS 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Derry City FC - Waterford United 1 ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Sint-Truiden - Anderlecht x2 ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 3.48
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 50 zł

[color:"red"] - 50 zł [/color]

[i] ajaj nie bylem pewny, djurgardenowców, no ale zagralem, ale to nie moja wina - kolejni złodzieje, gdzie to takie rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Kupon 10 Gb

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />29.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Schaffhausen v FC Zurich x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Sparta Praha v Kladno 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />MTK Budapest v R.E.A.C. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Debrecen v Pecs MFC 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 59.50

[color:"red"] - 59.50 [/color]

[i] kolejne platfusy, nicponie, gamonie ( tak żeby nieprzeklinać ehhehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no ale za dobry mam humor zeby sie denerwować

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Kupon 5 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />29.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Celtic - Kilmarnock 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Grasshoppers - Thun 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Wisla Kraków - Gornik Zabrze 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.51
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 50 zł

WYGRANA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

[color:"green"] 140.50[/color]

{i] No .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale ogólie to dzis na minusie jakiws 15 zł hehehe no to zaloliłem heheheheheh no nic sie gra i sie nie ma hehhe, oj ledwo sobie trafiam tu i tam tzn w literki

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
http://img207.imageshack.us/img207/9949/zzzyu5.png

[i] Jeśli ktos jest ciekawy to polecam linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mam nadzieje że nikt z gb tego nie czyta, ale to geje az sie patrzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co oni wyprawiają widać w linku i to nie pierwszy raz

rozumiem pomylic sie w szacowaniu kursu o 50 gr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to jest wybaczalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ehheheheheh ale zeby spotkanie ktoro rozpoczelo sie o 18 30 a skonczylo w okolicach 20:30 mozna bylo obstwaiwac o 21:30 i nawet pozniej heheheheheheh,

no niestety nie zagralem, kumpel z forum mial mi zagrac, dalem mu namiary na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale niestety mial wyjezdzac nad morze kolo 20 no i jak patrze to niestety nie zagral a dormowa kaska byla

nie wiem po co sie chwale, aha juz wiem, 8:18 powrót z weselicha, najebawszy ciutke jestwem ale nie wiele bo chyba za duzo kiterówek nie strzelam,

raz ze nikogo nie znałem bo mnie znajoma zaprosile, ale ze mnie towarzyski czlowiek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to poznalem, tyle ze byl problem bo nie mialem z kim pic, wkolo pospadali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nawet moja partnerke musialem odholowac do hotelu, ale pozniej to obtancowywalem młodą na maksa, niech wie co stracila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehhe, drużki i reszte, laske jedną zapytalem czy to jej chlopak co z nią przyszedł, powiedziala ze nie, no to w tany, okazało sie ze chyba byl bo chcial mi wpierdolic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, zgubiłem marynarke, tzn pewnie mi ktos wzią, tak powiedzieli na sali godzine temu, no ale darmowego tymbarka na kaca popiłem, trzeba sie przykrecic umiec wśród kelnerów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a w zasanie nie tymbarka ale 3 hehe bo suszi i w dynce kuje, zaraz ide w kime, bo była "pracowita noc " hi hi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tak najlepiej sie pilo z ojcem młodej bo bardzo sympatyczny sie okazał, tez nie znałem hehehehe, znalem tylko ze 2 osoby na całym weselu, ale juz znam co drugą heheh, ojczulek cudowny, tyle ze jebnelismy 4 pod rząd i sie lekko zsiadł, no ja tez juz miałem HALO ładne

ale monologi wypisuje, no ale musze sie zwierzxyc heheheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

i tak najlepsze bylo to

oczepiny to co startuje ! wygralem 3 konkursy ( krzesła i inne jak to na oczepinach) pod rząd ( czyli 3x perłowa ) a z 4 mnie wyrzucili, bo powiedzieli ze ile można wygrywać ehehheheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> takie zycie typera ehehehehhe

[color:"green"] + 3 flaszki [/color] heheheh no to jestem na duzyn plusie ehhehehehehehe

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Kupon 11 Gb

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />30.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Smashnova A. v Dominguez Lino 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 100

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Kupon 11 Gb

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />30.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Smashnova A. v Dominguez Lino 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 100

WYGRANA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

[color:"green"] 155 zl [/color]

[i] Z rana jak wróciłem to puściłem coś takiego własnie, ale wybaczcie nie miałem siły juz wpisywać. Przepraszam za te monologi weselne, nawet nie wiem kiedy to pisałem, ale tak to jest na bani heh, ale głowa co mnie boli ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

[Linked Image] [img55.imageshack.us]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Kupon 6 Betsson

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> 30.07.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />BSC Young Boys - Luzern 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Derry City FC - Waterford United 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Djokovic, N - Wawrinka, S 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />Kurs: 2.30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />Stawka: 100 zł

[i] Typy oddane, więc weselicho cz. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Last edited by Rivaldinho; 30/07/2006 13:20.
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
oj cybva suiadlo ale ne m,am sily nd ba napisac ,kk,,

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie wiem jak betsson rozlicza krecze, ale Djokovic niestety kreczowal, takze chyba jednak kupon w plecy.. (post do kasacji)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
nie, krecze są traktowane jako kurs 1.0 wiec kupon win, zaraz zarzuce skana to sie wszyscy przekonają

Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1