|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]Jaro, udało ci się to puścić w realu ? :eek: Nie sądzę aby Prof pozwalał kleić takie rzeczy A26 i A27 czy A23 i A26.[/qb] Mała poprawka- macie rację nie można postawić na jednym kuponie tej samej drużyny 2 razy. Więc mój kupon wyglądał tak (i stawki też uległy zmianie): 004) rosja-finlandia 1 1.73 A26) finlandia-słowenia 1 1.34 A31) szwajcar-norwegia 1 1.15 ako=2,67 I niestety finlandia wygrała 3-1. I wtopiłem .. Ale ruscy nic nie grali, tylko w 1 tercji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Ssebol mój mail to: [email] [email protected].<br[/email] />Jak masz pytania to pisz ! Na pewno odpisze!
|
|
|
Link skopiowany do schowka