|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> W takich sytuacja krew człowieka zalewa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
No niestety Gamebookers coraz bardziej schodzi na psy.Mialem nic o tym nie wspominac ale widze ze robia coraz wieksze przekrety. Moj dotyczyl live bettingu.Przy wyniku 2:1 (60 min)dla gospodarzy zagralem na 1x po kursie 1,29 za 1000 euro.Jakie bylo moje zdziwinie gdy po meczu zaklad mi anulowali!!Oczywiscie zaklad byl wygrany!!Pisalem do nich a oni do mnie ze mieli blad w systemie!!Napisalem to dlaczego zaliczyli mi przegrany typ ,rowniez grany podczas tego spotkania,oczywiscie sprawe przemilczeli!!Niestety nic mie udalo mi sie osiagnac w tej sprawie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Osobiście nie podoba mi się P2P w Gamebookers. Jest trochę skomplikowany, mało płynny, i na dodatek jest podejrzenie, że jak zrobisz błąd to system automatycznie "kupi" Twój zakład zanim zdążysz go wycofać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Fakt czekania dwóch godzin na maila od nich działa mi na nerwy tym bardziej, że może się okazać, że znowu czegoś nie rozumieją i będę musiał czekać kolejne dwie godziny aż raczą odpowiedzieć na następnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Mi też zdarzały sie podobne zdarzenia w gb (zaliczanie zakładów po czasie, oczywiście tylko tych przegranych). Ja polecam wybrać pieniądze z tego buka i przelać do betfair. Odkąd tam gram (6 miechów), takie rzeczy się mi nie zdarzyły (wszyskie zakłady, które kupili u mnie ludzie po rozpoczęciu spotkania zostaly anulowane). To naprawdę najlepsza firma na rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tak jak myślałem! Drugi mail a oni nadal mnie nie rozumieją! Nie może im się pomieścić w głowach fakt iż ich wspaniały system ma jakieś wady! W trzecim mailu do nich wysłanym wyjaśniam wszystko krok po kroczku jak czteroletniemu dziecku. Zobaczymy czy poskutkuje, jak myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Troche na inny temat. Dziala Wam strona Gamebookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał verseau: [qb]Troche na inny temat. Dziala Wam strona Gamebookers?[/qb] na szczęście nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]gamebookers will be back at Dec 27, 08:00 CET Czyli już dziś nie podziała. Nie ładnie z ich strony. Inne buki informują mailem o wyłączeniu strony i podają czas przywrócenia systemu, a w GB klientów nie szanują...[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Co utwierdza mnie w przekonaniu ze coraz mniej dbaja o swoich klientow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Czyli już sie nastawiałem NBA w GB. Mogliby przynajmniej wcześniej powysylać e-maile o zmianie oprogramowania, a nie tak w kulki lecieć.
Coś te GB nie jest wcale takie doskonałe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
No powoli GB zrownuje się z expektem. Teraz mają tylko przewagę w ilości zdarzeń - takie jest moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
No no! - przyszedłem tu z zamiarem "poujeżdżania" troche na obsłudze GB za to , że zrobili sobie przerwe w robocie do jutro rana bez jakiegokolwiek ostrzeżenia , a tu powyżej czytam że niezłe cyrki się dzieją w GB :eek: Panie Conrad! - chyba czas najwyższy zdjąć te pięć gwiazdeczek przy firmie gamegookers z domowej strony mecz.pl ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]qwerty co masz na myśli pisząc, że z mniejszą prowizją? ja gram jeszcze w betfair - ale tam na razie moja prowizja jest wyższa a w parbecie z tego co wiem jest 5%[/qb] W Betfair twoja prowizja nie może być wyższa niż w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym jest jeszcze Betdaq [ betdaq.com] z prowizją 2%-3%, SportingOptions [ sportingoptions.co.uk] (3%) oraz Tradesports [ tradesports.com] (średnio na start 1.6%), ale to już głównie do sportów amerykańskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]No i stało się. Błąd na moją korzyść już zauważyli. Dodatkowo przegrałem jeszcze cztery inne zakłady "po czasie". Zobaczymy jak zareagują na mojego maila. Ja zawsze używam opcji "Until Closing". Może kasę oddadzą ale straconych nerwów mi na pewno nie zrekompensują![/qb] Jestem pewien, ze zmienily sie godziny rozpoczecia spotkan (oni wtedy nie anuluja nie swoich ofert) i tak wyszlo, ze twoje "rezerwacje" pozostaly. Oni nie odpowiadaja za takie rzeczy i maja to w regulaminie. Ktos "sprytny" przy korzystnym wyniku wciagnal twoje zakladu po prostu. Pare razy grubo poplynalem i juz sie wyleczylem z opcji until closing. Praktycznie juz tam nie zdarza mi sie wystawiac, 3,9 % od kazdego zawartego zakladu, a bez statusu zlotego membera bodajze 4,25 to spora marza tak jak pisali przedmowcy w stosunku do innych p2p, gdzie placisz prowizje tylko od wygranych, a obroty sa 1000 razy wieksze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]W Betfair twoja prowizja nie może być wyższa niż w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] W Betfair w tej chwili mam 5% od zysku. W GB jest 4.25% dla wystawiającego. Czyli, jeżeli w Betfair na danym rynku obstawię tylko jeden zakład (a nie kilka na różne strony zdarzenia) to efektywna prowizja wyniesie 5% od wygranej. Są tylko 4 możliwości wystawiam-przegrywam bf:0% gb:4.25% wystawiam-wygrywam bf:5% gb:4.25% stawiam-przegrywam bf:0% gb:0% stawiam-wygrywam bf:5% gb:0% Tak więc wychodziłoby na to samy gdyby prowizja w gb nie była niższa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb] Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]No i stało się. Błąd na moją korzyść już zauważyli. Dodatkowo przegrałem jeszcze cztery inne zakłady "po czasie". Zobaczymy jak zareagują na mojego maila. Ja zawsze używam opcji "Until Closing". Może kasę oddadzą ale straconych nerwów mi na pewno nie zrekompensują![/qb] Jestem pewien, ze zmienily sie godziny rozpoczecia spotkan (oni wtedy nie anuluja nie swoich ofert) i tak wyszlo, ze twoje "rezerwacje" pozostaly. Oni nie odpowiadaja za takie rzeczy i maja to w regulaminie. Ktos "sprytny" przy korzystnym wyniku wciagnal twoje zakladu po prostu. Pare razy grubo poplynalem i juz sie wyleczylem z opcji until closing. Praktycznie juz tam nie zdarza mi sie wystawiac, 3,9 % od kazdego zawartego zakladu, a bez statusu zlotego membera bodajze 4,25 to spora marza tak jak pisali przedmowcy w stosunku do innych p2p, gdzie placisz prowizje tylko od wygranych, a obroty sa 1000 razy wieksze.[/qb] Jakoś nie mogę się tego doszukać w ich regulaminie, ale prawdopodobnie masz rację - zmieniły się godziny. Wynika z tego jednak, że jeżeli czas rozpoczęcia meczu zmieni się nawet o 15 minut to wszystkie oferty nie będą w ogóle zamknięte (nawet o pierwotnie ustalonej godzinie tylko po prostu będą sobie leżeć aż ktoś ich nie zgarnie lub zdarzenie zniknie z oferty. Dla przykładu: jeden z moich meczów miał się rozpocząć o 13.00. Znalazłem informację, żę moją ofertę przyjęto (match) o 14.56 a zdarzenie zostało rozstrzygnięte (settling) o 14.59.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|