|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
z drugiej strony patrząc to piłkarze z Porto mają chyba sporo tych kartek już na swoich kontach ... no ale to mecz taki a nie inny sam nie wiem ...
w sumie tak samo w Dortmundzie granica 5,5 wydaje mi się że tam nie powinien paść over , tylko ciekawe jak z tym sędzią tam ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ale wybierajac over 5.5 zoltych po 1.65 a czerwo to jednak wole chyba sprobowac sobie czerwona po 4.25, kurs strasznie przyciaga
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
over w bramkach to mi sie szybciej widzi w meczu Chelsea
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
over w bramkach to mi sie szybciej widzi w meczu Chelsea Być może tym bardziej, że dla mnie najpewniejszym zakładem jest, Valencia to score 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
over w bramkach to mi sie szybciej widzi w meczu Chelsea jak Chelsea bedzie grala atakiem pozycyjnym (co im chujowo wychodzi) i nie bedzie Luiza  to moze byc ciezko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
widzial ktos gdzies 4 lige hiszpanska (tercera division) w bukach bo jest sporo pewnych spotkan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ale wybierajac over 5.5 zoltych po 1.65 a czerwo to jednak wole chyba sprobowac sobie czerwona po 4.25, kurs strasznie przyciaga spróbować zawsze można ... ale wydaje mi się że Porto nie bedzie sobie mogło pozwolić na tę czerwoną kartkę ( no chyba że będą przegrywać ) a Donieck nie gra tak agresywnie ... ale za drobne spróbować ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
over Borussia - Marsylia @ 1.72 to jest na dzisiaj pewka  ja jakoś bardziej preferuje marsylia over 0.5 gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
dzisiaj happy hours na lige mistrzów w betsafe 16-18
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
over w bramkach to mi sie szybciej widzi w meczu Chelsea Być może tym bardziej, że dla mnie najpewniejszym zakładem jest, Valencia to score  no własnie dlatego że Valencia w sztosie to tam akcja za akcje powinno być i do przerwy over 2,5 może siąść , pamiętam pierwszy mecz w Valencii to jak te bramki nie padały to Wow ... Obie strzelą też powinno być
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
over w bramkach to mi sie szybciej widzi w meczu Chelsea jak Chelsea bedzie grala atakiem pozycyjnym (co im chujowo wychodzi) i nie bedzie Luiza  to moze byc ciezko  tam jak się odpowiednio zaangażują to jest komu strzelać nie tylko sama ofensywa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ale zalozmy sytuacje ze wygrywaja 1-0, 2-0 i np. w koncowce gosc z Zenitu jedzie z dobra akcja i jesli ktos z Porto kto juz bedzie mial zolta na swoim koncie bedzie mogl go skasowac, to to zrobi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ale zalozmy sytuacje ze wygrywaja 1-0, 2-0 i np. w koncowce gosc z Zenitu jedzie z dobra akcja i jesli ktos z Porto kto juz bedzie mial zolta na swoim koncie bedzie mogl go skasowac, to to zrobi dlatego te zakłady są również dlatego ryzykowne że to będzie się właśnie pod koniec meczu wyjaśniało ... raczej ... Tak mi się wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dzisaj - Szachtar @3,75 i Marsylia @5,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Dzisaj - Szachtar @3,75 i Marsylia @5,5  lepiej daj dzieciom na mikołaja te pieniądze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wiadomo ze to wszystko to zawsze jakas loteria, ale chodzi o to czy jest tutaj value i po kursie 4.25 chyba jakies jest zwlaszcza ze inne buki maja to nizej, w dodatku zwazajac na to ze to jest mecz o byc albo nie byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Dzisaj - Szachtar @3,75 i Marsylia @5,5  lepiej daj dzieciom na mikołaja te pieniądze  zwlaszcza za ten 1 zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
ale zalozmy sytuacje ze wygrywaja 1-0, 2-0 i np. w koncowce gosc z Zenitu jedzie z dobra akcja i jesli ktos z Porto kto juz bedzie mial zolta na swoim koncie bedzie mogl go skasowac, to to zrobi dlatego te zakłady są również dlatego ryzykowne że to będzie się właśnie pod koniec meczu wyjaśniało ... raczej ... Tak mi się wydaje no wlasnie. najwiecej kartek wtedy wpada. ciezki wybor..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
over Borussia - Marsylia @ 1.72 to jest na dzisiaj pewka  ja jakoś bardziej preferuje marsylia over 0.5 gola  też dobre i kurs wyższy  Zagram to i to
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
czegoś chyba nie wiem ... i pytam ... Czemu Szachtar ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|