|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siema ziomy
co na dziś proponujecie Szachtar all in  frustrat do boju
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja dzis probuje czerwo w meczu Porto - Zenit po kursie 4.25
do tego widze ogromne value w Marsylii po kursie 5 - i to wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
siema ziomy
co na dziś proponujecie Szachtar all in  A tak na poważnie: Czelsi Porto BVB zastanawiam się nad Bayerem dodam tu od Siebie bo jest dobrze .... że bym zamiast tego Dortmundu jednak jeszcze spróbował : Bracelona under 3,5 Chelsea over 2,5 APOEL under 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829 |
porto powinno sobie poradzic,ale dziś tylko dla podbicia myślę nad dnb, bo to jednak decydująca faza i sędzia może rozdać noże maczety. milan na wycieczkę jedzie , remis powinien ugrać, reszta póki co nietykalna aktualnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Unavailable (Shakhtar): Dmytro Chygrynskyy, Oleksandr Chyzhov, Sergiy Kryvtsov, Jadson, Taras Stepanenko, Alex Teixeira, Dentinho.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
"bez odbioru" mowilem juz nie raz, pleciesz glupoty a potem brniesz w to bo jestes za cienki gowniarz niepotrafiacy sie przyznac do bledu - na jakiej kur.. walce w lidze ukrainskiej sie maja skupic ? o czym gosciu ty piszesz ? napisales tradycyjne stwierdzenie, odpuszczamy puchar bo mamy lige nie majac pojecia o terminarzu a teraz bidulka dlaje brnie w szambo i broni swojego glupiego zdania a ty sie przyznales do bledu po tym, jak napisales 'legia zezre korone na kolacje' czy jakos tak? tak pytam, bo moze sie przyznales, a ja nie czytam wszystkiego co tu jest napisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre wystarczy 1 bramka Valencji i remis im już bramkowy nie wystarczy, wtedy może być ciekawie i under nie byłby już takim pewniakiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
under/over w meczu Czelsi-Valencia... absolutna loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre Valencia ma patent na Chelsea to fakt, ale patrzac na gre Valencii z Espanyolem postanowilem nawet -1.0 na CFC sprobowac - nie widze argumentow po ich stronie,Chelsea jest na tyle dobrze ustawiona w pomocy, ze powinna szybko przerywac te kontry Valencii
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
dajcie Sobie spokój z tym meczem  Wynik wieczorem  P.S Ale widzę że kurs na APOEL idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre wystarczy 1 bramka Valencji i remis im już bramkowy nie wystarczy, wtedy może być ciekawie i under nie byłby już takim pewniakiem no wiem wiem tylko ze strzelic bramke to nie taka prosta sprawa na boisku Chelsea oni beda maksymalnie skoncentrowani i jak napislaem nie rzuca sie sobie do gardel od razu to bedzie spokojna kontrola a wiadomo ze to anglicy beda prowadzili gre 1 bramka wystarczy do ciekawej gry i z tym sie zgadzam ale najpierw trzeba ta bramke strzelic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre Valencia ma patent na Chelsea to fakt, ale patrzac na gre Valencii z Espanyolem postanowilem nawet -1.0 na CFC sprobowac - nie widze argumentow po ich stronie,Chelsea jest na tyle dobrze ustawiona w pomocy, ze powinna szybko przerywac te kontry Valencii z espanyolem nie gralo paru waznych grajkow z tego co slyszalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
kto oglądał pierwszy mecz Valencia - Chelsea to wie że over bardzo prawdopodobny !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre wystarczy 1 bramka Valencji i remis im już bramkowy nie wystarczy, wtedy może być ciekawie i under nie byłby już takim pewniakiem no wiem wiem tylko ze strzelic bramke to nie taka prosta sprawa na boisku Chelsea oni beda maksymalnie skoncentrowani i jak napislaem nie rzuca sie sobie do gardel od razu to bedzie spokojna kontrola a wiadomo ze to anglicy beda prowadzili gre 1 bramka wystarczy do ciekawej gry i z tym sie zgadzam ale najpierw trzeba ta bramke strzelic... 1 błąd i gol i już może być różnie Zgadam się z Krystianem to raczej loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
kto oglądał pierwszy mecz Valencia - Chelsea to wie że over bardzo prawdopodobny !!! a widziales kiedys 2 takie same mecze??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
moim zdaniem lepiej uwazajcie na chelsea, po 1 graja w kratke w tym sezonie, czesto bez pomyslu na gre z kolei valencia to nie ogorki, w lidze traca ptk ze sredniakami, ale w meczu z barca byli o niebo lepsi, mogli wygrac; podobnie z realem, w 2 polowie valencia dominowala na boisku wiec valencia potrafi grac z lepszymi, w LM tez dali sobie rade z Lever czy chelsea ylko ze wlasnie, wszystko to na wlasnym boisku, w Londynie ciezko przewidziec jak zagraja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
kto oglądał pierwszy mecz Valencia - Chelsea to wie że over bardzo prawdopodobny !!! a widziales kiedys 2 takie same mecze???  no właśnie w tym pierwszym meczu bramkarz Valencii miał dzień konia a powinno sie skończyć 2-5 a nie 1-1 , a dziś Chelsea gra u Siebie i bramkarz już może nie mieć takiej formy . A głównie chodzi o ustawienei i styl gry obu ekip i łatwość w dochodzeniu do sytuacji podbramkowych .... tam Ramires mały wchodził w defensywe Valencii jak chciał ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829 |
Czelsi Valencjia , to niesamowita loteria. obie drużyny mogą tu wygrać, valencia to nie kelnerzy panowie, obie bardzo silne ligi. valencje z realem widzialem ładny mecz,nie z dupy mecz bardzo ciężko będzie dziś w londynie,be or not to be,więc dla podbicia dnb 1.27 w mixie na jakiegos tripla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Barca wygra do zera po @1.70 chodzi, hmm ale chyba nie warto w tym składzie Barcy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|