Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 56 1 2 8 9 10 11 12 55 56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by AAndrzejekk
siema ziomy

co na dziś proponujecie


Szachtar all in laugh laugh

frustrat do boju

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ja dzis probuje czerwo w meczu Porto - Zenit po kursie 4.25

do tego widze ogromne value w Marsylii po kursie 5 - i to wszystko

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by AAndrzejekk
siema ziomy

co na dziś proponujecie


Szachtar all in laugh laugh


A tak na poważnie:
Czelsi
Porto
BVB
zastanawiam się nad Bayerem
dodam tu od Siebie bo jest dobrze ....

że bym zamiast tego Dortmundu jednak jeszcze spróbował : Bracelona under 3,5
Chelsea over 2,5
APOEL under 2,5

Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
porto powinno sobie poradzic,ale dziś tylko dla podbicia myślę nad dnb, bo to jednak decydująca faza i sędzia może rozdać noże maczety. milan na wycieczkę jedzie , remis powinien ugrać, reszta póki co nietykalna aktualnie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Unavailable (Shakhtar): Dmytro Chygrynskyy, Oleksandr Chyzhov, Sergiy Kryvtsov, Jadson, Taras Stepanenko, Alex Teixeira, Dentinho.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
"bez odbioru" laugh


mowilem juz nie raz, pleciesz glupoty a potem brniesz w to bo jestes za cienki gowniarz niepotrafiacy sie przyznac do bledu - na jakiej kur.. walce w lidze ukrainskiej sie maja skupic ? o czym gosciu ty piszesz ? napisales tradycyjne stwierdzenie, odpuszczamy puchar bo mamy lige nie majac pojecia o terminarzu a teraz bidulka dlaje brnie w szambo i broni swojego glupiego zdania


a ty sie przyznales do bledu po tym, jak napisales 'legia zezre korone na kolacje' czy jakos tak? tak pytam, bo moze sie przyznales, a ja nie czytam wszystkiego co tu jest napisane

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by gajus_bonus
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre


wystarczy 1 bramka Valencji i remis im już bramkowy nie wystarczy, wtedy może być ciekawie i under nie byłby już takim pewniakiem

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
under/over w meczu Czelsi-Valencia... absolutna loteria

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by gajus_bonus
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre

Valencia ma patent na Chelsea to fakt, ale patrzac na gre Valencii z Espanyolem postanowilem nawet -1.0 na CFC sprobowac - nie widze argumentow po ich stronie,Chelsea jest na tyle dobrze ustawiona w pomocy, ze powinna szybko przerywac te kontry Valencii

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
dajcie Sobie spokój z tym meczem peace Wynik wieczorem gwizdek P.S Ale widzę że kurs na APOEL idzie gora

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by gajus_bonus
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre


wystarczy 1 bramka Valencji i remis im już bramkowy nie wystarczy, wtedy może być ciekawie i under nie byłby już takim pewniakiem
no wiem wiem tylko ze strzelic bramke to nie taka prosta sprawa na boisku Chelsea oni beda maksymalnie skoncentrowani i jak napislaem nie rzuca sie sobie do gardel od razu to bedzie spokojna kontrola a wiadomo ze to anglicy beda prowadzili gre 1 bramka wystarczy do ciekawej gry i z tym sie zgadzam ale najpierw trzeba ta bramke strzelic...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by craax
Originally Posted by gajus_bonus
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre

Valencia ma patent na Chelsea to fakt, ale patrzac na gre Valencii z Espanyolem postanowilem nawet -1.0 na CFC sprobowac - nie widze argumentow po ich stronie,Chelsea jest na tyle dobrze ustawiona w pomocy, ze powinna szybko przerywac te kontry Valencii
z espanyolem nie gralo paru waznych grajkow z tego co slyszalem

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
kto oglądał pierwszy mecz Valencia - Chelsea to wie że over bardzo prawdopodobny !!!

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by gajus_bonus
Chelsea to moze byc niezla mina dzisiaj dla mnie do under jak nic na pewno zadna druzyna nie rzuci sie na druga od pierwszego gwizdka stawka za wysoka Chelsea wystarczy remis 0-0 ale wiadomo za na remis grac nie beda ale na hura sie nie rzuca a Velencia tez spokojnie bedzie czekala na kontre


wystarczy 1 bramka Valencji i remis im już bramkowy nie wystarczy, wtedy może być ciekawie i under nie byłby już takim pewniakiem
no wiem wiem tylko ze strzelic bramke to nie taka prosta sprawa na boisku Chelsea oni beda maksymalnie skoncentrowani i jak napislaem nie rzuca sie sobie do gardel od razu to bedzie spokojna kontrola a wiadomo ze to anglicy beda prowadzili gre 1 bramka wystarczy do ciekawej gry i z tym sie zgadzam ale najpierw trzeba ta bramke strzelic...


1 błąd i gol i już może być różnie
Zgadam się z Krystianem to raczej loteria

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by priboj
kto oglądał pierwszy mecz Valencia - Chelsea to wie że over bardzo prawdopodobny !!!
a widziales kiedys 2 takie same mecze??? laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
moim zdaniem lepiej uwazajcie na chelsea, po 1 graja w kratke w tym sezonie, czesto bez pomyslu na gre
z kolei valencia to nie ogorki, w lidze traca ptk ze sredniakami, ale w meczu z barca byli o niebo lepsi, mogli wygrac; podobnie z realem, w 2 polowie valencia dominowala na boisku wiec valencia potrafi grac z lepszymi, w LM tez dali sobie rade z Lever czy chelsea ylko ze wlasnie, wszystko to na wlasnym boisku, w Londynie ciezko przewidziec jak zagraja

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by priboj
kto oglądał pierwszy mecz Valencia - Chelsea to wie że over bardzo prawdopodobny !!!
a widziales kiedys 2 takie same mecze??? laugh
no właśnie w tym pierwszym meczu bramkarz Valencii miał dzień konia a powinno sie skończyć 2-5 a nie 1-1 , a dziś Chelsea gra u Siebie i bramkarz już może nie mieć takiej formy . A głównie chodzi o ustawienei i styl gry obu ekip i łatwość w dochodzeniu do sytuacji podbramkowych .... tam Ramires mały wchodził w defensywe Valencii jak chciał ...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
Czelsi Valencjia , to niesamowita loteria. obie drużyny mogą tu wygrać, valencia to nie kelnerzy panowie, obie bardzo silne ligi. valencje z realem widzialem ładny mecz,nie z dupy mecz bardzo ciężko będzie dziś w londynie,be or not to be,więc dla podbicia dnb 1.27 w mixie na jakiegos tripla.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Barca wygra do zera po @1.70 chodzi, hmm ale chyba nie warto w tym składzie Barcy

Strona 10 z 56 1 2 8 9 10 11 12 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1