|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Lista powołanych: Pinto, Piqué, Thiago, Maxwell, Fontàs, Pedro, Cuenca (39), Oier (36), Montoya (35), Bartra (32), Muniesa (26), Sergi Gómez (33), Rafinha (34), Jonathan dos Santos (28), Deulofeu (27), Riverola (29), Sergi Roberto (30) oraz Kiko Femenía (38)
W/w zawodnicy tworzą szkielet ekipy Barcelony "B" ,której średnio idzie na zapleczu Primiera Division. Wątpię,ażeby Pique,Thiago,Maxwell,Pedro wyszli w podstawowej 11-stce. Jedynie Cuenca ma szansę na grę od pierwszych minut(ostatnio co nie co grywa w 1 składzie Barcy).
Natomiast BATE ciągle z szansami na przedłużenie swojej przygody z europejskimi pucharami(gra w LE). Do tego potrzebne jest wywiezienie kompletu punktów na Nou Camp. Wiele zależy od psychiki tych zawodników,jak się przestraszą rywala to pewnie może im to spętać nogi i wynik będzie podobny do tego z Białorusi. Szczerze w to wątpię,ażeby podeszli bojażliwie do tego meczu wiedząc,że Barca zagra głębokimi rezerwami. Nie dam jednak czystego zwycięstwa,DNB,X2 w stronę BATE. Skuszę się jedynie mega zachowawczo na opcję nie przegrania tego meczu dwoma bramkami przez Białorusinów. Wychowankowie Barcy(ze szkółki piłkarskiej La Masia) zapewne będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. To jeszcze nie ich czas na przebicie się do pierwszej Barcy,ale z pewnością będą chcieli co po niektórzy pokazać,że są już blisko tego celu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
Opłacalny zakład kiedy taki kurs na Arsenal byl? jak grali z man u na wyjezdzie  jak poszlo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400 |
moj skromny kuponik to chelsea 1x i porto 1x
do boju
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
sturridge ddier, mata ramires romeu meireles luiz ivanovic terry cole peter cech
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
No to jedziemy 5 meczy: Porto over 2.5, bvb under 2.5, chelsea, genk strzeli, apoel over 2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Hmmm jakoś dzisiaj nie mam konkretnej koncepcji No może poza kartkami w porto ale już linia skoczyła na 6.5 także dziękuje Pewnie spróbuje tak Marsylia to score Porto Win Ako 2.5 Jakie opinie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Lista powołanych: Pinto, Piqué, Thiago, Maxwell, Fontàs, Pedro, Cuenca (39), Oier (36), Montoya (35), Bartra (32), Muniesa (26), Sergi Gómez (33), Rafinha (34), Jonathan dos Santos (28), Deulofeu (27), Riverola (29), Sergi Roberto (30) oraz Kiko Femenía (38)
W/w zawodnicy tworzą szkielet ekipy Barcelony "B" ,której średnio idzie na zapleczu Primiera Division. Wątpię,ażeby Pique,Thiago,Maxwell,Pedro wyszli w podstawowej 11-stce. Jedynie Cuenca ma szansę na grę od pierwszych minut(ostatnio co nie co grywa w 1 składzie Barcy).
Natomiast BATE ciągle z szansami na przedłużenie swojej przygody z europejskimi pucharami(gra w LE). Do tego potrzebne jest wywiezienie kompletu punktów na Nou Camp. Wiele zależy od psychiki tych zawodników,jak się przestraszą rywala to pewnie może im to spętać nogi i wynik będzie podobny do tego z Białorusi. Szczerze w to wątpię,ażeby podeszli bojażliwie do tego meczu wiedząc,że Barca zagra głębokimi rezerwami. Nie dam jednak czystego zwycięstwa,DNB,X2 w stronę BATE. Skuszę się jedynie mega zachowawczo na opcję nie przegrania tego meczu dwoma bramkami przez Białorusinów. Wychowankowie Barcy(ze szkółki piłkarskiej La Masia) zapewne będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. To jeszcze nie ich czas na przebicie się do pierwszej Barcy,ale z pewnością będą chcieli co po niektórzy pokazać,że są już blisko tego celu. w tym meczu generalnie nic nie jest pewne  całkowicie nieprzewidywalny mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Hmmm jakoś dzisiaj nie mam konkretnej koncepcji No może poza kartkami w porto ale już linia skoczyła na 6.5 także dziękuje Pewnie spróbuje tak Marsylia to score Porto Win Ako 2.5 Jakie opinie ?  pozytywne opinie  Marsylia DNB 3.9  Czerwo w Porto-Zenit 3.9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
jako, że zawsze pod górkę, szukając dobrego kursu na dziś postanowiłem założyć lokatę 705% na okres 2 godzin Genk - Leverkusen 1 @7.050 Pinnacle Myślę, że po porażce z Valencia 0-7 piłkarze będą chcieli zmazać tą plamę krwi jaką po sobie zostawili. Goście już zapewnili sobie awans wygrywając u siebie z Chelsea 2-1. Dla Bayeru ten mecz jest na wagę 1. miejsca w grupie i rozstawienia w 1/8 LM, Natomiast dla Genku to spotkanie głównie o honor i pieniądze... Czy rozstawienie daje jakiś plus skoro mogą trafić na Man Utd czy Milan???. Poza tym "Aptekarze" teraz w weekend mają ciężki ligowy mecz wyjazdowy z Hannoverem. Spodziewam się tutaj oszczędzania sił, dodatkowo radzić sobie będą musieli bez kontuzjowanych Adlera, Balitscha, Barnetty, Bellarabiego i najprawdopodobniej bez Ömera Topraka. W Genk też dużo braków kadrowych, dlatego ze stawkowaniem spokojnie. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Marsylia X2 & DNB
Pireus 1X & DNB
;boks:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Hmmm jakoś dzisiaj nie mam konkretnej koncepcji No może poza kartkami w porto ale już linia skoczyła na 6.5 także dziękuje Pewnie spróbuje tak Marsylia to score Porto Win Ako 2.5 Jakie opinie ?  daj Milan strzeli i Borussia zamiast Maryslii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jako, że zawsze pod górkę, szukając dobrego kursu na dziś postanowiłem założyć lokatę 705% na okres 2 godzin Genk - Leverkusen 1 @7.050 Pinnacle Myślę, że po porażce z Valencia 0-7 piłkarze będą chcieli zmazać tą plamę krwi jaką po sobie zostawili. Goście już zapewnili sobie awans wygrywając u siebie z Chelsea 2-1.Dla Bayeru ten mecz jest na wagę 1. miejsca w grupie i rozstawienia w 1/8 LM, Natomiast dla Genku to spotkanie głównie o honor i pieniądze... Czy rozstawienie daje jakiś plus skoro mogą trafić na Man Utd czy Milan???. Poza tym "Aptekarze" teraz w weekend mają ciężki ligowy mecz wyjazdowy z Hannoverem. Spodziewam się tutaj oszczędzania sił, dodatkowo radzić sobie będą musieli bez kontuzjowanych Adlera, Balitscha, Barnetty, Bellarabiego i najprawdopodobniej bez Ömera Topraka. W Genk też dużo braków kadrowych, dlatego ze stawkowaniem spokojnie. Powodzenia mylisz się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Opłacalny zakład kiedy taki kurs na Arsenal byl? jak grali z man u na wyjezdzie  jak poszlo?  z czym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jako, że zawsze pod górkę, szukając dobrego kursu na dziś postanowiłem założyć lokatę 705% na okres 2 godzin Genk - Leverkusen 1 @7.050 Pinnacle Myślę, że po porażce z Valencia 0-7 piłkarze będą chcieli zmazać tą plamę krwi jaką po sobie zostawili. Goście już zapewnili sobie awans wygrywając u siebie z Chelsea 2-1.Dla Bayeru ten mecz jest na wagę 1. miejsca w grupie i rozstawienia w 1/8 LM, Natomiast dla Genku to spotkanie głównie o honor i pieniądze... Czy rozstawienie daje jakiś plus skoro mogą trafić na Man Utd czy Milan???. Poza tym "Aptekarze" teraz w weekend mają ciężki ligowy mecz wyjazdowy z Hannoverem. Spodziewam się tutaj oszczędzania sił, dodatkowo radzić sobie będą musieli bez kontuzjowanych Adlera, Balitscha, Barnetty, Bellarabiego i najprawdopodobniej bez Ömera Topraka. W Genk też dużo braków kadrowych, dlatego ze stawkowaniem spokojnie. Powodzenia mylisz się Jesli Bayer przegra z Genk, a Chelsea zremisuje z Valencią to Chelsea i Valencia awansują gdyż mają lepszy stosunek bezpośrednich spotkań z Bayerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
jak grali z man u na wyjezdzie  jak poszlo?  z czym? to bylo do arsenalu wtedy z man u 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|