Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 56 1 2 14 15 16 17 18 55 56
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Lista powołanych: Pinto, Piqué, Thiago, Maxwell, Fontàs, Pedro, Cuenca (39), Oier (36), Montoya (35), Bartra (32), Muniesa (26), Sergi Gómez (33), Rafinha (34), Jonathan dos Santos (28), Deulofeu (27), Riverola (29), Sergi Roberto (30) oraz Kiko Femenía (38)

W/w zawodnicy tworzą szkielet ekipy Barcelony "B" ,której średnio idzie na zapleczu Primiera Division.
Wątpię,ażeby Pique,Thiago,Maxwell,Pedro wyszli w podstawowej 11-stce.
Jedynie Cuenca ma szansę na grę od pierwszych minut(ostatnio co nie co grywa w 1 składzie Barcy).

Natomiast BATE ciągle z szansami na przedłużenie swojej przygody z europejskimi pucharami(gra w LE).
Do tego potrzebne jest wywiezienie kompletu punktów na Nou Camp.
Wiele zależy od psychiki tych zawodników,jak się przestraszą rywala to pewnie może im to spętać nogi i wynik będzie podobny do tego z Białorusi.
Szczerze w to wątpię,ażeby podeszli bojażliwie do tego meczu wiedząc,że Barca zagra głębokimi rezerwami. Nie dam jednak czystego zwycięstwa,DNB,X2 w stronę BATE. Skuszę się jedynie mega zachowawczo na opcję nie przegrania tego meczu dwoma bramkami przez Białorusinów.
Wychowankowie Barcy(ze szkółki piłkarskiej La Masia) zapewne będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.
To jeszcze nie ich czas na przebicie się do pierwszej Barcy,ale z pewnością będą chcieli co po niektórzy pokazać,że są już blisko tego celu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by walczak
Opłacalny zakład kiedy taki kurs na Arsenal byl?
jak grali z man u na wyjezdzie
grin
jak poszlo? grin

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
smIEJCIE SIE.

Dołączył: Aug 2011
Posty: 400
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400
moj skromny kuponik to
chelsea 1x i porto 1x

do boju

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Arsenal dzis wygrywa.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
sturridge ddier, mata
ramires romeu meireles
luiz ivanovic terry cole
peter cech

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
No to jedziemy 5 meczy:

Porto over 2.5, bvb under 2.5, chelsea, genk strzeli, apoel over 2.5 boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
lampard na lawie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Hmmm jakoś dzisiaj nie mam konkretnej koncepcji No może poza kartkami w porto ale już linia skoczyła na 6.5 także dziękuje

Pewnie spróbuje tak

Marsylia to score
Porto Win

Ako 2.5

Jakie opinie ? smile

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
lampard slaby

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by moor6
Lista powołanych: Pinto, Piqué, Thiago, Maxwell, Fontàs, Pedro, Cuenca (39), Oier (36), Montoya (35), Bartra (32), Muniesa (26), Sergi Gómez (33), Rafinha (34), Jonathan dos Santos (28), Deulofeu (27), Riverola (29), Sergi Roberto (30) oraz Kiko Femenía (38)

W/w zawodnicy tworzą szkielet ekipy Barcelony "B" ,której średnio idzie na zapleczu Primiera Division.
Wątpię,ażeby Pique,Thiago,Maxwell,Pedro wyszli w podstawowej 11-stce.
Jedynie Cuenca ma szansę na grę od pierwszych minut(ostatnio co nie co grywa w 1 składzie Barcy).

Natomiast BATE ciągle z szansami na przedłużenie swojej przygody z europejskimi pucharami(gra w LE).
Do tego potrzebne jest wywiezienie kompletu punktów na Nou Camp.
Wiele zależy od psychiki tych zawodników,jak się przestraszą rywala to pewnie może im to spętać nogi i wynik będzie podobny do tego z Białorusi.
Szczerze w to wątpię,ażeby podeszli bojażliwie do tego meczu wiedząc,że Barca zagra głębokimi rezerwami. Nie dam jednak czystego zwycięstwa,DNB,X2 w stronę BATE. Skuszę się jedynie mega zachowawczo na opcję nie przegrania tego meczu dwoma bramkami przez Białorusinów.
Wychowankowie Barcy(ze szkółki piłkarskiej La Masia) zapewne będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.
To jeszcze nie ich czas na przebicie się do pierwszej Barcy,ale z pewnością będą chcieli co po niektórzy pokazać,że są już blisko tego celu.
w tym meczu generalnie nic nie jest pewne smile całkowicie nieprzewidywalny mecz

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by hrabia
Hmmm jakoś dzisiaj nie mam konkretnej koncepcji No może poza kartkami w porto ale już linia skoczyła na 6.5 także dziękuje

Pewnie spróbuje tak

Marsylia to score
Porto Win

Ako 2.5

Jakie opinie ? smile

pozytywne opinie grin

Marsylia DNB 3.9 boks
Czerwo w Porto-Zenit 3.9 boks

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
jako, że zawsze pod górkę, szukając dobrego kursu na dziś postanowiłem założyć lokatę 705% na okres 2 godzin smile

Genk - Leverkusen 1 @7.050 Pinnacle

Myślę, że po porażce z Valencia 0-7 piłkarze będą chcieli zmazać tą plamę krwi jaką po sobie zostawili. Goście już zapewnili sobie awans wygrywając u siebie z Chelsea 2-1.

Dla Bayeru ten mecz jest na wagę 1. miejsca w grupie i rozstawienia w 1/8 LM, Natomiast dla Genku to spotkanie głównie o honor i pieniądze... Czy rozstawienie daje jakiś plus skoro mogą trafić na Man Utd czy Milan???. Poza tym "Aptekarze" teraz w weekend mają ciężki ligowy mecz wyjazdowy z Hannoverem. Spodziewam się tutaj oszczędzania sił, dodatkowo radzić sobie będą musieli bez kontuzjowanych Adlera, Balitscha, Barnetty, Bellarabiego i najprawdopodobniej bez Ömera Topraka. W Genk też dużo braków kadrowych, dlatego ze stawkowaniem spokojnie.

Powodzenia


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Marsylia X2 & DNB

Pireus 1X & DNB

;boks:

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by hrabia
Hmmm jakoś dzisiaj nie mam konkretnej koncepcji No może poza kartkami w porto ale już linia skoczyła na 6.5 także dziękuje

Pewnie spróbuje tak

Marsylia to score
Porto Win

Ako 2.5

Jakie opinie ? smile
daj Milan strzeli i Borussia zamiast Maryslii tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by kiki1981
jako, że zawsze pod górkę, szukając dobrego kursu na dziś postanowiłem założyć lokatę 705% na okres 2 godzin smile

Genk - Leverkusen 1 @7.050 Pinnacle

Myślę, że po porażce z Valencia 0-7 piłkarze będą chcieli zmazać tą plamę krwi jaką po sobie zostawili. Goście już zapewnili sobie awans wygrywając u siebie z Chelsea 2-1.

Dla Bayeru ten mecz jest na wagę 1. miejsca w grupie i rozstawienia w 1/8 LM, Natomiast dla Genku to spotkanie głównie o honor i pieniądze... Czy rozstawienie daje jakiś plus skoro mogą trafić na Man Utd czy Milan???. Poza tym "Aptekarze" teraz w weekend mają ciężki ligowy mecz wyjazdowy z Hannoverem. Spodziewam się tutaj oszczędzania sił, dodatkowo radzić sobie będą musieli bez kontuzjowanych Adlera, Balitscha, Barnetty, Bellarabiego i najprawdopodobniej bez Ömera Topraka. W Genk też dużo braków kadrowych, dlatego ze stawkowaniem spokojnie.

Powodzenia
mylisz się

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by walczak
Opłacalny zakład kiedy taki kurs na Arsenal byl?
jak grali z man u na wyjezdzie
grin
jak poszlo? grin
z czym?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by kiki1981
jako, że zawsze pod górkę, szukając dobrego kursu na dziś postanowiłem założyć lokatę 705% na okres 2 godzin smile

Genk - Leverkusen 1 @7.050 Pinnacle

Myślę, że po porażce z Valencia 0-7 piłkarze będą chcieli zmazać tą plamę krwi jaką po sobie zostawili. Goście już zapewnili sobie awans wygrywając u siebie z Chelsea 2-1.

Dla Bayeru ten mecz jest na wagę 1. miejsca w grupie i rozstawienia w 1/8 LM, Natomiast dla Genku to spotkanie głównie o honor i pieniądze... Czy rozstawienie daje jakiś plus skoro mogą trafić na Man Utd czy Milan???. Poza tym "Aptekarze" teraz w weekend mają ciężki ligowy mecz wyjazdowy z Hannoverem. Spodziewam się tutaj oszczędzania sił, dodatkowo radzić sobie będą musieli bez kontuzjowanych Adlera, Balitscha, Barnetty, Bellarabiego i najprawdopodobniej bez Ömera Topraka. W Genk też dużo braków kadrowych, dlatego ze stawkowaniem spokojnie.

Powodzenia
mylisz się
Jesli Bayer przegra z Genk, a Chelsea zremisuje z Valencią to Chelsea i Valencia awansują gdyż mają lepszy stosunek bezpośrednich spotkań z Bayerem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by betowiec
jak grali z man u na wyjezdzie
grin
jak poszlo? grin
z czym?
to bylo do arsenalu wtedy z man u smile

Strona 16 z 56 1 2 14 15 16 17 18 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1