W takich sytuacja krew człowieka zalewa..."> W takich sytuacja krew człowieka zalewa...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#50771 26/12/2003 23:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> W takich sytuacja krew człowieka zalewa...

Bonus: Unibet
#50772 26/12/2003 23:53
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
No niestety Gamebookers coraz bardziej schodzi na psy.Mialem nic o tym nie wspominac ale widze ze robia coraz wieksze przekrety.
Moj dotyczyl live bettingu.Przy wyniku 2:1 (60 min)dla gospodarzy zagralem na 1x po kursie 1,29 za 1000 euro.Jakie bylo moje zdziwinie gdy po meczu zaklad mi anulowali!!Oczywiscie zaklad byl wygrany!!Pisalem do nich a oni do mnie ze mieli blad w systemie!!Napisalem to dlaczego zaliczyli mi przegrany typ ,rowniez grany podczas tego spotkania,oczywiscie sprawe przemilczeli!!Niestety nic mie udalo mi sie osiagnac w tej sprawie!!

#50773 26/12/2003 23:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Osobiście nie podoba mi się P2P w Gamebookers. Jest trochę skomplikowany, mało płynny, i na dodatek jest podejrzenie, że jak zrobisz błąd to system automatycznie "kupi" Twój zakład zanim zdążysz go wycofać.

#50774 27/12/2003 00:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Fakt czekania dwóch godzin na maila od nich działa mi na nerwy tym bardziej, że może się okazać, że znowu czegoś nie rozumieją i będę musiał czekać kolejne dwie godziny aż raczą odpowiedzieć na następnego.

#50775 27/12/2003 01:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Mi też zdarzały sie podobne zdarzenia w gb (zaliczanie zakładów po czasie, oczywiście tylko tych przegranych). Ja polecam wybrać pieniądze z tego buka i przelać do betfair. Odkąd tam gram (6 miechów), takie rzeczy się mi nie zdarzyły (wszyskie zakłady, które kupili u mnie ludzie po rozpoczęciu spotkania zostaly anulowane). To naprawdę najlepsza firma na rynku.

#50776 27/12/2003 01:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Tak jak myślałem! Drugi mail a oni nadal mnie nie rozumieją! Nie może im się pomieścić w głowach fakt iż ich wspaniały system ma jakieś wady! W trzecim mailu do nich wysłanym wyjaśniam wszystko krok po kroczku jak czteroletniemu dziecku. Zobaczymy czy poskutkuje, jak myślicie?

#50777 27/12/2003 01:37
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Troche na inny temat.
Dziala Wam strona Gamebookers?

#50778 27/12/2003 01:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Troche na inny temat.
Dziala Wam strona Gamebookers?[/qb]
na szczęście nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50779 27/12/2003 02:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921

#50780 27/12/2003 02:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]gamebookers will be back at Dec 27, 08:00 CET
Czyli już dziś nie podziała. Nie ładnie z ich strony. Inne buki informują mailem o wyłączeniu strony i podają czas przywrócenia systemu, a w GB klientów nie szanują...[/qb]

#50781 27/12/2003 02:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Co utwierdza mnie w przekonaniu ze coraz mniej dbaja o swoich klientow.

#50782 27/12/2003 02:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czyli już sie nastawiałem NBA w GB.
Mogliby przynajmniej wcześniej powysylać e-maile o zmianie oprogramowania, a nie tak w kulki lecieć.

Coś te GB nie jest wcale takie doskonałe.

#50783 27/12/2003 02:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
No powoli GB zrownuje się z expektem. Teraz mają tylko przewagę w ilości zdarzeń - takie jest moje zdanie.

#50784 27/12/2003 02:59
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
No no! - przyszedłem tu z zamiarem "poujeżdżania" troche na obsłudze GB za to , że zrobili sobie przerwe w robocie do jutro rana bez jakiegokolwiek ostrzeżenia , a tu powyżej czytam że niezłe cyrki się dzieją w GB :eek:
Panie Conrad! - chyba czas najwyższy zdjąć te pięć gwiazdeczek przy firmie gamegookers z domowej strony mecz.pl !
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#50785 27/12/2003 03:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
powiem krótko ****Ć GB

#50786 27/12/2003 03:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]qwerty co masz na myśli pisząc, że z mniejszą prowizją? ja gram jeszcze w betfair - ale tam na razie moja prowizja jest wyższa a w parbecie z tego co wiem jest 5%[/qb]
W Betfair twoja prowizja nie może być wyższa niż w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym jest jeszcze Betdaq [betdaq.com] z prowizją 2%-3%, SportingOptions [sportingoptions.co.uk] (3%) oraz Tradesports [tradesports.com] (średnio na start 1.6%), ale to już głównie do sportów amerykańskich.

#50787 27/12/2003 05:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
gb ma jakies upgrady?

#50788 27/12/2003 07:54
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]No i stało się. Błąd na moją korzyść już zauważyli. Dodatkowo przegrałem jeszcze cztery inne zakłady "po czasie". Zobaczymy jak zareagują na mojego maila. Ja zawsze używam opcji "Until Closing". Może kasę oddadzą ale straconych nerwów mi na pewno nie zrekompensują![/qb]
Jestem pewien, ze zmienily sie godziny rozpoczecia spotkan (oni wtedy nie anuluja nie swoich ofert) i tak wyszlo, ze twoje "rezerwacje" pozostaly. Oni nie odpowiadaja za takie rzeczy i maja to w regulaminie. Ktos "sprytny" przy korzystnym wyniku wciagnal twoje zakladu po prostu. Pare razy grubo poplynalem i juz sie wyleczylem z opcji until closing. Praktycznie juz tam nie zdarza mi sie wystawiac, 3,9 % od kazdego zawartego zakladu, a bez statusu zlotego membera bodajze 4,25 to spora marza tak jak pisali przedmowcy w stosunku do innych p2p, gdzie placisz prowizje tylko od wygranych, a obroty sa 1000 razy wieksze.

#50789 27/12/2003 14:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]W Betfair twoja prowizja nie może być wyższa niż w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
W Betfair w tej chwili mam 5% od zysku. W GB jest 4.25% dla wystawiającego.

Czyli, jeżeli w Betfair na danym rynku obstawię tylko jeden zakład (a nie kilka na różne strony zdarzenia) to efektywna prowizja wyniesie 5% od wygranej.

Są tylko 4 możliwości

wystawiam-przegrywam bf:0% gb:4.25%
wystawiam-wygrywam bf:5% gb:4.25%
stawiam-przegrywam bf:0% gb:0%
stawiam-wygrywam bf:5% gb:0%

Tak więc wychodziłoby na to samy gdyby prowizja w gb nie była niższa

#50790 27/12/2003 14:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]No i stało się. Błąd na moją korzyść już zauważyli. Dodatkowo przegrałem jeszcze cztery inne zakłady "po czasie". Zobaczymy jak zareagują na mojego maila. Ja zawsze używam opcji "Until Closing". Może kasę oddadzą ale straconych nerwów mi na pewno nie zrekompensują![/qb]
Jestem pewien, ze zmienily sie godziny rozpoczecia spotkan (oni wtedy nie anuluja nie swoich ofert) i tak wyszlo, ze twoje "rezerwacje" pozostaly. Oni nie odpowiadaja za takie rzeczy i maja to w regulaminie. Ktos "sprytny" przy korzystnym wyniku wciagnal twoje zakladu po prostu. Pare razy grubo poplynalem i juz sie wyleczylem z opcji until closing. Praktycznie juz tam nie zdarza mi sie wystawiac, 3,9 % od kazdego zawartego zakladu, a bez statusu zlotego membera bodajze 4,25 to spora marza tak jak pisali przedmowcy w stosunku do innych p2p, gdzie placisz prowizje tylko od wygranych, a obroty sa 1000 razy wieksze.[/qb]
Jakoś nie mogę się tego doszukać w ich regulaminie, ale prawdopodobnie masz rację - zmieniły się godziny. Wynika z tego jednak, że jeżeli czas rozpoczęcia meczu zmieni się nawet o 15 minut to wszystkie oferty nie będą w ogóle zamknięte (nawet o pierwotnie ustalonej godzinie tylko po prostu będą sobie leżeć aż ktoś ich nie zgarnie lub zdarzenie zniknie z oferty.

Dla przykładu: jeden z moich meczów miał się rozpocząć o 13.00. Znalazłem informację, żę moją ofertę przyjęto (match) o 14.56 a zdarzenie zostało rozstrzygnięte (settling) o 14.59.

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1