|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
na prokom tak wysoko bo sie Ljublana rozsypała kompletnie,trzon druzyny rozpełznął po Europie. kursy jeszcze zlecą,handi koło 20 na gości jak najbardziej do gry,bo Prokom skład ma mizerny i goście powinni takie handi obronić mimo strasznych braków,ja czekam... masz racje, sam obstawiałem Marsylie, tylko tu troche inna sytuacja, baya pierwsze miejsce pewne, kilku graczy grypa, następnych kilku ma podejrzenie grypy, po co mieliby się przemęczać? A na city presja na win, będzie tak jak wczoraj wczoraj czelsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
na prokom tak wysoko bo sie Ljublana rozsypała kompletnie,trzon druzyny rozpełznął po Europie. kursy jeszcze zlecą,handi koło 20 na gości jak najbardziej do gry,bo Prokom skład ma mizerny i goście powinni takie handi obronić mimo strasznych braków,ja czekam... masz racje, sam obstawiałem Marsylie, tylko tu troche inna sytuacja, baya pierwsze miejsce pewne, kilku graczy grypa, następnych kilku ma podejrzenie grypy, po co mieliby się przemęczać? A na city presja na win, będzie tak jak wczoraj wczoraj czelsi predzej bym to porownal do APOEL - Szachtar i druzyna pod presja nie sprostala tej grajacej na luzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Jaki kurs na Real  przecież oni tych gónozjadów z Holandii rozjadą nawet drugim składem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Jaki kurs na Real  przecież oni tych gónozjadów z Holandii rozjadą nawet drugim składem  a mi sie cos zdaje, ze nie za bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
domaitis]  Witam na dzień dobry  Dila Gori v FC Baia Zugdid ov 2,5 + Al Taliya v Al Majd ov 2,5  a ja pobrałem overa w innym meczu z pucharu Gruzji Merani Martvili - Gagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
witejcie,
X`y w Amsterdamie lub porażka Realu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ciekawie jak się mecze w Man City i MAdrycie potoczą... NApoli out z LM ? Bayern sprzeda się szejom :> bo kurs na gości super, ale nie muszą się spinać, no chyba, że Napoli dorzuci się coś do premii za wygrany mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
z upływem czasu moje myśli coraz bardziej skupiają się wokół meczy Ajaxu i Dinama, w obu jakoś nie widzę zwycięstwa gości...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Jaki kurs na Real  przecież oni tych gónozjadów z Holandii rozjadą nawet drugim składem  a mi sie cos zdaje, ze nie za bardzo Real 2-ka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
craax szacun za Szachtarsko
ale niech nikt nie pisze ze trafiajac Marsylie staje sie
znaffca furbolu przeciez to przypadek .
a co do Monachium ja nie widze dla nich szans
ale doswiadczenie uczy nas pokory
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax szacun za Szachtarsko
ale niech nikt nie pisze ze trafiajac Marsylie staje sie
znaffca furbolu przeciez to przypadek .
a co do Monachium ja nie widze dla nich szans
ale doswiadczenie uczy nas pokory ja nie mialem Marsylii, tylko Szachtar - ale wspomnialem o niej, ze to samo moznaby bylo napisac - dzisiaj te kursy, tez sa podobnie ustawione
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a mi sie wydaje, ze w Realu to teraz wszyscy tylko o Barcy mysla
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Uwaga podaje równanie:
Brugia + Braga = Remis
Dobrze? Nikt nie chce pomóc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
Ja cos czuje zeby postawic real 2 bramkami po kursie 4,15 ciezko znow dzis cos wymyslec
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Basel 1x Lille Baya x2 Napoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Uwaga podaje równanie:
Brugia + Braga = Remis
Dobrze? Nikt nie chce pomóc?  dopiero za tydzien graja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wiem pacyfista, niemniej może warto to zagrać już dziś, bo może sporo osób podążyć tym tropem i sprzedać przy spadkach przed meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
z tabeli remis wychodzi jak byk
tylko czy tego chca 2 zainteresowane druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na prokom tak wysoko bo sie Ljublana rozsypała kompletnie,trzon druzyny rozpełznął po Europie. kursy jeszcze zlecą,handi koło 20 na gości jak najbardziej do gry,bo Prokom skład ma mizerny i goście powinni takie handi obronić mimo strasznych braków,ja czekam... dzieki wielkie za pare slow - czyli co, czekac ? na co tu czekać, w tym składzie to oni mogą i 40 dostać. Dostali 30 u siebie z o wiele słabszym od Prokomu bośniackim Siroki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a mi sie wydaje, ze w Realu to teraz wszyscy tylko o Barcy mysla Do Holandii nie wybierają się: Iker Casillas, Marcelo, Ramos, Pepe, Khedira, Lass i Cristiano. Z powodu kontuzji poza grą pozostaje Ricardo Carvalho. Reszta drużyny jest zdrowa i zmotywowana, by pokazać się z dobrej strony i przekonać do siebie Mourinho. Powołania dostali czterej gracze niższych kategorii klubu. Funkcję drugiego bramkarza pełnił będzie Tomás Mejías, a trzecim portero będzie zawodnik Realu Madryt C, Pacheco. Co ciekawe, Portugalczyk zdecydował się zabrać do Holandii stopera Castilli i rodaka, Pedro Mendesa, który w drużynie prowadzonej przez Alberta Torila jest rezerwowym, często niełapiącym się do meczowej kadry. Czwartym zawodnikiem drużyny rezerw jest Jesé, osiemnastoletni snajper, który ostatnio błyszczy w trzeciej lidze i coraz bardziej przekonuje wszystkich, że jego talentu nie można zmarnować. Powołanie, a może nawet występ w drugiej połowie, jak prognozuje As, to krok w bardzo dobrym kierunku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|