Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 66 1 2 3 4 65 66
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
Originally Posted by mirasPL
na prokom tak wysoko bo sie Ljublana rozsypała kompletnie,trzon druzyny rozpełznął po Europie. kursy jeszcze zlecą,handi koło 20 na gości jak najbardziej do gry,bo Prokom skład ma mizerny i goście powinni takie handi obronić mimo strasznych braków,ja czekam...


masz racje, sam obstawiałem Marsylie, tylko tu troche inna sytuacja, baya pierwsze miejsce pewne, kilku graczy grypa, następnych kilku ma podejrzenie grypy, po co mieliby się przemęczać? A na city presja na win, będzie tak jak wczoraj wczoraj czelsi

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by C.Ronaldo
Originally Posted by mirasPL
na prokom tak wysoko bo sie Ljublana rozsypała kompletnie,trzon druzyny rozpełznął po Europie. kursy jeszcze zlecą,handi koło 20 na gości jak najbardziej do gry,bo Prokom skład ma mizerny i goście powinni takie handi obronić mimo strasznych braków,ja czekam...


masz racje, sam obstawiałem Marsylie, tylko tu troche inna sytuacja, baya pierwsze miejsce pewne, kilku graczy grypa, następnych kilku ma podejrzenie grypy, po co mieliby się przemęczać? A na city presja na win, będzie tak jak wczoraj wczoraj czelsi

predzej bym to porownal do APOEL - Szachtar i druzyna pod presja nie sprostala tej grajacej na luzie

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Jaki kurs na Real laugh przecież oni tych gónozjadów z Holandii rozjadą nawet drugim składem smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by MistrzAA
Jaki kurs na Real laugh przecież oni tych gónozjadów z Holandii rozjadą nawet drugim składem smile

a mi sie cos zdaje, ze nie za bardzo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Piostar
futbol
futbol

futbol

Witam na dzień dobry grin

Dila Gori v FC Baia Zugdid ov 2,5 + Al Taliya v Al Majd ov 2,5 boks

a ja pobrałem overa w innym meczu z pucharu Gruzji Merani Martvili - Gagra boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
witejcie,

X`y w Amsterdamie lub porażka Realu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ciekawie jak się mecze w Man City i MAdrycie potoczą... NApoli out z LM ? Bayern sprzeda się szejom :> bo kurs na gości super, ale nie muszą się spinać, no chyba, że Napoli dorzuci się coś do premii za wygrany mecz cool

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
z upływem czasu moje myśli coraz bardziej skupiają się wokół meczy Ajaxu i Dinama, w obu jakoś nie widzę zwycięstwa gości...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by craax
Originally Posted by MistrzAA
Jaki kurs na Real laugh przecież oni tych gónozjadów z Holandii rozjadą nawet drugim składem smile

a mi sie cos zdaje, ze nie za bardzo

Real 2-ka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
craax szacun za Szachtarsko

ale niech nikt nie pisze ze trafiajac Marsylie staje sie

znaffca furbolu przeciez to przypadek .

a co do Monachium ja nie widze dla nich szans

ale doswiadczenie uczy nas pokory

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by pacyfista
craax szacun za Szachtarsko

ale niech nikt nie pisze ze trafiajac Marsylie staje sie

znaffca furbolu przeciez to przypadek .

a co do Monachium ja nie widze dla nich szans

ale doswiadczenie uczy nas pokory
ja nie mialem Marsylii, tylko Szachtar - ale wspomnialem o niej, ze to samo moznaby bylo napisac - dzisiaj te kursy, tez sa podobnie ustawione

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a mi sie wydaje, ze w Realu to teraz wszyscy tylko o Barcy mysla

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Piostar
Uwaga podaje równanie:

Brugia + Braga = Remis

Dobrze?


Nikt nie chce pomóc? frown

Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
Ja cos czuje zeby postawic real 2 bramkami po kursie 4,15 ciezko znow dzis cos wymyslec

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Basel 1x
Lille
Baya x2
Napoli

boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Piostar
Uwaga podaje równanie:

Brugia + Braga = Remis

Dobrze?


Nikt nie chce pomóc? frown

dopiero za tydzien graja

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wiem pacyfista, niemniej może warto to zagrać już dziś, bo może sporo osób podążyć tym tropem i sprzedać przy spadkach przed meczem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
z tabeli remis wychodzi jak byk

tylko czy tego chca 2 zainteresowane druzyny

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by craax
Originally Posted by mirasPL
na prokom tak wysoko bo sie Ljublana rozsypała kompletnie,trzon druzyny rozpełznął po Europie. kursy jeszcze zlecą,handi koło 20 na gości jak najbardziej do gry,bo Prokom skład ma mizerny i goście powinni takie handi obronić mimo strasznych braków,ja czekam...

dzieki wielkie za pare slow - czyli co, czekac ?

na co tu czekać, w tym składzie to oni mogą i 40 dostać. Dostali 30 u siebie z o wiele słabszym od Prokomu bośniackim Siroki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by craax
a mi sie wydaje, ze w Realu to teraz wszyscy tylko o Barcy mysla

Do Holandii nie wybierają się: Iker Casillas, Marcelo, Ramos, Pepe, Khedira, Lass i Cristiano. Z powodu kontuzji poza grą pozostaje Ricardo Carvalho. Reszta drużyny jest zdrowa i zmotywowana, by pokazać się z dobrej strony i przekonać do siebie Mourinho. Powołania dostali czterej gracze niższych kategorii klubu. Funkcję drugiego bramkarza pełnił będzie Tomás Mejías, a trzecim portero będzie zawodnik Realu Madryt C, Pacheco. Co ciekawe, Portugalczyk zdecydował się zabrać do Holandii stopera Castilli i rodaka, Pedro Mendesa, który w drużynie prowadzonej przez Alberta Torila jest rezerwowym, często niełapiącym się do meczowej kadry. Czwartym zawodnikiem drużyny rezerw jest Jesé, osiemnastoletni snajper, który ostatnio błyszczy w trzeciej lidze i coraz bardziej przekonuje wszystkich, że jego talentu nie można zmarnować. Powołanie, a może nawet występ w drugiej połowie, jak prognozuje As, to krok w bardzo dobrym kierunku.

Strona 2 z 66 1 2 3 4 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, alfa, poozon), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1