Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#50831 02/01/2004 23:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
Krzywka masz jakieś info które ci daje taki sposób myślenia ?

Bonus: Unibet
#50832 03/01/2004 00:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Bucik17:
[qb]Krzywka masz jakieś info które ci daje taki sposób myślenia ?[/qb]
Nie

#50833 03/01/2004 02:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
Top nienapędzaj mi stracha, bo swoich typów nie bede grał za takie sumy, dla mnie to mająek, od lutego zacznę jak już będe miał wszystko założone, potrzebne mi linki do poprzednich tematach o tytule Gamebookers.com części mniejsze od ok części 5 czyli część 4, 3, 2, 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wielkie dzięks za info, mam nadzieje ze tam wszystko znajdę, jeśli nie to bede się dopytywał ludzi o wszystko. Mam nadzieje ze ta osoba która podaje typy nie zrezygnuje z tego, bo ja odpalam dopiero od lutego plan, a jak już wspominałem, nie będe grał za takie kwoty swoich typów, więc jestem dobrej nadziei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Tylko troche się boje wpłacić tą kase bo to kupa szmalu jak dla mnie, ale jakoś to bedzie.

TRZYMAJCIE SIE CHŁOPAKI I OGRYWAĆ BUKÓW !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50834 03/01/2004 02:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
Jeszcze jedno pytanie czy gdy walnę kase przelewem bankowym to ile odbiorą mi kasy, jeśli ktoś wie bardzo proszę o podpowiedź, chodzi mi o procenty, jaką pobiorą prowizję w procentach od kwoty wpłacanej ?

#50835 03/01/2004 19:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Bucik17:
[qb]
TRZYMAJCIE SIE CHŁOPAKI I OGRYWAĆ BUKÓW !!!
[/qb]
Nie wiem czy jakiś buk został lub zostanie kiedykolwiek ograny. Nie bierzcie tego broń Boże do siebie ale czasami trudno oprzeć się wrażeniu, że 90% obstawiających to banda debili.

Jak doszedłem do tak kontrowersyjnych wniosków? Przykład z chociażby przed chwili. Gram sobie Watford-Chelsea live na p2p. Do końca meczu 4 minuty. Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50836 03/01/2004 19:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Bucik17:
[qb]
TRZYMAJCIE SIE CHŁOPAKI I OGRYWAĆ BUKÓW !!!
[/qb]
Nie wiem czy jakiś buk został lub zostanie kiedykolwiek ograny. Nie bierzcie tego broń Boże do siebie ale czasami trudno oprzeć się wrażeniu, że 90% obstawiających to banda debili.

Jak doszedłem do tak kontrowersyjnych wniosków? Przykład z chociażby przed chwili. Gram sobie Watford-Chelsea live na p2p. Do końca meczu 4 minuty. Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zauwazylem dokladnie to samo i chyba najlepiej jest wystawiac kursy na 0:0 w momencie gdy padly juz bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50837 03/01/2004 19:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb](...)Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Samobójca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#50838 03/01/2004 19:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb](...)Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Samobójca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Chciałem żeby zeszło natychmiast bo miałem bardzo korzystne transakcje po drugiej stronie (Chelsea) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i postanowiłem zmniejszyć ryzyko. Ale okazało się, że nawet tak kosmiczny kurs nie zabezpieczył mnie przed nerwową końcówką.

#50839 04/01/2004 03:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
Krzywka, chyba mnie nie zrozumiałeś mówiąc OGRYWAJCIE BUKMACHERÓW miałem na myśli to żeby ciąć ich z kasy a nie ograć całkowicie, to raczej jest niemożliwe...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50840 04/01/2004 14:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
Dzięki jabolukas, troche mi to pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mam nadzieje ze duzej kasy mi nie pobiorą od wpłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#50841 06/01/2004 05:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
hehm chcialbym zobaczyc tego klienta co mu sie ponoc udalo wplacic eKarta mbanku do GB :eek: bo ja jakos sie mecze na wszystkie sposoby ponad godzine i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no to albo ja jestem glupi albo ten koles mial jakas zlota karte albo sie nie da po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> liczylem ze sosik elegancko do buka wplynie a tu error i trzeba jutro znowu pieszo do sts i profa zapierdzielac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a mroz jest srogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#50842 06/01/2004 05:16
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce:
[QB]hehm chcialbym zobaczyc tego klienta co mu sie ponoc udalo wplacic eKarta mbanku do GB bo ja jakos sie mecze na wszystkie sposoby ponad godzine i nic no to albo ja jestem glupi albo ten koles mial jakas zlota karte albo sie nie da po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> liczylem ze sosik elegancko do buka wplynie a tu error i trzeba jutro znowu pieszo do sts i profa zapierdzielac a mroz jest srogi QB]
Mi się udało wpłacić. Co prawda było to już jakiś czas temu. Kilka dni temu mój kumpel wpłacał ekartą i poszło bez problemu. Może to ty jesteś jakiś awaryjny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
scottie

#50843 06/01/2004 06:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
ok. zadalem scottiemu pytanie ale juz sam poznalem odpowiedz wiec edytuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1