|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Krzywka masz jakieś info które ci daje taki sposób myślenia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Bucik17: [qb]Krzywka masz jakieś info które ci daje taki sposób myślenia ?[/qb] Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Top nienapędzaj mi stracha, bo swoich typów nie bede grał za takie sumy, dla mnie to mająek, od lutego zacznę jak już będe miał wszystko założone, potrzebne mi linki do poprzednich tematach o tytule Gamebookers.com części mniejsze od ok części 5 czyli część 4, 3, 2, 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wielkie dzięks za info, mam nadzieje ze tam wszystko znajdę, jeśli nie to bede się dopytywał ludzi o wszystko. Mam nadzieje ze ta osoba która podaje typy nie zrezygnuje z tego, bo ja odpalam dopiero od lutego plan, a jak już wspominałem, nie będe grał za takie kwoty swoich typów, więc jestem dobrej nadziei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Tylko troche się boje wpłacić tą kase bo to kupa szmalu jak dla mnie, ale jakoś to bedzie.
TRZYMAJCIE SIE CHŁOPAKI I OGRYWAĆ BUKÓW !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Jeszcze jedno pytanie czy gdy walnę kase przelewem bankowym to ile odbiorą mi kasy, jeśli ktoś wie bardzo proszę o podpowiedź, chodzi mi o procenty, jaką pobiorą prowizję w procentach od kwoty wpłacanej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Bucik17: [qb] TRZYMAJCIE SIE CHŁOPAKI I OGRYWAĆ BUKÓW !!! [/qb] Nie wiem czy jakiś buk został lub zostanie kiedykolwiek ograny. Nie bierzcie tego broń Boże do siebie ale czasami trudno oprzeć się wrażeniu, że 90% obstawiających to banda debili. Jak doszedłem do tak kontrowersyjnych wniosków? Przykład z chociażby przed chwili. Gram sobie Watford-Chelsea live na p2p. Do końca meczu 4 minuty. Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb] Oryginalnie wysłał Bucik17: [qb] TRZYMAJCIE SIE CHŁOPAKI I OGRYWAĆ BUKÓW !!! [/qb] Nie wiem czy jakiś buk został lub zostanie kiedykolwiek ograny. Nie bierzcie tego broń Boże do siebie ale czasami trudno oprzeć się wrażeniu, że 90% obstawiających to banda debili. Jak doszedłem do tak kontrowersyjnych wniosków? Przykład z chociażby przed chwili. Gram sobie Watford-Chelsea live na p2p. Do końca meczu 4 minuty. Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zauwazylem dokladnie to samo i chyba najlepiej jest wystawiac kursy na 0:0 w momencie gdy padly juz bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb](...)Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Samobójca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb] Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb](...)Ktoś wystawił remis za 1.18, który schodzi jak ciepłe bułeczki. Nikt się zupełnie nie przejmuje faktem, że ja wystawiłem 1X za 1.30, a co tam. Jest remis to gramy remis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Samobójca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Chciałem żeby zeszło natychmiast bo miałem bardzo korzystne transakcje po drugiej stronie (Chelsea) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i postanowiłem zmniejszyć ryzyko. Ale okazało się, że nawet tak kosmiczny kurs nie zabezpieczył mnie przed nerwową końcówką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Krzywka, chyba mnie nie zrozumiałeś mówiąc OGRYWAJCIE BUKMACHERÓW miałem na myśli to żeby ciąć ich z kasy a nie ograć całkowicie, to raczej jest niemożliwe...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Dzięki jabolukas, troche mi to pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mam nadzieje ze duzej kasy mi nie pobiorą od wpłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
hehm chcialbym zobaczyc tego klienta co mu sie ponoc udalo wplacic eKarta mbanku do GB :eek: bo ja jakos sie mecze na wszystkie sposoby ponad godzine i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no to albo ja jestem glupi albo ten koles mial jakas zlota karte albo sie nie da po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> liczylem ze sosik elegancko do buka wplynie a tu error i trzeba jutro znowu pieszo do sts i profa zapierdzielac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a mroz jest srogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce: [QB]hehm chcialbym zobaczyc tego klienta co mu sie ponoc udalo wplacic eKarta mbanku do GB bo ja jakos sie mecze na wszystkie sposoby ponad godzine i nic no to albo ja jestem glupi albo ten koles mial jakas zlota karte albo sie nie da po prostu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> liczylem ze sosik elegancko do buka wplynie a tu error i trzeba jutro znowu pieszo do sts i profa zapierdzielac a mroz jest srogi QB] Mi się udało wpłacić. Co prawda było to już jakiś czas temu. Kilka dni temu mój kumpel wpłacał ekartą i poszło bez problemu. Może to ty jesteś jakiś awaryjny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
ok. zadalem scottiemu pytanie ale juz sam poznalem odpowiedz wiec edytuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka