|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:
Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:
Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą? Jak nie dopisali w ciągu 24 godzin to już na pewno nie dopiszą... A maili nie masz co do nich wysyłać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja mam inne pytanie. Jak złożyłem depozyt u nich, to mogę bez zagrania ani jednego zakładu pieniądze wypłacić? Jest to jakoś określone w regulaminie? (oczywiście nie ma tu mowu o żadnych bonusach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Sproboj, jesli sie nie uda tzn ze nie mozesz, a jesli sie uda, tzn ze sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale powinno sie dac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Kasa z bonusow bez zadnych skanow doszla jednak po 3 dniach bankowych..chyba problemy z wyplacalnoscia sie skonczyly. szacun odemnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Witam!! mam taki problem załozyłem dosyc dano u nich konto w walucie euro a chciałbym zmienić je na nasze pln jest mozliwość taka bo szukałem i nic nie znalazłem.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Witam!! mam taki problem załozyłem dosyc dawno u nich konto w walucie euro a chciałbym zmienić je na nasze pln jest mozliwość taka bo szukałem i nic nie znalazłem.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:
Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą? witam, czy promocja "poleć znajomego" jeszcze obowiązuje? nie mogę nigdzie znaleść info. /po zalogowaniu w zakładce -mije konto- było zawsze widoczne/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:
Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą? witam, czy promocja "poleć znajomego" jeszcze obowiązuje? nie mogę nigdzie znaleść info. /po zalogowaniu w zakładce -mije konto- było zawsze widoczne/ również chciałem zwerbowac przyjaciela ale promocja sie skonczyla jakis tydzien temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:
Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą? witam, czy promocja "poleć znajomego" jeszcze obowiązuje? nie mogę nigdzie znaleść info. /po zalogowaniu w zakładce -mije konto- było zawsze widoczne/ również chciałem zwerbowac przyjaciela ale promocja sie skonczyla jakis tydzien temu no to lipa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
Mial może ktoś podobny problem gdy wchodzę w ofertę spotkan wyskakuje błąd klikam ok i pojawia się "Informacje o zabezpieczeniach" niezależnie co bym kliną strona wygasa. czasem oczywiście załapie i moge spokojnie przglądać ofertę ale zaczyna to trochę wkur-wiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Ja wam powiem jedno: Jest wiele bukmacherów internetowych ale UNIBET jest najlepszy!!! 0 % problemów z wypłatami, dobre kursy, szybka obsluga klienta mimo braku live czatu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344 |
jest jeszcze promocja w unbecie 1--% bonus|???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
takiej normalnej jak była to nie ma juz ale wiec cos ze jak sie wpisze jakis kod to bonus jest x2. do 31 marca chyba jest ona ważna ale nie jestem tego pewien
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344 |
gdzie wpsiac ten kod i jaki jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
poszukaj w tym temacie ja juz go nie pamietam zreszta nie wiem czy nadal to aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Chyba chodzi Ci o promocję "Poleć Przyjaciela", która jest już nieaktualna. Tam było trzeba wpisać kod polecającego. Narazie żadnych promocji nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]Napisałem, odpisali i dla znajomego dopisali bonus a dla mnie mówią że promocja sie skończyła. Wiecie czy dzisiaj support unibetu pracuje bo napisałem im kilka słów odnośnie tej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i nie wiem czy czekać dzisiaj na odpowiedz...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka