Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#508211 09/02/2006 11:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
#508212 09/02/2006 13:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:

Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą?

#508213 09/02/2006 13:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nie wydaje mnie sie:)

#508214 09/02/2006 14:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:

Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą?
Jak nie dopisali w ciągu 24 godzin to już na pewno nie dopiszą...
A maili nie masz co do nich wysyłać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#508215 09/02/2006 19:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Ja mam inne pytanie. Jak złożyłem depozyt u nich, to mogę bez zagrania ani jednego zakładu pieniądze wypłacić? Jest to jakoś określone w regulaminie? (oczywiście nie ma tu mowu o żadnych bonusach)

#508216 09/02/2006 19:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Sproboj, jesli sie nie uda tzn ze nie mozesz, a jesli sie uda, tzn ze sie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale powinno sie dac

#508217 09/02/2006 23:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Kasa z bonusow bez zadnych skanow doszla jednak po 3 dniach bankowych..chyba problemy z wyplacalnoscia sie skonczyly. szacun odemnie

#508218 10/02/2006 01:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Witam!! mam taki problem załozyłem dosyc dano u nich konto w walucie euro a chciałbym zmienić je na nasze pln jest mozliwość taka bo szukałem i nic nie znalazłem.Pozdrawiam

#508219 10/02/2006 01:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Witam!! mam taki problem załozyłem dosyc dawno u nich konto w walucie euro a chciałbym zmienić je na nasze pln jest mozliwość taka bo szukałem i nic nie znalazłem.Pozdrawiam

#508220 10/02/2006 08:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:

Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą?

witam, czy promocja "poleć znajomego" jeszcze obowiązuje? nie mogę nigdzie znaleść info. /po zalogowaniu w zakładce -mije konto- było zawsze widoczne/

#508221 10/02/2006 08:21
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Quote
Quote
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:

Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą?

witam, czy promocja "poleć znajomego" jeszcze obowiązuje? nie mogę nigdzie znaleść info. /po zalogowaniu w zakładce -mije konto- było zawsze widoczne/

również chciałem zwerbowac przyjaciela ale promocja sie skonczyla jakis tydzien temu

#508222 10/02/2006 09:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Quote
Quote
[i]Pytanie z poprzedniej części tematu:

Wysłałem znajomemu mail polecający i on zarejestrował się w czasie trwania promocji, depozytu dokonał nie dawno i nie dopisali mi bonusu? Czy są szanse na przyznanie mu bonusu? Napisaliśmy obaj już maila. Jak myślicie dopiszą?

witam, czy promocja "poleć znajomego" jeszcze obowiązuje? nie mogę nigdzie znaleść info. /po zalogowaniu w zakładce -mije konto- było zawsze widoczne/

również chciałem zwerbowac przyjaciela ale promocja sie skonczyla jakis tydzien temu

no to lipa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#508223 10/02/2006 13:29
Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Mial może ktoś podobny problem gdy wchodzę w ofertę spotkan wyskakuje błąd klikam ok i pojawia się "Informacje o zabezpieczeniach" niezależnie co bym kliną strona wygasa. czasem oczywiście załapie i moge spokojnie przglądać ofertę ale zaczyna to trochę wkur-wiać.

#508224 10/02/2006 18:24
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Ja wam powiem jedno: Jest wiele bukmacherów internetowych ale UNIBET jest najlepszy!!! 0 % problemów z wypłatami, dobre kursy, szybka obsluga klienta mimo braku live czatu

#508225 10/02/2006 18:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
jest jeszcze promocja w unbecie 1--% bonus|???

#508226 10/02/2006 18:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
takiej normalnej jak była to nie ma juz ale wiec cos ze jak sie wpisze jakis kod to bonus jest x2. do 31 marca chyba jest ona ważna ale nie jestem tego pewien

#508227 10/02/2006 18:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
gdzie wpsiac ten kod i jaki jest

#508228 10/02/2006 18:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
poszukaj w tym temacie ja juz go nie pamietam zreszta nie wiem czy nadal to aktualne

#508229 10/02/2006 19:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chyba chodzi Ci o promocję "Poleć Przyjaciela", która jest już nieaktualna. Tam było trzeba wpisać kod polecającego. Narazie żadnych promocji nie ma.

#508230 11/02/2006 14:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Napisałem, odpisali i dla znajomego dopisali bonus a dla mnie mówią że promocja sie skończyła. Wiecie czy dzisiaj support unibetu pracuje bo napisałem im kilka słów odnośnie tej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i nie wiem czy czekać dzisiaj na odpowiedz...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1