Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
#508693 07/03/2006 09:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
Quote
Quote
a w ogole to sugerowanie, ze ma sie 800.000 ZADOWOLONYCH klientow do czegos zobowiazuje. nie wiem jak inni, ale ja od pewnego czasu do nich sie nie zaliczam.
Ja zaś odwrotnie - lubię tego buczka (choć obecna strona graficzna też mi nie leży zbyt specjalnie - za bardzo jaskrwe kolory) - ale to tylko kwestia przyzwyczajenia.
Posiada bardzo wile zalet - posiadają dobry suport, niezłe kursy, sporą gamę zdarzeń (przynajmniej nie tak przebajerowaną jak żałosny BaW), łatwe poruszanioe - niegdy problemów z transakcjami - tak w jedną jak i w drugą stronę.
Jeżeli ktoś nie ma przyjemności u nich grania - niech po prostu zlikwiduje konto i nie marudzi - bo wkurzają mnie malkontenci grający po 50 groszy i marudzący, że przez jeden poniedziałek nie mogli sobie pograć - a wczoraj oferta była przebogata (może ze 30 zdarzeń - i to same łatwe do typowania - Bandy, NBA, szwedzka ręczna, jakiś śmieszny urywek nożnej - no i oczywiście kolarstwo!
Także Panowie bez przesady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no wlasnie, bez przesady- to co wyprawia expekt to paranoja i amatorszczyzna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
piszesz o poniedzialku, ze nie mozna bylo stawiac- ok, zgadzam sie, ale dzis jest wtorek i serwis stoi- nierozliczone zaklady od niedzieli na moim koncie, brak realizacji wyplat, a logowania na konta innych userow to pewnie to szumnie zapowiadane "wieksze bezpieczenstwo"
bez urazy, ale nie badz klakierem expektu, bo to co pokazuja w tej chwili zakrawa na kpine ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#508694 07/03/2006 09:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
wreszcie dziala stronka juz myslalem zeby zmienic buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#508695 07/03/2006 09:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
chyba zbyt pochopna radosc same bledy wyskakuja nie idzie sie do kursow dobrac... szkoda slow po ch.. zmieniali te strone i to akurat przed LM ?? szkoda slow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#508696 07/03/2006 09:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
Quote
Zagra Ci ktos va banque na Werder i bedziesz zadowolony ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pamietaj o polskim supporie expektu: support.poland@expekt.com

Ok dzięki - napisałem teraz do Polaków...
mam nadzieje że każdy bedzie odpowiedzialny i nikt nikomu nie bedzie mieszał na koncie :]

#508697 07/03/2006 10:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Re...

A strona znowu nie działa, to już staję się naprawdę nudne... Wczoraj OK, rozumiem że robili tą nową 'LEPSZĄ' wersję + że w poniedziałek się za to zabrali, a nie np. w weekend... No ale dziś to już mogliby skończyć z łaski swojej... Ehhh...

Nic nigdy nie miałem do expektu, jeśli chodzi o kasę czy coś... ale ten serwer to naprawdę troszkę już przesada...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#508698 07/03/2006 10:45
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
Moja opina na temat nowego expa to poprostu zmiana koloru tylko i wyłacznie.Bo te napisy nowy szybszy to wymysł jakiegos grafika z expa.Jak mulił tak muli a szybciej otwiera sie w/g mnie Begun.Zadnej rewelacji jak na tak słynna firme.Najlepsza grafika i najszybszy buk to bet-at-home

#508699 07/03/2006 11:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
J
Jas Offline
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
Juz brak slow po prostu kicha na calej linii !!

#508700 07/03/2006 11:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96
dziala wam teraz expekt??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#508701 07/03/2006 11:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
widze ze nie tylko mi niedziala Expekt !!!!!!!!!! to co oni robia to juz wstyd inne buki netowe chodza a jak do nich pisze to oni mi ciagle mowia zebym usunal tymczasowe pliki coke i ponoc ulepszyli stronke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ma ktos do nich meila chce zobaczyc co mi znowu odpisza

#508702 07/03/2006 11:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Expekt poki co chyba juz nie odp na mejle, przynajmniej ja nie doczekalem sie tym razem odp.
Oto jak powazna firma traktuje klientow.

#508703 07/03/2006 11:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Quote
Expekt poki co chyba juz nie odp na mejle, przynajmniej ja nie doczekalem sie tym razem odp.
Oto jak powazna firma traktuje klientow.
XsebaX
daj meila jak masz do expeka bo mi sie stronka nieotwiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#508704 07/03/2006 11:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Quote
Quote
Quote
a w ogole to sugerowanie, ze ma sie 800.000 ZADOWOLONYCH klientow do czegos zobowiazuje. nie wiem jak inni, ale ja od pewnego czasu do nich sie nie zaliczam.
Ja zaś odwrotnie - lubię tego buczka (choć obecna strona graficzna też mi nie leży zbyt specjalnie - za bardzo jaskrwe kolory) - ale to tylko kwestia przyzwyczajenia.
Posiada bardzo wile zalet - posiadają dobry suport, niezłe kursy, sporą gamę zdarzeń (przynajmniej nie tak przebajerowaną jak żałosny BaW), łatwe poruszanioe - niegdy problemów z transakcjami - tak w jedną jak i w drugą stronę.
Jeżeli ktoś nie ma przyjemności u nich grania - niech po prostu zlikwiduje konto i nie marudzi - bo wkurzają mnie malkontenci grający po 50 groszy i marudzący, że przez jeden poniedziałek nie mogli sobie pograć - a wczoraj oferta była przebogata (może ze 30 zdarzeń - i to same łatwe do typowania - Bandy, NBA, szwedzka ręczna, jakiś śmieszny urywek nożnej - no i oczywiście kolarstwo!
Także Panowie bez przesady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no wlasnie, bez przesady- to co wyprawia expekt to paranoja i amatorszczyzna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
piszesz o poniedzialku, ze nie mozna bylo stawiac- ok, zgadzam sie, ale dzis jest wtorek i serwis stoi- nierozliczone zaklady od niedzieli na moim koncie, brak realizacji wyplat, a logowania na konta innych userow to pewnie to szumnie zapowiadane "wieksze bezpieczenstwo"
bez urazy, ale nie badz klakierem expektu, bo to co pokazuja w tej chwili zakrawa na kpine ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
chciales powiedziec ze nie zadowolonych 800.000 klientow sora ze tak pisze ale juz mnie szlak trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#508705 07/03/2006 11:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
support.poland@expekt.com
Taki podal Kylo_Masters
Chyba dobry..
Ja pisze tam juz jestem tak sk.. ze j.. mnie to czy to ten
czy nie.
Jak oni tej strony nie wlacza przed LM zmieniam buka
P... taki shittt

#508706 07/03/2006 11:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
byl na poprzedniej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

support.poland@expekt.com

#508707 07/03/2006 11:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Will be back later today! DRAMAT!!!!!!

#508708 07/03/2006 11:44
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28
już działa, chyba może im sie raz na czas jakiś problem zdarzyć? Allegro ma 3 mln klijentów i też ostatnio nie działało bez ostrzeżenia

#508709 07/03/2006 11:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28
a nie, jednak nie działa tongue

"Drogi Kliencie, Informujemy, ze trwaja wlasnie prace techniczne nad udoskonaleniem naszego systemu. Nowa i ulepszona strona bedzie dostepna w ciagu dzisiejszego dnia. Przepraszamy za utrudnienia."

#508710 07/03/2006 11:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tym razem pewnie tak nie będzie, ale czy ktoś pamięta stare czasy kiedy szajspekt siadł i przez cały tydzień był niedostępny? To było piękne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#508711 07/03/2006 11:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Conrad prosze Cie nawet tak nie mysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#508712 07/03/2006 11:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak było kiedyś, nie sądzę by to się mogło powtórzyć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,963 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1