|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117 |
a w ogole to sugerowanie, ze ma sie 800.000 ZADOWOLONYCH klientow do czegos zobowiazuje. nie wiem jak inni, ale ja od pewnego czasu do nich sie nie zaliczam. Ja zaś odwrotnie - lubię tego buczka (choć obecna strona graficzna też mi nie leży zbyt specjalnie - za bardzo jaskrwe kolory) - ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. Posiada bardzo wile zalet - posiadają dobry suport, niezłe kursy, sporą gamę zdarzeń (przynajmniej nie tak przebajerowaną jak żałosny BaW), łatwe poruszanioe - niegdy problemów z transakcjami - tak w jedną jak i w drugą stronę. Jeżeli ktoś nie ma przyjemności u nich grania - niech po prostu zlikwiduje konto i nie marudzi - bo wkurzają mnie malkontenci grający po 50 groszy i marudzący, że przez jeden poniedziałek nie mogli sobie pograć - a wczoraj oferta była przebogata (może ze 30 zdarzeń - i to same łatwe do typowania - Bandy, NBA, szwedzka ręczna, jakiś śmieszny urywek nożnej - no i oczywiście kolarstwo! Także Panowie bez przesady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no wlasnie, bez przesady- to co wyprawia expekt to paranoja i amatorszczyzna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> piszesz o poniedzialku, ze nie mozna bylo stawiac- ok, zgadzam sie, ale dzis jest wtorek i serwis stoi- nierozliczone zaklady od niedzieli na moim koncie, brak realizacji wyplat, a logowania na konta innych userow to pewnie to szumnie zapowiadane "wieksze bezpieczenstwo" bez urazy, ale nie badz klakierem expektu, bo to co pokazuja w tej chwili zakrawa na kpine ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
wreszcie dziala stronka juz myslalem zeby zmienic buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
chyba zbyt pochopna radosc same bledy wyskakuja nie idzie sie do kursow dobrac... szkoda slow po ch.. zmieniali te strone i to akurat przed LM ?? szkoda slow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
Zagra Ci ktos va banque na Werder i bedziesz zadowolony ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pamietaj o polskim supporie expektu: support.poland@expekt.comOk dzięki - napisałem teraz do Polaków... mam nadzieje że każdy bedzie odpowiedzialny i nikt nikomu nie bedzie mieszał na koncie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Re...
A strona znowu nie działa, to już staję się naprawdę nudne... Wczoraj OK, rozumiem że robili tą nową 'LEPSZĄ' wersję + że w poniedziałek się za to zabrali, a nie np. w weekend... No ale dziś to już mogliby skończyć z łaski swojej... Ehhh...
Nic nigdy nie miałem do expektu, jeśli chodzi o kasę czy coś... ale ten serwer to naprawdę troszkę już przesada...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 348 |
Moja opina na temat nowego expa to poprostu zmiana koloru tylko i wyłacznie.Bo te napisy nowy szybszy to wymysł jakiegos grafika z expa.Jak mulił tak muli a szybciej otwiera sie w/g mnie Begun.Zadnej rewelacji jak na tak słynna firme.Najlepsza grafika i najszybszy buk to bet-at-home
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23 |
Juz brak slow po prostu kicha na calej linii !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96 |
dziala wam teraz expekt??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
widze ze nie tylko mi niedziala Expekt !!!!!!!!!! to co oni robia to juz wstyd inne buki netowe chodza a jak do nich pisze to oni mi ciagle mowia zebym usunal tymczasowe pliki coke i ponoc ulepszyli stronke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ma ktos do nich meila chce zobaczyc co mi znowu odpisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Expekt poki co chyba juz nie odp na mejle, przynajmniej ja nie doczekalem sie tym razem odp. Oto jak powazna firma traktuje klientow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
Expekt poki co chyba juz nie odp na mejle, przynajmniej ja nie doczekalem sie tym razem odp. Oto jak powazna firma traktuje klientow. XsebaX daj meila jak masz do expeka bo mi sie stronka nieotwiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
a w ogole to sugerowanie, ze ma sie 800.000 ZADOWOLONYCH klientow do czegos zobowiazuje. nie wiem jak inni, ale ja od pewnego czasu do nich sie nie zaliczam. Ja zaś odwrotnie - lubię tego buczka (choć obecna strona graficzna też mi nie leży zbyt specjalnie - za bardzo jaskrwe kolory) - ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. Posiada bardzo wile zalet - posiadają dobry suport, niezłe kursy, sporą gamę zdarzeń (przynajmniej nie tak przebajerowaną jak żałosny BaW), łatwe poruszanioe - niegdy problemów z transakcjami - tak w jedną jak i w drugą stronę. Jeżeli ktoś nie ma przyjemności u nich grania - niech po prostu zlikwiduje konto i nie marudzi - bo wkurzają mnie malkontenci grający po 50 groszy i marudzący, że przez jeden poniedziałek nie mogli sobie pograć - a wczoraj oferta była przebogata (może ze 30 zdarzeń - i to same łatwe do typowania - Bandy, NBA, szwedzka ręczna, jakiś śmieszny urywek nożnej - no i oczywiście kolarstwo! Także Panowie bez przesady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no wlasnie, bez przesady- to co wyprawia expekt to paranoja i amatorszczyzna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> piszesz o poniedzialku, ze nie mozna bylo stawiac- ok, zgadzam sie, ale dzis jest wtorek i serwis stoi- nierozliczone zaklady od niedzieli na moim koncie, brak realizacji wyplat, a logowania na konta innych userow to pewnie to szumnie zapowiadane "wieksze bezpieczenstwo" bez urazy, ale nie badz klakierem expektu, bo to co pokazuja w tej chwili zakrawa na kpine ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> chciales powiedziec ze nie zadowolonych 800.000 klientow sora ze tak pisze ale juz mnie szlak trafia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
support.poland@expekt.comTaki podal Kylo_Masters Chyba dobry.. Ja pisze tam juz jestem tak sk.. ze j.. mnie to czy to ten czy nie. Jak oni tej strony nie wlacza przed LM zmieniam buka P... taki shittt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
byl na poprzedniej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> support.poland@expekt.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
Will be back later today! DRAMAT!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28 |
już działa, chyba może im sie raz na czas jakiś problem zdarzyć? Allegro ma 3 mln klijentów i też ostatnio nie działało bez ostrzeżenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2006
Posty: 28 |
a nie, jednak nie działa  "Drogi Kliencie, Informujemy, ze trwaja wlasnie prace techniczne nad udoskonaleniem naszego systemu. Nowa i ulepszona strona bedzie dostepna w ciagu dzisiejszego dnia. Przepraszamy za utrudnienia."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tym razem pewnie tak nie będzie, ale czy ktoś pamięta stare czasy kiedy szajspekt siadł i przez cały tydzień był niedostępny? To było piękne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Conrad prosze Cie nawet tak nie mysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak było kiedyś, nie sądzę by to się mogło powtórzyć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|