Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
ja

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Tak wyglada 1,2,3, LIGA z wiadomych wzgladów 1 liga utworzona z weteranów niesiety A.S.Romek zagra w 2 lidze a reszta 2 i 3 liga zostala rozlosowana

Tak jak Akhu napisal liga rusza 16-01-2012

I liga

1. delfiedor
2. Podroznik
3. mopsiq
4. katowiczanin
5. Luc Nilis
6. jaja
7. Irek
8. larsson
9. Piecia
10. Akhu
11. kazik
12. qlman
13. michael89
14. seba30

II liga:

1. Platini
2. moras
3. mkr
4. Lord_Viader
5. buko69
6. A.S.Romek
7. gbkBKS
8. vert
9. colaczek
10. Jose
11. arus1
12. jasper
13. kokorocco
14. baksiu.jhs


III Liga

1. mejdys85
2. Danielsan
3. allesandros
4. jadanek
5. duomax
6. tanamerah2
7. Tibastus
8. mini-cab_driver
9. daab
10. 222
11. sacreble
12. lucqwer
13. wolne (w razie czego jak cos beda liczone jako srednia)
14. wolne (w razie czego jak cos beda liczone jako srednia)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
mopsiq konsultowałeś cokolwiek z Akhu?

On jest teraz szefem tego konkursu i jedynym na tą chwilę prowadzącym.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
zgłaszam się

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Piostar moze i jest teraz szefem tej zabawy ale wczesniej ja bylem ale podczas mojej nieobecnosci bylo sprzatanie mam cicha nadzieje ze zostane spowrotem adminem R7 akhu ma sporo działów , a po drugie jeszcze zebym mogl wyslac mu wiadomosc to bylo by dobrze wczesniej sie zajmowale wiec mialem chwile to zrobilem jak nie pasuje mu to niech zmieni

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
3 lata prowadzilem R7 wiec jak akhu niebedzie mial nic przeciwko chcialbym dalej go prowdzic R7

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Przykro mi nie było Cię 2 lata, konkurs leżał, zostawiłeś też inne bez słowa w środku trwania (nie wnikam jaki powód). Na tą chwilę to Akhu zgłosił chęci prowadzenia i został naczelnym szefem, jeśli wyrazi zgodę na pomocnika, to będziesz pomagał a na tą chwilę tylko on ma prawo "rządzenia" w tym dziale.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nie rozumiem czemu wcześniej nie mogłeś mi wysłać wiadomości?

Konkurs leżał odłogiem przez ponad 2,5 roku. W zasadzie został już przeniesiony do forumowego lamusa.
Kilku userów zgłosiło chęć reaktywacji konkursu, więc zwróciłem się do Piostara o przeniesienie go z powrotem do żywych. Ciebie mopsiq, ani nikogo innego z byłych prowadzących nie było, więc poprosiłem o moda w dziale i zająłem się zapisami.

Pomoc zaoferowało mi kilku użytkowników: delfiedor, katowiczanin i przede wszystkim Piecia, który podjął się promowania konkursu na forum.
Wszystkim odmówiłem, bo póki co pomocy nie potrzebuje. Jeśli jednak takiej będę potrzebował, to jednak Piecia tutaj był i najszybszy i najaktywniejszy, bo rozmawiałem z nim parę razy na priv.

Doceniam mopsiq, że stworzyłeś terminarz, ale nie zapytałeś nawet mnie o zdanie. Muszę przyznać, że trochę inaczej widziałem ten 1 sezon po reaktywacji, bo za dużo jest nowych userów. Jeszcze, to będę musiał przemyśleć, dlatego przesunąłem start rozgrywek z 9 na 16 stycznia.

Podsumowując, sezon 9 prowadzę ja przy pewnej pomocy Piecii. Sezon 10 będzie sprawą otwartą, jeśli wyrazisz chęć, to zostawię go Tobie.

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1