|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Pałka co pobiegła  Kryska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Palka-Cyl 1  fuksem mega  Domracheva! Zaitseva!  Neuner!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Olga Zaitseva - Anastasiya Kuzmina 1 1.68  Agnieszka Cyl - Krystyna Palka 2 1.62  Darya Domracheva - Tora Berger 1 1.68 single + Tam Nauner -Solemndal  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Neuner-Domracheva-2 Makarainen-Berger-1 izunia $$$  Uwielbiam Biathlon:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Siema beda dzis skakac czy nadal ciezkie warunki?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Siema beda dzis skakac czy nadal ciezkie warunki? lepiej powiedz kogo gramy w Hochfilzen Siema 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jak tam widzicie dzisiaj naszą Justynke?Spokojnie w top3 czy raczej mogą być problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Siema beda dzis skakac czy nadal ciezkie warunki? lepiej powiedz kogo gramy w Hochfilzen Siema  narazie widze OE.Bjoerndalen-Bailey 1 Tora - Kuzmina 1 to z takich peff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 312 |
Oferta Toto-mix na sporty zimowe to jakaś porażka! Nawet nie ma biegu kobiet na 10km 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Oferta Toto-mix na sporty zimowe to jakaś porażka! Nawet nie ma biegu kobiet na 10km  oferta byla wiec tak nie przezywaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 312 |
Oferta Toto-mix na sporty zimowe to jakaś porażka! Nawet nie ma biegu kobiet na 10km  oferta byla wiec tak nie przezywaj Może i była, ale kiedy? Od godziny siedzę przed ofertą i nie ma kursów na ten bieg, a do startu jeszcze ponad 2 godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Oferta Toto-mix na sporty zimowe to jakaś porażka! Nawet nie ma biegu kobiet na 10km  oferta byla wiec tak nie przezywaj Może i była, ale kiedy? Od godziny siedzę przed ofertą i nie ma kursów na ten bieg, a do startu jeszcze ponad 2 godziny no dzis  bo przeciez widzialem  a do ktorej dokladnie to nie wiem bo szukam ciekawych par z biathlonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191 |
Kowalczyk przeziębiona uważajcie z typami
Niestety, Kowalczyk stanie na starcie nie w pełni sił. Polkę dopadło bowiem przeziębienie. - Żadnej specjalnej taktyki nie opracowujemy, trochę ostrożnie podchodzimy też do tego biegu, bo Justyna jest przeziębiona, ma mocny katar, więc do końca nie wiemy jak będzie się czuła w czasie rywalizacji. Dziesięć kilometrów ze startu wspólnego to bardzo krótki dystans, a na tej trasie która jest tutaj może być sporo niespodzianek, bo gdy wiele dziewczyn biegnie wspólnie, to o przypadki nietrudno, szczególnie na zjazdach i zakrętach. Z drugiej strony wszystkie będą miały takie same warunki - kończy szkoleniowiec.
Źródło: justyna-kowalczyk.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191 |
Słoweńcy poprowadzili trasę w innym kierunku niż wtedy, no i teraz ma dość łagodny podbieg, a za to zjazd szybki i z zakrętami, czyli nic co by nas ucieszyło. W piątek nie była nawet w całości przygotowana 2,5-kilometrowa pętla, bo organizatorzy mieli problemy ze śniegiem. Co prawda w czwartek trochę posypało, jakieś dziesięć centymetrów świeżego śniegu, ale dopiero w sobotę będzie ostatecznie gotowa. Poza tym dziś akurat pogoda nas nie rozpieszczała. Mgła, wilgoć, niezbyt przyjemnie, ale podobno w czasie weekendu ma być lekki mróz, może być też troszkę słońca - mówi trener Wierietielny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ostatecznie 2 duble Ole - Bailey 1 Tora - Kuzmina 1 M.Fourcade - Ustygov 1 :boks Schempp - Lapship 1  ( zamiast tej pary na poczatku byl Ferry - Sumann 1 lecz zostalo zmienione zebym nie zalowal  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
czy ma ktos jeszcze "stary" panel do live...jeżeli tak to poprosze...z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Martę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|