Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 37 1 2 7 8 9 10 11 36 37
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
oj kiepsko ;/

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 884
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 884
Nie jest najgorzej, przynajmniej( mam taką nadzieję) nie będzie wstydu na całą Europę jak to by było bardzo prawdopodobne gdybyśmy trafili np na jeden z Manchesterów

Mimo wszystko więcej szans na wyrównana choćby walkę daję Wiśle


Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!

Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!

Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!

Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem)

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Inzaghi78
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!

Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!

Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!

Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem)

Takich ludzi Nam trzeba, Widzewiak, a swój chłop piwo

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Inzaghi78
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!

Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!

Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!

Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem)


Sporting miałeś chyba na myśli.
Sporting niestety wg mnie poza zasięgiem Legii. U siebie może powalczą ale na wyjeździe w pape jak nic. Szanse 70:30 dla Sportingu

Wisła nie jest bez szans ale bez wzmocnień obrony będzie ciężko. 60:40 dla Liege.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Inzaghi78
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!

Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!

Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!

Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem)


duzo czasu do tych meczow. wiele moze sie zmienic zarowno w standardzie, a tym bardziej w wisle. wiec nie ma co teraz oceniac jednoznacznie. jedno jest pewne, szanse maja z pewnoscia

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Inzaghi78
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!

Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!

Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!

Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem)
Wisła owszem, ma realne szanse na 1/4
nam nie daję zbyt dużych szans ze Sportingiem. W ogóle nie pasuje nam styl portugalski - z jednej strony technika, a z drugiej duża siła i dobre przygotowanie fizyczne

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Taki M Utd to się nie zdziwię jak odpadnie w 1/16, przecież dla nich LE to 5 koło u wozu.Takie pozorne ekipy jak Standard za słabe na LE to mimo wszystko spinają dupy w tych rozgrywkach.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
za słabe na LM

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Dobrą kadrę ma ten Sporting, ale przecież Spartak Moskwa też się wydawał nie do przejścia, a jednak.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
podstawek ma racje tutaj mimo wszystko wyszkolenie techniczne i przygotowanie moze wziac gore, Soartak jednak bardziej byl zblizony do naszego stylu

Tak czy inaczej kurs w okolicach 1,5 na awans Sportingu bym bral ale znajac zycie buki przerysuja sytuacje i okolice @3 na Legie napewno pobiore

W przypadku Wisly okolice @2 juz oplacalne

Wszystko zalezy jak wyceni rynek

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Dużo zależy od formy jaką zespoły przygotują po przerwie
Ja mowie tylko że Standard Liege może wydawać się łatwy a wcale łatwy nie będzie coś tak jak Apoel ale tragiczne losowanie to napewno nie jest bo można było trafic znacznie gorzej smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Pinturicchio
Originally Posted by Stasiu
Wie ktos czy jak wyplace teraz z Tobet na mb to dojdzie kasa dzisiaj czy dopiero w poniedziałek? tongue

Duża szansa, że jeszcze dzisiaj smile

Oby tongue

Nie grajcie w BJ! laugh Chcialem wyplacic 100 zl a ze to moja juz enta wyplata to zabieraja 2% wiec musialem miec 102 tongue Wbilem na BJ zeby szybko ugrac te 2zl i boom zjechalem do 10zł aplauz gwizdek

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Ale fartem udało sie wybrnąć i poszla wyplata laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Stasiu
Nie grajcie w BJ! laugh Chcialem wyplacic 100 zl a ze to moja juz enta wyplata to zabieraja 2% wiec musialem miec 102 tongue Wbilem na BJ zeby szybko ugrac te 2zl i boom zjechalem do 10zł aplauz gwizdek

mistrzostwo laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Miałem sen ze Feyenord wygra z Twente laugh ciekawe ostatni sie spelnil w meczu Sevilla-Granada smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by Pinturicchio
Originally Posted by Stasiu
Wie ktos czy jak wyplace teraz z Tobet na mb to dojdzie kasa dzisiaj czy dopiero w poniedziałek? tongue

Duża szansa, że jeszcze dzisiaj smile

Oby tongue

Nie grajcie w BJ! laugh Chcialem wyplacic 100 zl a ze to moja juz enta wyplata to zabieraja 2% wiec musialem miec 102 tongue Wbilem na BJ zeby szybko ugrac te 2zl i boom zjechalem do 10zł aplauz gwizdek

Stasiu nie uwierzysz, ale ja dzisiaj to samo laugh
Mało tego, ze stówy ugrałem 190 i przejebałem, żałosne grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Bayern 1.18 a ostatni raz z Kolonią u siebie, w lidze, wygrali przed 10 laty grin

Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
gracie cos live teraz jest cos ??

Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
katar - iran ov 2,5 go go laugh

Strona 9 z 37 1 2 7 8 9 10 11 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1