|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
Nie jest najgorzej, przynajmniej( mam taką nadzieję) nie będzie wstydu na całą Europę jak to by było bardzo prawdopodobne gdybyśmy trafili np na jeden z Manchesterów
Mimo wszystko więcej szans na wyrównana choćby walkę daję Wiśle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!
Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!
Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!
Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!
Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!
Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!
Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem) Takich ludzi Nam trzeba, Widzewiak, a swój chłop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!
Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!
Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!
Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem) Sporting miałeś chyba na myśli. Sporting niestety wg mnie poza zasięgiem Legii. U siebie może powalczą ale na wyjeździe w pape jak nic. Szanse 70:30 dla Sportingu Wisła nie jest bez szans ale bez wzmocnień obrony będzie ciężko. 60:40 dla Liege.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!
Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!
Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!
Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem) duzo czasu do tych meczow. wiele moze sie zmienic zarowno w standardzie, a tym bardziej w wisle. wiec nie ma co teraz oceniac jednoznacznie. jedno jest pewne, szanse maja z pewnoscia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Nie wiem dlaczego pieprz..... takie glupoty ?!
Nasza liga juz nie jest taka slaba ze az w oczy szczypie mimo iz niektorym sie caly czas tak wydaje !!
Belgowie spokojnie do przejscia i w przypadku Wisly conajmniej 50% szans na cwiercfinal nawet !!
Legia jednak trudniej ale mam tu na mysli Porto/City bo Standard 2 razy ogladalem i szalu nie robia (lepsi sa ale nie poza zasiegiem) Wisła owszem, ma realne szanse na 1/4 nam nie daję zbyt dużych szans ze Sportingiem. W ogóle nie pasuje nam styl portugalski - z jednej strony technika, a z drugiej duża siła i dobre przygotowanie fizyczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Taki M Utd to się nie zdziwię jak odpadnie w 1/16, przecież dla nich LE to 5 koło u wozu.Takie pozorne ekipy jak Standard za słabe na LE to mimo wszystko spinają dupy w tych rozgrywkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dobrą kadrę ma ten Sporting, ale przecież Spartak Moskwa też się wydawał nie do przejścia, a jednak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
podstawek ma racje tutaj mimo wszystko wyszkolenie techniczne i przygotowanie moze wziac gore, Soartak jednak bardziej byl zblizony do naszego stylu
Tak czy inaczej kurs w okolicach 1,5 na awans Sportingu bym bral ale znajac zycie buki przerysuja sytuacje i okolice @3 na Legie napewno pobiore
W przypadku Wisly okolice @2 juz oplacalne
Wszystko zalezy jak wyceni rynek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Dużo zależy od formy jaką zespoły przygotują po przerwie Ja mowie tylko że Standard Liege może wydawać się łatwy a wcale łatwy nie będzie coś tak jak Apoel ale tragiczne losowanie to napewno nie jest bo można było trafic znacznie gorzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Wie ktos czy jak wyplace teraz z Tobet na mb to dojdzie kasa dzisiaj czy dopiero w poniedziałek?  Duża szansa, że jeszcze dzisiaj  Oby  Nie grajcie w BJ!  Chcialem wyplacic 100 zl a ze to moja juz enta wyplata to zabieraja 2% wiec musialem miec 102  Wbilem na BJ zeby szybko ugrac te 2zl i boom zjechalem do 10zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie grajcie w BJ!  Chcialem wyplacic 100 zl a ze to moja juz enta wyplata to zabieraja 2% wiec musialem miec 102  Wbilem na BJ zeby szybko ugrac te 2zl i boom zjechalem do 10zł  mistrzostwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Miałem sen ze Feyenord wygra z Twente  ciekawe ostatni sie spelnil w meczu Sevilla-Granada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Wie ktos czy jak wyplace teraz z Tobet na mb to dojdzie kasa dzisiaj czy dopiero w poniedziałek?  Duża szansa, że jeszcze dzisiaj  Oby  Nie grajcie w BJ!  Chcialem wyplacic 100 zl a ze to moja juz enta wyplata to zabieraja 2% wiec musialem miec 102  Wbilem na BJ zeby szybko ugrac te 2zl i boom zjechalem do 10zł  Stasiu nie uwierzysz, ale ja dzisiaj to samo  Mało tego, ze stówy ugrałem 190 i przejebałem, żałosne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Bayern 1.18 a ostatni raz z Kolonią u siebie, w lidze, wygrali przed 10 laty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
gracie cos live teraz jest cos ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
katar - iran ov 2,5 go go 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|