Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
#1- 0pkt
#2- 1pkt
#3- 1pkt
#4- 0pkt
#5- 1pkt
#6- 1pkt

=4pkt

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
1 punkcik

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
2 punkty

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
2 punty

popoludniu wrzuce podsumowanie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
to jak panowie, wyrzucamy np. Tipsport i np. Sportingbet (niedość, że bardzooo mało par wystawiają to na dodatek kopiują pary od innych, więc ich bycie na 'naszej' liście mija się z celem).

Ja proponuję DOXXbet`a (podstawek zaproponował) i Panbet (wiele par, szybko wystawiają)

mało konkursowiczów ostatnio potwierdziło chęć zmian buków, a ja nie chcę podejmować sam decyzji (może akurat komuś obecne buki odpowiadają)


Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Oba buki dopisane..

sportingbet zostaje.. i tak polecial Interwetten + teraz tipsport.. wiec sie wyrownuje.
Nordicbet tez na tej liscie bez wiekszego sensu wink

Last edited by Rivaldinho; 04/01/2012 23:06.
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Riva lub jakis inny mod niech skasuje moj typ konkursowy bo obecnie na Francuzow daja 1,3 wiec typ nie moze byc juz brany pod uwage bo 1.65 dawali rano a po spadkach juz nie wolno podac?

po spadkach nie można podać? można, ale do kursu 1,5. Twój typ i tak by się nie liczył, ponieważ został 'zastopowany'

Last edited by Ojro; 05/01/2012 20:35.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Panowie Piecia podal 5 typow na sprint wiec prosilbym o usuniecie 3 ostatnich bo sie pozniej pewnie zrobi burdel czy ktos moze dalej typowac dany zaklad i stawiac STOP czy nie ...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Trzech userow podalo typ Svendsen - Ustyugov z unibetu, nie ma takiej pary w tym buku!.
Caly czas wisi tylko zaklad na after first shooting.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
W związku z moją pomyłką typy 3,4,5 do powtórki czy zostają jako nie tradione?

do powtórki smile

Last edited by Ojro; 07/01/2012 18:20.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
co do typów h2h emil-ustiugow... faktycznie to typy na 1st shooting. Powinny zostać zacytowane i poprawione do startu, jak nie to do powtórki smile

Wydaje się, że jedna osoba niezorientowała się że to nie klas. końcowa, a reszta tylko ctrl+C i V

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Riva Twoj typ konkursowy numer 4 nie wiem czy wiesz ale jest po 1 strzelaniu mogles nie zauwazyc ja chcialem tez to zagrac juz nawet zatwierdzac kupon chcialem ale w ostatniej chwili zobaczylem ze to po 1 strzelaniu i podziekowalem smirk

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Hmm.. wydaje mi sie ze wczoraj gdy podawałem ten typ to byl to zakład na cale zawody.. dzis widze ze jest to zaklad po 1 strzelaniu - byc moze moje niedopatrzenie..
Sam nie grałem tego, bo nie gram juz w unibecie.. takze nie mam jak sprawdzic jak bylo naprawde..
Napisalem do delfiedora, on tez to grał w konkursie.. moze bedzie mial pewnosc jak bylo wczoraj w momencie publikacji typu na forum.
Jezeli startu zawodow czyli 14:30 nie otrzymam odpowiedzi.. to ten zaklad bedzie anulowany i delfiedor, ja oraz Valverde bedziemy mieli typ do powtorki.. czekam na odpowiedzi Delfiedora bo ja nie mam pewnosci jak bylo.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Nie otrzymalem odpowiedzi.. wobec tego typ anulowany.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
witam nien siedzę 24 na dobę na forum wiec nie mogłm dać odpowiedzi to był typ po pierwszym dtrzelaniu pozdro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
1
Sztafeta 4 x 7,5km m
Best position at 1st exchange - Head-to-Head A. Shipulin/L. Bailey
typ Shipulin/L
kurs 1.55
Bwin

chodzi o te typ czy inny

---------

Riva: Chodzilo o typ Svendsen - Ustygov o czym jest napisane wyzej.

Last edited by Rivaldinho; 08/01/2012 18:27.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
bo pozostałe sa na wynik końcowy

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Witam mam takie pytanie na szybkosci bo nie chce mi sie czytac regulaminu. Mozna zagrac wiecej niz 1 UD ?wink

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Originally Posted by NanekHKS
Witam mam takie pytanie na szybkosci bo nie chce mi sie czytac regulaminu. Mozna zagrac wiecej niz 1 UD ?wink

max 1 UD
wystarczy soczytać do pkt 2a czytam
2a. Dodatkowo każdy z uczestników na każde zawody (nie na konkurencję !!!) na prawo podać jeden typ 'underdog' z kursem minimalnym @2.30.
Uczestnik NIE ma obowiązku podania typu 'underdog'.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
1 smile
2 smile
3 smile
4 smile
5 frown
6 smile
UD frown

4

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1