|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
#1- 0pkt #2- 1pkt #3- 1pkt #4- 0pkt #5- 1pkt #6- 1pkt
=4pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
2 punty
popoludniu wrzuce podsumowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
to jak panowie, wyrzucamy np. Tipsport i np. Sportingbet (niedość, że bardzooo mało par wystawiają to na dodatek kopiują pary od innych, więc ich bycie na 'naszej' liście mija się z celem).
Ja proponuję DOXXbet`a (podstawek zaproponował) i Panbet (wiele par, szybko wystawiają)
mało konkursowiczów ostatnio potwierdziło chęć zmian buków, a ja nie chcę podejmować sam decyzji (może akurat komuś obecne buki odpowiadają)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Oba buki dopisane.. sportingbet zostaje.. i tak polecial Interwetten + teraz tipsport.. wiec sie wyrownuje. Nordicbet tez na tej liscie bez wiekszego sensu 
Last edited by Rivaldinho; 04/01/2012 23:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Riva lub jakis inny mod niech skasuje moj typ konkursowy bo obecnie na Francuzow daja 1,3 wiec typ nie moze byc juz brany pod uwage bo 1.65 dawali rano a po spadkach juz nie wolno podac?
po spadkach nie można podać? można, ale do kursu 1,5. Twój typ i tak by się nie liczył, ponieważ został 'zastopowany'
Last edited by Ojro; 05/01/2012 20:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Panowie Piecia podal 5 typow na sprint wiec prosilbym o usuniecie 3 ostatnich bo sie pozniej pewnie zrobi burdel czy ktos moze dalej typowac dany zaklad i stawiac STOP czy nie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Trzech userow podalo typ Svendsen - Ustyugov z unibetu, nie ma takiej pary w tym buku!. Caly czas wisi tylko zaklad na after first shooting.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W związku z moją pomyłką typy 3,4,5 do powtórki czy zostają jako nie tradione? do powtórki
Last edited by Ojro; 07/01/2012 18:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
co do typów h2h emil-ustiugow... faktycznie to typy na 1st shooting. Powinny zostać zacytowane i poprawione do startu, jak nie to do powtórki Wydaje się, że jedna osoba niezorientowała się że to nie klas. końcowa, a reszta tylko ctrl+C i V
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Riva Twoj typ konkursowy numer 4 nie wiem czy wiesz ale jest po 1 strzelaniu mogles nie zauwazyc ja chcialem tez to zagrac juz nawet zatwierdzac kupon chcialem ale w ostatniej chwili zobaczylem ze to po 1 strzelaniu i podziekowalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Hmm.. wydaje mi sie ze wczoraj gdy podawałem ten typ to byl to zakład na cale zawody.. dzis widze ze jest to zaklad po 1 strzelaniu - byc moze moje niedopatrzenie.. Sam nie grałem tego, bo nie gram juz w unibecie.. takze nie mam jak sprawdzic jak bylo naprawde.. Napisalem do delfiedora, on tez to grał w konkursie.. moze bedzie mial pewnosc jak bylo wczoraj w momencie publikacji typu na forum. Jezeli startu zawodow czyli 14:30 nie otrzymam odpowiedzi.. to ten zaklad bedzie anulowany i delfiedor, ja oraz Valverde bedziemy mieli typ do powtorki.. czekam na odpowiedzi Delfiedora bo ja nie mam pewnosci jak bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Nie otrzymalem odpowiedzi.. wobec tego typ anulowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
witam nien siedzę 24 na dobę na forum wiec nie mogłm dać odpowiedzi to był typ po pierwszym dtrzelaniu pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
1 Sztafeta 4 x 7,5km m Best position at 1st exchange - Head-to-Head A. Shipulin/L. Bailey typ Shipulin/L kurs 1.55 Bwin
chodzi o te typ czy inny
---------
Riva: Chodzilo o typ Svendsen - Ustygov o czym jest napisane wyzej.
Last edited by Rivaldinho; 08/01/2012 18:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
bo pozostałe sa na wynik końcowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Witam mam takie pytanie na szybkosci bo nie chce mi sie czytac regulaminu. Mozna zagrac wiecej niz 1 UD ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Witam mam takie pytanie na szybkosci bo nie chce mi sie czytac regulaminu. Mozna zagrac wiecej niz 1 UD ?  max 1 UDwystarczy soczytać do pkt 2a 2a. Dodatkowo każdy z uczestników na każde zawody (nie na konkurencję !!!) na prawo podać jeden typ 'underdog' z kursem minimalnym @2.30. Uczestnik NIE ma obowiązku podania typu 'underdog'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|