|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Dzsiaj kompletnie skoków nie grałem. Dobrze że chociaż wiatr był mniejszy niz wczoraj to odbebnili zawody bo publiki sie sporo zjechało
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Crawford-Skofterud Crawford @1,48 milenium 30/10 grin
Crawford - typowa sprinterka, wczoraj na 10km doczłapała sobie do mety byle tylko przebiec ten dystans, wszystkie siły zostawiając na dzisiejsza specjalizację
Skofterud - typowa zawodniczka na "dystanse", wczoraj do końca walczyła z Saarinen (o 3.miejsce), a potem nawet postraszyła Theresę w walce o drugi stopień podium, kosztowało ją to mnóstwo energii (za metą padła jak kłoda), musi się to odbić na jej dzisiejszej dyspozycji
pozdrawiam, Ben
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
zaklad swietny tylko niebyl do zagrania eliminacje zaczynaly sie o 9 a punkty byly otwarte od 9
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Schliri po wczorajszym upadku bardzo byl zdenerwowany mysle ze dzis bedzie chcial za wszelka cene wygrac kurs 3.70 jak dla mnie smialo mozna sprobowac  Green co o tym myslisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
gdzie znajde sklady na dzis na sztafete w biathlonie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Schliri po wczorajszym upadku bardzo byl zdenerwowany mysle ze dzis bedzie chcial za wszelka cene wygrac kurs 3.70 jak dla mnie smialo mozna sprobowac  Green co o tym myslisz?  Narazie to nie wiadomo czy dzsiaj będzie startowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Schliri po wczorajszym upadku bardzo byl zdenerwowany mysle ze dzis bedzie chcial za wszelka cene wygrac kurs 3.70 jak dla mnie smialo mozna sprobowac  Green co o tym myslisz?  Narazie to nie wiadomo czy dzsiaj będzie startowal dlaczego mialby nie startowac? czyzby wczoraj doznal jakiegos urazu  z tego co widzialem to wstal o wlasnych silach i nie wygladal na takiego co mogloby mu sie cosiq stac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
ma potłuczone żebra. Jak wystartuje to pewnie bnędzie w czołówce ale win ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
czechy - slowacja 1 polska - ukraina 2 slowenia - bialorus 1 rosja - francja 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
oczywiscie stawka nie duza bo wiadomo ze to tylko skoki i tam to wszystko jest mozliwe warunki i te nowe zasady punktacj nie moge sie do nich przyzwyczaic  ale po 3.70  delikatnie mozna sprobowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
W typerze3 wczoraj dalem 1 schliri 2 bardal 3 morgi i tak sie ułożylo ze zamiast 1/2 trafilo 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Co do zwyciestwa poczekaj na kwale Buki i tak przed konkursem wystawiaja ofertę i podejrzxewam ze na gregora będziesz miał wiecej  jak juz tak chcesz na silę
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
czechy - slowacja 1 polska - ukraina 2slowenia - bialorus 1 rosja - francja 2  podoba mi sie to a po analizie powiem ze nawet bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Na mnie duże wrażenie robi postawa Bardala bo chłop wreszcie zaczął skakac na tylnich wiatrach co mu się do tej pory nie udawało. To że pod narty potrafi odpalić to wie każdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
a nie lepij ukr - swe 1 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
a nie lepij ukr - swe 1 ?  dla mnie dzis Szwecja bedzie wysoko jezeli kobiety duzo nie straca to beda walczyc o pudlo Bergmann na ostatniej zmianie bedzie bieg i jezeli beda mieli szanse na dobra lokate na strzelnicy sie na maxa skoncentruje choc on jest zawodnikiem ktory moze i nawet pobiec do ogrodka uwazam ze dzis tak nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996 |
HILDE - freitag 1.6 -1 totomix do pewniakow dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Na mnie duże wrażenie robi postawa Bardala bo chłop wreszcie zaczął skakac na tylnich wiatrach co mu się do tej pory nie udawało. To że pod narty potrafi odpalić to wie każdy zaczekam z tym Schlirim na live bede znal wyniki innych i warunki masz racje Tak Bardal zrobil ogromny postep bedzie mocny
|
|
|
Link skopiowany do schowka