|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ktoś do mnie napisał PW w sprawie Curlingu ale nieopatrznie skasowałem wiadomość i teraz rok zajęłoby mi ustalanie od kogo to było. Zatem odpowiem w tym miejscu.
Według mnie jutro rano Norwegów można śmiało i bez oporów brać do jakiegoś dubla czy trebla.
Bardzo poważnie widzi mi się under w spotkaniu Finów.
Narazie tylko UB wystawił ofertę na spotkania pań ale już po tym zauważyłem że szykuje się duży valuebet na Szwajcarki. Dziewczyny są naprawdę w wyśmienitej formie i na chwilę obecną są w stanie wygrać ze wszystkimi, także z wielką Szwecją w której od początku IO zdecydowanie zawodzi piękna Eva Lund i stąd czasami biorą się niespodziewane problemy... @2.95 to totalne nieporozumienie a jakiś buk może da jeszcze więcej. Jak dla mnie 2.2-2.3 to absolutne maksimum jakie wystawiłbym na Szwajcarki.
To tak bardzo wstępnie i na pierwszy rzut oka, sam jeszcze nie wiem co zagram...
P.S. Żaden ze mnie 'Mistrz'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Narazie tylko jeden singiel - Unibet: 09:55 Bauer, Lukas - Fredriksson, Mathias 1 /1.80-Krajan Dzieki za typ-zagrałem to grubiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
witam !! Zastanawia mnie czasami jedna rzecz na forum: czy tutaj nikt powaznie nie przegrywa czy tylko o porazkach nie mowi sie z taka lekkoscia:) Wczoraj sztafete w kombinacji norweskiej wygrali Austriacy choc wczesniej czytalo sie ze wszyscy graja Niemcow i to za bardzo duze pieniadze!!! Trudno nie wyszlo taki jest sport ale zapanowala cisza, nagle sie okazalo ze kilka osob zagralo na Austrie na zwrot... Wczeniej padaly kilkutysieczne kwoty postawione na Niemcow a potem... czyzby nikt nie przegral:) Ja grubo gram tylko biatlon bo to dyscyplina ktora jest moja pasja:) A moze tak na temat: Niemcy w sztafecie 1-3 za 1,15???? Ile mozna postawic w B&W???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ja nie przegrałem na kombinacji (nawet troszkę urobiłem na Szwajcarach - nie wiedząc nawet że mam ich zagranych). A dlaczego nie uwaliłem na Niemcach - z prostej przyczyny - nie miałem czasu tego obstawić - a z drugiej strony bałem się Maniego z kolegami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218 |
ja niestety wczoraj poleglem na kombinatorach 120E bo nie zdazylwm skontrowac ale trudno sie mowi i gra sie dalej powodzenia wszystkim...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Heh inzaghi ja tam zagrałem na Niemców w kombinacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mOże nie za jakies wielkie pieniądze, ale parę stówek paaszło. Potem na Livie trochę odrobiłem na Austriakach z Finami, ale jednak była to tylko jakaś połowa stawki na Niemców. Ale masz rację, panuje taka zasada, że niektórzy bardzo chętnie po zakończonych konkurencjach pokazują co grali. No i oczywiście nie grają codziennie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A 1.15 w biathlonie ? Sam wiesz jak to jest w sztafecie, Ruskie nieźle, Norwegowie też, Francuzi, Białorusini - za 1.15 chyba szkoda zdrowia.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Heh inzaghi ja tam zagrałem na Niemców w kombinacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mOże nie za jakies wielkie pieniądze, ale parę stówek paaszło. Potem na Livie trochę odrobiłem na Austriakach z Finami, ale jednak była to tylko jakaś połowa stawki na Niemców. Ale masz rację, panuje taka zasada, że niektórzy bardzo chętnie po zakończonych konkurencjach pokazują co grali. No i oczywiście nie grają codziennie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A 1.15 w biathlonie ? Sam wiesz jak to jest w sztafecie, Ruskie nieźle, Norwegowie też, Francuzi, Białorusini - za 1.15 chyba szkoda zdrowia.
pozd faktycznie drobno - co to jest parę stówek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Szwecja - Finlandia under 12,5 + Norwegia (M) Nowegia -1,5 (M) + USA (K) I to się właśnie nazywa wtopa doskonała... Od 2 dni Curling wyraźnie przestał mi podchodzić ale ja się nie poddaję i dalej będę walczył z bukami w typowaniu najpiękniejszego sportu świata...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Paniom (własciwie Pani) za sztafetę 4x5km - dziękujemy - Olbrzymie brawa dla Marit - przyczyna wszystkich moich grubych wtop - nie będę cytował muppeta z działu Biegi - ale należą sie wielkeie podziękowania - jeszcze większe pewnie zostana złozone z rąk koleżanek z reprezentacji. Na osłodę wygrana Czeszek z Kanadyjkami po 2.02 - ale to tylko kropelka w morzu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ale mialem dubla, niech to kule bija Norweżki V + Kanada w curlingu
Ale fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ocaliłem trochę kasy dzięki Giertyszkowi .Najpierw zagrałem w Bet 24 Win norwegii w parze z Rosją.Ale pózniej sie zreflektowalem i zagrałem pseudo sura Norwegia(1.8)-betawin i Rosja(Nordic-3.4 ale limit 49 i sportingbet 3.25). Lekki przód ale nerwy byly.Aha,z typów Krajana wybralem parę Germany - Sweden-było na "Dębową"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Kolejny sukces - Bailly poza 10tką Zdarza jej sie to bardzo częs... czekaj czekaj Jej sie nie zdarza byc poza 10tką!
A JEDNAK! JEA niemozliwe staje sie mozliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jestem wielki szkoda ze ku*** bez kasy - BANKRUT
Dopiero 13.20 a tu juz: - kanada w ryj z japonia (curling) - norwezki bez medalu - bailly jakims cudem niewyjasnionym wypada z 10tki
Poza tym widac jak swietna zawodniczka jest np. Olofsson. Gdyby ktos pytal czemu ostatnio to ostatnio Olofsson wygrala z Wilhelm, juz tlumacze - mialem na wilhelm i konczyl gruby kupon. No ale coz, zyciowka szwedki, 1 pudlo i bajera.
Jesli do tego dorzucic rozwalony celownik Tchoudova z 1. wyscigu, wypadniecie z trasy Raicha, fatalna postawe Bjoerndalena (dzis wygra bo go nie ruszalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />), to jest calkiem niezla seria osiagniec, nie ?
Je-je-jest ekstra superekstra!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Quote: --------------------------------------------------------------------------------
Biathlon - jutro - biegi na dochodzenie. Postanowiłem sobie podawać single w tematach z opisami (na PP bedę dalej smigał rozpisy i combo rozpisy). EXP: Olga Zaitseva - Svetlana Ishmouratova 2 /1.70/ 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 1/ Zajcewa zatraciła formę biegową z poczatku sezonu - obecnie biega wolniej od koleżanki 2/ obie dobrze strzelają - wg mnie Iszmuratowa stabilniejsza 3/ reasumując 1 pudło przewagi dla Svietłany
BaW: A. Akhatova - O. Zubrilova 1 /1.65/ 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 1/ obie dobre strzelczyni 2/ Rosjanka wydaje siebyć szybsza - choc ostatni sprint tego nie uwidacznia 3/ Czym dłuzszy dystans tym bardziej przemawia za Rosjanką
O. Nazarova/S. Ishmouratova 2 /1.75/ 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 1/ Biegowo podobnie - choc w sprincie Białorusinka wypadła zdecydownie lepiej 2/ Nie wierzę, że Olga utrzyma swoją formę strzelecką 3 starty pod rząd
--------------------------------------------------------------------------------
Cóz mam powiedzieć sinusoidy ciag dalszy - ale pod wzgledem stawek dziś zdecydownie więcej wzgorków niz dolin - kolejny typ 8/10 tarfiony (to juz drugi na tych IO).
Czekamy na Panów, ale tu grane było zdecydownie lżej i bez singli - a tylko single ew. duble gram grubiej
PS. sory za pomyłkę przy typie nr 3 - ale kurs i opis typu wskazywaly jednoznacznie. Oj wieczorkiem bedzie ?
PS. Tomo wytnij ze skoków - sory za pomyłkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107 |
Ja po dzisiejszym biegu pań w sztafecie i wyniku panii Olafsson w biegu na dochodzenie pierdole te igrzyska i juz nic na nich nie ruszam.
Pozdrawiam tych , którym sie jeszcze chce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
fatalna postawe Bjoerndalena (dzis wygra bo go nie ruszalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Muppet ja mam ostatnio tak jak Ty. Czego nie rusze to w łeb. W Nba ranking L9, no ale to nic bo to co zrobił dzisiaj OEB to jest dla mnie szok - nie dość, że Francuz na wyjściu na prostą się potknął to potem Ole nawet nie próbował finiszować - tragedia przy jego klasie i doświadczeniu nie powinien tego złota wypuścić z rąk. Kończył mi kupon na 3500 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Mimo iż jest geniuszem biathlonu to za tą akcje na finiszu - brawo pOjEB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
mam pytanko ktory jest A.Lange w bobslejach wiem tylko ze w 2 startuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Muppet ja mam ostatnio tak jak Ty. Czego nie rusze to w łeb. W Nba ranking L9, no ale to nic bo to co zrobił dzisiaj OEB to jest dla mnie szok - nie dość, że Francuz na wyjściu na prostą się potknął to potem Ole nawet nie próbował finiszować - tragedia przy jego klasie i doświadczeniu nie powinien tego złota wypuścić z rąk. Kończył mi kupon na 3500 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Mimo iż jest geniuszem biathlonu to za tą akcje na finiszu - brawo pOjEB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ciekawy jestem skanu tego kuponu - bo nie lubię jak się ktos chwali (choc w tym przyp. ciężko mowić o chwaleniu) czego wcześniej nie widzialy oczy światlem dziennym - wierzę że mogłabyć to niezla wygrana - ale tak sobie strzelać cyferkami - to nie wypada - Arcy jakbyś mógł w jakiś sposób pokazać ten kupon - skan - zdjęcie cyfrowe - inne rozwiązanie - byłbym niezmiernie wdzięczny. Nie bierz tego za aluzję do siebie - po prostu udowodnij że tak jest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
mam pytanko ktory jest A.Lange w bobslejach wiem tylko ze w 2 startuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ? dobra juz mama prowadzi po 1 seri <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No sam bym zobaczyl taki piękny kupon,żeby wiedzieć co zagrac w przyszlości.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|