|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl  po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem  Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha  Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem  jeszcze- myślimy o następnym punkcie! ogolnie z tym Kłosem to mam takie granie jak w piątek popiję tak, że w sobotę na mecz jadę taksówką albo autobusem. On niby na trzeźwo i jeszcze mu płacą za to. Duren tak, tylko teraz mam zagwozdkę- +1,5 Baku czy Teruel Może Vojvodina N.Sad ? Ostatnio mało brakowało, a doprowadziliby do tie breaka w Holandii, niestety w końcówkach setów dawali się dochodzic. Jak dla mnie ciekawy mecz i gram na gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da  Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
jak dla mnie się obudzili, bo 3 set już zupełnie inna gra niż w dwóch pierwszych, bardzo słabych. w 4 secie Teruel trochę spusiaczył i oddał chyba z 5 punktów przewagi , wyrównało się i Teruel miał co raz goręcej. tiebreak też nie należał do łatwych, ale jakoś wymęczyli ten mecz na 3-2 zarówno Skra jak i Teruel z pewnością zlekceważyli swoich przeciwników, ale czy tylko ? coś mi się wydaje, że drużyny z byłej Jugosławii często są niedoceniane  i zdziwię się jak dzisiaj nie powalczą u siebie Cos ci sie pomydlilo, Teruel wygral 3:1, zadnego tb nie bylo. To oni po bardzo latwo wygranych 2 setach za bardzo sie rozluznili i zaksiegowali izi łin. aaaaa tak, miałem pograne 3-0 i handicap i cieszyłem się, że wymęczyli handicap dzięki i przepraszam za te głupoty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da  Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren  ? Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać. Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da  Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren  ? Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać. Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie.  patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Znowu na Salamine spada, ludzie sugeruja sie 1 meczem, ale w rewanzu bedzie inaczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da  Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren  ? Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać. Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie.  jak masz Teruel to mrugnij okiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Teruel i Gines raczej spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem  jak w sporcie, nawet i 95% bywa za mało  panbet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 151 |
Schweriner SC - RC Cannes ponizej 161.5 wygląda kusząco po kursie 1.85. Uważacie że w tydzień coś da się zrobić z zespołem ?? Pierwsze spotkanie do -11 -14 -15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem  jak w sporcie, nawet i 95% bywa za mało  panbet  Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety  jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da  Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren  ? Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać. Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie.  jak masz Teruel to mrugnij okiem  Nie mam żadnych magicznych narzędzi, szkoda kasy na płatne porównywarki IMO. Ręcznie wszystko jadę, więc tyle to każdy może. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem  jak w sporcie, nawet i 95% bywa za mało  panbet  Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety  jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy  No ten Vakif oglądałem w I meczu i mega kaszana była. Fakt faktem Azerki u siebie a na wyjeździe to różnica, ale czy kurs nie jest za niski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Schweriner SC - RC Cannes ponizej 161.5 wygląda kusząco po kursie 1.85. Uważacie że w tydzień coś da się zrobić z zespołem ?? Pierwsze spotkanie do -11 -14 -15. Cannes wygrywajac za 3 pkt i przy dobrym wyniku w Stambule moze miec praktycznie 1 plac zapewniony, w 1 meczu to wygladalo tak, jakby seniorki graly z juniorkami, Niemki nie maja kim straszyc, pownno byc izi 3-0 ale to baby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
@1.5 Gunes to bylalby promocja wg. mnie, szczerze, to spodziewalem sie gora 1.4 ale powyzej 1.3 to raczej to wezme 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety  jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy  Z 3 miejsca moga w Cev cup grac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety  jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy  Z 3 miejsca moga w Cev cup grac  Kompletnie o tym zapomnialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
jak ja nie lubie tej ligi mistrzów, nie mogę się ukierunkować na dwa zdarzenia.
teraz mi się Bled +1,5 podoba, wcześniej Baku, zaraz dojdę do czegoś innego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|