Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by agr1
Originally Posted by Slawek_kk
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl laugh po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac

Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem laugh
Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha laugh

Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem tongue


jeszcze- myślimy o następnym punkcie!

ogolnie z tym Kłosem to mam takie granie jak w piątek popiję tak, że w sobotę na mecz jadę taksówką albo autobusem. On niby na trzeźwo i jeszcze mu płacą za to.


Duren tak, tylko teraz mam zagwozdkę- +1,5 Baku czy Teruel

Może Vojvodina N.Sad ? Ostatnio mało brakowało, a doprowadziliby do tie breaka w Holandii, niestety w końcówkach setów dawali się dochodzic. Jak dla mnie ciekawy mecz i gram na gospodarzy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da smirk

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by _Korver_
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da smirk

Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren tongue?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by agr1
Originally Posted by Rusedski
jak dla mnie się obudzili, bo 3 set już zupełnie inna gra niż w dwóch pierwszych, bardzo słabych. w 4 secie Teruel trochę spusiaczył i oddał chyba z 5 punktów przewagi , wyrównało się i Teruel miał co raz goręcej. tiebreak też nie należał do łatwych, ale jakoś wymęczyli ten mecz na 3-2

zarówno Skra jak i Teruel z pewnością zlekceważyli swoich przeciwników, ale czy tylko ? coś mi się wydaje, że drużyny z byłej Jugosławii często są niedoceniane smile i zdziwię się jak dzisiaj nie powalczą u siebie

Cos ci sie pomydlilo, Teruel wygral 3:1, zadnego tb nie bylo.
To oni po bardzo latwo wygranych 2 setach za bardzo sie rozluznili i zaksiegowali izi łin.

aaaaa tak, miałem pograne 3-0 i handicap i cieszyłem się, że wymęczyli handicap

dzięki i przepraszam za te głupoty smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by _Korver_
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da smirk

Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren tongue?

Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać.

Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie. frown

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by _Korver_
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da smirk

Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren tongue?

Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać.

Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie. frown

patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Znowu na Salamine spada, ludzie sugeruja sie 1 meczem, ale w rewanzu bedzie inaczej tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by _Korver_
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da smirk

Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren tongue?

Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać.

Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie. frown

jak masz Teruel to mrugnij okiem tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Teruel i Gines raczej spokojnie tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Gunes *

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ZlatanCristiano
patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem tongue

jak w sporcie, nawet i 95% bywa za mało wink

panbet wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 151
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 151
Schweriner SC - RC Cannes ponizej 161.5 wygląda kusząco po kursie 1.85. Uważacie że w tydzień coś da się zrobić z zespołem ??
Pierwsze spotkanie do -11 -14 -15.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ZlatanCristiano
patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem tongue

jak w sporcie, nawet i 95% bywa za mało wink

panbet wink

Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety tongue jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by _Korver_
Vojvodine sobie wypisałem do gry, ale od min @1,60... Tyle nikt mi nie da smirk

Ja sie zawsze Korver zastanawiam skad ty takie wysokie kursy lapiesz? zawsze sledze oddsportal ale ta nie ma nigdy takich kursow, ale do tego tez nie ma tam wszystkich bukow, gdzie zlapales @1.7 na Duren tongue?

Kwestia tego, by wiedzieć gdzie szukać.

Niektóre buki dane ligi/rozgrywki wystawiają szybciej, inni nieco wolniej czekając co rynek zaprezentuje + dorzucając własną marże. Smutne, ale ci, którzy chcą być najbardziej profesjonalni i wychylają się jako pierwsi zazwyczaj dostają najbardziej po dupie. frown

jak masz Teruel to mrugnij okiem tongue

Nie mam żadnych magicznych narzędzi, szkoda kasy na płatne porównywarki IMO.

Ręcznie wszystko jadę, więc tyle to każdy może. wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ZlatanCristiano
patrzac po czcionce i stylu, to na 95 % jestem przekonany, ze to jest WH :P, kojarze jak tam gralem tongue

jak w sporcie, nawet i 95% bywa za mało wink

panbet wink

Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety tongue jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy tongue

No ten Vakif oglądałem w I meczu i mega kaszana była. Fakt faktem Azerki u siebie a na wyjeździe to różnica, ale czy kurs nie jest za niski?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by koniecko
Schweriner SC - RC Cannes ponizej 161.5 wygląda kusząco po kursie 1.85. Uważacie że w tydzień coś da się zrobić z zespołem ??
Pierwsze spotkanie do -11 -14 -15.

Cannes wygrywajac za 3 pkt i przy dobrym wyniku w Stambule moze miec praktycznie 1 plac zapewniony, w 1 meczu to wygladalo tak, jakby seniorki graly z juniorkami, Niemki nie maja kim straszyc, pownno byc izi 3-0 ale to baby tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
@1.5 Gunes to bylalby promocja wg. mnie, szczerze, to spodziewalem sie gora 1.4 ale powyzej 1.3 to raczej to wezme tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by ZlatanCristiano
Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety tongue jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy tongue

Z 3 miejsca moga w Cev cup grac tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by agr1
Originally Posted by ZlatanCristiano
Szczerze, to przed napisaniem tego myslalem o panbecie, ale jak gralem na WH to identyczne czcionki mieli jak sie gralo bety tongue jak widzisz Gunes, czytam wypowiedz Guidettiego, ze graly piach w Baku, u siebie wydaje mi sie, ze nie zawioda, patrzac teraz na tabele to Teruelu nie ruszam, bo 'potezna' ZAKSA i Trentino izi wyjda z tej grupy tongue

Z 3 miejsca moga w Cev cup grac tongue

Kompletnie o tym zapomnialem tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
jak ja nie lubie tej ligi mistrzów, nie mogę się ukierunkować na dwa zdarzenia.

teraz mi się Bled +1,5 podoba, wcześniej Baku, zaraz dojdę do czegoś innego.

Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1