|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Winiar trzymal przyjecie, teraz Kurek z Cupkovicem to bedzie zupelnie co innego, do tego ta pizda Falasca, z drugiej strony wygrywajac praktycznie wychodza z 1 miejsca, bo potem ciezko bedzie we Francji, nie wiem kompletnie jak to ugryzc  Korver, agr1 napiszcie cos ze swojej strony jak mozecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Eksperci napiszcie jakie są wasze odczucia na temat spotkania Rabita Fener Dziękuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Rabita Fener zdecydowanie do grania live. fifty/fifty + atut bydła na trybunach po stronie Baku. Wszystko się może zdarzyć imo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Winiar trzymal przyjecie, teraz Kurek z Cupkovicem to bedzie zupelnie co innego, do tego ta pizda Falasca, z drugiej strony wygrywajac praktycznie wychodza z 1 miejsca, bo potem ciezko bedzie we Francji, nie wiem kompletnie jak to ugryzc  Korver, agr1 napiszcie cos ze swojej strony jak mozecie  ciezko we francji? a z kim? bo jezeli Skra ma byc naszym exportowym teamem do LM, to takie Toures powinno wciagac lewa dziurka nosa, nwet przy przeszkadzajacym Jacku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
LM mocno prześwietlona jest, kursy są identyczne co powiedzmy w CEV i Challenge, ale już prawdopodobieństwo nieco niższe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Dlaczego tu jeszcze nikt oficjalnie nie powiedział, że trzeba przyłożyć na Rabite u siebie ? @ 2.20 pięknie chodzi. Przecież w Baku gra tego zespołu jest o 30-40% lepsza od meczów wyjazdowych. A Fenerbache wcale mnie nie porywa. Seda to jest zawodniczka, która dziś zostanie zajechana w przyjęciu. Strasznie silne skrzydła w Baku gdzie Mamadova, Osmokrovic i Sanja Starovic mogą rozstrzelać każdą drużynę a u siebie w Baku to już w ogóle. Do tego mega mega zagrywka, którą dysponują w tej hali i publiczność reagująca. Po takim kursie trzeba łapać. Typuje tutaj 3-0 lub 3-1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Rabita Fener zdecydowanie do grania live. fifty/fifty + atut bydła na trybunach po stronie Baku. Wszystko się może zdarzyć imo. I tutaj się muszę zgodzić. Azerbejdżan to cholernie ciężki teren.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Redwitza na pewno bardziej mają rozpisanego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Rabita Fener zdecydowanie do grania live. fifty/fifty + atut bydła na trybunach po stronie Baku. Wszystko się może zdarzyć imo. To znaczy z mojej perspektywy bydło na trybunach to oczywiście atut mocny ale sportowo to zdecydowanie Fener ale dobry pomysł poczekam na live zobacze co się dzieje chodziaz mi się widzi 1-3 Fener  Jednak jak pokazują mecze u Azerek gra się ciężko przykład Azerali Vakifbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
ciezko z takiego wzgledu ze nie beda mieli 1 placu zapewnionego a do tego beda grali na wyjezdzie, dla mnie Skra jest zespolem zdecydowanie lepszym, ale inaczej sie gra jak jestes pod jakas tam presja a inaczej jak mozesz sobie pozwolic na luz, taka jest moja opinia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Lloy Ball: nie zagram w Londynie nawet jak zadzwoni Obama
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
ja zagralbym handi -1,5 seta,jak nie lubie tego trupa Vermiglio, zachowuje sie, jakby nie wiadomo jakim byl sypaczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
czego nikt nie mowi o Mullhouse, wygraly na wyjezdzie 3-1, teraz graja u siebie a kursy dobre na nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Dzisiaj poszło lekko na 3-0 Baku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Dlaczego gra Seda a nie Logan Tom ? Przecież Amerykanka jest dużo lepsza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
Fener 1 set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Fener 1 set  dobrego dilera masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Jazda Rabita po 3-0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|