Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Winiar trzymal przyjecie, teraz Kurek z Cupkovicem to bedzie zupelnie co innego, do tego ta pizda Falasca, z drugiej strony wygrywajac praktycznie wychodza z 1 miejsca, bo potem ciezko bedzie we Francji, nie wiem kompletnie jak to ugryzc tongue Korver, agr1 napiszcie cos ze swojej strony jak mozecie tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Eksperci napiszcie jakie są wasze odczucia na temat spotkania
Rabita Fener

Dziękuje smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Rabita Fener zdecydowanie do grania live. fifty/fifty + atut bydła na trybunach po stronie Baku. Wszystko się może zdarzyć imo.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by ZlatanCristiano
Winiar trzymal przyjecie, teraz Kurek z Cupkovicem to bedzie zupelnie co innego, do tego ta pizda Falasca, z drugiej strony wygrywajac praktycznie wychodza z 1 miejsca, bo potem ciezko bedzie we Francji, nie wiem kompletnie jak to ugryzc tongue Korver, agr1 napiszcie cos ze swojej strony jak mozecie tongue

ciezko we francji? a z kim? bo jezeli Skra ma byc naszym exportowym teamem do LM, to takie Toures powinno wciagac lewa dziurka nosa, nwet przy przeszkadzajacym Jacku

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
LM mocno prześwietlona jest, kursy są identyczne co powiedzmy w CEV i Challenge, ale już prawdopodobieństwo nieco niższe.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Dlaczego tu jeszcze nikt oficjalnie nie powiedział, że trzeba przyłożyć na Rabite u siebie ? @ 2.20 pięknie chodzi. Przecież w Baku gra tego zespołu jest o 30-40% lepsza od meczów wyjazdowych. A Fenerbache wcale mnie nie porywa. Seda to jest zawodniczka, która dziś zostanie zajechana w przyjęciu. Strasznie silne skrzydła w Baku gdzie Mamadova, Osmokrovic i Sanja Starovic mogą rozstrzelać każdą drużynę a u siebie w Baku to już w ogóle. Do tego mega mega zagrywka, którą dysponują w tej hali i publiczność reagująca. Po takim kursie trzeba łapać. Typuje tutaj 3-0 lub 3-1.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by anfa_
Rabita Fener zdecydowanie do grania live. fifty/fifty + atut bydła na trybunach po stronie Baku. Wszystko się może zdarzyć imo.

I tutaj się muszę zgodzić. Azerbejdżan to cholernie ciężki teren.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Redwitza na pewno bardziej mają rozpisanego.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by anfa_
Rabita Fener zdecydowanie do grania live. fifty/fifty + atut bydła na trybunach po stronie Baku. Wszystko się może zdarzyć imo.

To znaczy z mojej perspektywy bydło na trybunach to oczywiście atut mocny ale sportowo to zdecydowanie Fener ale dobry pomysł poczekam na live zobacze co się dzieje chodziaz mi się widzi 1-3 Fener smile

Jednak jak pokazują mecze u Azerek gra się ciężko przykład Azerali Vakifbank

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
ciezko z takiego wzgledu ze nie beda mieli 1 placu zapewnionego a do tego beda grali na wyjezdzie, dla mnie Skra jest zespolem zdecydowanie lepszym, ale inaczej sie gra jak jestes pod jakas tam presja a inaczej jak mozesz sobie pozwolic na luz, taka jest moja opinia tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Lloy Ball: nie zagram w Londynie nawet jak zadzwoni Obama

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nikt nie gra Kazania?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by kazow
nikt nie gra Kazania?

ja zagralbym handi -1,5 seta,jak nie lubie tego trupa Vermiglio, zachowuje sie, jakby nie wiadomo jakim byl sypaczem tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
czego nikt nie mowi o Mullhouse, wygraly na wyjezdzie 3-1, teraz graja u siebie a kursy dobre na nie tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Dzisiaj poszło lekko na 3-0 Baku.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Dlaczego gra Seda a nie Logan Tom ? Przecież Amerykanka jest dużo lepsza...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
baku -1,5 pojechali

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Fener 1 set boks

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Szkodnik
Fener 1 set boks

dobrego dilera masz tongue

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Jazda Rabita po 3-0 boks

Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, JelineK, Lukasz111, Sensei, betowiec, alfa), 2,525 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1