|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783 |
Czuję że Lewy przestrzeli 11 =zycze jemu jak najgorzej  Ja też mocno trzymam kciuki za Fortune
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457 |
Najlepszy jest mecz Tottenham -Chelsea Swit bylby za piekny i za latwy gdyby tam padla jedynka Wiec X czy 2 ? bingo, ale czy x czy 2 to ci juz nie powiem natomiast ciagle mam przed oczami zeszlorocznego wala z zaliczona dla chelsea bramka na 2-1 na SB i niedawne jaja w stoke  musisz chyba zapisywac wszystko o walach, tak dobrze pamietasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
po meczu znając wynik każdy napinka i szyderka , mocarze  sek w tym, ze ja sie napinalem przed  pisalem, ze gram OM (czyli logiczne, ze nie zgadzalem sie z remisem)  to nie był atak pod waszym adresem, tylko taka ogólna myśl, tendencja, która się często powtarza, a widziałem, że grasz OM i gratuluję typu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
hahahaha jaka setka sevilli no qrwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
do pustej bramki z 3 metrów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Newcastle- WBA Muszą się chłopaki przełamac i wygrac bo jak długo może trwac ta zła passa.Myślę że jutro powinni wygrac u siebie  Ostatni się na niech zawiodłem .. No ale teraz jestem jakoś przekonany że wygrają a kurs nawet całkiem całkiem i myślę że warto na nich postawic,muszą wygrac jak chcą walczyc o czołowkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Sevilla jaka seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Newcastle- WBA Muszą się chłopaki przełamac i wygrac bo jak długo może trwac ta zła passa.Myślę że jutro powinni wygrac u siebie  Ostatni się na niech zawiodłem .. No ale teraz jestem jakoś przekonany że wygrają a kurs nawet całkiem całkiem i myślę że warto na nich postawic,muszą wygrac jak chcą walczyc o czołowkę... Jutro się pomyśli  Na spokojnie wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
sevilla po bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,288 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,288 Likes: 2 |
Newcastle- WBA Muszą się chłopaki przełamac i wygrac bo jak długo może trwac ta zła passa.Myślę że jutro powinni wygrac u siebie  Ostatni się na niech zawiodłem .. No ale teraz jestem jakoś przekonany że wygrają a kurs nawet całkiem całkiem i myślę że warto na nich postawic,muszą wygrac jak chcą walczyc o czołowkę... utrzymanie juz mają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
No ja przerznalem ostatio pare meczow przez sedziego Tluk Chris Foy 2 razy mnie udupil zlodziej uwalajac Tottneham i Blackburn powinien wygrac z Sunderlandem a przynajmniej prowadzic 2-0, do tego City tez powinno prowadzic z CFC 2-0 i watpie czy smerfy by sie podniosly
Tylko na Fulham gwizdali pode mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Newcastle- WBA Muszą się chłopaki przełamac i wygrac bo jak długo może trwac ta zła passa.Myślę że jutro powinni wygrac u siebie  Ostatni się na niech zawiodłem .. No ale teraz jestem jakoś przekonany że wygrają a kurs nawet całkiem całkiem i myślę że warto na nich postawic,muszą wygrac jak chcą walczyc o czołowkę... Jutro się pomyśli  Na spokojnie wszystko  No raczej  Dziś można sobie mniej więcej zobaczyc co i jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Newcastle- WBA Muszą się chłopaki przełamac i wygrac bo jak długo może trwac ta zła passa.Myślę że jutro powinni wygrac u siebie  Ostatni się na niech zawiodłem .. No ale teraz jestem jakoś przekonany że wygrają a kurs nawet całkiem całkiem i myślę że warto na nich postawic,muszą wygrac jak chcą walczyc o czołowkę... utrzymanie juz mają  hehe  Ale swoją drogą tak jak mówi kostek... kurs ciekawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a sroki-wba to raczej nic innego jak kolejny prosty rover 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,288 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,288 Likes: 2 |
Polacy do boju! Roman na pewno cos wyciagnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|