|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Rangers grają drugi z trzech meczów w przeciągu czterech dni. Następny z Flyers. Nie odpuszczą derbów... Fresh to nhl wszystko mozliwe, nie musisz sam sie upewniac w typie, ogolnie maja 70% szans na win na ta chwile, bedac obiektywnym, wiec warto sprobowac. Pisząc tak, raczej przekonujesz mnie na NIE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Rangers grają drugi z trzech meczów w przeciągu czterech dni. Następny z Flyers. Nie odpuszczą derbów... Fresh to nhl wszystko mozliwe, nie musisz sam sie upewniac w typie, ogolnie maja 70% szans na win na ta chwile, bedac obiektywnym, wiec warto sprobowac. Pisząc tak, raczej przekonujesz mnie na NIE  a co mam napisac bedzie izzzzzzzzzi, stawiaj dom !  sam zagralem z ot i karnymi i dolozylem atl hawks i mam podwojenie zaledwie, ale mi wystarcza. byle miec 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
NYR-1.5 @2.65, lzej o5.5 @2.3 toronto-buffalo o5.5 @1.9 ottawa @2.4  ps: detroit b2b, po vankach? na wyjezdzie? z flames? nie dla mnie to, a juz napewno nie regulation  ottawe przeoczylem, ale faktycznie wygladaja ciekawie - pobrane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Właśnie się zastanawiam nad Baylor, Creighton i Mizzu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Tobet na total w meczu Hawks ma linie 1.8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Tobet na total w meczu Hawks ma linie 1.8  Jak obie drużyny będą grać przez całe spotkanie tak jak wczoraj Orlando na początku meczu, to może być under  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie dzisiaj za oceanem overowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Właśnie się zastanawiam nad Baylor, Creighton i Mizzu  Long Beach ML Baylor ML LSU ML Massachusets Davidson Davidson +5.5 pkt Te 4 spotkania rozważam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Właśnie się zastanawiam nad Baylor, Creighton i Mizzu  Long Beach ML Baylor ML LSU ML Massachusets Davidson Davidson +5.5 pkt Te 4 spotkania rozważam  powodzenia wam zycze, ja jednak pasuje  juz kilka dni nie bawie sie w te ligi i jest cudownie, nie bede tego zmieniac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Panowie dzisiaj za oceanem overowo  rzucales moneta? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ostatecznie na dzis: Senators 60` Rangers + over Leafs Baylor -4 Texans -6,5 + Boise St -13,5 I do tego ako @26 z NCAA: GTown, Missouri, Wright St, VSt, Davidson
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie dzisiaj za oceanem overowo  rzucales moneta?  A co, Ty rzucasz?  Ja typuje i zazwyczaj liczę kasę, raz więcej a raz mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)? no w meczu Barki troche więcej % było do podjęcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
witam inwestorow underowo w atlancie i overowo w NY  tak to widze narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)? przy 1X2 mozesz przewidziec, sklady, dyspozycja, zaangazowanie itd. przy u/o wiecej szczescia trzeba miec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)? no w meczu Barki troche więcej % było do podjęcia  no ja tak samo moge ci pokazac maszynki do robienia overow i megaunderowe ekipy, prosta sprawa ale generalizowanie w tym wypadku to totalny bezsens
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
sed czemus ty sie uczepil tych u/o?
lwia czesc bukmacherki to statsy, tak samo dotyczy to 1X2 jak i o/u
ponowie pytanie, jak sie ma 33%(1X2) do 50%(u/o)? no w meczu Barki troche więcej % było do podjęcia  no ja tak samo moge ci pokazac maszynki do robienia overow i megaunderowe ekipy, prosta sprawa ale generalizowanie w tym wypadku to totalny bezsens jak "mega underowa ekipe" to i linia nizsza...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|