Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#510992 20/02/2006 23:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Relacji w tvp nie da się słuchać...niestety.
Studio olimpijskie to też jakieś odrzutki...Eurosport komentarzem z IO bije naszą tvp niemiłosiernie.

Pozdr

Bonus: Unibet
#510993 20/02/2006 23:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Quote
hehe tez slyszalem te kobitke...po prostu zenada...i pomyslec ze to byla nasza sedzina hokejowa...mowila jak do glupkow...ale takie sa baby glupie i tyle...

ojej jakis Ty madry jedna zle komentowala i juz wszystkie baby glupie Twoja mame tez uwazasz za glupia? sorry ale to chore podejscie

Mnie walsnie odpowiada curlingowy kometnarz Persona bo chociaz tego sportu nie lubie to mowi o tym z pasja a nie jakos od niechcenie, ze wpadnie do studia wezmie kase i czasem sie odezwie bez sensu

#510994 20/02/2006 23:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
tomo owszem Curling piekny sport..sam widzalem zapal szwjcarow do tej gry bedac teraz w Alpach w miasteczku Serfaus...byl kawalek lodowiska to Oni zaczeli rzucac tymi swoimi "kamieniami" i swietnie sie przy tym bawili..

TYLKO k.... wytlumacz np. mojemu synowi cos takiego:

"tak tak synku wez sobie teraz ten kamien i idz na podworko pograc w niego z kolegami, a jak Ci sie to znudzi to wez synku motor i pojezdzij sobie na zuzlu !!!" tez byl kiedys ten sport u nas barzdo popularny...

Dlatego nie lubie takich przejscowych, modnych w danej chwili sportow bo sponsor i lobby go forsuje..

A chlopcy w Polsce zeby uprawiac jakoas dyscypline sportu musza miec wzorce i i idoli ktorych beda nasladowac, nosic ich koszulki itp zeby potem cos osiagnac...a nie sadze zeby Curling to bylo to..i nie mow o ogladalnosci bo to jest sterowane przez Centrale Eurosportu w Paryzu...najlepszy dowod jak byl AO...to mieli przykazane zeby przede wszystkim pokazywac francuskie tenisitki !!!! niewazne z kim graly i ze bylo cos ciekawszego na innych kortach ...

#510995 20/02/2006 23:53
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
A najbardziejm mnie wkurza jak leci jakis fajny meczych hokejowy a te głąby pokazuja jakieś zamulające psyche pary łyzwiarskie czy biegi narciarskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#510996 20/02/2006 23:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Przeciez dobrze wiecie w jaki sposob Curling zostal dyscyplina Olimpijska !!!! Majac takie wplywy i tyle kasy co goscie w Lozzanie.. przeforsowalbym kazda glupote !!!

Juanka sorry ze tak to ujalem przepraszam..

PS. Tylko powiedz mi po co Hokej kobiet jest na Olimpiadzie ?????? nawet biletow na to nie mogli sprzedac..
Nie dziwie sie zreszta...wszystkie Panie mialy kaski z kratka ze nawet koloru oczu nie ujrzysz !!! a kratka slusznie chronila piekne twarze, bo coz kobiecie przyjdzie jak bedzie miala zeszpecona twarz....
Wiec po co ten sport uprawiaja panie ????

#510997 21/02/2006 00:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Juan Roman wez to:



laski nie robia...ogladaj co chcesz...i to bez zadnego logowania jak na TVP !!! Oddawac abonament RTV !!!

#510998 21/02/2006 00:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781

tomo z tym sie zgodze w 100%

"Jak się ich słucha to nawet długi 6-godzinny i nudny jak flaki z olejem etap Tour de France wcale nudnym nie jest..."

A i potem mozna synkowi powiedziec idz na rower bedziesz jak Valverde silny...to jest OK.

Sam pamietam jak bylem przed blokiem na rowerze Siergiejem Suchoruczenko a kolega byl chyba Olafem Tonem...hehhe
to byly piekne majowe dni...a i kanlow TV bylo chyba nmiej niz dzis...

#510999 21/02/2006 07:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Telewizja publiczna po prostu nie jest przygotowana do wielkich imprez. Cały czas bazuje na tym że ludzie którzy ją oglądają robią to dlatego że nie mają mozliwości oglądania danego wydarzenia w innej stacji. Za to inne stacje walczą o widza...

#511000 21/02/2006 18:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ktoś się pytał o to kto będzie komentował spotkania LM w związku z tym iz wszyscy 'spece' sa w Turynie.

Już odpowiadam - dzisiejsze spotkanie komentował będzie ...Jacek Jońca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#511001 21/02/2006 18:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Sam pamietam jak bylem przed blokiem na rowerze Siergiejem Suchoruczenko a kolega byl chyba Olafem Tonem...hehhe
to byly piekne majowe dni...a i kanlow TV bylo chyba nmiej niz dzis...

Och pamietne czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ale chyba ten Olaf to był Ludwig <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
A odnośnie TV , to były czasy że był tylko Jeden kanał TV I TO OD 16 DO 24 , kończony obowiazkowym Hymnem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ps. Ale za to jacy byli komentatorzy sportów zimowych :
Stafan Rzeszot , Jerzy Mrzygłód i inni to byli Fachowcy przez F

#511002 21/02/2006 18:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Komentarz Eurosportu miodzio...

Duet Jaronski/Wyrzykowski wymiata na maxa.. uwielbiam ich i podczas TdF i podczas biathlonu...

Bogdan Chruscicki - skoki, lyzwiarstwo szybkie, czasami cos innego, bardzo dobry..

Marek Rudzinski - skoki, nie powala ale na pewno lepszy od Szaranowicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Witold Domanski - znakomity komentarz konkurencji alpejskich

Przemyslaw Pelka - pisalem juz o nim kiedys w innym temacie.. jak dla mnie wschodzaca gwiazda, pierwszy raz uslyszalem go komentujacego NHl w sezonie przed locoutem na polsacie sport.. potem komentowal tam hokej i pilke nozna, pewnie Eurosport go "wypozyczyl" do komentarza hokeja.. Bomba, uwielbiam jego glos i sposob w jaki komentuje mecze hokejowe i pilkarskie..

#511003 21/02/2006 19:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Quote
Przemyslaw Pelka - pisalem juz o nim kiedys w innym temacie.. jak dla mnie wschodzaca gwiazda, pierwszy raz uslyszalem go komentujacego NHl w sezonie przed locoutem na polsacie sport.. potem komentowal tam hokej i pilke nozna, pewnie Eurosport go "wypozyczyl" do komentarza hokeja.. Bomba, uwielbiam jego glos i sposob w jaki komentuje mecze hokejowe i pilkarskie..
w 100% sie zgadzam, na poslacie bedzie zaraz komentowac Real 9to chyba juz niezly awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)mysle, ze juz w niedlugim czasie moze stac sie nr 1 wsrod polskich komentatorow.

#511004 21/02/2006 19:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dokladnie Salvador.. Pelka + taki mecz = swietne widowisko... piffko jeszcze i moga zaczynac.. ale troszke offtopikuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Niemniej zachecam do posluchania komentarza Przemyslawa Pelki kto ma taka mozliwosc..

#511005 21/02/2006 22:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
fajny artykul o "wyczynach " naszych jedynych " gwiazd" w turynie
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3176425.html

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1