|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
witam inwestorow underowo w atlancie i overowo w NY  tak to widze narazie   teraz bronimy w atlancie no i komplet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
ale fg minimalnie spudlowany uf
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
uff, Crawford w Northwestern siada na ławie z pięcioma faulami  wczesniej z 4 faulami jak usiadl to Craighton troche nasypal  Ogladasz Texans jak to wyglada?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
lekko over 11,5 u kurtek @2,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
NYR -1.5  Creighton  (jednak izunia  ) Houston  Red Wings  a później Baylor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
uff, Crawford w Northwestern siada na ławie z pięcioma faulami  wczesniej z 4 faulami jak usiadl to Craighton troche nasypal  Ogladasz Texans jak to wyglada? Colts znakomicie w defensywie, jak na razie. Mathis dwoi się i troi, Yates nie ma z nim łatwego życia... Myślę, że w przerwie wprowadzą poprawki i pokryją to -5.5, które zagrałem - mają na to potencjał, papiery. Orlovsky zaskoczył trochę pod koniec drugiej kwarty, ale liczę na to, że przerwa w grze wybije go z rytmu, który powoli zaczynał nabierać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak to dobrze zrobic konterke po @5 uffffff, wiedzialem ze andersonowi i tym lolkom nie mozna ufac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja juz skonczylem, mission complete, zwijam sie do wyra - powodzenia panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Flames raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Ponowię : Czy zawsze przy 4 wznowieniu z dużej odległości od pola punktowego jest taki daleki wykop? I czy zawodnicy z drużyny wykopującego mogą po takim wykopie wyłapać piłkę na polu punktowym i zdobyć td? Albo przed polem i zrobić td? Jeszcze jedno pytanie : czy tak samo sytuacja wygląda w przypadku tego kopnięcia po zdobyciu punktów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
7 overków dzisiaj w NHL @ 213 New York Rangers - New York Islanders o5.5 @ 2.20 Phoenix Suns - Denver Nuggets o215.5 Phoenix Suns - Denver Nuggets (+2.5) 2 @ 1.90 Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats u184.5 @ 1.85  Ottawa Senators - Florida Panthers o5.5 @ 1.85  Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres o5.5 @ 1.85  3-2  Denver 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ponowię : Czy zawsze przy 4 wznowieniu z dużej odległości od pola punktowego jest taki daleki wykop? I czy zawodnicy z drużyny wykopującego mogą po takim wykopie wyłapać piłkę na polu punktowym i zdobyć td? Albo przed polem i zrobić td? Jeszcze jedno pytanie : czy tak samo sytuacja wygląda w przypadku tego kopnięcia po zdobyciu punktów? http://en.wikipedia.org/wiki/Kickoff_(American_football)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Tex-Mex 13-6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
boksujcie za mnie DENVER i over 215.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Taka sprawa. Miałem w meczu Ottawa-Florida under 6.5 gola W regulaminowym czasie było 3:3 Po dogrywce było 4:3
Według tego co czytam w regulaminie i na chłopski rozum to dogrywka nie powinna się liczyć a rozliczyli mi jako przegraną. Jak Wy uwarzacie, buk to b365.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Taka sprawa. Miałem w meczu Ottawa-Florida under 6.5 gola W regulaminowym czasie było 3:3 Po dogrywce było 4:3
Według tego co czytam w regulaminie i na chłopski rozum to dogrywka nie powinna się liczyć a rozliczyli mi jako przegraną. Jak Wy uwarzacie, buk to b365. *uważacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Taka sprawa. Miałem w meczu Ottawa-Florida under 6.5 gola W regulaminowym czasie było 3:3 Po dogrywce było 4:3
Według tego co czytam w regulaminie i na chłopski rozum to dogrywka nie powinna się liczyć a rozliczyli mi jako przegraną. Jak Wy uwarzacie, buk to b365. liczy sie dogrywka w bet
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|