Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
ja również, kurs w porywach do 2.50 - 2.70. nie qmam buków czemu wycenili denta z rusedskim na 1.40.- 1.50 ale to juz ich problem. no chyba ze wiedza cos o czym my nie wiemy.dzis juz byl jeden wielki wał tj . gasquet/grosjean. Baw dal na to kurs 1.01 - podpucha wielka, oczywiscie nie gram takich cyckow bo to co to za przyjemnosc. ale to najlepiej obrazuje co sie dzieje w tenisie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
Kolejny pojedynek to mecz Acasuso - Montanes. Różnica klas między nimi chyba widoczna na korzyść Acasuso, czy doświadczenie i ogranie tutaj wystarczy? Argentyńczyk chyba nie powinien mieć tutaj większych problemów z Hiszpanem.
Kurs 1.22 Unibet. 7/10 Acasuso

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Ch.Rochus/O.Rochus-Nieminen/Pala (1) 1,8 Prof.

Z jednej strony siatki niezła para deblowa(Oli mistrz Rolanda z 2004), po drugiej stronie przeciętny Pala i słabiutki w deblu Nieminen. Fina pamiętam z P.Davisa przeciwko Bułgarom kiedy w meczu o praktycznie zwycięstwo w całym meczu uległ im po kursie 4,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Dziś za kilkanaście godzin bardzo prawdopodobna powtórka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Oli w dobrej formie singlowej, rozegrał bardzo ładny mecz z Nadalem, mając nawet piłke meczową. Dwa mali Belgowie zwinni przy siatce, liczę że będą wyskakiwać zza siatki wbijając gwoździe w kort rywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i po takim kursie myślę warto zaryzykować i zagrać ten mecz. W innych bukach kursy 1,5.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Nie moge sie zgodzic z Fro_Lechem. Jarrko gra w debla coraz lepiej, stara sie wykorzystywac swoje atuty, lewa reke i nie jest to taki leszcz jak piszesz. Za to Pala to bardzo dobry deblista z niezla przeszloscia. Troche ubarwiasz te wpisy na czas konkretnego typu bo cos trzeba napisac niby "analize". Pala byl w tym roku we Wroclawiu, co prawda niczego nie zwojowal w duecie z Kohlmanem ale przegrali z finalowa para Dlouhy/Snobel 4-6 7-6 16-14. Mniej fantazji, wynik moze byc rowny, na ziemi faktycznie na Rochusow moze warto byloby grac ale tutaj niekoniecznie. Za troche ponad gra to juz wole zaryzykowac Jarko/Pala.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
Nie moge sie zgodzic z Fro_Lechem. Jarrko gra w debla coraz lepiej, stara sie wykorzystywac swoje atuty, lewa reke i nie jest to taki leszcz jak piszesz. Za to Pala to bardzo dobry deblista z niezla przeszloscia. Troche ubarwiasz te wpisy na czas konkretnego typu bo cos trzeba napisac niby "analize". Pala byl w tym roku we Wroclawiu, co prawda niczego nie zwojowal w duecie z Kohlmanem ale przegrali z finalowa para Dlouhy/Snobel 4-6 7-6 16-14. Mniej fantazji, wynik moze byc rowny, na ziemi faktycznie na Rochusow moze warto byloby grac ale tutaj niekoniecznie. Za troche ponad gra to juz wole zaryzykowac Jarko/Pala.

Kim jest para Dlouhy/Snobel w deblu ? Nieminen nigdy nie był dobrym deblistą i wątpie aby to się zmieniło. Wolę pisać o czasach teraźniejszych, a Pala ostatnio nie gra niczego co wybijałoby się ponad przeciętność.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
A ja zdecydowanie sklaniam sie ku "wersji" kolegi z Pzn:P.
Palka debilsta z przeszloscia, ale jaka... najlepszy wynik w wiekszych turniejach w ciagu ostatnich 5 lat, to 3r AO'04... ponad polowe turnieji konczyl na 1r... Rochusowie odpadli z singla i moga spokojnie skupic sie na grze deblowej, gdzie sa jednymi z faworytow w tym turnieju... zreszta Jarkko ma drobny uraz Achillesa, ktory mu dokucza, a przy grze przy siatce i cialgym podskakiwaniu moze miec to wplyw. Bracia 7/10


P.S.Fro wie co pisze, w koncu mial juz doczynienia z jednym Pala w Poznaniu;). Pozdrowienia dla Libora...:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
W tym roku Jarko w parze z Lindstedtem pokonali miedzy innymi pare Levynski/Hrbaty, z Vikiem/Zibem przegrali 6-4 4-6 10-12, potem pokonal debel Pala/Cibulec i ledwo przegrali z Hernychem/Karlovicem 7-5 3-6 6-7(10). Jesli to dla WAs az tak marne wyniki to ok, ja mam inna miare. Roznie dobrze moga Rochusy wygrac wysoko ale nie ma sensu pisac, ze Pala to jakis tam przeicetniak a Jarko nie umie grac.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Dochodzi do tego jeszcze, że brachole na pewno będą się lepiej rozumieć - dla Jarko/Pala będzie to pierwszy wspólny występ. Także, warunki kortowe raczej korzystne dla Belgów.

Np. Pala z Viznerem dostali też z Ivo K./Zovko 16 06 , ale po co się licytować wynikami ? ... tu każdy każdemu może coś wytknąć.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Fyrst./Matkow.-Ferrero/Ventura

Chciałbym, żeby jakiś spec rzucił okiem na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczyiwscie Ferrero/Ventura to zadne tuzy. Słaba para, ale to typowe ziemniaki, którzy już w tym roku pograli troche na ziemii. Polski debel po bardzo szczesliwym zwyciestwie we Wrocku, leci do Argentyny, by zaczac grac na ziemii. Jest to ich ulubiona nawierzchnia, ale podróż, strefa czasowa, zmiana klimatu, zawsze odbije.. Oni chyba tam w Ameryce zamierzaja zagrac pare turniejów, (rok temu wlasnie tam zaczynali swoje wystepy na ziemii w sezonie) Tylko, czy pierwsze sliwki okaza sie robaczywe?:) Nasi juz dawno nie grali na ziemii i przestawienie sie na ich nawierzchnie moze pare dni potrwac.. Prosze o opinie, bo bylbym sklonny dzis zagrac przeciwko naszym, z wyzej wymienionych wzgledow.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
Fyrstenberg, Mariusz / Matkowski, Marcin v Ferrero, Juan C. / Ventura, Santiago

Ferrero w tym sezonie nie gral w deblu, partnerem Juana bedzie Ventura, ktory w biezacym sezonie polegl we wszystkich pojedynkach <debel> w 1 rundzi (oba na Clayu); natomiast ich vis a vie Fyrstenberg i Matkowski powrocila do wspolnego grania; jakie to dalo efekty, wszyscy widzieli ;] Nasi deblisci awansowali na 5 miejsce doubles race; z taka zbieranina jak Ferrero i Ventura, nasi najlepsi deblisci nie powinni miec wiekszych klopotow.

Kursy: od 1.32,- do 1.37,- i ok 1.45-1.50,- u naziemnych

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Juanka taka jest obecna rzeczywistosc... Pala juz zbliza sie do sportowej emeryturki... od dawien dawna bez wynikow, a Lindstedt to bardzo dobry deblista... znakomity serwis, wiem co mowie, bo jak gralem jeszcze, to trenowal w moim klubie przez 2 lata i bronil tych samych barw co ja:P

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
Martin-Pashansky 1 1,6
Hiszpan gra b.dobrze na clayu! wczoraj pokonal portasa w 2 setach....czyli jest w formie jego rywal w tym sezonie takze gra dobrze ale doswiadczenie i ogranie na cegle jest zdecydowanie za hiszpanem
TOJO-SANTORO 2 2,1
h2h zdecydowanie dla szweda ale gdy grali we francji to santoro wygral ....starruszek z francji jest w gazie widzialem go z ferdkiem w tym sezonie i mozna go grac z kazdym ...johansson gral fatalnie w davis cup(wiem ze to inna nawiezcnia)ale takie kleski z acasuso niepowinno byc ..mysle ze mecz na styku ale kurs lepszy!!!
Lopez-Faurel 1 1,3
Hiszpan jeden z moich ulubionych graczy zagra z franuzem ktory przezyl meki z kwalach z jakims nieznanym zupelnie awodnikiem nic innego jak wygrana lopeza!
Frytka\Matkowski-Ferrero\Ventura 2 2,4
kusi mnie granie na hiszpanow wsumie to ich nawiezchnia grali jzu razem w AO,nawet dobrze im szlo ale dali krecza ....kurs dla mnie jest pomylką


kusi mnie tez granie na schuetlera

Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
Ja dzisiaj dołoże jeszcze jednego debla:
Montanes/Portas v Berlocq/Starace 2
Montanes będzie grał jeszcze w singlu i to raczej tam będzie pokładał więcej sił. Natomiast Portas pokazał swoją formę i umiejętności w meczu z Martinem (3-6 5-7). A druga para: nieobliczalny, ale coraz lepiej grający Starace oraz grający u siebie i dobrze zapowiadający się Berlocq stworzą na pewno zgraną i silną parę, która moim zdaniem powinna poradzić sobie z bardzo przeciętnymi Hiszpanami.
mój typ: Berlocq/Starace 5/10 kurs GB @2

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
ArtekPotito: chce zauwazyc iz to bedzie 1(slownie:PIERWSZE) spotkanie w takim zestawieniu Starace i Berlocqa!!!, takze zgranie napewno NIE bedzie ich mocna strona...Zreszta MOntanes w singla nie zagra(a bynajmniej juz nie w tym turnieju:P) natomiast Starace z pewnoscia bedzie oszczedzal sily na pojedynek singlowy...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Lopez-Faruel (2) +4 hp 1,85 - 4/10, czysta (2) - 2/10

Ferrero zapomnij o swej sympatii do Felka Lopeza bo tylko to ochroni Twój portfel przed stratami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie chce mi się już po raz kolejny rozpisywać na forum o tym strasznym bumelancie i gwieździe WTA z Hiszpanii, ale granie przeciwko niemu przynajmniej w zeszłym roku( nie licząc Wimbla) mogło być niezłym źródłem dochodu.. On jest raczej niereformowalnym tenisista-raz na nim zarobisz 3 razy stracisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Fareul i męczarnie w qwalach? ..hmmm.. przeszedł 3 rundy bardzo sprawnie pokonując każdego przeciwnika 2:0 w setach. Mało znany Francuz w tegorocznym AO dał troszkę adrenaliny Waske a w kolejnej rundzie Blake'owi Grając na dodatek teraz u siebie może trochę pobroić.


Martin - Pashanski 1 1,70 6/10

Pashanskiemu trzeba oddać to ze całkiem nieźle czuje się na kortach w Am. Płd. ale w 3 setowym pojedynku pierwszej rundy przeżywał prawdziwe męki z naszym Brzezą. Miał sporo BP ale więcej razy sam mógł być złamany przez rywala który na dodatek korzystał na korcie z pomocy lekarza. To nie rokuje dobrze..

Co do braci Rochusów zdecydowanie dołączam do koalicji poznansko-szczecinskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by Fro_Lech; 15/02/2006 11:38.
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
N.Massu - C.Moya 1 @2,21 Pinnacle

Moim zdaniem buki trochę kokieteryjnie wystawiają Hiszpana w roli faworyta w tym pojedynku. Moya nie pokazał się od AO gdzie przegrał w I rundzie z Pavelem. Hiszpan, który często po dłuższej przerwie w pierwszym turnieju w którym startuje nie notuje udanych występów teraz ma od razu w II rundzie mocnego rywala. Massu na Davisie ładnie ograł Hrbatego i w deblu trochę odstawiał szopkę z Gonzo. Wcześniej finał w Vina Del Mar. Martwią trochę informację o jakimś jego urazie, z którym grał na Davisie ale wyniki wskazują, że da się z tym grać normalnie. Tutaj w Buenos ograł w III setach ale i tak dosyć łatwo Marcosa Daniela 6:3 5:7 6:1. Z kolei Moya męczył się strasznie z kwalifikantem z Włoch 18-letnim Fogninim. Ostatecznie wygrał 6:7 6:4 6:4 ale styl tego zwycięstwa nie powala na kolana (dawał się łamać na sucho, sam często nie potrafił ugrać punktu przy serwisie rywala). To nie wróży najlepiej przed pojedynkiem z Chilijczykiem, który napewno moim zdaniem ma szanse pogonić Hiszpana.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
Rzeczywiscie coś mi się pomyliło. Myślałem, że Montanes gra jeszcze w tym turnieju. Jednak myśle, że choć pierwszy raz to myśle, że ciekawie się dobrali Potito i Carlos. Nadal jestem za nimi.

Goget rzeczywiscie kurs jest warty zagrania, ale musisz przyznać, że Massu to chyba najbardziej nieobliczalny tenisista ostatnich sezonów. On jest tak słaby psychicznie, że jeśli go gram to tylko lekko lub na pociągach.

Last edited by Schranzer; 15/02/2006 13:12.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Nazwa: Ancic, M - Baghdatis, M
Data: 2006-02-15 20:00:00
Typ: 1
Kurs: 1.96 Unibet
Stawka: 10
Wynik: ?
Opis: Cos mam czuja, ze Baghdatis to bedzie dzis masowa wtopa. Wszyscy rzucaja sie na Baghdatisa a ten dzis niekoniecznie musi wygrac. Przede wszystkim Cypryjczyk juz pewnie mysli o sezonie clayowym, tymczasem dla Ancicia to juz ostatnie mecze, gdzie mozna cos ugrac i mysle, ze dzis wlozy wiecej sil. Co do sil to niektorzy twierdza, ze moze odpuscic bo w zeszlym tygodniu gra dwie pieciosetowki. Na Boga 20 letni chlopak. To tylko plus poniewaz jest bardzo dobrze rozgrzany i w rytmie meczowym. Zupelnie inaczej niz Marcos. Kolejna sprawa, ze nawierzchnia jest typowa do demolowania, dla graczy serv & voley. Pamietam jak przed AO na takiej Ancic zdemolowal Blake'a. Dzis moze byc podobnie. Ale nieukrywam, ze gram przeciwko wszsytkim i super zachecajacemu kursowi na zagranie Baghdatisa. Ewidentnie smierdzi podpucha.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Brawo Juanka brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> zdania o Nieminienie debliście jednak nadal nie zmieniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> .

Tego postu proszę nie usuwać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
R.Stepanek-PH Mathieu (1) 1,55 Pinnacle

Ze Stepankiem równie dobrze mógł grać Haehnel, ale obaj francuzi prześcigali się w bardzo prostych niewymuszonych błędach. Z solidnym Stepankiem który pokazał się tutaj już z niezłej strony to może się bardzo przykro zemścić.

Mathieu: "After the doubles yesterday with Gael, it was tough on the legs. I also sat all weekend throughout the Davis Cup, so it's not ideal preparation for the tournament. My legs were pretty heavy. I got off to a slow start, and he's a tough player. The important thing is to get the win and have another chance to play again tomorrow."

Tak więc nogi PHM nie są w najlepszej dyspozycji, Stepanek raczej nie da im odpocząc i powinien to jutro wykorzystać.

Lekko sobie zagram też Clementa z Verdasco. Tu stawiam na większą dokładność i na warunki halowe, które wydają się sprzyjać francuzowi. Kursy oferowane przez niektóre buki na Arną są przystępne @ 2,09.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1