|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
FUMBLES  - SF 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606 |
lol jeszcze seattle dostanie pilke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
zjebali... mialem handi -3.5 za 3.50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
torres - postawiłeś te 5 dych jak Ci mówiłem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
torres - postawiłeś te 5 dych jak Ci mówiłem ?  nie  zagralem under 37,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Jeżeli zagrałeś wtedy ten under to pewnie po marnych 1,2-1,25 góra a SF było po 3,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
College ktoś gra? Tak myślę -7 pograć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Jeżeli zagrałeś wtedy ten under to pewnie po marnych 1,2-1,25 góra a SF było po 3,5  u37,5 zagralem po 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387 |
witam,czy któryś z kolegów mógłby wyrazić swoje zdanie na temat dwóch ostatnich dzisiejszych meczów ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
witam,czy któryś z kolegów mógłby wyrazić swoje zdanie na temat dwóch ostatnich dzisiejszych meczów ?? dzis juz nie graja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Jeżeli zagrałeś wtedy ten under to pewnie po marnych 1,2-1,25 góra a SF było po 3,5  u37,5 zagralem po 1.85  srututu - chyba w ostatnich kilku minutach, a nie wtedy gdy miałeś wenę do obstawiania, czyli w przerwie meczu Takie bajeczki, to nie tutaj - wiem, wiem, a za grosze zagrałeś win SF 2-ma punktami po marnym kursie @100  Uwielbiam takie opowieści po fakcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Jeżeli zagrałeś wtedy ten under to pewnie po marnych 1,2-1,25 góra a SF było po 3,5  u37,5 zagralem po 1.85  srututu - chyba w ostatnich kilku minutach, a nie wtedy gdy miałeś wenę do obstawiania, czyli w przerwie meczu Takie bajeczki, to nie tutaj - wiem, wiem, a za grosze zagrałeś win SF 2-ma punktami po marnym kursie @100  Uwielbiam takie opowieści po fakcie  a Ty co cwaniaczysz z tym SF @3.50? daj na luz panie fix knorr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387 |
witam,czy któryś z kolegów mógłby wyrazić swoje zdanie na temat dwóch ostatnich dzisiejszych meczów ?? dzis juz nie graja słusznie BartasPT,moje niedopatrzenie. w takim razie,czy ma ktoś jakieś spostrzeżenia co do tych spotkań ? wiadomo,że jeszcze trochę czasu do nich,ale proszę o opinię
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Jeżeli zagrałeś wtedy ten under to pewnie po marnych 1,2-1,25 góra a SF było po 3,5  u37,5 zagralem po 1.85  srututu - chyba w ostatnich kilku minutach, a nie wtedy gdy miałeś wenę do obstawiania, czyli w przerwie meczu Takie bajeczki, to nie tutaj - wiem, wiem, a za grosze zagrałeś win SF 2-ma punktami po marnym kursie @100  Uwielbiam takie opowieści po fakcie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 387 |
witam,czy któryś z kolegów mógłby wyrazić swoje zdanie na temat dwóch ostatnich dzisiejszych meczów ?? dzis juz nie graja słusznie BartasPT,moje niedopatrzenie. w takim razie,czy ma ktoś jakieś spostrzeżenia co do tych spotkań ? wiadomo,że jeszcze trochę czasu do nich,ale proszę o opinię a najlepiej o opinie -im więcej tym lepiej (  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ja tam SF miałem pograne dużo niżej, wtopa na SD i Dallas, ale takimi rzeczami chwalę się przed meczami  Bo jak chcesz to mogę opowiedzieć kilka swoich naprawdę tłusto trafionych kursów, ale ... kogo to obchodzi ... po fakcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Jakieś przemyślenia do Southern M ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Ja tam SF miałem pograne dużo niżej, wtopa na SD i Dallas, ale takimi rzeczami chwalę się przed meczami  Bo jak chcesz to mogę opowiedzieć kilka swoich naprawdę tłusto trafionych kursów, ale ... kogo to obchodzi ... po fakcie  wali mnie to co sobie myslisz i czy mi wierzysz czy nie tylko nie pisz glupot bo szkoda to czytac i daj sobie spokuj juz i idz dokoncz wigilie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|