[color:"orange"] Open 13 [open13.org] [/color] [color:"orange"] Open 13 [open13.org] [/color]
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"orange"] Open 13 [open13.org] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

[Linked Image] [color:"gray"]Place:[/color][color:"black"] Marseille, France
[Linked Image] [color:"gray"]Draw: [color:"black"] S32 D16
[Linked Image] [color:"gray"]Surface: [color:"blue"] Indoor Hard
[Linked Image] [color:"gray"]Prize: [/color][/color][color:"black"]$600,000


[color:"red"] INFO: [/color][color:"red"]
[color:"red"]-----
Oficjalna strona turnieju [open13.org]
-----
Drabinki: Singles [atptennis.com] || [/color] Doubles [atptennis.com] || Singles QF [atptennis.com]
-----
Order of Play [atptennis.com]
-----
[color:"red"] Scoreboard : Livescore [lss.atptennis.com] || Stream [cg13.fr]
-----

[color:"#666666 [b"]================================
[/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"orange"] Copa Telmex [copatelmex.com] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

[Linked Image] [color:"gray"]Place:[/color][color:"black"] Buenos Aires, Argentina [color:"blue"] - 4 h[/color]
[Linked Image] [color:"gray"]Draw: [color:"black"] S32 D16
[Linked Image] [color:"gray"]Surface: [color:"peru"]Clay
[Linked Image] [color:"gray"]Prize: [/color][/color][color:"black"]$400,000 Euro


[color:"red"] INFO: [/color][color:"red"]
[color:"red"]-----
Oficjalna strona turnieju [copatelmex.com]
-----
Drabinki: Singles [atptennis.com] || [/color] Doubles [atptennis.com] || Singles QF [atptennis.com]
-----
Order of Play [atptennis.com]
-----
[color:"red"] Scoreboard : Livescore [copatelmex.com]
-----

[color:"#666666 [b"]================================
[/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"orange"] SAP Opens [sapopentennis.com] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

[Linked Image] [color:"gray"]Place:[/color][color:"black"] San Jose, USA [color:"blue"] - 9 h[/color]
[Linked Image] [color:"gray"]Draw: [color:"black"] S32 D16
[img]http://www.mecz.org/images/gb.gif[/img] [color:"gray"]Surface: [color:"blue"] Indoor Hard
[img]http://www.mecz.org/images/gb.gif[/img] [color:"gray"]Prize: [/color][/color][color:"black"]$355,000


[color:"red"] INFO: [/color][color:"red"]
[color:"red"]-----
Oficjalna strona turnieju [sapopentennis.com]
-----
Drabinki: Singles [atptennis.com] || [/color] Doubles [atptennis.com] || Singles QF [atptennis.com]
-----
Order of Play [atptennis.com]
-----
[color:"red"] Scoreboard : Strona główna [sapopentennis.com]
-----

[color:"#666666 [b"]================================
[/color]

[b] [*] Baza Linków [mecz.org]
[*] Regulamin KT [mecz.org]
[*]Podsumowanie Dnia [mecz.org]
[/color] [*]Nowy CZAT mecz.pl [flash-chat.pl]

Last edited by Schranzer; 16/02/2006 20:09.
Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Marin - Sabau 1 1.50 Bet365 9,5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Wiem, że nie ma nic pewnego w tenisie ale jak zobaczyłem ten meczyk po takim kursie to sie lekko zdziwiłem. po pierwsze (cegła) H2H 1-0 (3/2005 CH La Serena (CHI) Clay Juan Antonio Marin Razvan Sabau 6-4 5-7 6-3 Second Round) wszystkie atuty na korzyść Juana, nawierzchnia , warunki fizyczne i doświadczenie, u Marina po kontuzji nie ma już śladu, zaś Rumunowi cos dolega (miał miec przerwe do marca), Sabau przegrywa wszystko co może i dodatkowo naprzeciw niego typowy ziemniak, moim zdaniem mały typ dnia wydaje mi sie ze tutaj tylko i wyłącznie 2-0 w setach


Vliegen - Schuettler 1 1.50 Bet365 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Podobna sytuacja , Niemiec bez formy H2H 1-0 i to w styczniu tego roku 1/2006 ATP Chennai (IND) Hard gładko 6-2 6-4, na dodatek Belg w niezłej dyspozycji rozegrał juz duzo dobrych meczy na betonie (wliczając niezły występ w AO) dla mnie spokojna wygrana Christofa


Nadal - O.Rochus 2 3.75 Bet365 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Nie wiem czy można tu mówić o sprawieniu niespodzianki, ale szczerze powiem to zdziwie się jak Rafael wygra, tyle sie ostatnio mówiło o jego kontuzji stopy , że nie wiadomo czy wogóle wróci jeszcze do tenisa, a tutaj nagle występ w Marsylii i to na nawierzchni na której Nadal czuje sie najgorzej , naprzeciwko niego zawsze groźny, znakomicie wysportowany , filigranowy zawodnik z Belgii H2H 2-1 na korzyść Hiszpana, ale czy to jest ważne, rózne staty podaja rózne info jedni piszą że Nadal po kontuzji kolana jedni że zaleczyła mu sie lekko kontuzja stopy, za duzo zamieszania wokół tej sprawy ja napewno zagram na Belga

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Kolejny tydzień, kolejne nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

F.Santoro - T.Johansson 1 @2,5 Bet365

Kurs idealny zagrałem już teraz, bo na 100% spadnie. Santoro na własnych śmieciach a o tym, że potrafi grać na hali we własnym kraju potwierdza zeszłoroczny turniej w Paryżu (pod koniec roku) gdzie doszedł do półfinału i odpadł dopiero po wyrównanej walce z późniejszym zwycięscą Roddickiem. Santoro z bardzo dobrej strony pokazał się też na AO gdzie doszedł do ćwierćfinału i nie dał rady dopiero Nalbandianowi. Po AO zagrał jeszcze tydzień temu na hali z Nadalem w pokazowym meczu, który przegrał w III secie po mistrzowskim TB. Johansson w tym sezonie bez fajerwerków. W Hopmanie odniósł kontuzję pleców, na AO przegrał zaskakująco gładko z Ljubicicem. Co jednak najważniejsze dla mnie jeszcze w piątek był w Argentynie na Pucharze Davisa i przegrał gładko z Acasuso w 3 setach. Takie podróże napewno osłabiają i może mieć ciężko szybko się przestawić (4 dni to nie tak dużo). Zreszta Tojo ma tendecje do odpuszczania, rok temu tutaj w Marsylii odpadł w I rundzie z innym Francuzem Simonem (dużo gorszym niż obecnie). Z kolei w kolejnym turnieju w Rotterdamie doszedł aż do półfinału więc możliwe, że i w tym roku turniej w Marsylii odpuści i skupi się na przyszłotygodniowym turnieju w Rotterdamie. W H2H 3:2 dla T.Johanssona ale ostatni mecz w 2005 roku wygrał w dwóch setach Santoro podobnie 5 lat temu na turnieju również w Marsylii także lepszy był Francuz. Reasumując Santoro dużo bardziej świeższy, przygotował się napewno sumiennie do tego spotkania, umiejętności też mu napewno nie brakuje a po takim kursie żal tego nie zagrać.

M.Baghdatis - M.Ancic 1 @1,72 Bet365

Bardzo sympatyczny kurs jak na finalistę AO. Przecież Cypryjczyk ograł w Melbourne takich gigantów jak Stepanek, Roddick, Ljubicic, Nalbandian i urwał seta w finale Federerowi. Wszyscy oni pogonili by bez problemu Ancica. Zresztą gra Cypryjczyka była niesamowita, jeżeli do Marsylii zabrał kibiców to spory handicap po jego stronie. Wiadomo Baghda trochę pobalował po AO i zrobił sobie zapewne odpoczynek ale gry w tenisa się nie zapomina i świeższy jest gotowy do występu w kolejnym turnieju. Ancic mnie zawodzi od dawna w dodatku w weekend grał wyczerpujący turniej w Davisie na kompletnie innej nawierzchni. Rozegrał tam dwa zacięte 5 setowe spotkania (z Melzerem i w deblu w parze z Ljubą). Razem spędził tam więc na korcie 8 i pół godziny podczas zaledwie dwóch spotkań. Odpadanie w I rundzie w przypadku Chorwata to nic nowego. W tym roku zaliczył udany turniej w Auckland (finał) ale na AO nie dał nawet rady Ferrerowi.Również przed dwoma tygodniami w Zagrzebiu ograł go rodak Karlovic. Gra Ancica opiera się głównie na serwisie, z kolei Baghdatis to w tej chwili ścisła światowa czołówka jeśli chodzi o return. Znaki zapytania przy tym meczu, to forma Baghdy po dłuższej przerwie, półfinał Ancica przed rokiem w Marsylii i 1:0 w h2h dla Chorwata. Opieram ten typ głównie na zmęczeniu Chorwata, tendencji do słabszych spotkań i wiary, że Baghda zagra podobnie jak na AO. No i kurs całkiem apetyczny.

A.Murray - M.Fish 1 @1,44 Bet365

Ten typ opieram głównie na kalectwie pana Fisha. Rybka zagrał w ubiegłym roku zaledwie 17 spotkań i wygrał zaledwie 6 (co ciekawe jeden z nich wygrał z Murrayem w 3 setach). W tym sam turnieju (Indianapolis) w kolejnej rundzie doznał kontuzji nadgarstka i kolejne 3 spotkania przegrał (Bastl,Kohlschreiber,Karlovic). W tym roku już pojawił się na kortach przed dwoma tygodniami w Delray Beach gdzie ograł go łatwo Niemiec Greul 3:6 3:6. Te niezbyt dobre występy spowodowały, że obecnie zajmuje dopiero 288 miejsce w rankingu (Murray jest na 62 miejscu). Murray przed dwoma tygodniami w Zagrzebiu miał pecha bo już w I rundzie trafił na późniejszego zwycięscę Ljubicica. O dziwo Murray stawił zacięty opór przegrywając dopiero w III setach. Już w zeszłym roku Szkot w Stanach nabił dużo punktów do rankingu, teraz do San Jose przyjechał wypoczęty i napewno nie ma w planach odpadki w I rundzie. Dla Fisha to normalka więc gram Murraya.

K.Carslen - L.Dlouhy 1 @1,53 Bet365

Dlouhy tutaj ? Przecież on jeszcze w niedziele grał i wygrał chala we Wrocławiu. Rozegrał tam jednak 5 spotkań i 4 z nich to były zacięte 3-setówki. Czech ponoć ma lekką nadwagę co dodatkowo powinno skumulować zmęczenie. Wogóle z relacji z Wrocławia nie wynikało, żeby Dlouhy był w jakieś wspaniałej formie. Teraz pcha się do Stanów a sama różnica czasu może mu dać o sobie znać. Na hali i na szybszych nawierzchniach nie ma zresztą wybitnych statystyk, zdecydowanie lepiej radzi sobie na cegle. Carlsen to może nie wybitny grajek ale potrafił ograć w Adelajdzie Karlovica a w Zagrzebiu przed dwoma tygodniami w II rundzie przegrał po wyrównanej walce z Ljubą 6:7 4:6. O tym, że lubi grać w amerykańskich halach niech świadczy fakt, że przed rokiem wygrał turniej w Memphis a tydzień wcześniej w San Jose odpadł po meczu z Agassim. Reasumując zmęczony Wrocławiem i podróżą Dlouhy nie powinien być dla Duńczyka trudną przeszkodą (zakładając, że Dlouhy wogóle przyjedzie, chociaż startowe napewno nie małe więc co mu szkodzi).

K.Vliegen - R.Schuettler 1 @1.5 Bet365

Obaj panowie grali już ze sobą w tym roku Chennai i Vliegen był górą łatwo ogrywając Niemca 6:2 6:4. Ogólnie ten rok Vliegen może udać za bardzo udany. W Chennai właśnie doszedł do półfinału i po bardzo zaciętym spotkaniu ograł go dopiero późniejszy zwycięsca tego turnieju Ljubicic. Na AO Belg doszedł do III rundy i przegrał z dobrze dysponowanym tam Chelą (który wcześniej ograł Hewitta i Murraya). Schuettler ostatnie spotkania to katastrofa. W tym roku ograł jedynie słabiutkiego Vicente w Chennai a później na AO ograł go kelner Burgsmuller, w Helibronie Greul i w Zagrzebiu Karlovic. Na przestrzeni ostatniego roku ze świecą szukać jakiegoś udanego wystepu Rainera. Dodatkowo w niedzielę grał jeszcze w Davisie gdzie po dziwnym meczu wygrał z Clementem 6:3 6:3 (w I secie Rainer przegrywał już 0-3 i przegrał pierwszych 12 pkt. z rzędu). Teraz szybko musi się spakować i lecieć do Stanów żeby zagrać w San Jose. Skoro Vliegen ograł go w Chennai to tutaj w San Jose też go może ograć.

Narazie tyle...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Sprostowanie co do Mardy'ego...

Nie slabe wystepy spowodowaly spadek pod koniec 3 setki, a przewlekla kontuzja lokcia(mial zaoalenie stawu). Powoli wraca do rytmu... treningowego, jednak minie 5-6 turnieji zanim Mardy zacznie wygrywac regularnie(szczyt formy u niego po raz kolejny na sierpien i w u siebie na hardzie zarobi znowu tyle, zeby mogl kolejny rok przehulac;)...).

Jutrzejszy typ natomiast zdecydowanie gram Andy'ego(6/10). Szkot musi zdobyc jeszcze kilka pozycji, zeby zalapac sie do Mastersow.

Pozatym gram przeciwko "swoim" tylko gdy jestem ekstremalnie pewien, ze ten mecz bedzie przegrany "cel uswieca srodki":) i Mardy pokaze jeszcze tym co go skresili!


Drugi typ to Acasuso, jednak o ile ne ma co dywagowac o roznicy sportowego poziomu obu graczy, to Jose czesciej takie spotkania przegrywal niz ma wielkich osiagniec na swoim koncie! Chociaz u siebie w domu rzadko wpadki mu sie zdarzaja, dlatego Jose 6/10.


P.S. Ostrozny bym byl z Bagha:P, Mario w Maryslii bedzie grozny, nawierzchnia zdecydowane pod niego...


Pozdro!
Pokój
Maciek

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
De Chaunac-Korolev 1 2,3!
zdecydowanie dla mnie faworytem jest zawodnik gospodarzy! myle nawet ze niebedzie to dla niego ciezki mecz! Francuz moze malo znany ale u siebie potrafi wspiac sie na wyzyny
rok temu przeszedl gladko kwale a nastepnie poknal CORIE!!!
pozneij odpadl z anciciem w 2 setach!
Faurel-Guez 1 1,32!
mecz francuzow.jednak zdecydowanie lepszy jest ten pierwszy grali raz wygral go Faurel w 2 setach .Gueza gralem we wrocku ze przegra z zeleznym i sie niepomylilem.mysle ze 2 sety!
Thomann-Hilaire 1 1,21!
pierszy raz slysze tego drugiego...niekogo dobrego nieogrywa a nawet dostaje z jakimis pedzlami.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
link do stream'u http://www.cg13.fr/?page=tv.tele.conseil.general.13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Pavel A. v Soderling R. 2.20
Pavel A. wygral w Davis Cup z Roddickiem. Swiadczy to o dobrej formie Rumuna. Grali tam na podobnej nawierzchni niz teraz. Wczesniej Pavel potrafil urwac seta Haasowi. Natomiast Soderling to nie ta liga co wspomniani zawodnicy.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Quote
Pavel A. v Soderling R. 2.20
Pavel A. wygral w Davis Cup z Roddickiem. Swiadczy to o dobrej formie Rumuna. Grali tam na podobnej nawierzchni niz teraz. Wczesniej Pavel potrafil urwac seta Haasowi. Natomiast Soderling to nie ta liga co wspomniani zawodnicy.

Przeciez pisali, ze Roddick gral z kontuzja i serwowal 170 na godzine. Z takim Roddickiem to by Przysiezny wygral.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
S
Sim Offline
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
Przeglądając ofertę rzucił mi się w oczy jeden wysoki kurs a mianowicie:
Clement Arnaud - Gasquet Richard 4.25 1.2
Według moich obserwacji gry obu zawodników w tym sezonie ich poziom jest bardziej wyrównany wiec się chyba skuszę lekko na Clementa.
A Wy jak uważacie?

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Zważywszy na to, że Gasquet jest daleki od zeszłorocznej formy, a Clement miał całkiem niezły początek sezonu, można śmiało powiedzieć że 4,25 to niezły value bet. Arnund kiedyś coś tam nawet ugrał w Marsylii, więc kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja osobiście zagrałem to za minimalną stawkę.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Zważywszy na to, że Gasquet jest daleki od zeszłorocznej formy

Grabtom głupoty pleciesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. W piątek pokonał we wspaniałym stylu Haasa w dodatku przed jego własną publicznością. Na stronie Pucharu Davisa w zgodnej opinii fachowców był to jego najlepszy mecz od czasu wygranej z Federerem w Monte Carlo. O formie Clementa niech świadczy fakt, że przegrał ze Schuttlerem. Ja nie tykam Gasqueta bo mimo wszystko za niski kurs, ale dla mnie granie Clementa to zwykła strata drobniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Przyznaję, że nie brałem pod uwagę spotkania w Davisie, ale i tak będę szedł w zaparte ;P Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a klika tygodni temu Francuz przegrał z tym samym Haasem w AO. Poza tym ostatnim spotkaniem w Niemczech Gaski nie imponował, a kurs ponad 4 kusi. Clement to oczywiscie nic pewnego, ale i Gasquet po 1,20-1,30 tym bardziej. Sam tego nie tknąłeś więc życz mi gud laka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by Schranzer; 13/02/2006 23:03.
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
Wczroaj 3\3+porazka joachima jochanssona na quasi czacie tongue wiec niejest zle
A DZIS :
Juzhny-De Chaunac 1 1,3
Wczoraj wypisalem troche zalet stawiania na fracuza w marsyli.Ale gdy spogladalem na Live wydawalo mi sie ze gra slabo meczyl sie przy swoim serwie z KOROLEVEM....a KOROLEV to nie MISHA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:) Wiec powinno byc gladko i przyjemnie!!
Korolev-Sidorenko 1 1,4
Rusek mało znany ale lepszy od Francuza ktory nikogo dobrego jeszcze niepokonal i znalaazl sie w 2 rundzie przypadkowo!!!Jedyny jego plus to widownia.Jednak stawiam 2-0
Mahut\Monfils-Guez\Sidorenko 1 1,2
Przepasc deblowa!!! szybkie 2-0 musi byc
Kuerten-Sarretta 1 1,8
Obaj Brazylijczycy mało graja mecz w sumie ciezki do wytypowania ale ja uwazam ze GUGA jest bardziej doswiadczonym graczem i powroci do dobrej gry i pokusi sie o conajmniej QF!!! Sarretta ciagle kontuzjowany :P:P

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
ja przegladajac statystyki zagralem dzis Pavela oraz Ancica ;-)

Soderling tak jak juz ktos wspomnial, nie jest zawodnikiem najwyzszej klasy ... uwazam, ze zwyciestwo Rumuna jest w zasiegu reki(acz martwia mnie wyniki halowe Soderlinga) ;-)

przeciwnikiem Ancica bedzie rewelacja AO 2006, Baghdatis ;-)

2005-10-07 1/4 M. Baghdatis - M. Ancic 1-6 6-7

mysle, ze podobny wynik moze pasc teraz ... w moim mniemaniu Ancic jest lepszy na hardzie od mlodego Cypryjczyka(dla Chorwata zwyciestwo w takim spotkaniu to bedzie spory prestiz) ;-)


kursy w obu meczach w okolicach 2 biore w ciemno ;-)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Ferrero18... Sidorenko nie znalazl sie w 2r... Karolev gra jako LL zastepujac Henmana i jest to spotkanie 1R... ale mimo wszystko mimo iz jest niewiele starszy od Mistrza AOjr to doswiadczenie w seniorskich rozgrywkach ma duzo wieksze i to powinno dzis zadecydowac

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
Ancic, Mario / Ljubicic, Ivan - Erlich, Jonathan / Ram, Andy

Kurs: 1.80,-

Izraelsa para powinna bez wiekszych klopotow pokonac chorwacki debel; jak gra Ljubicic z Ancicem, to wszyscy widzieli podczas Pucharu Davisa. Ivan to indywiduum, nie rozumie sie z Mario <za mlody?> co w deblu jest niedopuszczalne; odmiennie przedstawia sie syt. deblistow z Izreala; chorwaci moga urwac seta, wiekszych szans im nie daje.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
j
przeciwnikiem Ancica bedzie rewelacja AO 2006, Baghdatis ;-)

2005-10-07 1/4 M. Baghdatis - M. Ancic 1-6 6-7

mysle, ze podobny wynik moze pasc teraz ... w moim mniemaniu Ancic jest lepszy na hardzie od mlodego Cypryjczyka(dla Chorwata zwyciestwo w takim spotkaniu to bedzie spory prestiz) ;-)

kursy w obu meczach w okolicach 2 biore w ciemno ;-)

Oj, oj mówienie o Ancicu jako o lepszym zawodniku na hardzie...bluźnierstwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Marcos patrząc po statystykach na hardzie wypada dużo lepiej, swoją przygodę z grą na hali w turniejach tej rangi dopiero rozpoczyna, chcociaż patrząc po wynikach z Challengerów i tu może pokrzyżować szyki wielu zawodnikom. Do tego te dwie pięciosetówki Ancica w Davis Cupie...nie dobrze, zmęczył się chłopak. Marcos zapewne pobalował po AO, chcociaż po jego wypowiedziach widać że ma duze ambicje, wysoko mierzy i nie ma zamiaru olać przygotowań do kolejnych spotkań.

Moim zdaniem Marcos 7/10 2:0 3/10

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Quote
Ancic, Mario / Ljubicic, Ivan - Erlich, Jonathan / Ram, Andy

Kurs: 1.80,-

Izraelsa para powinna bez wiekszych klopotow pokonac chorwacki debel; jak gra Ljubicic z Ancicem, to wszyscy widzieli podczas Pucharu Davisa. Ivan to indywiduum, nie rozumie sie z Mario <za mlody?> co w deblu jest niedopuszczalne; odmiennie przedstawia sie syt. deblistow z Izreala; chorwaci moga urwac seta, wiekszych szans im nie daje.

................

oj absolutnie się z Toba nie zgodzę! Ancic/Ljubicic to typowo dejwiskapowy debel co nie znaczy że nie graja ze soba poza tym pucharem. Mimo tego ze Ancic spedzil na korcie z Melzerem 5 godzin, dzien poniej wyszedl do walki w deblu. Mimo przegrania 2 pierwszych setow wygrali 3 kolejne!! wiec nie opowiadaj kolego bajek, ze sie nie rozumieja bo bardzo czesto ze soba graja. W zeszlym roku pogonili miedzy innymi USA. Ancic/Ljubicic przegrali dzisiaj ale dopiero w tajbrekach. Zreszta ...w koncu wyjdzie u Ancicia codziennie bieganie po pare godzin po korcie. Skonczy jak Beck albo Puerta tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
DENT/RUSEDSKI-CLEMENT/DE CHAUNAC czy ktos wie czy te pary grywają ze soba czy śa tylko dla wpsiwoego? bo nie ukrywam ze kusi mnie zagranie na francuzów bo De chaunas juz singla ma z głowy to może razem z Clementem powalczą z Rusedskim i Dentem?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Quote
DENT/RUSEDSKI-CLEMENT/DE CHAUNAC czy ktos wie czy te pary grywają ze soba czy śa tylko dla wpsiwoego? bo nie ukrywam ze kusi mnie zagranie na francuzów bo De chaunas juz singla ma z głowy to może razem z Clementem powalczą z Rusedskim i Dentem?

Ja gram Francuzow. Pomimo, ze Dent ma warunki na debla to nie zbyt czesto gra, Greg w sredniej formie nie sadze aby cos tu osiagneli. Celement swietny deblista i do tego idealne warunki czyli hala i nawierzchnia. Po takim kursie ja ryzykuje.

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1