|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
R.Stepanek - P.H. Mathieu 1 @1,578 Pinnacle
Obawiam się, że to spotkanie stanie się masowym pewniakiem ale cóż w tym biznesie nie ma sentymentów. Radek w I rundzie ładnie ograł swojego rodaka Berdycha, który przecież wygrał w ubiegłym roku ostatniego Mastersa na hali. Mathieu na hali od dawna notuje słabe wyniki, z kolei Stepanek właśnie pod dachem czuje się najlepiej. Pod koniec zeszłego roku zresztą obaj panowie spotkali się pod dachem w Paryżu i górą był Czech wygrywając w dwóch setach. Tutaj w Marsylii ze słabo dysponowanym Mathieu i narzekającym na zmęczenie powinien sobie poradzić.
A.Murray - Y.T. Wang 1 1.383 Pinnacle
Nie lubie grać kursów poniżej 1,4 ale tutaj różnica nie wielka więc się skuszę. Wang zaskoczył chyba wszystkich wygrywając w I rundzie z Blake'iem. Ten jednak po Davisie prawdopodobnie odpuścił i stąd ta niespodzianka. Andy z kolei zgodnie z planem ograł łatwo Fisha. Ostatnie wyniki Tajwańczyka to pasmo kiepskich występów. Jeszcze nie tak dawno również w hali ograł go w 2 setach nasz Michał Przysiężny. Tydzień później Spadea też nie miał z nim żadnych problemów. Murray bardzo ambitny i posiadający dużo wyższe umiejętności powinien sprowadzić Wanga na ziemię po tej wygranej z Blakiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
Open 13, Marseille 2002-02-14 1/8 G. Rusedski - F. Santoro 6-3 5-7 6-4
heh, ciekawe czy dzis bedzie powtorka ?
jak dla mnie bedzie wyrownany mecz ... no i to spotkanie, tu w Marsylii przed 4 laty(a moze to byl tylko walentynkowy prezent?) ;-)
moj typ : 3 sety ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Phau B. - Wilson B 1
Tutaj jak dla mnie pewna jedyneczka ale jest jedno ale kto to jest ten Wilson ?? Jakis debiutant bo w statystykach ktore znalazlem na jego temat to on rozegral raptem jeden na grasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fakt wygral z Karlovicem ale mysle ze w tym pojedynku gora bedzie Phau, jak ktos cos ma o tym Wilsonie to z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
Phau B. - Wilson B 1
Tutaj jak dla mnie pewna jedyneczka ale jest jedno ale kto to jest ten Wilson ?? Jakis debiutant bo w statystykach ktore znalazlem na jego temat to on rozegral raptem jeden na grasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fakt wygral z Karlovicem ale mysle ze w tym pojedynku gora bedzie Phau, jak ktos cos ma o tym Wilsonie to z gory dzieki Nie wiem kto to jest Wilson ale mimo wszystko pewna jedyneczka, madre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja tez go nie znam wiec nie gram, innym tez nie radze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Za to Santoro i Clementa mozna sprobowac, szczegolnie tego pierwszego. Wczoraj gral znakomicie, dla niego dobre warunki, hard+hala+Francja, Greg nic wielkiego w tym roku nie gra a juz w poprzednim mial niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> wtopy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
no rzeczywiscie glupio napisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mowisz ze warto postawic na Santoro dzis Juanka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
BHUP/SANT-KNOW/MEL 1 1.50
Nie ma po prostu innej opcji obaj Debliści najwyzszej klasy,przeciwko słabo sie prezentującym ostatnio rywalach (Melzer wczoraj wtopa z Verdasc o 4-6 6-7), gładkie 2 sety, dodatkowo Santoro własne śmieci i forma oczywiście , Makhesha nie trzeba przedstawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
M.GA/S.PR-A.MA/VIC 1 1.36
Kolejny dla mnie SureBet, Garcia z Prieto debel tylko i wyłącznie na cegle, Prieto świetnie gra na ziemi, Garcia również, A.Martin wczoraj sie popisał w deblu Vicente po kontuzji jakiejś , generalnie debliści z nich żadni, pewna 1
VLIEGEN-GIMELSTOB 1 1.65
Dla mnie Belg jest bardziej równy ostatnio i więcej osiągnął niz Amerykanin , który swoją tułaczkę odbywa tylko w Chalangerach głównie i to bez rewelacji, kursik niezły trzeba grać
KERR/PARR-GOLD/THO 2 2.04
Kerr/Parrot nic nie grają, Stawiam tutaj na świeżość i ogranie zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Santoro - Clement 7/10 Zacznijmy od suchych faktów. H2H 4-1, przy czym ostatnie spotkanie obu panów odbyło się 2004 roku. W tym roku miałem okazję oglądać 3 spotkania Fabrice'a. Podczas AO rozegrał genialne spotkanie z Ferrerem, ze wszystkich spotkań jakie widziałem w tym roku na AO (było ich niestety kilka) ten pojedynek podobał mi się najbardziej. Wróćmy do Francji. Dwa spotkania.. w I rundzie Fabrice klepnął ToJa (turniejową czwórkę), początek seta zapowiadał się niekorzystnie dla Francuza, ale od stanu 4-4 Santoro zaczął czarować, swoim spokojem, determinacją i sercem które wkłada w każde spotkanie nie dał najmniejszych szans Szwedowi. W II rundzie pojedynek doświadczonych grajków. Santoro przeciwko Rusedskiemu, tutaj nie miałem złudzeń kto wygra, Fabrice pokazał dobry tenis dla oka, nie naganny serwis, dobrze przy siatce, poprawny fh. W dodatku nie oddawał straconych piłek. Pora na Clementa, liczę na dobry spotkanie i w to nie wątpię, mam nadzieje że Santoro podtrzyma swój poziom, a to powinno wystarczyć na Clementa, który ostatnio mnie zaskakuje pozytywnie. Schranzer ___[b] Przy okazji zapraszam wszystkich chętnych do nowo powstałego czata http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=MeczPL . Można wspólnie podyskutować o spotkaniach. Na razie ruch tam jest niewielki bo czat dopiero co się rozwija.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Zgadzam sie z Kolega Schranzerem ze dzis bardzo typ to win Santoro oby nie skonczylo sie tak jak wczoraj (typ dnia Stepanek) i mam nadzieje ze powiezie 2:0 swojego rodaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Acasuso J. - Calleri A. 1
Tutaj pojedynek dwoch Argentynczykow na wlasnych smieciach. Obydwaj dobrze graj w tym turnieju ale wydaje mi sie ze jednak lepsza dyspozycje ma Jose i w nim upatruje zwyciezce.
Cermak/Friedl-Martin/Vicente 1
To ze wczoraj para Martin/Vicente zrobili malego psikusa nie znaczy ze wygraja z czeskim deblem. dzis Cermak/Friedl mam nadzieje ze pokaza klase i wygraja 2:0
Ferrero J.C. - Starace P. 1
Potito wczoraj ograł Chele na jego terenie z tego co doszly mnie sluchy to Juan przegrał na wlasne zyczenie. Ferrero niby lepszy ale wiadomo jak on lubi sobie w trzech setach pograc ale mam nadzieje ze dzis wygra zdecydowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Granie meczów gdzie występuje dwóch Rosjan nub Francuzów to loteria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , dlatego dzis napewno nie rusze Santoro tymbardziej że kurs na niego wydaje mi sie lekko zaniżony. Za to na Clementa w granicach 2.8 i uważam że za małą stawke można spróbować. Wypada też napuścić kolejnego przeciwnika na Nadala, który nie gra rewelacyjnie. Wczoraj z Simonem toczył bardzo zacięty mecz i tylko brak doświadczenia Francuza spowodował ze przegrał on pierwszego seta pomimo prowadzenia bodajże 5-2. Do Mathieu nie mam przekonania, miewa on duże wahania dyspozycji, ale kursy oscylujące na poziomie ponad 4.0 są dla mnie wystraczające. Dodatkowo można spróbować plusowego handi. Z Buenos Aires zagram na Starace. Ferrero męczył sie i z Del Potro i z Sarettą co chwały mu nie przynosi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , Włocha uważam za lepszego clayowca od wspomnianej dwójki, wczoraj ograł faworyzowanego przez większosć Chele i dzis daję mu spore szanse. Na Arthursa z Hewittem 7.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , wolne żarty. Wayne jest w stanie swoim serwisem doprowdzić do TB, a te jak wiadomo to duża loteria. +4.5 HC na Arthursa w tym meczu dla mnie wielce prawdopodobne.
Clement 2.76 --- 3/10 Mathieu 4.26 --- 2/10 Starace 3.15 --- 3/10 Arthurs 7.6 --- 2/10 Arthurs(+4.5) 1.85 --- 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415 |
Gra przeciwko NAdalowi wydaje, sie dobrym pomysłem, szczególnie, że kursy na jego przeciwników bardzo miłe. Dotychczas jeszcze mu sie udało wygrywać, ale wydaje się, ze Francuz bedzie zbyt wygórowaną przeszkodą, na tak dysponowanego Rafaela, a jak jest dysponowany, pokazywał zarówno czas przed turniejem, kiedy sie mówiło, że może nawet nie będzie mógł kontynuować kariery, a także pierwsze mecze w Marsylii , które pokazały jednak, że daleko mu do choćby ułamku jego dyspozycji z przed kontuzji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
A Rafa zrobi wam wszystkim psikusa i wygra "Marsylianke";)... bez przesady z ta mozliwoscia zakonczenia kariery, co podaja media to jedna, a rzeczywistosc to 2...
Na dzis:
Rafa 7/10
Paschanski+4 8/10
Paschanski 3/10
Levinsky/Lindstedt 7/10
Serb w bardzo dobrej dyspozycji, w porownaniu z meczarniami jakie pokazuje w Buenos Pippo, wielu z was juz 2-krotnie odsylalo Borisa z tego turnieju, a on wciaz wygrywa i dzis ma wielka szanse na naprawde wielki wynik w mocno obsadzonym turnieju...
Levinsky bardzo dobry deblista, coraz lepsze wyniki w polaczeniu ze swietnym serwisem Szweda daja bardzo ciakawa pare, ktora napewno duzo lepiej jest zgrana i umiejetnosci deblowe posiada o klase wyzsze od Murraya i Aucklanda...
Pozdro! Pokój Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Dzis jesli na Rafe bedzie gdzies kurs od 1.25 w gore mozna grac...
Ale ja mam w Bet365 inny super typ:
Murray+5
Co prawda Rod bardzo dobrze serwuje w San Jose, jednak gra z glebi kortu nie zachwyca, pozatym ma problemy z kondycja, a przy sposobie gry Szkota moze w polowie 2 seta poprostu peknac...
+5 7/10
i byc moze czysty Murray 3/10
P.S.Walkover Kubota w deblu w Belgradzie to nie efekt zadnej kontuzji a poprostu dzis gra kwale w Rotterdamie z Parmarem...
Dobra spadam na finaly HMPJ i kwale futursa, ktory rusza u mnie w poniedzialek(BTW 1 w historii halowy F1 w Polsce:))
Pokój Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
tylko że wiesz jak jest w Bet365 z tymi handicapami . Przy przewadze Roda 5 gemów typ nie wchodzi , czyli jest to zwykły +4,5 tak jak w innych bukach, co nie zmienia faktu że Szkot może pokryc ten hc.
Ja zagrałem Clementa +5 w 5Dimes po 1.87 , np w GB jest +4 po 1.8. Walka powinna być zacięta, tak jak we wczorajszych meczach obu zawodników. Clement wygrał z Santoro po bardzo wyrównanym meczu. Obaj dobrze serwowali ( 15 asów w wykonaniu Fabrice chyba nigdy nie widziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ) i brejkpointów jak na tak długi mecz było bardzo mało. Mathieu miał szanse urwać przynajmniej seta Nadalowi , ale w decydujących momentach zawodził.
Clement (+5) 1.87 --- 5/10 Clement 5.99 --- 1/10
edit
własnie kurs poszedł w góre na 1.95 heh , sądziłem że raczej spadnie.
Last edited by Gregov; 18/02/2006 11:34.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
no atk mogl urwac, tyle ze to byl najlepszy emcz tego turnieju i po i secie wiedzialem, ze kto wygra ten mecz ten wygra caly turniej, bo Mathieu pokazal bardzo dobry tenis. PAdlo na Nadala i on wygra swoj pierwszy turniej po kutzuzji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Witam wszystkich typerow tenisa. Nudze sie troche wiec postanowilem cos naskrobac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Grosjean VS Ancic @1,93 Pinnacle
Groszek najgorsze ma juz za soba. Gra w tenisa niesamowicie i ma glownie problemy z koncentracja i systematycznoscia. Teraz juz takich klopotow nie powinien miec gdyz gra o final przed wlasna publicznoscia. Ancic po pokonaniu Ljubicica juz osiagnal to co chcial, bo pokonal Ljube w walce o prymat chorwackiego tenisa i moze spokojnie jechac do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle, ze znajdzie sie wielu co postawi na Ancica, bo 2 razy sie juz na nim pewnie przejechali to juz nie postawia przeciwko niemu, a wiec tym razem raczej przegra.
Volandri VS Calleri @2,26 Pinnacle
Calleri jest faworytem u bukmacherow bo gra u siebie. Jest faworytem u stawiajacych, bo pokonal Acasuso. Widzialem jednak jak Chucho lamal go jak dzieciaka, po czym nie wiadomo dlaczego (a moze wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) oddal mecz w koncowce. Z Pippo takie numery nie przejda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tym bardziej ze Calleri zapowiada sie na typ dnia, bo kurs leci, gram Pippo.
Moya VS Ferrero @2,00 Expekt
Gdy na Ferrero malo kto stawia, bo gra niepewnie, Ferrero wygrywa. Gdy wygra kilka meczow i wyglada na to, ze odzyskuje dawna forme, (bo umiejetnosci mu na pewno nie brak) zaczyna sie na niego stawiac. Mysle ze tak bedzie i w tym przypadku, bo kurs atrakcyjny. Zagram dzis na Carlosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Post po przejśćiach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ancic - Clement
W H2H mamy 2:1 dla Francuza. W tym turnieju na porażke Mario grałem już 3 krotnie teraz przychodzi w końcu czas by zagrać na jego zwycięstwo. W tym spotkaniu sugerowałbym się jedynie ich ostatnim spotkaniem i obecną formą - wiadmo Clement się starzeje, Ancic się rozwija. Ancic ograł w tym roku Clementa 6-0 6-2 w Adelaidzie. Jeśli serwis Ancica będzie dobrze funkcjonował przez 2 sety to widze tu szybki pojedynek
Volandri - Moya
Obaj zanotowali dobry występ w turniejach na początku sezonu. Włoch półfinał w Doha, Carlos finał w Chennai. Rozegrali ze sobą 5 spotkań, 4 razy zwyciężał Moya, jednak ich ostatnie spotkanie na mączce wygrał Volandri. Gra Carlosa w tym turnieju w ogóle mnie nie przekonuje - 3 setówki z Fogninim, Massu, Ferrero. w meczu z J.C bronił BP za BP. Volandri też nie zachwyca, jednak w tym spotkaniu postawie na młodszego
Go Fillippo !! !! !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Wczoraj Szkot nie zawiodl:), dzis jesli handi bedzie oscylowalo powyzej 4 to takze zagram to grubiej >6/10 i czystego Szkot 3/10;).
A teraz Marsylianka...
Mario doszedl do finalu i... dziekujemy, Arnaud u siebie ma wielkie szanse na tryumf, zawsze bardzo dobrze sobie radzil, bardzo dobrze serwuje, a z glebi kortu jest duzo lepszy i przedewszystkim sprytniejszy od Chorwata...
Clement+4 6/10
Pokój Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
macias zauważ, że jak ancić wygrał z ljubiciciem to też wszyscy pisali OSIĄGNĄŁ CO MIAŁ OSIĄGNĄC i do domu - pokonał Chorwata..a wczoraj pogonił faworyta gospodarzy. Clement już powinien odlecieć z Santoro, tylko przez głupotę Fabrisa gra tu jeszcze dalej. Dlatego jak dla mnie Ancić, zabije Clementa serwisem.. :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kolega Kameleon dobrze kombinuje, patrząc na umiejętności, formę i przede wszystkim rzetelność serwisu Mario nasuwa sie tu pewne zwyciestwo i 2:0 w setach w pojedynku z Arnoldem. Arnold byl o wiele wiecej razy lamany i wszystkie mecze przechodzil ledwo ledwo w tym turnieju i jakos nie mozna sobie wyobrazic, by wygral ten mecz albo urwal nawet seta Ancicowi. Gdyby sie glebiej jednak zastanowic 2:0 dla Ancica byloby super dla obstawiajacych, ale jak by to przyjely buki oraz kibice ktorzy stawia sie licznie w niedzielny dzionek by dopingowac swojego pupila ? Kibice to jednak ludzie, z ktorymi buki musza sie wyjatkowo liczyc, bo oni tez przynosza dochod i nie moga pojsc do domu po meczu 6:3 6:2 dla Mario. Tym bardziej buki licza sie z kibicami (a moze i przede wszystkim albo i tylko) gdy jest to im na reke. A dzis wyjatkowo na reke bedzie im zwyciestwo Clementa a przynajmniej pojedynek 3-setowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Skusze sie wiec dzis na Arnaud podpierajac sie 2:1 dla Mario, bo nie sadze by buki oddaly mecz obstawiajacym i olaly kibicow.
Ancic VS Clement - 2 @3,35 6/10 Expekt + Ancic VS Clement - 2:1 @4,00 2/10 Expekt = Ancic(-1) (AH) Clement(+1) @2,51 8/10 Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Start_Ulv nie wiem kto co pisal, kiedy go odsylal, a wieksze szanse daje, ze Mario sam siebie zabije serwisem, a dokladnie masa DF...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|