Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 58 1 2 27 28 29 30 31 57 58
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
jajami będą mieli pożytek z tego Norrisa Cola


Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ale tragedie gra Mavs frown

poszedł lay @1.05

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Fresh'n'Funky
To na razie ode mnie:

Miami -2.5 HT @ 1.95 boks

Wesolych (katolickich) Swiat wink


Very merry grin kasa cool
OKC -4 HT :hm:

masz zainstalowany ten xbmc? sa u Ciebie na liscie espn live mecze.z nba?

Ja na iPhone teraz jestem, w pracy, wiec nie mam opcji ogladania teraz. Nocne mecze moze, ale lapka mam w domu, wiec nie sprawdze tego softu...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Fresh'n'Funky
To na razie ode mnie:

Miami -2.5 HT @ 1.95 boks

Wesolych (katolickich) Swiat wink


Very merry grin kasa cool
OKC -4 HT :hm:

masz zainstalowany ten xbmc? sa u Ciebie na liscie espn live mecze.z nba?

Ja na iPhone teraz jestem, w pracy, wiec nie mam opcji ogladania teraz. Nocne mecze moze, ale lapka mam w domu, wiec nie sprawdze tego softu...
4s?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
ladnie lbj upadl, prawie jak cr7

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by betowiec
4s?


Za dwa dni... wink Na razie stary, dobry 3Gs. Nie jestem gadzeciarzem az takim wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Obejrzałem pierwszą połowe meczu Dallas Miami i powiem tak może dość ostro i brutalnie Miami gwałci laugh Dallas którzy na tle Lebrona i spółki wyglądają na zupelnie nie przygotowanych do sezonu wolniejsi o 2 tempa totalnie bez pomysłu. smile

Patrząc troszke od innej strony na to spotkanie bardzo ciekawy Rookie w Miami Norris Cole będą z niego ludzie grin

Coż czekam jeszcze na OKC -1.5 które mam w dublu z Miami mocno Szkoda tylko że wpierd.... się różne handi ujemne na NY ale cóż pierwsze śliwki robaczywki laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
mavs pewno standard czekamy do lutego na ich run

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
chyba pora by w drugiej połowie przypomnieli o sobie o wielkie Mavs smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Witam
widać mega dziurę po Chandlerze, deska to bardzo pokazuje 13-28 u siebie do HT kopara

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Na razie pod każdym względem Dallas ustępuje gościom. Nowitzki gra jak debiutant. Boi się brac odpowiedzialnosć na swoje barki co czynił jak druzynie nie szło. Na razie nie widze żadnych pozytywów na 2 polowe dla Mavs. Jedyne co może zmniejszyć rozmiary porażki to spore wyluzowanie Żar. Także obstawianie w tym meczu kończę bo 2 poł. to na dwoje babka wróżyła, a większość zalezała bedzie od chciejstwa gości Powodzenia wszystkim !!!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by młody gniewny
chyba pora by w drugiej połowie przypomnieli o sobie o wielkie Mavs smile

Przypomną o sobie ale za jakiś czas cool Mistrzów nie można lekceważyć ale będzie to dla nich trudny sezon tak jak napisał kolega powyżej Apogeum formy Mavs w zasadniczmym to przełom stycznia i lutego będz :)ie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
oho gniewny sie odezwał:) a moze w tym sezonie wielkie bucks tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by zxp
oho gniewny sie odezwał:) a moze w tym sezonie wielkie bucks tongue

Tyson to było serce i płuca Mavs, ważniejsze nawet od Kidda, więc wiem, że mistrzostwa nie będzie.

A Bucks kto wie, może wrócą do ósemki smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by king kong
Na razie pod każdym względem Dallas ustępuje gościom. Nowitzki gra jak debiutant. Boi się brac odpowiedzialnosć na swoje barki co czynił jak druzynie nie szło. Na razie nie widze żadnych pozytywów na 2 polowe dla Mavs. Jedyne co może zmniejszyć rozmiary porażki to spore wyluzowanie Żar. Także obstawianie w tym meczu kończę bo 2 poł. to na dwoje babka wróżyła, a większość zalezała bedzie od chciejstwa gości Powodzenia wszystkim !!!

rzucać- rzuca, gorzej ze skutecznością. z resztą jakby nie starał się pociągnąć gry to by go nie faulowali tyle razy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by betowiec
4s?


Za dwa dni... wink Na razie stary, dobry 3Gs. Nie jestem gadzeciarzem az takim wink
ja poczekam na 5tke smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Nowitzky cały czas kryty przez 3 zawodnikow Miami

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694

ain't gonna happen
Originally Posted by młody gniewny
chyba pora by w drugiej połowie przypomnieli o sobie o wielkie Mavs smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Originally Posted by M@rcin
Nowitzky cały czas kryty przez 3 zawodnikow Miami

Wiem, wiem, ale w przeszłosci nie z takich pozycji trafiał, a teraz nie próbuje nawet. Może troche go odpuszczą i zacznie trafiać.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
co do Chandlera sie zgodze ale wg mnie Cuban dobrze zrobił wg mnie celuje w Howarda i tym samym team na najbliższe 7-8 lat a ze skutkiem będzie posucha przez rok trudno pierscien maja jakos dadza rade a co do bucks jennigs o to klucz i jego selekcja rzutów

Strona 29 z 58 1 2 27 28 29 30 31 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1