Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 40 1 2 6 7 8 9 10 39 40
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Marczajka
united handi -2,5 jest sens

Powodzenia.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Z graniem grubiej to bym sobie odpuścił, wszak dzisiaj Boxing Day smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Szkodnik
Liverpool
Chelesa
City
United
Gent
TNS

boks grubooo pograne boks

nie za dlugi ten wagon??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Marczajka
united handi -2,5 jest sens

Powodzenia.


a dziękuje, nie powiedziałem że to gram ale w ogóle rozpatrywanie meczu o kursie poniżej 1,6 dla mnie mija się z celem, tym bardziej na 1,15 nie spojrzę,

over 2,5 w boltonie i city z handi -1,-1,5 , kurs 4 i tyle na dziś

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by Bager
Originally Posted by Marczajka
united handi -2,5 jest sens

Powodzenia.


a dziękuje, nie powiedziałem że to gram ale w ogóle rozpatrywanie meczu o kursie poniżej 1,6 dla mnie mija się z celem, tym bardziej na 1,15 nie spojrzę,

over 2,5 w boltonie i city z handi -1,-1,5 , kurs 4 i tyle na dziś

Myslalem nad United ale max handi -1,5 city czysto. kursy ponizej 1,60 ale nie ma co ryzykować handikami w meczach wyjazdowych i to po świętach bo mogą być niemiłe prezenty wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
ode mnie cos takiego:

Liverpool - Blackburn 1 @1.25
Bolton - Newcastle BTS @1.60
WBA - Man. City 2 @1.42

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
bristoli i cardiff boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by bitnap
andegawen mniej wiecej tak samo widze wyniki, poza tym, ze stawiam 1-1, 2-2 a nawet 2-1 w boltonie, i stołki cos kolo 1-1

podsumowujac 1x w boltonie, x2 w stoke

i pokazniejszy wynik diablow z wigan u siebie, 2-0 to bedzie jak nani nic nie zagra
ale City to watpie ze straci gola Hart broni telepatycznie

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by terminator23
WEST BROM 1X @2,5 boks

to za tydzien bedziesz juz Hellraiserem23 grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mogliby napoczac wynik w meczu bristol-plymouth, ilez mozna czekac confused

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by andegawen
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo


to sie mozesz zdziwic, ogladalem Fulham z MU tragedia w obronie i to grali u siebie, na wyjaZdach graja padake, mysle ze blues na spokojnie dwoma bramkawmi powinni wygrac

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ooo wlasnie tak, bristol1

wrexam tez prowadzi, poki co pozostaje bramka plymouth gwizdek

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
spirolku, bardzo niemadrze jest wyciagac wnioski na podstawie jednego spotkania wink

a mecz arsenal-fulham ogladales? tez derby, tez obie ekipy byly na odwrotnych biegunach i tez bylo ciezko grin

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Ma ktoś składy do Boltonu ze Srokami?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by spirolek
Originally Posted by andegawen
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo


to sie mozesz zdziwic, ogladalem Fulham z MU tragedia w obronie i to grali u siebie, na wyjaZdach graja padake, mysle ze blues na spokojnie dwoma bramkawmi powinni wygrac

nie sadz zeby to Fulham zagralo drugi raz tragicznie pechowo
zreszta mecz Fulham United to z opisow byl taki ze grali rowno tylko United wpadaly bramki jedyna roznica Fulham strzelalo prawie to samo a bramki nie chcialy wpadac

Attempts on target
Fulham8Man Utd12
Attempts off target
Fulham5Man Utd2

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
e tam andegawen, statsy statsami ale ja ten mecz ogladalem ... i fulham puscilo baka juz przed pierwszym gwizdkiem, osrani byli przez pelne 90min wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by andegawen
Originally Posted by spirolek
Originally Posted by andegawen
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo


to sie mozesz zdziwic, ogladalem Fulham z MU tragedia w obronie i to grali u siebie, na wyjaZdach graja padake, mysle ze blues na spokojnie dwoma bramkawmi powinni wygrac

nie sadz zeby to Fulham zagralo drugi raz tragicznie pechowo
zreszta mecz Fulham United to z opisow byl taki ze grali rowno tylko United wpadaly bramki jedyna roznica Fulham strzelalo prawie to samo a bramki nie chcialy wpadac

Attempts on target
Fulham8Man Utd12
Attempts off target
Fulham5Man Utd2


no wlasnie tylko z opisu wyglada to nie tragicznie niz wynik 0:5 robi wrazenie, Fulham w 1pol oddal uwaga 0 strzalow na bramke :), w 2pol MU lekko sie rozluznilo prowadzac 3:0 wiec nie bylo sensu sie spinac mimo to na lajcie kolejne gole strzelali

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
no ale zmobilizuja sie na CFC bardziej
ja juz dalem + 1,5 Fulham
londynskie zespoly graja przeciwko sobie zawsze najwiecej sie mobilizuja na swoich a MAnchester za darmo lapie punkty w okolicy stad tyle tytulow mistrza miedzy innymi
tylko teraz im 3 satelity sa na najprostszej drodze do wypadniecia z ligi (Wigan Bolton Blackburn) moze juz nie byc tak ciekawie

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Betowen gdzie sie podzial cos chyba ostatnio pare tysiaczkow poszlo w kibel

Strona 8 z 40 1 2 6 7 8 9 10 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1