|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
united handi -2,5 jest sens Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Z graniem grubiej to bym sobie odpuścił, wszak dzisiaj Boxing Day 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Liverpool Chelesa City United Gent TNS  grubooo pograne  nie za dlugi ten wagon??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
united handi -2,5 jest sens Powodzenia. a dziękuje, nie powiedziałem że to gram ale w ogóle rozpatrywanie meczu o kursie poniżej 1,6 dla mnie mija się z celem, tym bardziej na 1,15 nie spojrzę, over 2,5 w boltonie i city z handi -1,-1,5 , kurs 4 i tyle na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
united handi -2,5 jest sens Powodzenia. a dziękuje, nie powiedziałem że to gram ale w ogóle rozpatrywanie meczu o kursie poniżej 1,6 dla mnie mija się z celem, tym bardziej na 1,15 nie spojrzę, over 2,5 w boltonie i city z handi -1,-1,5 , kurs 4 i tyle na dziś Myslalem nad United ale max handi -1,5 city czysto. kursy ponizej 1,60 ale nie ma co ryzykować handikami w meczach wyjazdowych i to po świętach bo mogą być niemiłe prezenty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
ode mnie cos takiego:
Liverpool - Blackburn 1 @1.25 Bolton - Newcastle BTS @1.60 WBA - Man. City 2 @1.42
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
bristoli i cardiff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
andegawen mniej wiecej tak samo widze wyniki, poza tym, ze stawiam 1-1, 2-2 a nawet 2-1 w boltonie, i stołki cos kolo 1-1
podsumowujac 1x w boltonie, x2 w stoke
i pokazniejszy wynik diablow z wigan u siebie, 2-0 to bedzie jak nani nic nie zagra ale City to watpie ze straci gola Hart broni telepatycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
WEST BROM 1X @2,5  to za tydzien bedziesz juz Hellraiserem23 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mogliby napoczac wynik w meczu bristol-plymouth, ilez mozna czekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo to sie mozesz zdziwic, ogladalem Fulham z MU tragedia w obronie i to grali u siebie, na wyjaZdach graja padake, mysle ze blues na spokojnie dwoma bramkawmi powinni wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ooo wlasnie tak, bristol1 wrexam tez prowadzi, poki co pozostaje bramka plymouth 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
spirolku, bardzo niemadrze jest wyciagac wnioski na podstawie jednego spotkania  a mecz arsenal-fulham ogladales? tez derby, tez obie ekipy byly na odwrotnych biegunach i tez bylo ciezko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Ma ktoś składy do Boltonu ze Srokami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo to sie mozesz zdziwic, ogladalem Fulham z MU tragedia w obronie i to grali u siebie, na wyjaZdach graja padake, mysle ze blues na spokojnie dwoma bramkawmi powinni wygrac nie sadz zeby to Fulham zagralo drugi raz tragicznie pechowo zreszta mecz Fulham United to z opisow byl taki ze grali rowno tylko United wpadaly bramki jedyna roznica Fulham strzelalo prawie to samo a bramki nie chcialy wpadac Attempts on target Fulham8Man Utd12 Attempts off target Fulham5Man Utd2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
e tam andegawen, statsy statsami ale ja ten mecz ogladalem ... i fulham puscilo baka juz przed pierwszym gwizdkiem, osrani byli przez pelne 90min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Chelsea wygrana dokladnie jednym golem to jest dobra opcja albo Fulham + 1,5 nie sadze zeby bylo latwo to sie mozesz zdziwic, ogladalem Fulham z MU tragedia w obronie i to grali u siebie, na wyjaZdach graja padake, mysle ze blues na spokojnie dwoma bramkawmi powinni wygrac nie sadz zeby to Fulham zagralo drugi raz tragicznie pechowo zreszta mecz Fulham United to z opisow byl taki ze grali rowno tylko United wpadaly bramki jedyna roznica Fulham strzelalo prawie to samo a bramki nie chcialy wpadac Attempts on target Fulham8Man Utd12 Attempts off target Fulham5Man Utd2 no wlasnie tylko z opisu wyglada to nie tragicznie niz wynik 0:5 robi wrazenie, Fulham w 1pol oddal uwaga 0 strzalow na bramke :), w 2pol MU lekko sie rozluznilo prowadzac 3:0 wiec nie bylo sensu sie spinac mimo to na lajcie kolejne gole strzelali
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
no ale zmobilizuja sie na CFC bardziej ja juz dalem + 1,5 Fulham londynskie zespoly graja przeciwko sobie zawsze najwiecej sie mobilizuja na swoich a MAnchester za darmo lapie punkty w okolicy stad tyle tytulow mistrza miedzy innymi tylko teraz im 3 satelity sa na najprostszej drodze do wypadniecia z ligi (Wigan Bolton Blackburn) moze juz nie byc tak ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Betowen gdzie sie podzial cos chyba ostatnio pare tysiaczkow poszlo w kibel
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|