|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Hong Kong League XI v Guangdong XI ov 2,5(Towarzyskie) + Al Telal Aden v Al Oruba ov 2,5(Yemen)  czas zbierać się powoli do pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
a za 15 min liga juniorów z Turcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Hong Kong League XI v Guangdong XI ov 2,5(Towarzyskie) czas zbierać się powoli do pracy  Gdzie to stawiasz i jaki masz kurs ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
79e bez nazwisk w sklepiku Barcy a z graczem na plecach 99 o ile dobrze pamiętam. W dolarach bardziej sie opłaca jak liczyłem  107,47$ z tymi nalepkami + przesyłka 11,32$ daje 118,8$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Hong Kong League XI v Guangdong XI ov 2,5(Towarzyskie) czas zbierać się powoli do pracy  Gdzie to stawiasz i jaki masz kurs ? bet365 był kurs 1,70 ale spadło na 1,65 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Hong Kong League XI v Guangdong XI ov 2,5(Towarzyskie) czas zbierać się powoli do pracy  Gdzie to stawiasz i jaki masz kurs ? bet365 był kurs 1,70 ale spadło na 1,65  Ciekawe czemu  Ja miałem 1,80 potem 1,72 --> 1,65 --> 1,61 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Galatasaray Korfez, Ankaraspor Tarsus oba po over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
79e bez nazwisk w sklepiku Barcy a z graczem na plecach 99 o ile dobrze pamiętam. W dolarach bardziej sie opłaca jak liczyłem  107,47$ z tymi nalepkami + przesyłka 11,32$ daje 118,8$  zrobiłbym to jedynie jakbym się ujarał albo najadł grzybów i sobie coś wkręcił, że w Barcelonie mieszkam i muszę mieć koszulkę na jutrzejsze derby  za pół roku i tak będą mieli inny strój.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
tak na poczatek dnia Dempo -1 @2.75 come on ! Izunia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
79e bez nazwisk w sklepiku Barcy a z graczem na plecach 99 o ile dobrze pamiętam. W dolarach bardziej sie opłaca jak liczyłem  107,47$ z tymi nalepkami + przesyłka 11,32$ daje 118,8$  zrobiłbym to jedynie jakbym się ujarał albo najadł grzybów i sobie coś wkręcił, że w Barcelonie mieszkam i muszę mieć koszulkę na jutrzejsze derby  za pół roku i tak będą mieli inny strój. Może ja sobie czasem zajaram nie powiem  ale wiesz dla mnie cena nie gra roli byłem tam na stadionie i bez wachań kupiłem dwie koszulki  Za pół roku kupię nową 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Barcelony  Nie lepiej kupić fajniejszych zespołów?  Osobiście poluje na River Plate i Deportivo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
tak na poczatek dnia Dempo -1 @2.75 come on ! Izunia  brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Barcelony  Nie lepiej kupić fajniejszych zespołów?  Osobiście poluje na River Plate i Deportivo. Jak tam wolisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
tak na poczatek dnia Dempo -1 @2.75 come on ! Izunia  brawo  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
Jak widzicie dzisiaj derby Glasgow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37 |
Hong Kong League XI v Guangdong XI ov 2,5(Towarzyskie) czas zbierać się powoli do pracy  Gdzie to stawiasz i jaki masz kurs ? bet365 był kurs 1,70 ale spadło na 1,65  Ciekawe czemu  Ja miałem 1,80 potem 1,72 --> 1,65 --> 1,61  już 1,5 tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Barcelony  Nie lepiej kupić fajniejszych zespołów?  Osobiście poluje na River Plate i Deportivo. Colo Colo ma fajny herb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Ja może spróbuję później dubel ze Szkocji Motherwall ov 2,5 + Hibernian ov 2,5  AKO @3,70 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Barcelony  Nie lepiej kupić fajniejszych zespołów?  Osobiście poluje na River Plate i Deportivo. Colo Colo ma fajny herb  Ale ich nie lubię  Wolałbym już Universidad de Chile.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|