Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#5097 13/07/2001 05:54
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Brescia - Tatabanya
W.Hill 1 1.53
Prof 0 6.30
Prof 2 10.50

Zysk 6,86 %

Bonus: Unibet
#5098 16/07/2001 19:08
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Honefoss - Skeid
W STSie na 1 3.00
I np. w Expekcie X 3.60, 2 3.25
Zysk 4,62 %

#5099 17/07/2001 14:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Honefoss - Skeid
W STSie na 1 3.00
I np. w Expekcie X 3.60, 2 3.25
Zysk 4,62 %[/qb]

Ufo mógłbyś mi wytłumaczyć w jaki sposób to sie wylicza bo ja tego nie rozumiem. Jak można osiągnąć zysk z takich typów bo chyba przy postawieniu na wszystkie możliwości i odliczeniu podatku w STS nie osiągnie sie zysku. Chyba że trzeba jakoś manipulować stawką. A jeżeli tak to czy mógłbyś mi podać na to jakiś wzór?

#5100 17/07/2001 17:24
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał TurSowS:
[qb]

Ufo mógłbyś mi wytłumaczyć w jaki sposób to sie wylicza bo ja tego nie rozumiem. Jak można osiągnąć zysk z takich typów bo chyba przy postawieniu na wszystkie możliwości i odliczeniu podatku w STS nie osiągnie sie zysku. Chyba że trzeba jakoś manipulować stawką. A jeżeli tak to czy mógłbyś mi podać na to jakiś wzór?[/qb]

Proszę bardzo ja liczę to tak:
Excel
B3 kurs na 1 ;D9 podatek u buka na 1
B4 kurs na X ;E9 podatek na X
B5 kurs na 2 ;F9 podatek na 2

B8 suma za jaka chcemy zagrać

w/w wpisujesz sam

B10 to część sumy, która stawiamy na 1
B11 to część na X
B12 to część na 2

B13 to wygrana na czysto

w/w liczą się same

i wzory:
w B10 =($B$8*B5*(1-E9)*B6*(1-F9))/($B$5*(1-E9)*$B$6*(1-F9)+$B$6*(1-F9)*$B$4*(1-D9)+$B$5*(1-E9)*$B$4*(1-D9))
w B11 =($B$8*B4*(1-D9)*B6*(1-F9))/($B$5*(1-E9)*$B$6*(1-F9)+$B$6*(1-F9)*$B$4*(1-D9)+$B$5*(1-E9)*$B$4*(1-D9))
w B12 =($B$8*B4*(1-D9)*B5*(1-E9))/($B$5*(1-E9)*$B$6*(1-F9)+$B$6*(1-F9)*$B$4*(1-D9)+$B$5*(1-E9)*$B$4*(1-D9))

Jak znajdziesz dobry kurs to może Ci się przydać również takie coś:
B16 wpisz kurs np. na 2
B17 wpisz kurs na X
a w B18 =(B16*(1-D9)*B17*(1-E9))/((1-D9)*B16*B17*(1-E9)-B16*(1-D9)-B17*(1-E9))/(1-F9)

Komórka B18 powie Ci jaki musi być 3 kurs aby pewny zysk był równy 0 (czyli kazdy kurs powyżej przyniesie Ci pewny zysk)

Aha jak chcesz zobaczyć jaki buk najbardziej oszukuje na kursach to wpisz w miejsca
B4, B5, B6 kursy z jednego meczu, a w komórce B7 =(B5*(1-E9)*B6*(1-F9)+B4*(1-D9)*B6*(1-F9)+B4*(1-D9)*B5*(1-E9))/(B4*(1-D9)*B5*(1-E9)*B6*(1-F9)) (im wieksza wartość powyżej jedności tym więcej bierze dla siebie, wartość poniżej 1 oznacza również sure win i można łatwo zamienić ją na %)

#5101 20/07/2001 20:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
Dziękuje za oświecenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#5102 21/07/2001 06:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Ufo, jak czesto zdarza sie okazja na takie sure bets? masz moze jakis sposob lub system gdzie, w jakich dyscyplinach ich szukac? i jeszcze jedno: czy przy obliczaniu zysku uwzgledniles wszystkie podatki i oplaty manipulacyjne? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#5103 21/07/2001 07:13
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ufo, jak czesto zdarza sie okazja na takie sure bets? masz moze jakis sposob lub system gdzie, w jakich dyscyplinach ich szukac? i jeszcze jedno: czy przy obliczaniu zysku uwzgledniles wszystkie podatki i oplaty manipulacyjne? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Podatki uwzględnione (B3, B4, B5). Opłaty zależą głównie od Twojego banku (tylko nieliczne buki pobierają opłaty za wpłatę kasy kartą czy też podatek od zakładu). Szukać możesz albo sam - wybierając "podejrzane" kursy lub za pomocą stron, w których przeprowadzana jest taka analiza np. betbrain.com czy też ti-pex.com.
Od czasu do czasu można coś ciekawego znależć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#5104 24/07/2001 17:39
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
29.07 Skeid - Honefos

1. Unibet 2,25
X. Unibet 3,50
2. STS 5,60 (5,04 z podatkiem)

zysk = 7,14 %

Można wyciągnąć więcej, bo np. Centrebet za remis płaci 3,70.

Powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

PS. Kursy dalej aktualne, zagrałem przed chwilą

#5105 25/07/2001 19:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Set Fisher lub Ufo, byłbym Wam bardzo wdzięczny gdybyście przy kursach "Sure Bets" wpisywali stawki nawet te najmniejsze za jakie należy grać, jeśli Wam to nie sprawi kłopotu, dlatego że ja prubowałem wpisać w Excelu prubowałem wpisać to co proponował Ufo, no ale niestety coś nie wychodzi. A po za tym matematyka to dla mnie baaardzo odlegfłe czsy. Więc jak Byscie mogli, byłbym bardzo wdzięczny.
Dziękuje i pozdrawiam

#5106 25/07/2001 20:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
UFO ten programik w exelu mi nie chula mógłbyś przesłać mi to na mail a
[email protected]
z góry dzięki sprawdziłbym sobie to cudo ale jakoś nie daje wiary

#5107 25/07/2001 21:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Opłaty zależą głównie od Twojego banku (tylko nieliczne buki pobierają opłaty za wpłatę kasy kartą czy też podatek od zakładu).

Z tym bym polemizował,właśnie bukamcherzy którzy mają najczęściej zwykle mają opłaty od wpłat kartą np:centrebet 3%,unibet 2,5%.Pozostaje jeszcze opłata za przelew bankowy bo u większości zwrot na kartę nie ma co liczyć

Odnośnie Excela to przydatna byłaby funkcja określenia maksymalnej kwoty na dany kurs bo buki mają ograniczenia.

#5108 25/07/2001 21:48
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Ciacho, do tego nie trzeba arkusza, choć z nim może będzie szybciej, podaję Ci prosty sposób na obliczanie stawek. Posłuże się ostatnim "sure winsem" podanym wyżej.

Załóżmy, że posiadasz pulę do gry 100$. Te 100$ dzielimy przez kurs dla wyniku zdarzenia i tak ...

Stawka dla "1"
100$/2,25 = 44,44$

Stawka dla "X"
100$/3,50 = 28,57$

Stawka dla "2"
100$/(5,60 x 0,9) = 19,84$
tutaj uwzględniłem podatek w STS

I to cała filozofia, zauważ że łącznie wydałeś 92,85$ a otrzymasz w każdym przypadku 100$, czyli "sure wins" wynosi 100-92,85=7,15

Jeżeli pulę do gry masz 500$ to analogicznie :
"1" 500/2,25=222,22
"X" 500/3,50=142,86
"2" 500/5,04=99,21
wydałeś łącznie 464,29$ a wygrana zawsze będzie 500$

Czy o to Ci chodziło, jeśli nie to pisz [email][email protected]<br[/email] />
Pozdrawiam

#5109 26/07/2001 16:15
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Vasteros - Enkoping

"1" - 2,40 Centrebet
"X" - 3,40 Centrebet
"2" - 4,55 (4,095) STS

zysk = 4,50 %

#5110 26/07/2001 18:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
dzięki Set o takie coś mi chodziło
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Ciacho

#5111 27/07/2001 17:00
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Kolejny bonus ...

28/07 Cafe Opera - Assyriska

"1" - 1,91 WSEX
"X" - 3,65 Yabet
"2" - 7,10 (6,39) STS

Zysk = 4,60 %

#5112 03/08/2001 14:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
Gdyby nie ograniczenia co do zakladow to polskie buki zafudowalyby by nam 12 procentowego sure beta
polska II liga
Hutnik - Bełchatow
1 wg Totomoixa 4,2 (znalazłem to na ich stronie , może się coś zmieniło)
0 3,2 Prof
2 4,1 Prof

#5113 03/08/2001 16:07
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Poz.109 to 1/2 meczu Jagiellonia-Orlen?!?!

#5114 03/08/2001 16:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Quote
Oryginalnie wysłał LOFIX:
[qb]Gdyby nie ograniczenia co do zakladow to polskie buki zafudowalyby by nam 12 procentowego sure beta
polska II liga
Hutnik - Bełchatow
1 wg Totomoixa 4,2 (znalazłem to na ich stronie , może się coś zmieniło)
0 3,2 Prof
2 4,1 Prof[/qb]

Hutnik jest w Totomixie po 2,5.

#5115 10/08/2001 05:35
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Tradycyjnie 1DIV Norweska
Orn Horten - Raufoss
Expekt 1X
STS 2
Zysk 5,97 %

#5116 11/08/2001 01:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jak by nie patrzyl

Jazz - Lahti

1: 3,60 Sportwetten
X: 3,40 Betandwin
2: 3,50 Centrebet

Zysk na czysto z pewnościa ale jaki to nie policze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1