Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
A słyszeliście historię o Portugalczyku, który był chyba jakimś team leaderem w jednej z fabryk a którego zwolniono za NIEZNAJOMOŚĆ języka polskiego. Podobno nie mógł "znaleźć wspólnego języka" ze swoimi podwładnymi Polakami.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
O, qrwa... No o tym właśnie chchiałem napisać. Nie wrzuciłem linku powyżej crazy

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z mandatami w Anglii?Jakieś 4 lata temu odwiedziłem tam znajomych,dostałem mandat za jazdę bez pasów bezpieczeństwa.Policjanci spisali imię,nazwisko,adres pod którym zatrzymałem się u znajomych,nic więcej.Po kilku dniach wróciłem do Polski.Pytanie czy kiedy będę kiedyś na terenie Anglii będą chcieli ściągnąć należność za mandat?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by dondzikson
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z mandatami w Anglii?Jakieś 4 lata temu odwiedziłem tam znajomych,dostałem mandat za jazdę bez pasów bezpieczeństwa.Policjanci spisali imię,nazwisko,adres pod którym zatrzymałem się u znajomych,nic więcej.Po kilku dniach wróciłem do Polski.Pytanie czy kiedy będę kiedyś na terenie Anglii będą chcieli ściągnąć należność za mandat?

na wyspach jestes juz spalony

nie pokazuj sie tam juz wiecej nawet jako turysta

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
laugh piwo

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by dondzikson
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z mandatami w Anglii?Jakieś 4 lata temu odwiedziłem tam znajomych,dostałem mandat za jazdę bez pasów bezpieczeństwa.Policjanci spisali imię,nazwisko,adres pod którym zatrzymałem się u znajomych,nic więcej.Po kilku dniach wróciłem do Polski.Pytanie czy kiedy będę kiedyś na terenie Anglii będą chcieli ściągnąć należność za mandat?

na wyspach jestes juz spalony

nie pokazuj sie tam juz wiecej nawet jako turysta


To podobnie jak Ty w Niemczech laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by dondzikson
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z mandatami w Anglii?Jakieś 4 lata temu odwiedziłem tam znajomych,dostałem mandat za jazdę bez pasów bezpieczeństwa.Policjanci spisali imię,nazwisko,adres pod którym zatrzymałem się u znajomych,nic więcej.Po kilku dniach wróciłem do Polski.Pytanie czy kiedy będę kiedyś na terenie Anglii będą chcieli ściągnąć należność za mandat?


Nie moge uwierzyc w to, ze dali Ci mandat za jazde bez pasow.
Kilka razy zatrzymali mnie juz wlasnie za to i zawsze grzecznie prosza tylko bym je zalozyl...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
@dondzikson - spisali Cie pewnie prewencyjnie i już dawno zapomnieli,
im takie wykroczenia raczej zwisają i kończą je często tylko pouczeniem.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by mini-cab_driver
Nie moge uwierzyc w to, ze dali Ci mandat za jazde bez pasow.
Kilka razy zatrzymali mnie juz wlasnie za to i zawsze grzecznie prosza tylko bym je zalozyl...

Spróbuj jakiegoś batonika czy banana jeść podczas jazdy, mandat murowany. smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Originally Posted by Baqu
@dondzikson - spisali Cie pewnie prewencyjnie i już dawno zapomnieli,
im takie wykroczenia raczej zwisają i kończą je często tylko pouczeniem.


Dostałem mandat w wysokości 30 funtów.Nikt nie miał pasów a ja jako jedyny porozumiewałem się po angielsku laugh

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
trzeba było mówić że nic nie rozumiesz, niechciało by im się z tobą użerać i puścili by Cię bez mandatu, pozatym jak już to trzeba było powiedzieć że mieszkasz w np. w hostelu

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mini-cab_driver
Nie moge uwierzyc w to, ze dali Ci mandat za jazde bez pasow.
Kilka razy zatrzymali mnie juz wlasnie za to i zawsze grzecznie prosza tylko bym je zalozyl...

Spróbuj jakiegoś batonika czy banana jeść podczas jazdy, mandat murowany. smile



Chyba zartujesz?!

Jestem taryfiarzem, robie pomiedzy 800 a 1000 mil tygodniowo, skad Wy takie rzeczy bierzecie... heghh smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
U mnie na forum sa polscy policjanci PCSO. Proponuje ich spytac.
http://bristol24.pl/forum/38-polonia-w-bristolu/45606-odp-polscy-policjanci-na-facebooku

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Panowie w listopadzie przyszło mi z Anglii z Revenue rozliczenie za rok 2008/09 dopiero dziś zobaczyłem list ten bo mnie nie było w Polsce, i pisze takie coś mniej więcej " you did not receive a repayment following your period of unemployment " chodzi im że nie otrzymałem odpłatę za okres bezrobocia, na drugiej stronie mam podliczany podatek itp ile co i jak, i pytanie moge się starać o zwrot ? jest ktoś obeznany ? dzięki za odpowiedź

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by mini-cab_driver
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mini-cab_driver
Nie moge uwierzyc w to, ze dali Ci mandat za jazde bez pasow.
Kilka razy zatrzymali mnie juz wlasnie za to i zawsze grzecznie prosza tylko bym je zalozyl...

Spróbuj jakiegoś batonika czy banana jeść podczas jazdy, mandat murowany. smile


Chyba zartujesz?!

Jestem taryfiarzem, robie pomiedzy 800 a 1000 mil tygodniowo, skad Wy takie rzeczy bierzecie... heghh smile

Tak z ciekawości gdzie jeździsz/mieszkasz?

Mi nigdy żadnego mandatu nie wlepili, ale jeździłem tam tylko przez kilka lat gdy tam studiowałem, a było to ponad 10 lat temu.

Ale wtedy czytałem o takich przypadkach, że za żarcie podczas jazdy można było złapać ticket. wink

Czy u siebie w taksówce masz GPS/mapę, która ostrzega Cię gdy zbliżasz się do każdego fotoradaru? Kiedyś widziałem to w taryfie i byłem pod wrażeniem.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
zawsze mozna sprobowac.potrzebujesz p45 od pracodawcy z Uk.jak juz ten smieszny papierek otrzymasz, potrzebny Tobie jest egzemplarz p85 z revenue.wypelniasz,wysylasz i czekasz na odpowiedz.przewaznie od 6 tygodni do 9 m-cy trwa oczekiwanie na odpowiedz.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
przyjechalem do londynu i bez pomocy w ciagu 4 dni znalazlem prace, na contract, nie na zmywaku, nie sprzatam.
pisze to dla tych ktorzy moze by chcieli przyjechac ale rozne sluchy do nich dochodza, ja wyszedlem z zalozenia ze jesli czlowiek chce i jest do czegos zdeterminowany to mu sie powiedzie (chodzi o realne cele ofc) no i sie udalo tongue

pozdro dla polakow w uk wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
a można spytać się o Twoje:

- wykształcenie
- poziom angielskiego
- wynajęcie mieszkania u znajomych czy na chybił-trafił

byłem w Londynie i kurrr... zajebana mać ciągnie wilka do lasu, i to jak.

p.s. na priv jak możesz napisz gdzie (nie pisz ile tygodniówka), ale np. jaka strefa gdzie mieszkasz itp. detale

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by Conrad
Tak z ciekawości gdzie jeździsz/mieszkasz?

Mi nigdy żadnego mandatu nie wlepili, ale jeździłem tam tylko przez kilka lat gdy tam studiowałem, a było to ponad 10 lat temu.

Ale wtedy czytałem o takich przypadkach, że za żarcie podczas jazdy można było złapać ticket. wink

Czy u siebie w taksówce masz GPS/mapę, która ostrzega Cię gdy zbliżasz się do każdego fotoradaru? Kiedyś widziałem to w taryfie i byłem pod wrażeniem.



Mieszkam w Croydon, tu tez jezdze.
Tak mam gps ktory ostrzega o fotoradarach jak i o korkach...
Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mini-cab_driver
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mini-cab_driver
Nie moge uwierzyc w to, ze dali Ci mandat za jazde bez pasow.
Kilka razy zatrzymali mnie juz wlasnie za to i zawsze grzecznie prosza tylko bym je zalozyl...

Spróbuj jakiegoś batonika czy banana jeść podczas jazdy, mandat murowany. smile


Chyba zartujesz?!

Jestem taryfiarzem, robie pomiedzy 800 a 1000 mil tygodniowo, skad Wy takie rzeczy bierzecie... heghh smile

Tak z ciekawości gdzie jeździsz/mieszkasz?

Mi nigdy żadnego mandatu nie wlepili, ale jeździłem tam tylko przez kilka lat gdy tam studiowałem, a było to ponad 10 lat temu.

Ale wtedy czytałem o takich przypadkach, że za żarcie podczas jazdy można było złapać ticket. wink

Czy u siebie w taksówce masz GPS/mapę, która ostrzega Cię gdy zbliżasz się do każdego fotoradaru? Kiedyś widziałem to w taryfie i byłem pod wrażeniem.

Conrad to było 10 lat temu ! cąąąąąąąąąąąąąąąą meaaaaaaaaaaan ! smile

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1